Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Išmanusis vibratorius porai We-vibe Chorus (purpurinis)
Išmanusis vibratorius porai We-vibe Chorus (purpurinis)

199.95 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Lubrikantas Pjur Aqua (100 ml)
19.95 €

15.96 €

Komplekto kaina 224.70 €
Sutaupote: 6.19 €

TOP PREKĖS


-20% Akcija
-20% Akcija
(1)
12.76 € 15.95 €
9.00 €
Video
Video
(2)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
8.95 €
Populiaru
Populiaru
(50)
11.30 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(1)
9.95 €
(1)
9.00 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (6)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2022-12-07
5.0
WeVibe Chorus - vienas iš tokių žaislų, kuris mums labai kuteno smalsumą jį išmėginti. Chorus sukurtas būtent poroms ir sutvertas naudoti vaginalinio sekso metu. Labai gražaus ir diskretiško dizaino, malonaus silikono. Turi labai žavią įkrovimo stotelę, kuri yra iš nepermatomo plastiko ir atrodo labiau kaip interneto routeris, kas prideda dar didelį pliusą prie diskretiškumo. Chorus turi ne tik nuotolinio valdymo pultelį, su kuriuo galima naudotis ne tik žaidimų lovoje metu, bet ir paaštrinant gyvenimą išėjus su žaisliuku pasivaikščioti po parduotuves ar vakarienės į restoraną. Taip pat žaisliukas gali susijungti su telefonu per programėlę - joje rasite dar daugiau unikalių vibracijų, kurias galite susikurti patys ir galimybę žaisti partneriams būnant skirtinguose pasaulio kraštuose. Žaisliukas ganėtinai intensyvus. Įdomu tai, jog abi galvutės gali būti valdomos atskirai ir gali vibruoti skirtingais režimais vienu metu. Dėl ergonomiškumo - WeVibe stengėsi žaislą sukurti kiek įmanoma universalesnį, su galimybe per dvi alkūnėles reguliuoti palinkimo kampus (kas suteikia dar daugiau galimybių eksperimentuojant ir pritaikant prie savo kūnų) tačiau kaip yra su visais žaisliukais - labai priklausys nuo jūsų anatomijos ar Chorus tiks ir patiks. Gali nelabai tikti, jei vyro penis yra didesnės apimties arba/ir merginos makštis yra iš siauresnių. Esant priešingam atvejui - Chorus gali labai pagelbėti. Mums asmeniškai - žaisliukas makštyje laikosi tvirtai, bet ne visada patogiai stovi ant klitorio. Ir tinka mylintis ne visomis pozomis - ypač tomis kai Chorus būna po peniu. Labiausiai ir maloniausiai mums veikia misionieriaus pozoje ar jos variacijoje. Bandysime toliau kokiomis pozomis Chorus bus patogus ir dabar esame labai susidomėję EVA II, kuri nėra įterpiama į makštį, o laikosi po didžiosiomis lytinėmis lūpomis.

2022-07-15
5.0
puikūs pojučiai, žmonai patiko labai

2021-05-01
5.0
Aukštos kokybės vibratorius, pilnai patenkino poreikius ir lūkesčius. Pagyvino ne tik mūsų seksualinį gyvenimą, tačiau padėjo abiems patirti daug stipresnius orgazmus, todėl norisi mėgautis ir mėgautis kūniškais malonumais

2021-02-06
5.0
Šis vibratorius mūsų lovoje jau visai ilgai,tad atėjo laikas parašyti ir komentarą. Esame turėję paprastą vibratorių poroms, tad ką galima pasakyti dabar apie šį, kai turiu su kuo palyginti - nekrenta, laikosi tvirtai, įsitvirtina patogiai. Labai gražus, malonus paviršius, nėra šiurkštus ar labai slidus, aukso viduriukas. Daugybė funkcijų,tik spėk rinktis ir bandyti. Vibruoja stipriai ir labai jaučiamai, bet ir pojūčių kaip juda vyras neslopina,galingumo pilnumoje užtenka, o reikalui esant lengvai pasireguliuoji ko norisi. Aš mėgstu stipriau, tad mano poreikiai patenkinti. Vaikinui patiko taip pat. Labai aukštos kokybės prekė

2021-01-31
5.0
Šis žaisliukas išskirtinės kokybės. Galingesnis ir stipresnis negu kiti poru vibratoriai. Patiko tai jog gerai įsitvirtina ir nebeslysta kur nereikia. Valdymas paprastas, geriausia,kad užtenka suspausti pultelį ir jis ima vibruoti stipriau. Daug funkcijų, tad eksperimentai neturi ribų. Kaina nemaža, tad bijojome,kad gal neverta, bet už kokybę verta susimokėti. Mėgstamiausias mūsų žaisliukas, nenuvylė. Beje dizainas patogesnis,o medžiaga labai maloni, tačiau nuo kūno nenuslysta. Rekomenduoju šį :)

2020-06-10
5.0
Nemegstu rašyt atsiliepimų tad dažniausiai ir nerašau, bet šį kart padarysiu išimtį. Turėjom senesnės kartos we eibe vibratorių, vyras padovanojo šį ir galiu pasakyt, kad tai geriausias žaisliukas mūsų namuos ir pagaliau jaučiu bėgiojančius šiurpuliukas po kūną.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ