Nors žiema iš kiemo pasitraukė jau senai, o pavasariška šiluma po truputį skverbiasi į pievas bei laukus, mūsų širdys taip pat ne išimtis. Pavasariška nuotaika sklando tiesiog ore, atbunda prislopę jausmai mylimajam, iš naujo suprantame, kaip stipriai jį/ją mylime ir branginame. O juk geriausias būdas jausmams išreikšti – mūsų poelgiai, veiksmai.


Todėl atėjus pavasariui nepamirškite mylimojo palepinti gundančiu, aistringu erotiniu masažu. Garantuojame, jog tokiu savo poelgiu pamaloninsite ne tik partnerio kūną, tačiau ir sielą. Nežinote, kaip teisingai atlikti erotinio pobūdžio masažą ar kokias priemones jo metu naudoti? Nenusigąskite, perskaitę straipsnį būsite tikri masažo ekspertai, savo patirtimi galintys pasidalinti su kitais!


Pradėkite nuo galvos ir veido. Padėkite rankas taip, kad didieji pirštai būtų prie plaukų pagrindo, o visi kiti – ant galvos pusrutulių. Masažuokite iš lėto, neskubėkite, stenkitės atlikti sukamuosius judesius, iš pradžių pagal laikrodžio rodyklę, po to pakeiskite kryptį. Švelniai paglostykite veidą, pamasažuokite žandikaulius, nepamirškite sukamaisiais judesiais paglostyti akių ir smakro.


Nugara, šlaunys ir sėdmenys. Norėdamos, kad mylimasis atsipalaiduotų, niekur neskubėkite. Minėtąsias sritis lieskite standartiniais judesiais, iš pradžių lengvai ir lėtai, po to tempą didinkite. Susikaupkite, išlaikykite ryšį tarp mylimo kūno ir Jūsų rankų. Kitos kūno srities masažo imkitės tik gerai išmasažavę nugarą. Savo pilvuku ar šlaunimis lieskite mylimojo nugarą, naudokite sukamuosius judesius, plaukais perbraukite jautriausią mylimojo kūno vietą, taip akimirksniu sužadinsite aistrą.


Pilvas ir krūtinė – viena jautriausių, didžiausią susijaudinimą keliančių kūno vietų. Masažuodamos šias mylimojo kūno vietas, turėsite išskirtinę galimybę palaikyti nentrūkstamą akių kontaktą, stebėti aistra pulsuojantį jo žvilgsnį. Tačiau atminkite vieną – kaip galima ilgiau venkite liesti mylimojo lytinius organus, kitu atveju susijaudinimas paims viršų ir vietoj erotinio masažo akimirksniu pradėsite užsiiminėti seksu.


Įdomu, tačiau vyrų bambos srityje išsidėstę nemažai nervinių galūnėlių, todėl švelniai paglamonėjusius šią vietą liežuviu ar maloniais prisilietimais – greitai privesite jį prie didžiulio susijaudinimo. Tačiau tuo nepiknaudžiaukite kiekvieną kartą, šios gudrybės imkitės tik kraštutiniu atveju, jei per trumpą laiką norite sujaudinti mylimąjį. Drąsiai glamonėkite spenelius, likusią krūtinės dalį, kaklą, tačiau pasistenkite, kad judesiai nebūtų monotoniški, nes laikui bėgant gali įkyrėti ir nebeteikti malonumo.


Jautriausia sritis – lytiniai organai. Dauguma merginų, erotinio masažo metu visą dėmesį sutelkia ties vyro peniu, visiškai pamiršdamos ir nekreipdamos dėmesio į sėklides. Jų pamiršti ne valia! Delnu švelniai suimkite sėklides, priglauskite jas prie penio ir švelniai masažuokite, penio pagrindu judėdamos aukštyn, žemyn. Jei pavyksta, kita ranka, nykščiu suspauskite penio galvutę ir masažuokite ją. Lytinių organų masažą atlikti galite ne vien rankomis, tam puikiai tiks burna ir liežuvis. Nenusigąskite, oralinio sekso šią akimirką Jums nesiūlome! Liežuvio galiuku lyžtelėkite penį per visą ilgį, tačiau venkite stimuliuoti galvutę. Burna švelniai apžiokite sėklides, pamasažuokite jas.


Erotinis masažo metu rekomenduojame naudoti specialias priemones, tokias kaip masažiniai aliejai. Jie ne tik pagerins trintį, kūną praturtins reikiamais vitaminais, tačiau taip pat sudrėkins ir pamaitins odą. Mėgstantiems švelnų vanilės kvapą, siūlome rinktis masažo aliejų Bounty, kvepiantį kokosu. Atpalaiduojantis, malonaus aromato masažo aliejus Jazminai – slidus ir švelnus, kūnas kvepės jazminų žiedais.


Naudodami masažo – aliejų žvakę Darna, miegamajame sukursite jaukią atmosferą, uoslę pamaloninsite jaudinančiais kvapais. Padeginę žvakę 15-20 minučių, šiltą aliejų užlašinkite ant mylimojo kūno ir mėgaukites nepamirštamais masažo seansais. Pažengusiems erotinio masažo specialistams, rekomenduojame įsigyti rinkinį – masažo aliejai Duo. Jame rasite aukštos kokybės, ilgalaikio poveikio masažinius aliejus bei specialią antklodę (160x228cm). Puikus masažo priemonių rinkinys padės atsipalaiduoti ir pasimėgauti partneriu.


Didesnis prekių asortimentas Jūsų laukia internetinėje parduotuvėje fantazijos.lt.  Pasižvalgykite ir tikrai rasite, ką nors skirto būtent jums.