Lubrikanto pirkimas gali gluminti, nes įmonių gausybė rinkoje parduoda skirtingų tipų lubrikantus. Svarbu žinoti, kokio efekto norite ir išsirinkti bus daug lengviau. Dauguma žmonių turėjo patirtį, kai atsistojus prie lubrikantų lentynos prekybos centre, taip ir nežinojo kokį pasirinkti. Natūrali drėgmė kartais gali sumažėti ir tai vyksta dėl daugelio priežasčių, pavyzdžiui, gimimo kontrolės tablečių, streso ir naudojamų tam tikrų vaistų. Lubrikantas palengvins skverbtį, seksas taps malonesnis ir ne toks skausmingas. Lubrikantą galite naudoti ir tuomet, kai makšties sausumas nejuntamas. Lubrikanto naudojimas suteikia papildomų pojūčių ir leidžia vyrui be sukeliamo diskomforto įsiskverbti tvirčiau ir giliau. Asmeniniai lubrikantai yra labai naudingi. Jie ne tik sprendžia seksualines problemas, tokias, kaip makšties sausumas, bet taip pat padidina seksualinį malonumą. Rinkoje yra įvairių lubrikantų. Jums reikia pasirinkti tą, kuris tinka geriausiai.


Lubrikantai gali būti pagaminti iš aliejaus, silikono, vandens arba naftos. Paprastai geriausiais laikomi vandens pagrindo lubrikantai, nes jie gali būti naudojami su prezervatyvais ir net vandenyje. Naftos pagrindo lubrikantai gali pažeisti prezervatyvų medžiagą – lateksą. Vandens pagrindo lubrikantai gali būti lengvai nuplaunami ir nepalieka dėmių ant paklodžių. Priklausomai nuo naudojimo, galite pasirinkti silikono pagrindo arba vandens pagrindo lubrikantą.


Pagrindinis šių lubrikantų skirtumas: vandens pagrindo lubrikantai yra lengvai prieinami, pigūs, gali būti įvairių skonių ir lengvai išplaunami iš kūno. Silikono lubrikantų sudėtyje vandens nėra. Jie niekada neišdžiūna, tačiau norint nuplauti, reikalauja muilo ar kitų medžiagų. Jie nesiabsorbuoja į odą ir yra brangesni, tačiau reikalingas mažesnis kiekis. Tankesnės konsistencijos lubrikantai naudingesni analiniam seksui ir sekso žaislams, nes jie ilgiau išsilaiko. Kai kurie žmonės sumaišo silikono pagrindo lubrikantus su vandens pagrindo lubrikantais ir gauna tankesnę konsistenciją.


Silikono pagrindo lubrikanatai netirpsta vandenyje ir sunkiai nusiplauna. Būtent dėl ilgo išsilaikymo savybės jie yra populiarūs. Jei esate linkęs į mielines infekcijas, turėtumėte naudoti vandens pagrindo lubrikantus, kuriuose nėra glicerino. Jis duos jums tą patį slidimo pasitenkinimą kaip ir kiti lubrikantai. Išsirinkite tokį lubrikantą, kuris tiks ir jums ir jūsų partneriui. Prieš pirkdami, būtinai išsiaiškinkite apie visas jų rūšis.


Tinkamas lubrikantas gali pastiprinti ir suintensyvinti pojūčius ir pakeisti visą mylėjimosi patirtį. Lubrikantai padės pailginti sekso trukmę, seksas taps saugesnis ir sklandesnis, bus pašalintos tokios problemos, kaip makšties sausumas, padidės sekso žaislų teikiamas malonumas, o analinis seksas taps sklandus ir malonus.