Sekso žaidimai puikiai pašalina iš miegamojo nuobodulį, jie taip pat atveria atviresnius bendravimo galimybes ir suteikia jums pretekstą praplėsti savo seksualinį gyvenimą. O taip, ar mes minėjome, kad sekso žaidimai suteikia naują prasmę smagumams pataluose?


Jūsų lytinis gyvenimas yra esminė santykių dalis. Jei esate pajėgūs išlaikyti įdomumą ir jaudulį, tada patenkinti moterį (vyrą) bus lengva.


Deja neretai visas miegamojo smagumas iš santykių pasitraukia. Net jei jūs esate su patraukliausia pasaulio moterimi, jūs susiduriate su momentais, kai reikia padaryti ką nors, kas tą gyvenimą padarytų įdomesniu.


Eeksperimentai su sekso žaidimais gali būti įdomus būdas santykiams paįvairinti.


Štai keli sekso žaidimai, kurie tikrai paaštrins jūsų miegamąjį prieskoniais.


Sexzee Yahtzee 


Viskas ko jums reikia, tai žaidimų kauliukas ir gera vaizduotė. Ant popieriaus lapo abu partneriai surašo skaičius atitinkančius veiksmus. Galite įterpti ką nors neįdomaus (pvz., 1 = pėdų masažas) arba priklausomai nuo jūsų nuotaikos, peržengti įprastines ribas (pvz., 1 = oralinis seksas). Kai ridensite, jūsų partneris turi įgyvendinti. Prisiminkite: tai jūsų šansas išbandyti viską, ko jūs buvote pernelyg drovus paprašyti, tad nestabdykite.


Premija: Galite mesti kelis kauliukus, tuomet veiksmai bus atliekami tuo pačiu metu arba serijomis.


Tiesa – Drąsa?


Jei jūs niekada nežaidėte šio sekso žaidimo, būsite nustebinti. Nesvarbu, rinksitės tiesą ar drąsą, jūs tikrai atskleisite keletą naujų (ir jaudinančių) dalykų apie savo partnerį (ir atvirkščiai). Viskas, ko reikia norint žaisti, tai aštri vaizduotė ir sveikas seksualinis apetitas. Jei įstringate, neklauskite vien apie seksualines fantazijas, įgyvendinkite jas. Drąsos atveju, striptizas ar asmeninis šokis, visada pageidaujami. Jei nenorite klausti arba atsakyti apie buvusias seksualines patirtis, nustatykite taisyklę, kad pokalbiai apie buvusius trumpus meilės romanus yra draudžiami. Mažiausia, ką norite padaryti, tai sukelti jos pavydą ar paskatinti įtampą.


Premija: šį sekso žaidimą žaiskite per vakarienę, taip pridėsite ekshibicionistinių įspūdžių.


3 – 7 minutės danguje 


Vien todėl, kad nesate paauglys, tai nereiškia, kad spinta linksmybėms nebetinka. Šio žaidimo suaugusiųjų versijoje laukite jos tamsoje (durys uždarytos), kol ji apsivilks kažką komfortiškesnio (arba ateis nuoga). Laukimas ir uždara erdvė užkaitins situaciją, o dėl šviesos stygiaus bus padidintas jūsų jausmingumas. Kai ji įeis į vidų, pabučiuokite jos delnus, pabučiuokite rankas, bučiuokite raktikaulį, bet lūpų nebučiuokite tol, kol ji pati neištvers.


Premija: Lai tai būna žaidimas, kurį pralaimi tas, kuris prakalbės pirmasis.


Butelis


Jūs turbūt prisimenate butelį iš savo jaunystės dienų, kurį paprastai žaisdavo nedrąsus berniukai ir mergaitės. Šis klasikos variantas perstumia ribas kur kas toliau už bučiavimą. Tiesiog “nuvalykite” vyno butelį, tai padės nustatyti tinkamą nuotaiką. Be tuščio butelio jums dar reikia žymeklio ir didelio popieriaus lapo. Pradėkite piešti ratą, kuris būtų maždaug du kartus didesnis nei vyno butelis, suskirstykite jį į šešias lygias dalis ir kiekviename skyriuje parašykite seksualų prašymą to, ką gali atlikti ir vyrai, ir moterys (pvz., prancūziškas bučinys, striptizas, renkasi partneris). Pakaitomis sukite butelį, kai jis sustoja, atlikite to skyriaus užduotį.


Premija: įrašykite viską į vaizdajuostę ir vėliau peržiūrėkite.


Seksualus tvisteris


Prisimenate tvisterį (Twister)? Prisimenate tas akrobatines pozicijas (dešinė koja žalia, kairė ranka geltona), kuriomis jūsų kūnas persipindavo su jūsų konkurentais. Dabar, įsivaizduokite, kad žaidžiate jį nuogas su mergina. Viskas, ko jums reikia nuogam tvistelio žaidimui, tai Twister lenta ir nuogas “kostiumas”. Pasukite ratą ir padėkite galūnes pagal rato parodymus, tik neapvirskite. Norėdami pridėti šiek tiek jaudulio, atitraukite savo varžovą laižydami, uostydami, bučiuodami ir kutendami. Paskutinis stovintis vyras (ar moteris) laimi šį sekso žaidimą.


Premija: Užuot pradėję žaisti visiškai nuogi, Seksualų tvisterį paverskite Striptizo tvisteriu. Po kiekvieno sukimo, pašalinkite vieną drabužį, o tada pakeiskite poziciją.


Tegul žaidimai prasideda!


Provokuojančio sekso žaidimo geriausia dalis yra ta, kad nė vienas nepralaimi. Suaugusių žaidimai ne tik pasotina jūsų lytinį potraukį ir įgyvendina jūsų fantazijas, kūniška konkurencija gali jus suartinti. Tai dvigubo laimėjimo situacija.