Mes visi norime sekso. Gero, audringo, vedančio iš proto – tokio, po kurio kojos linksta dar ilgai… Tačiau ne visada suprantame, kad fejerverkų nesulauksime, jei tai darysime tik išjungę šviesą, po antklode, misionieriaus poza. Jei norite, kad miegamojo gyvenimas būtų smagesnis ir įdomesnis, nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti naujų dalykų. Jei pradėti truputėlį nedrąsu ar pritrūksta fantazijos, jums gali padėti erotiniai žaidimai. Dalinamės populiariausiais žaidimais, kurie padės atsiverti naujoms patirtims!

Tiesa – drąsa

Tai klasikinis žaidimas, kurį tikrai esate bandę mokyklos ar studijų laikais, tik be erotinių prieskonių. Jo taisyklės lygiai tokios pat. Dalyvis užduoda klausimą „tiesa ar drąsa“, o kitas žaidėjas turi nuspręsti, ką jis pasirinks – atsakyti į klausimą ar įvykdyti užduotį. Tik šiuo atveju viskas sukasi apie seksą. Galite užduoti intymius klausimus, pabandyti išsiaiškinti partnerio seksualines fantazijas arba duoti erotinio pobūdžio iššūkius: pašokti striptizą, nulaižyti grietinėlę nuo jūsų kūno ar pasimasturbuoti jūsų akivaizdoje. Kadangi taisyklės griežtos ir dalyviai turi atsakyti į klausimus bei įvykdyti užduotis, šis žaidimas bus puiki proga geriau vienas kitą pažinti ir išpildyti visus seksualinius troškimus.

Sekso kauliukai

Tai itin paprastas ir populiarus erotinis žaidimas, kurį galite įsigyti bet kurioje sekso prekių parduotuvėje. Specialūs sekso kauliukai gali būti su skirtingomis sekso pozomis arba užduotimis preliudijai, pavyzdžiui, pabučiuoti kaklą, stimuliuoti spenelius, surišti partnerį ir pan. Taip atiduosite nakties eigą likimui, o kauliukai padiktuos, koks turėtų būti kitas žingsnis.

Kamasutra kortos Nenustok žaisti
(19)
7.95 €
29.95 €
Žaidimas Love Matching
(2)
29.95 €
24.95 €
52.99 €
Žaidimo kortos  Pažaiskim
(1)
6.95 €
Erotinis žaidimas Box of Burning Desires
(1)
42.95 €
-12%
21.95 € 24.95 €

 

Kortos iš nusirenginėjimo

Išsirinkite bet kokį patinkantį kortų žaidimą – pokerį, pasjansą, 21 ir pan. Viskas vyksta pagal originalias kortų žaidimo taisykles, tik atsiranda netikėtas posūkis – pralaimėjęs turi nusimesti drabužį. Jei žaidimą norėsite dar labiau paįvairinti arba abu jau būsite visai nuogi, galite nusirenginėjimą pakeisti erotinėmis užduotimis, kurias turės atlikti partiją pralaimėjęs žaidėjas.

2 minutės dangaus

Tai labai paprastas ir smagus žaidimas, kuris ypatingai tinka preliudijoms. Su savimi turėkite telefoną su laikmačiu, kuriame nustatytos 2 minutės. Susitarkite su partneriu, kad kiekvienas jūsų po 2 minutes darys tai, ko pageidauja antra pusė. Jokių išlygų, jokių pratęsimų – kiekvienas turi tilpti į laiką. Pamatysite, kaip įaudrina ta nežinomybė, kai nė nenutuokiate, kas jūsų laukia toliau, po kiekvienų dviejų minučių…

Butelis

Tai dar vienas klasikinis žaidimas, kurį greičiausiai pamenate iš paauglystės laikų. Tik tuomet jį žaisdavo berniukai ir mergaitės, nedrįstantys vienas kitą pabučiuoti, o dabar butelis gali pasisukti visai kita, labai nepadoria linkme. Jums reikės didelio popieriaus lapo, tuščio butelio ir rašiklio. Nupieškite dvigubai už butelį didesnį ratą, suskirstykite jį į šešias lygias dalis ir kiekvienoje parašykite po seksualų prašymą, kurį gali atlikti ir vyras, ir moteris (pvz.: prancūziškas bučinys, erotinis masažas, oralinis seksas ir pan.). Pakaitomis sukite butelį ir atlikite užduotis, ties kuriomis jis sustojo.

Seksualus Tvisteris

Prisimenate Tvisterį ir visas akrobatines pozicijas, kuriomis jūsų kūnas persipindavo su konkurentais? O dabar įsivaizduokite, kad jį žaidžiate visiškai nuogi, su savo antra puse. Tad viskas, ko jums reikia šiam žaidimui – Tvisteris ir Ievos bei Adomo kostiumai. Jei į žaidimą norite įnešti daugiau intrigos bei jaudulio, paerzinkite partnerį jį laižydami, bučiuodami, kutendami. Seksualų Tvisterį laimi paskutinis stovintis. O kad pergalės siekti būtų smagiau, galite sugalvoti specialią užduotį, kurią turės atlikti pralaimėjęs.

Fantazijų žaidimas

Jei nesijaučiate pakankamai drąsūs išsakyti visas savo seksualines fantazijas partneriui, galite jam pasiūlyti šį žaidimą. Jums reikės sukarpyto popieriaus lapo, rašiklio ir kepurės ar dubens, kuriame galėtumėte laikyti popierėlius. Kiekvienas jūsų surašykite po tris arba penkias slaptas fantazijas, kurias norėtumėte išbandyti su antra puse (tai gali būti nauja poza, seksas viešumoje ar naujų žaisliukų išbandymas). Tuomet po vieną traukite lapelius ir garsiai perskaitykite. Jūsų užduotis – išbandyti visas fantazijas. Galbūt ne per vieną vakarą, tačiau pažadėti vienas kitam, kad jos bus išpildytos. Šis erotinis žaidimas padės labiau atsiverti vienas kitam ir išbandyti daug naujų, seksualių dalykėlių.

39.95 €
Teminis kostiumas Kambarinė
(1)
54.95 €
49.95 €
99.95 €
28.95 €
38.95 €
Seksualus sijonas Koketė
(1)
79.95 €
29.95 €
33.35 €
38.95 €
31.95 €

Kas tai padarė?

Šis erotinis žaidimas skirtas didesnėms kompanijoms, todėl puikiai tiks sekso vakarėliams ar drąsesnių draugų susibūrimams. Jame turi dalyvauti bent keturi asmenys. Jums reikės daug popieriaus lapelių, rašiklio ir daikto, į kurį galėtumėte sudėti sulankstytus popierėlius.

Prieš pradedant visi užrašo po kelis provokuojančius klausimus, pavyzdžiui, „kiek sekso partnerių turėjai?“, „kokia buvo beprotiškiausia vieta, kurioje teko užsiimti seksu?“ ar „kokia tavo didžiausia seksualinė fantazija?“. Kiekvienas žaidėjas pagal seką ištraukia klausimą ir garsiai perskaito jį grupei. Visi dalyviai užrašo atsakymus ir juos sudeda į turimą uždarą talpą. Tas pats asmuo, kuris perskaitė klausimą, išmaišo atsakymus ir atsitiktine tvarka išdalina žaidėjams. Kiekvienas žaidėjas perskaito ištrauktą atsakymą ir bando spėti, kieno šis atsakymas galėtų būti. Toks erotinis žaidimas padės įkaitinti atmosferą ir geriau pažinti jo dalyvius. Be to, išklausę skirtingų istorijų galbūt pasisemsite idėjų, kaip paįvairinti savo intymų gyvenimą.

Rolių žaidimai

Tai plačios kategorijos erotiniai žaidimai, kurie priklauso nuo kiekvienos poros fantazijos ir pasiruošimo. Žaidimo esmė – persirengti, įsijausti ar apsimesti kitu žmogumi ir visos preliudijos bei sekso metu laikytis priskirtos rolės. Galite būti du nepažįstamieji, kurie susitinka bare, dėstytoja ir nepaklusnus studentas, policininkas, seselė, tarnaitė ir t. t. Rolių žaidimai žmones jaudina ir žavi tuo, kad bent vienai nakčiai jie gali pabūti kažkuo kitu. Šis faktas dažnai labiau atpalaiduoja ir suteikia drąsos išdarinėti dalykėlius, kurių įprastai nė nesugalvotumėte ar neišdrįstumėte.

Sekstingas

Sekstingas – tai atvirai seksualaus turinio žinučių, apnuogintų ar nuogų kūnų nuotraukų, filmukų siuntimas ir gavimas. Tačiau jį nesunkiai galite paversti ir įdomiu žaidimu. Susitarkite su partneriu, kad per dieną kiekvienas turi atlikti po jam skirtą užduotį ir jos įrodymą atsiųsti telefonu. Pavyzdžiui, galite paprašyti antros pusės darbe nusiimti apatinius, atsiųsti intymią nuotrauką ar garso įrašą, kuriame garsiai aimanuojate ir sakote nepadorius žodelius. Tokia veikla įaudrins ir privers su dar didesniu nekantrumu laukti vakaro, kai galėsite vienas kitam pulti į glėbį.