Žemiau išvardyti maisto produktai yra identifikuojami kaip afrodiziakai ir turi galią padidinti jūsų libido. Seksas taps aistringesnis ir malonesnis!


Citrinos ir apelsinai: šiuose vaisiuose esančio vitamino C antioksidacinis poveikis idealiai tinka lytinių organų apsaugai. Jie padeda išlaikyti sklandų organų veikiamą, padidina susijaudinimą ir jautrumą.


Svogūnai ir medus: galbūt svogūnų skleidžiamas kvapas yra ne pats maloniausias, tačiau jie linkę padidinti jūsų libido. Nulupkite baltą sluoksnį, susmulkinkite ir pakepinkite svieste. Jei šį mišinį valgysite su šaukštu medaus, kai skrandis yra tuščias, jis veiks kaip puikus afrodiziakas.


Bananai: šiame vaisiuje yra raktas į jūsų aistrą lovoje. Jie yra turtingi bromelaina fermentų, kurie, kaip manoma, skatina vyrų libido. Juose taip pat yra kalio ir vitamino B, kurie yra būtini jūsų lytinių hormonų gamybai.


Kofeinas ir šokoladas: kitą kartą, kai jūsų mergaitė paprašys šokolado, nesakykite „Ne“. Susikursite sau problemų. Juodo šokolado valgymas skatina endorfinų gamybą, kuris lytiniuose santykiuose daro stebuklus. Kofeinas, kita vertus, padeda pakelti nuotaiką.


Figos ir gvazdikėliai: manoma, kad žmonės valgydami figas gali ilgai išgyventi. Dėl beveik 80 procentų vandens, figos padeda sumažinti stresą ir nuovargį. Gvazdikėliai yra galingiausias gamtos afrodiziakas, o taip pat padeda įveikti protinį ir fizinį nuovargį.


Alyvuogių aliejus, migdolai, avokadai, lazdyno riešutai: mityba, kuri yra turtinga visais šiais maisto produktais, gerina vyrų vaisingumą, aistrą ir potenciją. Žaliosios ir juodosios alyvuogės padidina tiek vyrų, tiek moterų seksualinį susijaudinimą.


Moliūgų, saulėgrąžų sėklos, linai, anakardžiai, kedro riešutai: visuose šiuose maisto šaltiniuose yra cinko, pagrindinio mineralo, būtino vyrų potencijai išlaikyti. Tai taip pat lytinių hormonų statybininkai, todėl cinkas būtinas seksualinei sveikatai.


Datulės ir kalendros: sakoma, kad datulės yra galingo vyrų libido priežastis. Datulės valgomos kartu su medumi didina libido, o taip pat gerina ovuliacijos procesą. Kalendra ne tik paaštrina patiekalą, bet taip pat ir lytinį gyvenimą. Džiovintos kalendrų sėklos paprastai turi euforišką poveikį, ypač moterims.


Imbieras ir česnakas: jie ne tik paskanina patiekalus, bet taip pat gali sužadinti jausmus. Imbieras, jei naudojamas gėrimuose ir pagrįstomis dozėmis, gali pasireikšti sveiku raudoniu. Česnakų šiluma taip pat skatini seksualinius norus. Taigi kai kitą kartą jūsų partneris į patiekalas įmaišys šių aromatų ir skonio stipriklių, žinosite, kas jo/jos galvoje.


Pomidorai: jau seniai žinoma, kad pomidorai puikus afrodiziakas. Kai naudojamas kartu su kitais jausmingumo skoniais, tokiais kaip bazilikas ir mėta, galima sukurti daug šilumos ir aistros. Dabar mes suprantame, kodėl ši daržovė privaloma beveik visuose Indijos patiekaluose.


Morkos: dabar turėsite pretekstą, kodėl reikia suvalgyti dar vieną „gajar ka halwa“ dubenėlį. Ši daržovė laikoma vyrų stimuliatoriumi. Senovėje Artimuosiuose Rytuose morka buvo naudojama kaip pagalbinė gundymo priemonė.


Kai kurie puikūs virėjai sako, kad geriausias maistas visada tas, kuris pagamintas su meile. Tame yra tiesos. Taigi tiesiog sužavėkite savo mylimą žmogų šiuo jausmingu maistu ir nustebinkite savo talentu pataluose.