Pirminis vyro ir moters seksualinis potraukis neatsiejamas nuo troškimo surasti natūralius afrodiziakus, maisto produktus, kurie gali padidinti libido arba lytinį potraukį. Tikrosios „Ispaniškos muselės“ paieška visada buvo žmonių širdyse ir protuose. Egzistuoja maisto produktai, kurie nors ir ne tiek, kiek tikisi dauguma žmonių, tačiau gali padidinti lytinį potraukį. Čia yra keletas maisto produktų, kurie žmones pakreipia teisinga kryptimi: į miegamąjį.


Austrės. Austrės, dėl savo mistinio gebėjimo motyvuoti ir skatinti libido, visada buvo mėgiamas maistas. Matyt, net kai kurie mokslininkai ir mitybos specialistai tiki gebėjimu pakelti žmonių, kurie valgo šio tipo jūros gėrybes, lytinį potraukį. Taip yra dėl didelio cinko kiekio, kuris randamas maisto sudėtyje. Cinkas, manoma, stimuliuoja testosterono gamybą organizme, kuris gali turėti įtakos seksualiniam troškimui.


Tamsus šokoladas. Kitas mėgstamiausias afrodiziakas yra šokoladas, ypač tamsus šokoladas. Šie karčiai saldūs delikatesai yra sudaryti iš medžiagos, vadinamos fenilalalinu, kuris didina smegenų aktyvumą, skatina meilės, susijusios su lytiniu potraukiu, padidėjimą.


Ananasai. Ananasai dar vienas maistas, apie kurį dauguma žmonių nieko nežino. Faktas, kad ananasai nėra tik saldus vaisius, jis paskatina lytinį potraukį. Poveikį galite optimizuoti, ananasą valgydami su medumi, kuris yra dar vienas natūralus afrodiziakas.


Medus. Dauguma žmonių nežino, bet medus laikomas kitu natūraliu afrodiziaku. Gausiai įpilkite medaus į savo šaltą arbatą ar sultis ir jūs pajusite truktelėjimą kelnėse. Taip, tai taip stipru. Tačiau tai nėra pakankamai veiksminga moterims, jei jūs suprantate, ką turiu omenyje. Nepaisant to, verta pabandyti.


Pipirai. Kajeno arba čili pipirai visada buvo mėgstamiausias maistas seksualiniam potraukiui žadinti. Šis karštas ir aštrus maistas gali sužadinti lytinį potraukį ir jus paskraidinti. Taip yra todėl, kad šie prieskoniai skatina kraujo cirkuliaciją ir didina jo tekėjimo tempą. Ir tai galioja kiekvienai kūno daliai, net ir labiausiai paslėptai.


Pomidorai. Jie populiariai vadinami „Meilės obuoliais“, nes pomidorai jau seniai žinomi kaip natūralūs afrodiziakai. Tokiu atveju, jei jūs tikrai norite išlaisvinti savo instinktus, būtų išmintinga integruoti šį maistą į savo mitybos racioną.


Be maisto produktų rekomenduojama fiziškai ir protiškai mankštintis. Sveikam seksualiniam gyvenimui dauguma gydytojų ir psichologų rekomenduos sveiką pratimų dozę, kuri išvalys protą ir palaikys jūsų kūno formas. Žinoma, kartu galite naudoti ir tekste minėtus maisto produktus.


Taip pat galite išmėginti adrodiziakus, kuriais prekiauja sekso prekių parduotuvė www.fantazijos.lt