Flirtas – elgesys, kuris traukia priešingos lyties dėmesį. Moterys dažniausiai pasitelkia kūno kalbos meną, norint suvilioti vyrą: žaidžia su savo plaukais, ieško dingsties nueiti į tualetą, kramto lūpas arba tiesiog šypsosi. Šiuos flirto signalus gerai žino kiekviena moteris, tačiau kartais damos šiek tiek persistengia ir dėl tokio dirbtinio savo elgesio – ne jį sugundo, o atstumia.

Jog taip nenutiktų ir Jums, pravartu žinoti dar šį tą apie viliojimo meną. Susipažinkite su keliais įdomiais ir mažai žinomais faktais apie flirtą.

1. Mokslininkai apskaičiavo, kad flirtuodama moteris per valandą nusiunčia vidutiniškai 35 signalus ją sudominusiam vyrui. Į šių signalų skaičių įeina žodinės romantiškos žinutės ir kūno kalbos gestai. Manote, kad to yra per daug? Gali būti. Tačiau koketiškos merginos, sąmoningai ar ne, tą daro gana aktyviai.

2. Žvilgsnis – galingas ginklas. Jei norite užkariauti jus sudominusio vyriškio dėmesį sukaustykite jo žvilgsnį 2-3 sekundėms (ne ilgiau!). Gali atrodyti, kad tai trunka amžinybe, tačiau tai tėra tos pačios dvi ar trys sekundės.

3. Žvilgsnis ir šypsena – nieko naujo. Tačiau ar žinojote kaip atskirti dirbtinę šypseną nuo tikros? Kai žmogus šypsosi nuoširdžiai, tą išduoda jo akys. Atkreipkite dėmesį į akių kampučius. Jei matote aplink akis susidariusias raukšleles, vadinasi jis ar ji tikrai žavisi jumis.

4. Flirtuoti socialiniuose tinkluose, pokalbių ar pažinčių svetainėse su nepažįstamais yra kur kas lengviau nei realybėje. Tačiau čia galingiausia flirto priemonė visai ne akys ir šypsena, o pirštai ir sumanumas.

5. Tyrimai atskleidė, kad vyrai labai dažnai flirtuoja ne todėl, kad nori “pakabinti” merginą, bet tai daro tiesiog iš draugiškumo.

6. Remiantis apklausomis, didžiausia flirtavimo klaida, kai flirtuojant užmezgamas per ilgas akių kontaktas. Nebūkite akiplėšos ir nesuvalgykite jos arba jo akimis!

7. Kai žmonės flirtuoja, jie atkartoja patinkantį elgesį. Pavyzdžiui, jūs pažvelgėte į laikrodį ir netrukus pastebite, kad tą padarė ir jūsų oponentas. Jei jis arba ji dažnai imituoja jūsų veiksmus, tai geras ženklas.

8. Tyrimai atskleidė, kad flirto metu, tiek vyrų, tiek moterų organizme gaminasi daugiau baltųjų kraujo kūnelių. Jie turi teigiamą poveikį žmogaus imuninei sistemai ir bendrai sveikatai.

9. Flirtuodamos moterys žaidžia su savo plaukais, judina klubus ir kramto lūpas. Kai flirtuoja vyras, jis gali rankas susidėti į kišenes. Ne, tai visai ne tai, apie ką pagalvojote. Tokioje padėtyje vyras atrodo kur kas patraukliau, nes pečių juosta atrodo platesnė.