Mes visi matėme filmo scenas: suprakaitavęs vyras, menkai apsidangsčiusi moteris, sunkus kvėpavimas, platūs mostai siekiant skysto medaus stiklainio. Vyras erotiškai pila jį ant moters ir tada labai jausmingai jį nulaižo. ko jie tikrai nerodo, tai vargšės merginos, kuri stengiasi nuvalyti nuo odos, plaukų ir kitų jautrių kūno vietų lipnius medaus likučius po akto. Tačiau yra daug tinkamesnių produktų, kuriuos galite panaudoti ir seksualiniuose žaidimuose.


Pateikiame sąrašą produktų, kurie tikrai gali paįvairinti jūsų intymius žaidimus.


Šampanas


Saldieji burbuliukai yra neabejotinas malonumas. Pabandykite pilti jį ant vienas ant  kito – nepaisant to, kad visa tai tekės čiužiniu, sofa, biuro kėde, ar pan.- ir laižykite kiekvieną lašelį. Jei esate gerai pasiruošę, šampaną atšaldykite, o tada atvėsintomis lupomis, su skysčiu burnoje, erzinkite ją. Moterys, atkreipkite dėmesį: po šampano laikymo burnoje, “draugužio” į burną neimkite, tai gali būti pražūtinga! Šampano burbuliukai gali sukelti malonų pojūtį kitose kūno vietose, tačiau prisiminkite, kad varpos galvutė, ir ypač plotelis žemiau jos, yra labai jautrus, todėl šampano tiesioginis poveikis gali būti gana skausmingas.


Mėtiniai saldainiai


Ši maisto fantazija iš mėtų sukuria dilgčiojantį, šaldantį pojūtį, kuris puikiai tinka oraliniam seksui. Siekdami itin intensyvaus malonumo, galite naudoti saldainį tiesiai ant klitorio. Žinokite, kad kai kurie mėtiniai saldainiai yra gana stipraus skonio ir gali sukelti skausmą. Elkitės atsargiai.


Šokolado padažas


Laikas pasinaudoti klasika: šokolado padažas visada yra mėgstama maistinė fantazija, kuri jau seniai naudojama. Norėdami šį tą pakeisti, į šokolado padažą panardinkite teptuką ir nupieškite ant savo kūno žemėlapį. Lai mergina seka keliu, daugiau dėmesio skirdama karštoms vietoms. Daugiau šokolado dėkite tose srityse, kur jūs norėtumėte sutelkti jos dėmesį. Laikykitės tradicijos, nedvejodami pasinaudokite plakta grietinėle ir vyšniomis.


Sultingas vaisius


Griebkite saldų, sultingą apelsiną, greipfrutą, braškes, persiką arba net arbūzą (smulkiais gabaliukais). Paimkite gabalėlį vaisiaus ir švelniai patrinkite jį į jos lūpas, kaklą ir krūtinę. Saldžių sulčių laižymas žadina libido ir skonio receptorius. Užtikrinkite, kad nėra lipnių likučių, nes kitu atveju teks ilgai čiulpti.


Karštas ir šaltas vanduo


Temperatūrų keitimas gali tikrai įkaitinti emocijas ir yra puikus miegamojo priedas. Oralinio sekso metu lai mergina geria karštą vandenį ir atlieka keletą veiksmų burna. Tada pasinaudokite ledo kubeliu ir pakeiskite pojūčius. Jums patiks. Ledo kubeliai aplink jos spenelius gali būti intensyvi patirtis.


Ledinukas ant pagaliuko


Tai puiki maisto fantazija iš vaisių ir ledo: saldus, šaltas ir skanus. Tik nesugalvokite ledinuko įterpti į slaptąsias vietas, kadangi cukrus gali paskatinti bakterijų dauginimąsi ir infekcijų atsiradimą. Naudokite jį vingiuodami per kūną arba kad jūsų liežuvis būtų malonus ir šaltas kūno tyrinėjimui.


Daržovės


Agurkai ir morkos gali suvaidinti sekso žaislus, bet būkite atsargūs. Daržovės turėtų būti kruopščiai nuplaunamos, kad neliktų pesticidų (kurie gali sukelti stiprų sudirginimą). Jūs taip pat turėtumėte žinoti, kad nors gali būti labai malonu, jei naudojami tinkamai, viskas gali pakrypti siaubingai neteisinga linkme. Daržovių dalys po įterpimo į kūną gali nulūžti. Užsilikusių dalių paieška gali būti mažų mažiausiai nepatogi. Paskutinis dalykas, ko jums reikia, tai kelionė į ligoninę, kur bus šalinami maisto fantazijos elementai.


Maisto fantazijų klaidos


– Nenaudokite aštrių maisto produktų, pavyzdžiui, čili pipirų ar kajenų. Galite patirti siaubingą skausmą.


– Neleiskite medžiagoms priartėti per daug arti varpos galiuko ar makšties angos. Kai kurie maisto produktai, ypač tie, kurių sudėtyje yra cukraus, gali sukelti bakterijų dauginimąsi, todėl galimos mielinės infekcijos ir kiti sudirginimai. Būtinai tinkamai nusiprauskite.


– Nenaudokite dvigubo panardinimo. Naudokite spaudžiamus butelius, kai galima. Jei pirštą įkišite ir ištrauksite iš šokolado padažo indo, tai antisanitariška.


– Nenaudokite tų maisto produktų, kuriems paprastai esate alergiški.


– Neužmikite su maistu ant jūsų ar jūsų viduje.


Smagurio linksmybės


Maisto fantazijos yra susiję su eksperimentavimu. Maistas gali tikrai paįvairinti jūsų lytinį gyvenimą, bet elkitės atsargiai. Nenerkite iškart į aštuonių dalių vakarienę. Pradėkite nuo ko nors paprasto ir eksperimentuokite pamažu.