Tenga egg "Spider"

SKU
ten-spider
9,95 €

Susijaudinimas gali užklupti pačiose netikėčiausiose vietose. Kad nereikėtų kankintis ir panardinti save į slaptas fantazijas, siūlome kompaktišką, lengvai transportuojamą masturbatorių vyrams Tenga Egg „Spider“. Jis tvirtai apglėbia penį, yra tamprus ir turi išskirtinę voratinklinę kanalo struktūrą, dėl kurios įsiskverbimas bus nepakartojamas.

Masturbatorius pagamintas iš itin lanksčios ir tamprios, šilką imituojančios medžiagos, kuri gali išsitempti net iki 30 cm ir prisitaikyti prie kiekvieno vyriško pasididžiavimo. Standžiai apglėbia varpą ir suteikia gilaus bei intensyvaus įsiskverbimo pojūtį. Masturbatoriaus vidų dengia stimuliuojanti voratinklinė struktūra su gausybe briaunų, kurios išsidėsčiusios taip tankiai, kad gali pasiekti kiekvieną jaudinantį tašką.

Tenga Egg „Silky“ valdomas labai paprastai, o užuot judėję pirmyn-atgal, galite jį tiesiog paspausti ir pasukti, kad švelnios it šilkas briaunelės atliktų savo darbą ir stimuliuojančiais judesiais priverstų jūsų penį dar stipriau pulsuoti ir degti iš malonumo.

Prie „Tenga“ kiaušinio pridedamas vandens pagrindo lubrikantas. Masturbatorius skirtas vienkartiniam naudojimui, bet, elgiantis atsargiai, gali būti panaudotas ir kelis kartus.

Karšta naujiena
16
  • Informacija
  • Atsiliepimai 2
Informacija
Medžiaga -
Gylis Tamprus
Skersmuo Tamprus
Savybės Kompaktiškas, unikali stimuliacija
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos