Labas labas labas. Šį kartą mes, seksploreriai, norime Tave labiau supažindinti su masturbatoriais! Labiausiai tiks penio malonumams. Norėdami Tau padėti išsirinkti žaislą bei įveikti drovumą, išbandėme net 8 skirtingus masturbatorius. Visi jie tokie skirtingi ir suteikiantys tokius įvairiapusiškus malonumus, kad paskaitęs tikrai užsinorėsi išbandyti bent vieną, Tau artimiausią. Visus juos gali naudoti solo ar poroje, o vienas iš masturbatorių – itin universalus, sukurtas poros malonumams. 

Man ir, manau, daugeliui jūsų svarbu namuose esančių sekso žaislų diskretiškumas. Šie masturbatoriai yra diskretiškumo viršūnėje. Technologijų bei dizaino įkarštyje tobulėjo ir sekso prekių dizainas. Atsirado niša žmonėms, kurie renkasi ne pagal žaislo realistiškumą, o pagal jo funkcionalumą, inovatyvumą ir estetiškumą. Jei šie sekso žaislų kriterijai yra svarbūs ir Tau – kviečiu paskaityti likusį straipsnį, nes tai tik pradžia.

Dar jokiame kitame masturbatoriuje nematyta unikali technologija

masturbatorius

Ką manau aš?

Pamačius Arcwave Ion įpakavimą nustebino jo prabangumas ir dydis. Juokavome, kad dėžė dydžiu bei dizainu primena žaidimų konsolės įpakavimą. 😀 Išpakavę pamatėme, kad dėžutės išorė nemelavo – šis masturbatorius tikrai prabangus bei išskirtinis. Džiugina uždara krovimo stotelė bei lengvas žaislo valymas, kadangi masturbatorius išsiardo į dvi dalis. Įsiskverbimo dalis yra pagaminta iš labai labai švelnaus silikono. Kita dalis – Pleasure Air technologija.

Pleasure Air yra unikali oro pulsacijos technologija, kuri sukurta Womanizer klitoriaus stimuliatoriaus įkūrėjų. ArcWave pritaikė šią technologiją penio anatomijai – bangos pataiko tiesiai į reikiamas nervų galūnėles, taip suteikdamos dar nepatirtų pojūčių. Laimingas mano penis galėdamas išbandyti tokią technologiją. Kas tikrai stebina – žaislo intensyvumas. Jis lengvai ir patogiai reguliuojamas, turi net aštuonis intensyvumo lygius.

Dar viena iš Womanizer pasiskolinta technologija – Smart silence režimas. Kol oro pulsacijos ertmė neturi sąlyčio su kūnu, tol žaislas miega. Šis režimas labai patiko, nes masturbatorius neskleidžia pastovaus garso, kuris dažniausiai nestiprina malonumo. Taip pat smart silence prailgina žaislo veikimo trukmę.

Kam rekomenduoju?

Masturbatorių tikrai galiu rekomenduoti žmonėms, kurie ieško naujų pojūčių, vertina ergonomiškumą, žavisi naujomis technologijomis bei dievina prabangą. Taip pat dar kartą paminėsiu – žaislas tikrai sužavės intensyvumu, kurį galėsi reguliuoti. Jei esi žmogus, vertinantis kokybiškus daiktus – siūlau įsigyti ir išbandyti. ArcWave nėra iš pigiųjų, tačiau, tai yra didelė investicija į Tavo malonumą.

Geriausias šildomas masturbatorius Tau

masturbatorius

Ką manau aš?

Atsimenu, kai pamačiau pirmą kartą Satisfyer Heat masturbatorių, pasakiau: Ką???! Šildantis? Bet patestavęs supratau… Tai tarsi alternatyva oraliniam. Šildantis masturbatorius neatstoja to, tačiau nemeluosiu, naujas jausmas tikrai unlock’intas. Taip pat galiu palyginti jausmą su šildančiu lubrikantu, kurį teko naudoti – YesForLove. Šildymo režimui yra skirtas atskiras mygtukas, kurį paspaudus šildymas prasidės, o jei šis jausmas nepatiks, galėsi naudoti žaislą ir be šios funkcijos.

Visai patiko įsiskverbimo gylis, kuris koncentruojasi į penio galvutę – jautriausią vietą. Silikonas švelnus, malonus. Nors Satisfyer prekinio ženklo masturbatoriai ir vibratoriai yra vidutinės kainos klasės, tačiau visuomet nustebina savo ergonomiškumu bei kokybe. Primenu nepagailėti daug vandens pagrindo lubrikanto, nes pojūtį tai tikrai pastiprins. Labai gerai, kad masturbatoriaus valdymas paprastas, minusas mažina intensyvumą, o pliusas didina. Patogu.

Šį masturbatorių priskirčiau prie ne tokių staigių ir intensyvių orgazminių, o labiau raminančių, maloninančių. Be abejo tai priklauso ir nuo Tavo varpos jautrumo bei judesių. Švelni vibracija, lygus vidus be kauburėlių ir iškilimų leidžia ramiai mėgautis.

Kam rekomenduoju?

Mėgsti eksplorinti naujuose pojūčiuose? Patinka šiluma šioje erogeninėje zonoje? Tuomet rekomenduoju išbandyti šį masturbatorių, nes tikrai pajusi šiltą malonumą. Dar nebandžiau žiemą, bet manau, kad padėtų sušilti. 😀

Universaliausias masturbatorius ne tik Tau vienam

masturbatorius

Ką manau aš?

Manau, kad Satisfyer Endless Fun – vienas iš universaliausių vibratorių/masturbatorių. Bei vienintelis iš šių aptariamų, kuriuo gali pasinaudoti abu partneriai. Panaudojimo galimybių yra be galo daug: masturbatorius, vibratorius analiniam bei vaginaliniam įsiskverbimui, dvigubam įsiskverbimui. Taip pat galima maloninti įvairias erogenines zonas: spenelius, kojas, sėklides ir t.t. Viskas priklausys nuo jūsų vaizduotės. Taip pat intriguoja ant pakavimo vaizduojamos pozos poroje, kurias galima išbandyti, o rekomenduojamų yra net 29, bet, kaip sakiau, – vaizduotei ribų nėra.

Maloniai nustebino 180 laipsnių kampu besisukanti galvutė per abiejų dalių susikirtimą, suteikianti patogumą stimuliuojant skirtingas erogenines zonas bei dar daugiau žaislo panaudojimo galimybių. Džiugina silikono švelnumas kaip ir visuose Satisfyer prekės ženklo produktuose (Lelo silikonui neprilygsta, bet Lelo kaina irgi gerokai didesnė). Endlesss Fun tikrai patenka į kategoriją geras kainos ir kokybės santykis. Prie šito vibratoriaus, kaip ir daugelio kitų, pasigedome žaislui skirto laikymo/kelioninio maišelio. Kiek žinome, nėra gerai laikyti visus silikoninius žaislus vienoje vietoje, kai jie tiesiogiai liečiasi vienas su kitu. Tačiau, nepaisant laikymo maišelio, su malonumu ne kartą išbandysime šio masturbatoriaus/vibratoriaus skirtingas galimybes. Palinkėkite sėkmės. 😀

Kam rekomenduoju?

O rekomenduočiau gal net minimalistams, kurie nenori turėti daug daiktų, nes šis įvairiapusiškas vibratorius pasitarnaus įvairiose situacijose. Tiek būnant vienam, tiek poroje, manau, galima atrasti būdų naudojant net grupiniame. Tai čia tik nuo Tavo vaizduotės priklauso, kur panaudosi. 😉

Diskretiškiausias masturbatorius

masturbatorius

Ką manau aš?

Pirmasis bandytas masturbatorius iš nevibruojančių kategorijos – Tenga Flex Rocky. Dizainas labai diskretiškas ir estetiškas. Tenga, japonų prekinis ženklas, žavėjo jau senokai. Įvairiausių masturbatorių pasirinkimas. Su įvairiausiais vidiniais reljefais, pagal kiekvieno skonį. Šis masturbatorius kaip tik mane ir sužavėjo savo vidiniu reljefu, nėra per daug visokių gumbelių, kas suteikia malonią švelnesnę masturbaciją. Uždengus su pirštu viršutinę angą, viduje sukuriamas itin malonaus pojūčio vakuumas. Judinant masturbatorių pirmyn ir atgal apatinė dalis pradeda suktis spiraliniu būdu, taip suteikdama tikrai įdomius pojūčius. Šiuo žaislu naudojantis galima sukurti spaudimą savo rankos pagalba. Tai nėra masturbatorius su kietu plastikiniu dėklu, kaip būna įprastai. Flex Rocky tvirtas, bet lankstus žaislas, suteikiantis spaudimo galimybę. Dar neteko matyti ir jausti nieko panašaus.

Taip pat mano vienas iš svarbesnių sekso žaislų kriterijų – kuo paprastesnis valymas. Šis masturbatorius išsiima iš dėklo, labai lengvai išsiverčia ir yra atsparus vandeniui, todėl lengvai išplaunamas (užtikrintam ir švariam valymui naudokite sekso žaislų valiklį.) Išvalęs žaislą galėsi tvarkingai padėti ant džiovinimo stovo, esančio žaislo komplektacijoje. Flex Rocky net džiovinimo būsenoje atrodo diskretiškas. Tai jei paliksi vonioje ir turėsi svečių, niekas tikrai nepagalvos, kad tai sekso žaislas, nebent patys tai naudoja ir domisi.

Kam rekomenduoju?

Rekomenduočiau Tenga Flex produktą žmonėms, kurie mėgsta paprastumą, nemėgsta vibracijų garsų ar vibracijos pojūčio. O gal nemėgsti, kai kažkas kitas kontroliuoja Tavo orgazmą? Nori būti savo valdovas? Tai šis masturbatorius Tau. Diskretiškas, minkštas, su galimybe lengvai sudaryti vakuumą – vieno piršto pagalba kontroliuoti savo malonumą.

Geriausias pradedančiajam

masturbatorius

Ką manau aš?

Oj. Apie Tenga kiaušinėlius, pamenu, sužinojau prieš labai daug metų, nes vienas drabužių dizaineris, kurį follow’inau Instagram, turėjo kolaboraciją su būtent šia Tengos preke. Visada galvodavau, kaip jie veikia, kaip jais naudotis. Tai yra vienkartinis masturbatorius, tai ar tikrai verta, ir kodėl žmonės jį perka. O reikėjo man tik pabandyti. Vis neišdrįsdavau nusipirkti, nors tai išties pigi kokybiška prekė.

Mano bandytas – Tenga Egg Curl. Iš viso yra 18 standartinių kiaušinių ir 6 tvirtesni, kaip jie patys vadina – hard boiled (liet. kietai virti). 😀 Labai pozityvus ir diskretiškas prekės ženklas. Nors man patinka daugkartinės prekės, bet šį kiaušinėlį įsimylėjau. Pojūtis, kurį suteikia labai tamprus kiaušinėlio formos masturbatorius – nepamirštamas. Curl kiaušinėlis turi vidinius iškilimus, kurie yra kaip spiraliniai kamuoliukai. Plius kiaušinėlyje pridėtas vienas iš mano mėgstamiausių lubrikantų – Tenga lotion, kurio pilnai užteks tavo malonumui. Kiaušinėlis – labai linksmas kūrinys, perteikiantis malonius pojūčius. Pabandžius šį kiaušinėlį, dabar norisi išbandyti ir kitus. Atrodo, kad masturbacija tiesiog su ranka nebeteiks tiek džiaugsmo, kiek suteikė Tenga kiaušinėlis.

Kam rekomenduoju?

Norintiems paįvairinti masturbaciją, bet nenorintiems pirkti brangių sekso žaislų. Tenga Egg gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų, norintiems išbandyti kažką naujo ir diskretiško, bet neužtikrintiems dėl daugkartinio masturbatoriaus įsigyjimo.

Taip pat, manau, kad tai yra viena iš fainiausių simboliškų dovanų savo draugams – ar gimtadienis, ar Velykos, ar kokia kita proga… Nemeluoju – tikrai bus dėkingi.

Geriausias kelionių masturbatorius

masturbatorius

Ką manau aš?

Tenga Aero nėra geresnis ar blogesnis negu Tenga Flex. Abu masturbatoriai be vibracijų. Bet šis turi daugiau faktūriškumo viduje, daugiau detalių. Tenga Aero sužavėjo savo funkcijomis. Turi skirtingus mechaninius suspaudimo lygius, kurie reguliuojasi pasukimu, kuo trumpesnis pasirinktas brūkšniukas, tuo suspaudimas didesnis, siauresnis vidus. Didėjant spaudimui, didėja ir vakuumo jausmas, kuris suintensyvina masturbaciją. Nereikia pačiam rankos pagalba spausti ir ieškoti tam tikro spaudimo intensyvumo. Aero produkte nusistatai sau labiausiai patinkantį spaudimo lygį ir tiesiog mėgaujiesi. Arba gali tai keisti masturbacijos metu. Šios galimybės suintrigavo.

Po panaudojimo šis žaislas taip pat lengvai išsivalo, nes viskas išsitraukia/išsiardo, o dangtelio panaudojimas kaip džiovinimo stovas yra pasakiška idėja. Didelis pliusas diskretiškumui. Jausmas, kad tai būtų lyg kokia futuristinė gertuvė. Kelionėse nesukelsi niekam įtarimo, kad nešiojiesi sekso žaislą. Nors jei esi atviras, kodėl neparekomendavus kitiems?

Kam rekomenduoju?

Manau, kad galiu rekomenduoti Tenga Aero tiems, kurie nori malonumo be vibracijos, tačiau ir siaurinimo/platinimo funkcijų. Tikrai žinau, kad yra žmonių, kas mėgsta didelį penio spaudimą. Bet nebijok, per stipriai tikrai nesuspaus, nes lygį, kaip ir minėjau, pats gali nusistatyti.

Masturbatorius su turborežimu

masturbatorius

Ką manau aš?

Svakom prekinis ženklas savo dizainu labai domino išbandyti jų produkciją. Visada buvau Lelo gerbėjas ir Svakom laikiau daug prastesniu prekiniu ženklu, jo nebandęs. Bet pabandęs supratau, kad klydau. Tai kokybiškas ir inovatyvus brand’as. Neseniai skaičiau, kad Svakom laimėjo apdovanojimą – metų prabangiausias brand’as (2023 Xbiz Awards Winner). Dizainas labai diskretiškas, Svakom Robin atrodo kaip koks grietinėlės pripurkštas gėrimas elektriniame puodelyje. Pirma mintis išpakavus buvo su šypsena bei galvojau, su kuo galėčiau palyginti Robin – gertuvė, plaktuvas, maža kokteilinė? Tikrai daug variantų galima prisigalvoti. 😀

Tačiau įdomus ne tik dizainas, bet ir žaislo funkcionalumas. Turi 5 skirtingus vibracijų režimus bei 6-ąjį – boost, tai staigus labai intensyvios neperstojamos vibracijos režimas. Žaislas turi labai gerai stimuliuojančią vidinę movą. Vidinė faktūra padeda pirmyn ir atgal judinti masturbatorių, o visi esantys vienodi kalneliai švelniai stimuliuoja. Tik retkarčiais žaislas judesyje skleidžia garsesnę vibraciją, bet įsiskverbus vibracijos garsas sumažėja ir dažniausiai netrikdo.

Labai retai pasitaikanti funkcija ant sekso žaislo, tai LED ekranėlis, kuriame rodomas vibracijos tipas bei baterijos lygis. Žinoti, ar reikia bateriją krauti ar ne, yra labai patogu. Pradėjęs naudoti masturbatorių žinosi, kad neišsikraus baterija po 10-ies minučių ir nesutrukdys pasimaloninti savęs.

Kam rekomenduoju?

Diskretiškumo mylėtojams, vertinantiems dizainą, norintiems minkštos ir švelnios movos, kuri vibruoja ir turi staigų intensyvų režimą, kuris įsijungia vienu paspaudimu. Tai prabangus ir diskretiškas fleshlight’as.

Inovatyviausias masturbatorius

masturbatorius

Ką manau aš?

Kaip minėjau, Svakom pradžiugino ir mano lūkesčius perlipo. O ypač Svakom Sam Neo masturbatoriaus inovatyvumas. Tai sekso žaislas, kurį gali naudoti poroje per bet kokio dydžio atstumą. Programėlės pagalba labai lengvai valdomas žaislas įneša naujų vėjų į gyvenimą. Antra pusė ar toli esantis/-i draugas/-ė gali kontroliuoti Tavo malonumą. Ant paties žaislo yra patogus valdymas – vienas mygtukas, su keliomis variacijomis valdant su pačiu žaislu. Bet su programėle telefonu galima turėti daug didesnį pasirinkimą ir vibracijos, ir kitos funkcijos.

O kita funkcija mane išnešė… Tai, galima sakyti, yra oralinio alternatyva, nes masturbatorius pats keičia spaudimą ir siurbimo pagalba valdo įsiskverbimus. Rankoje laikant masturbatorių, jis pats dirba už Tave. O jei dar nepagailėsi lubrikanto ir pridėsi savo rankos judesių, tai intensyvus orgazmas garantuotas.

Kam rekomenduoju?

Jei esi santykiuose per atstumą ir telefoninį seksą nori perkelt į kitą lygį – tai tikrai vertinga investicija. Turėdami Sam Neo ir Lovense Lush ar du Sam Neo žaislus (priklausomai, kokios lyties esate ir kokias zonas norite stimuliuoti) galėsite pasinerti į vienas kito tenkinimą per net begalinį atstumą. O gal tiesiog mėgsti oralinį, kaip ir aš, tai Svakom Sam Neo bus labai geras ir dažnas Tavo draugas.

Straipsnio autoriai: Donatas Damarodas ir Saulė Barley

Esame du tyrinėtojai – seksploreriai: pora Donatas ir Saulė. Esame profesionalūs fotografai, pradėję savo fotografinę kelionę tyrinėdami save fotoaparato pagalba, o dabar – padedame kitiems žmonėms priimti savo atvaizdą bei jį pamilti fotosesijos metu.

Mėgstame gvildenti kūniškumo temas, žmonių santykių psichologiją bei lytinį švietimą, todėl nusprendėme aktyviau tai patyrinėti ir pradėjome sekspedicinę kelionę. Mūsų tikslas – savo sekspedicijų metu padėti jums geriau susipažinti su savo ir savo partnerių kūnais, nebijoti eksperimentuoti, pagelbėti atrandant kelius į didesnius malonumus bei profesionalų pagalba suteikti jums edukuojančios informacijos.

Instagram: @damarod66 ir @saulebarley