Tenga masturbatoriai

Tenga masturbatoriai - japoniški sekso žaisliukai, kurie švelniai apglėbia ir stimuliuoja varpą, taip suteikdami pačius maloniausius pojūčius. Origina...li forma ir nelygus reljefas dar labiau paaštrina malonumą, o valdydami stimuliacijos intensyvumą, galite kaskart patirti vis kitokį orgazmą. Tenga mastrubatoriai yra itin patogūs bei kompaktiški, todėl juos su savimi galėsite pasiimti ir į kelionę, komandiruotę ar aistringą pasimatymą. Tegul malonumas jus lydi visur ir visada! 

Daugiau

Tenga masturbatoriai


Tenga egg Twister
(6)
9.95 €
Masturbatorius Tenga Spinner Shell
Masturbatorius Tenga Spinner Pixel
Masturbatorius Tenga Egg Paslaptingas
Tenga egg Clicker
(6)
9.95 €
Tenga egg Wavy
(4)
9.95 €
Tenga egg Spider
(3)
9.95 €
Masturbatorius Tenga Flip Orb Orange Crash
Masturbatorius Tenga Egg Debesis
Masturbatorius Tenga Spinner Tetra
Tenga egg Silky
(2)
9.95 €
Masturbatorius Tenga Crysta Ball
Tenga egg Stepper
(3)
9.95 €
Masturbatorius Tenga Extra Strong
Masturbatorius Tenga Flip Orb Blue
Masturbatorius Tenga Egg Bangos
Tenga Egg Cool
(1)
9.95 €
Masturbatorius Tenga Egg Krateris
Masturbatorius Tenga Spinner Brick
Tenga Egg Shiny Pride
(2)
9.95 €
Masturbatorius Tenga Spinner Hexa
Masturbatorius Tenga Geo Aqua
Masturbatorius Tenga Geo Coral
Masturbatorius Tenga Geo Glacier
Masturbatorius Tenga Flex Rocky
Masturbatorius Tenga Crysta Leaf
Masturbatorius Tenga Air-Tech Squeeze Strong
Masturbatorius Tenga Egg Žaibas

Ką reiškia prisilietimo potyris? Kas sukelia daugiausiai malonumo? Tai klausimai, į kuriuos atsako modernūs ir novatoriški masturbatoriai. Itin aukštos kokybės medžiagos užtikrina, kad masturbatorius idealiai priglus prie bet kokios varpos ir leis pajusti maloniausius pojūčius. Originali kiaušinio forma, oro pagalvių technologija ar stimuliacija oro bei iškilaus reljefo pagalba – kiekvienas vyras masturbatorių asortimente atras nepakartojamą malonumą suteikiantį sekso žaisliuką.

Nedideli masturbatoriai visiškai neriboja vietos – šį žaisliuką galima pasiimti į kelionę, komandiruotę ar kur tik sugalvosite. Daugelis Tenga gaminių yra paruošti naudoti iš karto, prie jų pridedamas lubrikantas, todėl užsisakius vieną iš šios įmonės produktų nebereikės niekuo papildomai rūpintis. Skirkite truputį laiko sau ir mėgaukitės unikaliais pojūčiais, nes Tenga gaminiai apgaubdami ir išsitempdami gali imituoti tikrą vaginą ar net oralinį seksą!

Tenga masturbatoriai išsiskiria šiais privalumais:

unikalus dizainas neįpareigoja ir visiškai nevaržo;

originalūs gamintojo sprendimai suteikia galimybę manipuliuoti savo pojūčiais;

suteikia itin malonius pojūčius;

skirtinga medžiagos struktūra leidžia atrasti skirtingus potyrius;

padeda treniruotis atitolinti ejakuliaciją;

maloni liesti ir inovatyvi medžiaga pasižymi ypatingu lankstumu ir tamprumu;

stilingiausi produktai erotinių prekių rinkoje;

suteikia individualius pojūčius;

lengvai naudojamas ir prižiūrimas produktas.
 


Masturbatorių asortimente vyrai atras iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintus produktus. Tenga naudojamos medžiagos užtikrina unikalius pojūčius ir jų laisvę, visapusiškai apsaugo nuo bet kokių neigiamų padarinių. Tenga masturbatorius – tai tikro vyro žaisliukas. Kartu jis dovanos itin malonius pojūčius ir bus puikiu treniruokliu tiems, kurie siekia gebėti atitolinti ejakuliaciją taip pailgindami lytinį aktą.

Vadinamieji puodelio formos Tenga masturbatoriai sukelia gyvenimo patirtį primenančius potyrius. Minkštesnės ir kietesnės medžiagos, skirtingas gylis ir intensyvumo lygiai. Švelniai stimuliuojantis vakuumo poveikis ir maloniai priglundančios oro pagalvėlės pagaliau leis patirti būtent tai, ko ilgai ieškojote.

Iš ypatingos minkštos ir tamprios TPR medžiagos pagaminti atsidarantys Tenga masturbatoriai yra itin patogūs naudoti. Juos įvertinti stipresnės stimuliacijos ir laukinių pojūčių mėgėjai. Vidinis reljefas sukurtas taip, kad vyras galėtų pats manipuliuoti savo potyriais. Be to, šio tipo masturbatoriai yra daugkartinio naudojimo, lengvai valomi, o kai kuriuos galima naudoti vandenyje. Su šiais masturbatoriais atrasite naujus svaiginančiai malonius lytėjimo ir stimuliacijos poveikius.

Tamprūs ir elastingi kiaušinio formos masturbatoriai – vieni populiariausių asortimente. Dėl ypatingos formos ir medžiagos struktūros šie masturbatoriai tobulai priglunda ir prisitaiko prie kiekvienos varpos formos. Viduje, priklausomai nuo modelio, rasite skirtingus stimuliuojančius nelygumus, pajusite 360 laipsnių priglundantį masturbatoriaus poveikį ir kiekvieną kertelę pasiekiantį malonumą.

Tai, kad Tenga masturbatorių gamintojai pagalvojo apie viską įrodo ir išskirtinis priedas – Tenga šildytuvas. Juo masturbatorius pašildysite iki natūralios moters kūno temperatūros, todėl realistiški pojūčiai ir natūralesni pojūčiai leis peržengti masturbatoriaus suteikiamo malonumo ribas.

Naujos kartos Tenga 3D masturbatorių serija išsiskiria unikaliais reljefais. Tai daugybės linijų rėžiai, netaisyklingi kampai, iškilūs kvadratai ar sriegio tipo raštas. Visi šie masturbatoriai sukuria savitą pojūtį ir, priklausomai nuo pasirinktos formos, skiriasi stimuliacijos intensyvumu. Tai daugkartinio naudojimo žaisliukas, užtikrinantis itin malonų apgaubimo pojūtį

Išsirinkite savo Tenga masturbatorių ir leiskitės į virpinančiai malonių pojūčių pasaulį!