Masturbatoriai

Masturbatoriai – tai specialiai vyrams skirti sekso žaislai, kurie itin tikroviškai atkartoja moters vaginos, analinės angos ar burnos formą. Jie prisitaiko prie kiekvieno vyro kūno, suteikia natūralios odos pojūtį ir yra lankstūs, švelnūs bei pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų, todėl neabejotinai pagerins ir paįvairins masturbaciją. Masturbatoriai gali būti įvairių spalvų ir dydžių, tad išsirinkite jūsų potyrius geriausiai patenkinantį žaisliuką ir leiskitės į karštą solo nuotykį! 

Items 1-36 of 144

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Tenga egg "Clicker"

  Tenga egg "Clicker"

  Special Price 6,08 € Regular Price 9,95 €
 2. Karšta naujiena
  Fleshlight "Vagina"

  Fleshlight "Vagina"

  Special Price 54,45 € Regular Price 89,00 €
 3. Karšta naujiena
  Fleshlight "Vagina Vortex"

  Fleshlight "Vagina Vortex"

  Special Price 54,45 € Regular Price 61,40 €
 4. Masturbatorius Puikioji Ledi

  Special Price 68,93 € Regular Price 79,00 €
 5. Masturbatorius "Lexi Belle"

  Special Price 20,83 € Regular Price 26,07 €

Items 1-36 of 144

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Dauguma klaidingai mano, kad sekso žaisliukai dažniau būna skirti moterims. Tai visiška netiesa, fantazijos.lt galite įsigyti daugybę ir vyrams skirtų sekso žaislų, pvz. seksualius vaginos imitatorius – masturbatorius. Imitatorius taip pat padės atitolinti ejakuliaciją, tad šias treniruotes įvertins ir jūsų partnerė. Reguliarus žaisliuko naudojimas užtikrins, kad išmoksite susilaikyti ir akto trukmę valdysite pats, galėsite atitolinti pabaigą iki tiek, kiek norėsite patys.

Svarstote apie dydį? Jie gaminami įvairių matmenų, tad tikrai rasite būtent jums tinkantį žaisliuką. Ilgis svyruoja nuo 5 iki 26 ir daugiau cm. Skiriasi ir plotis, tačiau dažniausiai plotis prisitaiko prie kiekvieno kūno, nes masturbatoriaus vidus pagamintas iš laksčios ir elastingos medžiagos, primenančios odą.

Kiekvieno masturbatoriaus viduje yra kišenėlių tipo nelygumai, kurie stimuliuoja visą penį. Švelnus, minkštas ir lankstus silikonas primena odą, viduje yra ne tik nelygumai, bet ir susiaurėjimai bei išplatėjimai, kurie dar labiau įaudrina.

Atraskite dar nepatirtus malonumo klodus, išbandykite naują būdą masturbacijai, esame įsitikinę, jog tai taps jūsų mylimiausiu žaisliuku. Nepamirškite naudoti lubrikanto. Ištepkite ne tik penį, bet ir masturbatoriaus vidų, taip užtikrinsite sklandų slydimą ir itin stiprius pojūčius.

Priežiūra

Visus sekso žaislus, po naudojimo būtina švariai nuplauti, tačiau vaginos imitatorius būtina ypatingai prižiūrėti. Kaskart pasinaudoję nuplaukite šiltu vandeniu. Galite įsigyti specialius valiklius, kurie ne tik pašalins nešvarumus, bet ir dezinfekuos, prailgins žaisliuko naudojimo laikotarpį. Atkreipkite dėmesį į instrukciją, joje bus parašyta kuo galite plauti šiuos žaisliukus. Kai kuriems tiks ir švelnus muilas, o kai kuriems reikės specialių valiklių. Tai priklauso nuo gaminio medžiagos. Svarbu gerai nuskalauti plovimo priemonę. Nenaudokite cheminių ploviklių.

Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio. Norėdami išlaikyti minkštumo pojūtį, movą pabarstykite kukurūzų krakmolu ir nupurtykite miltelių perteklių. Nerekomenduojame naudoti talko ar kūdikių miltelių.

Kaip išsirinkti tinkamiausią masturbatorių?

Dydis

Kuo didesnis imitatorius, tuo storesnės jo dėklo sienelės. Kuo storesnės sienelės, tuo stipresnė stimuliacija. Kai jaučiamas didesnis spaudimas, jaučiate intensyvesnę stimuliaciją. Jei sienelės plonos, jos nesuspaudžia movos, todėl penis apgaubiamas silpniau. Rinkitės ilgą masturbatorių, jei norite stipresnės stimuliacijos – ilgas žaisliukas masažuos visą varpą.

Medžiaga

Dauguma masturbatorių gaminami iš švelnios, odą primenančios medžiagos TPE arba TPR. Kai kurie masturbatoriai gaminami iš silikono. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, tačiau nėra tokie elastingi, švelnūs ir negali varžytis su vaginos imitatoriais, pagamintais iš TPE ar TPR dėl tikroviškumo.

Patvarumas

Fantazijos.lt rasite tik aukščiausios kokybės žaislus. Brangesnis imitatorius bus ilgaamžis, patvaresnis ir suteiks daugiau malonumo. Taip pat atkreipkite dėmesį į instrukcijas. Jose rasite informaciją po kiek laiko žaisliuką reikėtų keisti nauju. Galite įsigyti vienkartinius imitatorius, kuriuos iškart po panaudojimo išmeskite.

Vidinė medžiaga ir lubrikacija

Galite įsigyti ir tokių vaginos imitatorių, kurie iškart bus paruošti naudojimui ir sutepti lubrikantu. Kokia vidinė medžiaga yra maloniausia – tai itin asmeninis klausimas. Vieniems patiks ypač švelni medžiaga, kiti eis iš proto naudodami žaisliuką su tvirtesne, klampesne medžiaga.