Erotinis masažas neabejotinai yra vienas iš geriausių būdų užsivesti ir pradėti lytinį aktą: tai ne tik sujaudina, bet ir padeda kurti emocinį bei fizinį ryšį. Kartais ilgas ir malonus masažas, kurį atlieka partneris, gali būti net ir malonesnis už patį seksą.

Erotinis masažas yra tikra meilės ir gerumo išraiška, todėl visiems verta šį tą apie jį sužinoti bei išmokti suteikti partneriui atsipalaidavimą bei neapsakomą malonumą. Taigi, kaip atlikti erotinį masažą, kokias technikas naudoti, kaip sukurti jaukią atmosferą – visą tai sužinosite skaitydami.

Erotinio masažo kilmė

Tiksliau negalime nustatyti, kada atsirado erotinis masažas, tačiau žmogaus poreikis tenkinti seksualinius malonumus – įgimtas, tad peršasi išvada, kad kažkokia forma erotinis masažas egzistavo jau nuo priešistorinių laikų. Visgi seniausieji užrašyti arba pavaizduoti šaltiniai mus veda į Indiją, kur randamos ant šventyklų sienų išraižytos erotinės scenos, kuriose, tarp daugelio kitų jaudinančių aktų, demonstruojama ne kas kita, kaip erotinio masažo atlikimas.

Visos senosios civilizacijos – Kinijos, Indijos, Antikinės Graikijos ir Senovės Romos, Japonijos, Babilono skyrė nemenką dėmesį kūno ir kūniškų malonumų garbinimui. Kartu su monoteistinių religijų iškilimu (islamas, krikščionybė, judaizmas…), šie malonumai pasitraukė iš kasdienių dalykų sąrašo bei nugrimzdo į pogrindį. Tad nors menas bei malonumas tikrai nebuvo naujas, kažkodėl žmonės ėmė šalintis tokių malonumų, ypač dėl religijų primestų dorovės normų. Erotinį masažą tada atlikdavo tik laisvo elgesio moterys, mat religingos ir rimtus santykius siekiančios užmegzti moterys nenorėdavo elgtis nuodėmingai ir tuo neužsiimdavo.

Maždaug XVII a., kada įsibėgėjo renesansas bei kultūrinis Antikos vertybių vertinimas, erotinė savistimuliacija, o tuo pačiu ir masažas grįžo į žmonių gyvenimus. Seksualinė terapija bei tam tikri erotinio masažo elementai tapo reabilitacijos, terapijos ar gydymo priemone. To pasekmė – XIX a. pabaigoje atsiradę sekso žaislai.

Taigi, erotinis masažas buvo gana svarbi senovinių civilizacijų dalis, kuri vėliau nugrimzdo į nebūtį dėl religijos, o galų gale sugrįžo kaip asmens laisvės tenkinti save seksualiai įprasminimas ir davė pradžią sekso žaislams.

Pasiruošimas masažui

Erotiniam masažui pasiruošimas yra toks pat svarbus, kaip ir pats atlikimas. Tinkamai nepasiruošęs pats ir neparuošdamas partnerio galite nesukurti reikiamos nuotaikos, taip pat negausite norimo rezultato.

Pirmiausia rekomenduojame žinoti, ką darysite, tai yra – pasiruoškite veiksmų planą. Plane turi atsispindėti masažo pradžia, progresas bei kulminacija. Nuspręskite ar partnerį pamaloninsite vien masažu, ar norite, jog tai virstų sekso preliudija. Taip pat rekomenduojame atlikti kūno depiliaciją, todėl, kad plaukeliai gali trikdyti masažuojamą asmenį, imti kutenti, todėl bus sunku sutelkti dėmesį į pojūčius. Tą patį rekomenduojama padaryti ir masažuojamam asmeniui.

Kalbant apie patį masažą, nepatariame pernelyg užsigalvoti kokias kūno vietas masažuosite – darykite tai klausydami nuojautos, tačiau svarbu pradėti nuo mažiau jautrių kūno vietų, palaipsniui pereinant prie jautresnių erogeninių zonų. Svarbu neskubėti ir leisti viskam vykti natūraliai.

Dar vienas svarbus veiksnys – jauki aplinka. Jaukios aplinkos kūrimui labai pasitarnaus žvakės, smilkalai, gėlių žiedlapiai ir kiti jūsų bei partnerio mylimi stimuliatoriai. Sukurkite tokią aplinką, kuri sakytų, jog čia vyks kažkas ypatingo, tačiau nepamirškite, kad dėmesio centre turi būti erotinis masažas, o ne aplinka. Rinkitės švelnią bei seksualią muziką, o tinkamai parinkti kvapai veiks atpalaiduojančiai. Žvakės sukurs subtilų apšvietimą.

Toliau svarbu paminėti, kad masažo negalima pradėti iškart. Reikia „pasirūpinti“ svečiu. Leiskite jam nusirengti, arba dar geriau – padėkite tai padaryti. Kalbėkite lėtai, sodriai, atrodykite gundančiai, bet ne vulgariai ar pigiai. Juokas gali pradėti pralaužti ledus, bet užsifiksuoti ties anekdotais ar juokeliais nederėtų. Savo artimiems partneriams galite padėti nusirengti, juos paguldyti, padėti jiems patogiai įsitaisyti ir tik tada pradėti liesti kūną.

Nuolat elkitės taip, lyg žinotumėte savo kiekvieną veiksmą. Geriausia improvizacija – surepetuota, todėl didžiausias malonumas masažuojamam žmogui bus tada, kai jūs nesimėtysite nuo vienos vietos prie kitos kūno vietos ir kryptingai didinsite intymių prisilietimų skaičių, kol galų gale privesite prie orgazmo arba sekso. Judėti kūnu reikėtų palaipsniui, vis kylant aukštyn arba žemyn, o šokinėti nuo pėdų prie pečių, ar atvirkščiai, nereikėtų.

Siekdami masažo virsmo seksu, turite būti nusiteikę, kad jūs rodysite tą iniciatyvą. Žmogus, kuris yra masažuojamas turi atsipalaiduoti. Nuo jo arba jos pečių reikia nukrauti visą mąstymo ir planavimo naštą. Dvasinis ir psichologinis atsipalaidavimas leis jums perimti abiejų kūnų kontrolę ir taip pasiekti tinkamiausią kulminaciją.

Galiausiai svarbu paminėti atsakingumą bei savitarpio supratimą. Jeigu kažkoks veiksmas, iniciatyva ar judesys masažuojamam partneriui nepatiko, neforsuokite veiksmų per prievartą. Geriau momentaliai atsitraukti ir palaukti kitos progos. Nepamirškite, laikinas atsitraukimas gali būti į naudą, mat neretai taip sukursite sau laiko atmosferos bei antros pusės įkaitinimui ir rezultatą tikrai pasieksite!

Kaip elgtis, jei partneris pernelyg įsitempęs?

Tam, kad įtampos nebūtų arba ji būtų kuo mažesnė, reikėtų iš anksto pasiruošti tam tikrą situacijos modelį. Elektra bei susijaudinimas, tvyrantis ore – gerai, tačiau susikaustymas ir susivaržymas – ne. Kad pastarųjų išvengtumėte reikia gerai suplanuoti erotinio masažo „seanso“ laiką. Jeigu jūsų partnerei ar partneriui rytoj svarbus pristatymas darbe ar reikia keltis 5 ryto, ko gero vertėtų rinktis kitą laiką.

Taip pat ir aplinka prisideda prie atsipalaidavimo. Kaip ten bebūtų, didžiausi atpalaiduotojai ir ramintojai esate jūs patys. Tam, kad įtampa nemaišytų procesui, teks pasitelkti žinias apie savo partnerius. Tik jūs galite žinoti tai, kas jiems arba joms padeda pamiršti rūpesčius ir mintimis būti čia ir dabar.

Patarimai, kurie padės atsipalaiduoti:

 • Kalbėkite – nemažai žmonių, dažniau moterų, atsipalaiduoja kalbėdami. Tai nebūtinai turi būti erotinės temos, gali būti naštos bei rūpesčių pasidalinimas. Kol jūs stimuliuojate jų kūnus rankomis, klausydami bei kalbėdami stimuliuojate ir dvasinį pasaulį;
 • Skanėstai – kai kuriems atsipalaiduoti arba nesiblaškyti padės saldūs ir gaivūs skanėstai. Kadangi masažas yra būtent tokio tipo patirtis, galite atsinešti šokolado, uogų bei vaisių, grietinėlės ar kitų panašių gardėsių;
 • Pagyros – dar vienas patarimas, labiau tinkantis tiems, kurie masažuos moteris. Pagyros odos švelnumui, kūno linijoms – viskas susideda. Juk ne veltui sakoma, kad moterys myli ausimis. Išnaudokite tai savo pranašumui, tačiau neperspauskite;
 • Nepamirškite įsitraukti patys – masažuotojas(-a), kaip ir vedantysis šokyje – duoda toną. Nuo to, kaip jūs elgsitės, labai tiesiogiai priklauso ir partnerio(-ės) reakcija. Jeigu būsite tarsi užprogramuoti robotai – nieko gero nesitikėkite, tačiau, jei būsite nusiteikę lengvai paišdykauti bei liesitės kūnais, drąsiai jausitės darydami tai, ką darote – ribų tikrai nebus.

Masažo atlikimo technika

Kad ir kokią masažo techniką pasirinksite, iš pradžių labai svarbu partnerio kūną liesti švelniai. Po to galite po truputį didinti spaudimą ir masažuoti partnerį nuo galvos iki kojų. Kai pajusite, jog partneris yra pakankamai atsipalaidavęs, paprašykite jo atsigulti ant nugaros ir masažuokite tas pačias kūno vietas, kurias masažavote partneriui gulint ant pilvo: pečius, rankas, kojas, o galiausiai, imkitės erogeninių zonų.

Stipriai stimuliuojantis taškas prie šlaunų, itin jautri tarpvietė, be galo susijaudinimą keliantis krūtų masažas… Kokias žinias esate sukaupę apie savo partnerį(-ę)? Panaudokite jas, nes kaip ir minėjome, būtina galvoti apie savo žingsnius, kad nebūtų chaoso bei abu maksimaliai atsipalaiduotumėte.

Pačios masažo technikos mokytis neverta, nes erotinis masažas – subtilus kiekvieno meistro saviraiškos būdas. Vieni mėgsta daryti tai liečiantis kūnams, kiti gi vertina stiprius ir galingus judesius. Masažo technikų yra įvairių, tačiau mes pateiksime keletą bendrų patarimų:

 • Nemasažuokite per drabužius. Masažas per drabužius – beveik bevertis, ypač kada kalbame apie erotinį masažą. Tinkama „nuotaika“ bus sukuriama kai būsite nuogi arba apsidengę tik rankšluosčiu, kurį vėliau lengva pašalinti;
 • Negailėkite masažinių losjonų ar aliejų. Masažo losjono / aliejaus nereikėtų tausoti, mat masažo metu daugybė rankų judesių sukelia trintį. Jeigu nėra aliejaus, trintis bus nemaloni, degins ir kels neatpalaiduojančius pojūčius. Aliejus tam ir skirtas, tad drąsiai pilkite jį. Aliejus sužadina odos nervus ir prisilietimus verčia malonesniais, taip keldamas didesnį susijaudinimą;

 • Nykštys – svarbus pagalbininkas. Nykščiai erotinio masažo metu atlieka svarbų darbą. Ypač kada masažuojami sėdmenys, stuburas ar pečiai – nykštys atlieka itin svarbų darbą. Svarbiausia jų paskirtis erotinio masažo metu – giluminių raumenų stimuliacija. Jeigu jaučiate, kad tam tikroje vietoje yra įtampa bei sustingę raumenys – sukamaisiais nykščių judesiais bandykite tuos raumenis atpalaiduoti. Logiška taip masažuoti moters apatinę nugaros dalį, jeigu jos krūtinė didelė arba vyro bei moters kojas, jeigu jie daug laiko praleidžia stovėdami, sportuodami;
 • Jėgos naudojimas. Jėgos panaudojimas turėtų būti, tačiau perspausti nereikėtų. Ypač tai svarbu vyrams. Moterims patinka pasijausti gležnoms ir atsiduoti į vyrišką glėbį, tačiau viskam savas laikas. Dabar ji nori jaustis karaliene, kurią jūs lepinate švelniais, tačiau po truputėlį tvirtėjančiais prisilietimais. Taip pat nepamirškite ir praėjusio punkto – kiek stipresni judesiai giluminiams raumenims bei masažo kulminacijai, o švelnumas turėtų būti taikomas pradžioje bei prie erogeninių zonų;
 • Galiausiai vertėtų įtraukti ne tik rankas. Lūpos, krūtinė, jūsų lytiniai organai bei šlaunys labai maloniai gali liestis prie partnerių kūnų. Moterys gali lengvai ant gulinčio masažuojamo partnerio(-ės) užsilipti ir užsipilti ant savęs aliejaus, tuo pat metu liesdamos kitą kūną savo krūtine, lūpomis, kojomis. Vyrai gali liestis prie moters rankomis, o vėliau pradėti įtraukti ir judesius su pasididžiavimu. Tačiau tai turi būti atlikta skoningai, palaipsniui pereinant nuo išorinio kontakto.

Lytinių organų masažas
Lytinių organų masažas yra itin svarbi erotinio masažo dalis ir ji nebūtinai privalo baigtis orgazmu. Ar prisimenate tą šilumos bangą, kuri užlieja artėjant prie orgazmo? Jums reikia būtent to.

Užsilašinkite ant rankų daugiau masažo aliejaus ir patrinkite jas vieną į kitą. Jei masažuojate moterį, pirštais trinkite aplink išorines lytines lūpas, judėdami pirmyn-atgal kol pasieksite vietą tarp lūpų ir analinės angos. Rankų judesius keiskite, kad būtų daugiau įvairovės.

Masažuodami moters klitorį taip pat keiskite judesius (sukiokite, glostykite bei spauskite), o jei masažuojate vyrą, apimkite jo sėklides ranka ir švelniai vieną po kitos jas masažuokite. Kita ranka lėtai glostykite penį, aukštyn-žemyn judinkite jo kamieną. Galite abi rankas naudoti tik penio masažui – vieną kamienui, kitą galvutei masažuoti.

Orgazmas šiam reikalui nebūtinas, kadangi masažas labai atpalaiduojantis. Partneris gali net užmigti, priimkite tai kaip komplimentą jūsų nuostabioms rankoms. Pabaigę masažą apklokite partnerį lengvu užklotu arba atsigulkite šalia ir jį apkabinkite. Masažą užbaikite šiluma ir švelnumu.

10 erotinio masažo taisyklių

1. Pirma taisyklė – pamirškite apie laiką. Neturi būti jokių negatyvių emocijų, nes jūsų rankos perduos jas partneriui. Pasirūpinkite, kad aplinka būtų jauki- kambarys neturi būti ryškiai apšviestas, gali groti rami, tyli muzika.

2. Pasirūpinkite, kad temperatūra kambaryje būtu ne žemesnė nei 24-25 laipsniai. Masažas turi atpalaiduoti, o ne suteikti jėgų. Jeigu čiužinys labai minkštas, geriau masažą daryti ant grindų, tuomet reikėtų pakloti keletą pledų. Maža gudrybė: apklokite partnerį paklode ir judant iš viršaus į apačią po truputį ją nuimkite, tarsi iš naujo „nurenginėtumėte“. Tai suteiks pikantiškumo ir sustiprins susijaudinimą.

3. Pasirinkite neaštraus kvapo masažo aliejų. Aliejaus buteliuką įdėkite keletui minučių į karštą vandenį, tam, kad jis sušiltų iki kūno temperatūros, o kai pilsite ant kūno – netaupykite.

4. Nusiteikite visiškam pasitikėjimui. Geriausias būdas tai padaryti – prieš masažą kartu nueiti į dušą. Nuprauskite mylimąjį su meile ir susižavėjimu. Nusišluostykite jį, užriškite akis. Pokalbiai jums nereikalingi, tegul kalba kūno judesiai bei prisilietimai.

5. Pradėjus masažuoti nedarykite pertraukų. Tai ir yra „apgaubiančio“ masažo technika. Egzistuoja ir kiti erotinio masažo tipai: „angliškas“- glamonėjimas su plunksnele, masažas su kailine pirštine, minkštu kutekliu, arba „tailandietiškas“ – kai partneris liečiamas ne tik rankomis, bet ir visu kūnu: plaukais, speneliais, genitalijomis, lūpomis, liežuviu ar netgi kvėpavimu.

6. Erotiniam yra naudojami tie patys metodai, kaip ir paprastam masažui: glamonėjimas, trynimas, minkymas, vibracijos. Visi judesiai turi būti lėti, bei švelnūs. Jokio grubumo ir jėgos (nebent jūsų partneris pats to paprašytų). Judesiai turi būti ritmiški: tam, kad suprastumėte, koks ritmas yra teisingas, stebėkite partnerio reakciją.

7. Jeigu partneris įsitempęs, pradėkite masažą nuo krūtinės. Lėti, ritmiški judesiai padeda krūtinės raumenims atsipalaiduoti, kvėpavimas tampa lygesnis, nervinė sistema nurimsta. Maža gudrybė: pabandykite suderinti jūsų kvėpavimus. Tai paprastas ir labai efektyvus metodas ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasiekti visišką pasitikėjimą tarp partnerių.

8. Kuo lengvesni prisilietimai, tuo aštresnė nervinių galūnių reakcija. Ypač jautri yra vidinė rankų, bei klubų, pakaušio oda, o taip pat oda po keliais ir prie genitalijų. Erotinis masažas nuo klasikinio skiriasi dar ir tuo, kad galima masažuoti priekinę kūno dalį, bei lytinius organus.

9. Toks masažas gali būti sekso preliudija, tačiau nebūtinai. Jeigu žmogus užmigo – sustokite. Apklokite mylimąjį ir pabučiuokite į skruostą.

10. Nebijokite eksperimentuoti – čia nėra ir negali būti jokių tabu.

Papildomai stimuliacijai – galvos masažas

Galvos masažas gali būti atliekamas prieš erotinį. Ši masažo technika padės partneriui labiau atsipalaiduoti ir leis pamiršti rūpesčius, todėl po to atliekamas erotinis masažas turės didesnį poveikį.

Keli patarimai prieš pradedant:

 • Nusiplaukite rankas. Neįtikėtina, kiek purvo ir bakterijų jos gali nešiotis su savimi;
 • Įsitikinkite, kad jūs neturite aštrių nagų, nes tai gali sumažinti malonumą;
 • Įsitikinkite, kad elgiatės švelniai su veido oda, juk nenorite jos įtempti;
 • Giliam veido masažui naudokite veido masažo aliejų;
 • Per mažai aliejaus visada geriau negu per daug… visada galite pridėti dar;
 • Kalbėkite su savo partneriu apie jo pojūčius, taip galėsite sužinoti pageidavimus;
 • Ant partnerio galvos neilsinkite rankų;
 • Sėkmė ateina su praktika, todėl atsipalaiduokite ir mokykitės.


Galvos ir veido masažo technikos:

Glamonės
Kai partneris guli veidu į viršų, atlikite glamonėjimo veiksmus. Pradėkite tarp antakių, ir be spaudimo judėkite aukštyn link galvos. Rankos turėtų dirbti pakaitomis taip, kad jūsų partneris nesuprastų, kur viena ranka pradeda, o kita baigia. Pasistenkite, kad judesiai skirtųsi, laisvai keiskite tempą.

Antakių glostymas
Judesį pradėkite nykščiu antakio viduryje, tiesiai virš akiduobės krašto, lengvai spausdami braukite per antakį išorės link. Judesys turėtų baigtis ties galvos odos pradžia.

Kopėčios į dangų

Panaši į ankstesnę techniką, vienintelis skirtumas yra tas, kad ranka palei kaktos liniją braukiate tol, kol priartėjate prie natūralios plaukų linijos, o tada pakartojate.

Žandikaulio atpalaidavimas
Uždėkite rankas ant abiejų partnerio veido pusių ir su nykščiu arba trimis viduriniais pirštais, vidutinio stiprumo apskritimais, judėkite aukštyn-žemyn baigdami žandikaulio kampe ir ausies spenelio apačioje. Galite pakeisti rato kryptį, dydį, pieškite aštuonetus, keiskite spaudimo intensyvumą.

Dėmesys smilkiniams
Suporuokite kiekvienos rankos vidurinį ir rodomąjį pirštus ir padėkite ant partnerio smilkinių. Lėtais sukamaisiais ir vidutinio stiprumo judesiais masažuokite smilkinius ir pakartokite kelis kartus vis didindami apskritimus. Patraukite švelniai galvos odos link ir pakartokite.

Dėmesys ausims
Rodomuoju pirštu ir nykščiu, sukamaisiais judesiais švelniai spauskite partnerio ausies kraštą. Judėkite aukštyn ir žemyn ausies speneliu. Būkite atsargūs auskarų zonose.

Galvos masažas
Visais pirštų galiukais švelniais ir vidutiniais judesiais spaudinėkite, tyrinėkite galvos odą. Judėkite mažais ir dideliais apskritimais į priekį ir atgal. Partneriui tai patiks. Ypatingą dėmesį skirkite kaukolės nugaros pusei ir darykite tai išskirtinai švelniai. Įvairovė padės išlaikyti malonumą ir neprileis artyn nuobodulio.

Draskyklė
Girdėjome, kad kai kuriems žmonės ši technika nepatinka, bet kuriems patinka, patinka – labai, todėl mes privalome tai priimti! Nagais labai švelniai draskykite partnerio galvą. Nuo kaklo viršaus, lėtai ir švelniai po visą partnerio galvą.

Bazės atpalaidavimas
Dominuojančios rankos nykščiu ir rodomuoju pirštu mažais apskritimais masažuokite išilgai kaukolės linijos partnerio kaklą. Eksperimentuokite skirtingo dydžio apskritimais kaip ir glostant antakius. Šios srities masažavimui galima naudoti ir abi rankas, tačiau daugumai žmonių sudėtinga sureguliuoti tinkamą spaudimą. Todėl rekomenduojame pradėti nuo vienos rankos, kai busite pasiruošę, pridėkite antrą ranką.

Kaip išsirinkti masažo aliejų?

Galima sakyti, jog tinkamas aliejus gali puikiai kompensuoti įvairius trūkumus. Net, jeigu masaže neturite didelės patirties arba labai jaudinatės, aliejus paslėps mėgėjiškumą ir pavers jus į profesionalus. Masažuojamas asmuo jausis maloniai ir ypatingai, mat tikrai ne kasdieną jį arba ją kažkas tepa aliejumi ir jausmingai stimuliuoja jų kūnus.

Masažo aliejus Bewitching (100 ml)
Erotinio masažo aliejų rinkinys (3x50 ml)
Masažo aliejus Magoon Love (100ml)
Masažo aliejus Meilės fantazijos
Masažo aliejus Erotika (200 ml)
Masažo gelis Nuru (500 ml)
Masažo aliejus Braškės (100 ml)
Masažo aliejus Erotika (50 ml)

Yra daugybė masažo aliejaus tipų, tarp kurių reikėtų pasirinkti tą, kuris jums labiausiai patinka ir labiausiai tinka su jūsų masažo bei erotinių žaidimų stiliumi:

Masažo aliejai su feromonais. Feromonai yra medžiagos, kurias išskiria kiekvieno žmogaus kūnas, tačiau jų kvapą yra sunku pažinti, mat jis veikia pasąmoningai. Kitas žmogus, užuodęs jūsų feromonus, susijaudina ir ima norėti artumo (arba bent sustiprėja tokio noro tikimybė). Tad aistringam erotiniam masažui bei seksui po jo labai tiks masažo aliejus su feromonais.

Aliejai su skoniais bei kvapais. Jeigu naudojate aromatines žvakes, smilkalus bei kitaip kvepinate patalpą, dar vienas aromatas gali būti vertinamas kaip persistengimas. Nebent tas kvapas labai tinkamai įsipaišo į bendrą aromatų paveikslą, kvapnaus aliejaus naudoti nereikėtų. Aliejukas su skoniu pridės masažui erotinį ir išdykusį prieskonį, mat bus galima įtraukti ir oralinius malonumus bei daug labiau jais pasimėgauti.

Masažo aliejai-žvakės. Egzistuoja ir masažo aliejaus žvakės, iš kurios varvantis vaškas virsta į skaniai kvepiantį šiltą skystį, kurį galima tepti ant kūno. Tai yra dar vienas būdas nušauti du zuikius vienu šūviu. Prie to paties norėtume paminėti ir losjono aplikaciją prieš ir/ar po masažo. Losjonas apsaugo nuo galimo odos išsausėjimo bei ekspertų patarimais – gerina ir sustiprina pojūčius.

Jeigu aliejaus naudoti nenorite arba siekiate pasirinkti kiek kitokią malonumų paletę, rinkitės karštų akmenų masažą.

Taigi, tikimės, jog papildėme jūsų žinias apie erotinį masažą. Linkime gražių intymių akimirkų su mylimuoju!