Vaginaliniai kamuoliukai laikomi vienais iš seniausių sekso žaislų pasaulyje. Dar pries 3000 metų Tibeto moterys treniravo savo raumenis ir mokėsi sekso meno, vėliau estafetę perėmė indės, graikės, romėnės ir be abejo, japonų geišos kurios buvo ir tebėra laikomos geriausiomis meilužėmis pasaulyje. Į Europą vaginaliniai kamuoliukai pateko tik 18 -tame amžiuje, Prancūzijoje juos galėjo naudoti tik kilmingos rūmų damos karališkame dvare. Šiuolaikiniame pasaulyje šis žaisliukas taip pat plačiai naudojamas – moterys, kurios rūpinasi savo seksualumu, moteriškumu, sveikata, atranda vaginalinius kamuoliukus, kaip itin naudingą priemonę, gerinančią seksualinio gyvenimo kokybę ir ne tik.  Šiame straipsnyje pasidalinsime naudinga informacija: kokia yra vaginalinių kamuoliukų teikiama nauda, jų rūšys bei naudojimo patarimai.


Vaginaliniai kamuoliukai – kas tai?


Kartais galite išgirsti juos vadinant geišos kamuoliukais, kėgelio rutuliukais ir panašiai, tačiau visų šių pavadinimų reikšmė yra ta pati – kalba eina apie kamuoliukus, skirtus vaginos raumenims treniruoti. Dažniausiai įsigyjami du virvele sujungti kamuoliukai, kurie viduje turi po papildomą, sunkesnį kamuoliuką, taip pat gali būti vienas rutuliukas, arba keli palaidi, t.y. nesujungti tarpusavyje. Jie gali skirtis dydžiu ir svoriu. Kaip treniruojasi raumenys? Kada į vaginą įvedami vienas ar du svorį turintys kamuoliukai, jie, remiantis gravitacijos dėsniais, yra linkę slįsti ir slinkti atgal, į išorę, moters užduotis – sąmoningai įtempti ir suspausti vidinius raumenis taip, kad kamuoliukai liktų viduje. Kadangi raumenys visą laiką būna įsitempę, jie dirba, to pasekoje ilgainiui ima stiprėti. Kuo mažesnis ir sunkesnis kamuoliukas, tuo sunkiau jį išlaikyti viduje ir tuo efektyviau dirba raumenys. Kokią naudą duoda vaginalinių kamuoliukų nešiojimas? Nors dažniausiai, kaip pagrindė šio žaislo paskirtis, nurodomas vaginos raumenų stiprinimas, yra ir dar keletas privalumų:


Padidėjęs seksualinis apetitas.


Visų pirma, reguliariai nešiojami vaginaliniai kamuoliukai padidina moters seksualinį aktyvumą. Jei jaučiate, kad jūsų libido priblėso, jog jus įtraukė kasdiena rutina, buitis, rūpesčiai, seksas darosi nuobodus, arba apskritai jo norisi vis mažiau, vaginaliniai kamuoliukai gali jums padėti. Kadangi kamuoliukai, būdami viduje, juda, skleidžia vibracijas, masažuoja erogenines zonas, taip pat suaktyvina kraujotaką mažojo dubens srityje, seksualinis potraukis natūraliai padidėja. Jūs dažniau susijaudinsite, padidės libido ir aistra į miegamąjį grįš su trenksmu.


Padeda patirti G taško orgazmą.


Naujausių tyrimų duomenimis, G taško orgazmą patiria tik vos 20 procentų moterų. Kodėl skaičiai tokie maži? Atsakymas slypi nepakankamame moterų savo kūno pažinime. G taškas fiziologiškai išsidėstęs taip, jog mylintis klasikiniu būdu, jis dažniausiai nepakankamai liečiamas, kadangi yra priekinėje vaginos sienelėje, vyro varpa ne visada jį kliudo. Vaginaliniai kamuoliukai – puiki priemonė šiam taškui atrasti, kadangi būdami viduje jie juda, taip masažuodami vidines erogenines zonas, kartu ir karštąjį G tašką, taip jį atrasdami ir išryškindami. Vėliau, mylintis su vyru ar užsiimant masturbacija, bus daug paprasčiau, jūs tiesiog pajusite kokiomis pozomis ir kaip reikia liesti, jog užlietų orgazmo banga.


Raumenų stiprinimo nauda:


Stiprūs ir ištreniruoti vaginos raumenys leidžia patirti stipresnį orgazmą ne tik moteriai, bet ir jos partneriui. Kodėl? Visų pirma, siauresnė ir varpą tampriai apglėbianti makštis patinka didžiaijai daugumai vyrų, o dar įdomesnis dalykas – įvaldžiusi ir išmokusi pajausti vidinius raumenis, vien juos sutraukinėdama, moteris gali priartinti ir atitolinti vyro orgazmą, bei pati patirti stipresnį, intensyvesnį ir ilgiau trunkantį malonumą, nei įprastai.

Kamuoliukų nešiojimas naudingas ne vien seksualiniais tikslais – reguliariai stiprinanti raumenis moteris niekada neturės šlapimo nelaikymo problemos senatvėje, beje, jei jau turite šią problemą, reguliarus naudojimas gali ją pataisyti arba net visai išspręsti. Taip pat puikiai tinka atsigavimui ir sustiprėjimui po gimdymo, beje yra teigiama, jog moteris, kuri kamuoliukus nešiojo iki gimdymo, pagimdys lengviau.


Kaip išsirinkti tinkamiausius vaginalinius kamuoliukus?


Jei nusprendėte įsigyti rutuliukus ir pati įsitikinti jų teikiama nauda, galite nesunkiai pasimesti tarp itin plataus įvairiausių žaisliukų pasirinkimo. Kaip išsirinkti? Patartume atkreipti dėmesį į keletą savybių: kamuoliukų dydis ir svoris, medžiaga, funkcionalumas.


Dydis ir svoris:


Kuo didesnis ir lengvesnis kamuoliukas tuo lengviau jį išlaikyti ir atvirkščiai. Jeigu esate pradedančioji – rinkitės didesnius ir lengvesnius, juos bus lengviau nešioti, bei paprasčiau įdėti ir išimti. Taip pat patartume rinktis du kamuoliukus sujungtus virvele, vengti palaidų, kad nekiltų nesklandumų nešiojant ir išimant. Vėliau, kai raumenys įpras prie krūvio, galėsite įsigyti sunkesnius ir mažesnius, tolimesniam stiprinimui. Patys mažiausi kamuoliukai gali būti žirnio dydžio, jie skirti tik patyrusioms – pradedančioms paprasčiausiai nepavyktų jų išlaikyti.


Įvairių dydžių vaginalinių kamuoliukų rinkinys


Medžiaga. Vaginaliniai kamuoliukai gaminami iš įvairių medžiagų, aptarsime populiariausias:


Medicininis silikonas:


Itin aukštos kokybės medžiaga, tinkanti tiek pradedančiosioms, tiek patyrusioms. Malonaus, glotnaus paviršiaus, lengvai valoma, sterili, jos paviršiuje nesikaupia bakterijos, ilgaamžė.Silikoniniai vaginaliniai kamuoliukai


Metalas:


Labiau skirtas patyrusioms, jau kurį laiką nešiojančioms vaginalinius kamuoliukus. Metalo kamuoliukai sunkūs, todėl, kad juos išlaikyti, raumenys jau turi būti ištreniruoti ir stiprūs. Pati medžiaga ilgaamžė, lengvai valoma.


Metaliniai kamuoliukai


Stiklas:


Vaginaliniai kamuoliukai, pagaminti iš stiklo, labiau tinka pažengusioms, kadangi dažniausiai neturi jungiamosios virvelės, naudojami palaidi, gaminami nedidelės apimties, bet nėra labai sunkūs. Įdomus faktas, jog stiklas gali sulaikyti šilumą arbą šaltį, todėl galite pamėginti juos pašildyti arba atšaldyti prieš naudojant, jog patirtumėte dar įvairesnių, netikėtų pojūčių.


Plastikas:


Plastikiniai kamuoliukai dažniausiai būna lengvi, sujungti medžiagine virvele. Juos sunkiau valyti, pati medžiaga nėra tokia maloni kūnui, kaip, pavyzdžiui, medicininis silikonas, todėl labiau tinka vienkartiniam pabandymui, pažaidimui lovoje, o ne ilgalaikiam raumenų treniravimui.Kamuoliukai, pagaminti iš plastiko


Vaginalinių kamuoliukų naudojimas:


Kamuoliukus reikėtų įvesti į vaginą, naudojant lubrikantą. Jei kamuoliukai su ištraukiamaja virvele – ją palikti išorėje. Pradžiai nešioti iki 10 minučių, vėliau palaipsniui laiką ilginti iki 3 – 6 valandų per dieną. Siekiant efektyviausių rezultatų patariama kamuoliukus nešioti bent 4 – 5 dienas per savaitę. Pirmuosius pokyčius: padidėjusį libido, stipresnį orgazmą turėtumėte pajusti maždaug po mėnesio naudojimo.


Vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai.


Kamuoliukai su vibracija gali ne tik efektyviai treniruoti raumenis, bet ir sukelti seksualinį pasitenkinimą, taip pat gali būti panaudojami kitų erogeninių zonų (klitorio, krūtinės ir pan.) stimuliacijai.


Vibruojantys kamuoliukai, valdomi per atstumą

Priežiūra:


Po kievieno naudojimo kamuoliukus reikėtų nuplauti, idealiai higienai užtikrinti rekomenduojame naudoti ir specialų antibakterinį sekso žaislų valiklį, kuris pašalins visas bakterijas ir nešvarumus. Kamuoliukus patartina laikyti specialiame maišelyje ar dėžutėje, atskirai nuo pašalinių daiktų.