Sveiki,

Niekada negalvojau, kad kada nors atsidursiu tokioje situacijoje, bet viskam matyt būna pirmas kartas. Long story short – pasirodo, kad savo ex dar vis nepamiršau, kad ir kaip bandžiau save apgauti. O istorija tokia… Beveik kaip tam seriale „Sex/Life“, tik kad tobulo vyro ir vaikų, gaila, dar neturiu. Draugavau su vienu vaikinu beveik keturis metus, kartu patyrėm labai daug, turėjom nežmoniškai stiprų ryšį, bet jeigu viskas būtų buvę taip tobula, dabar turbūt čia nerašyčiau.

Toksiški santykiai, pasibaigę skyrybomis

Su giliais pokalbiais, geru seksu ir spontaniškais nuotykiais kartu keliavo ir nuolatinės manipuliacijos, nenormalus pavydas, bet čia reikėtų labai plėstis. Atrodo, kad draugavau su kažkokiu sociopatu, niekada nežinodavau, kokios nuotaikos jis atsikels ryte. Paskutinius mūsų draugystės metus visos draugės man sakydavo, kad kuo greičiau skirčiausi.

Galų gale taip ir nutiko. Išsiskyrėm toli gražu ne taikiai – per paskutinį susitikimą labai susipykom, prisakėm vienas kitam baisių dalykų, bet jaučiau, kad elgiuosi teisingai. Tą laiką pamenu kaip visišką palengvėjimą. Žiauriai atsigavau, draugės sakė, kad vėl tapau savimi.

Buvo labai lengva, nes viskas, ką jaučiau tam žmogui, buvo pyktis. Jis buvo toks stiprus, kad, atrodo, davė man kažkokių nežemiškų jėgų jį išbraukt iš gyvenimo, daryti naujus dalykus ir keistis pačiai. Norėčiau taip ir užbaigti istoriją, bet oh well.

Apie nieką kitą negaliu galvoti

Kai nuo išsiskyrimo buvo praėję maždaug metai, netikėtai prasilenkėm su juo mieste. Nežinau, kas man pasidarė, bet tik tada supratau, ką iš tikrųjų reiškia posakis „žemė slysta iš po kojų“. Ėmė mušt šaltas prakaitas, kalatotis širdis ir drebėt rankos. Persimetėm keliais žodžiais, iš serijos „labas, kaip sekasi?“ ir viskas, nuėjom savais keliais, bet atsigaut prireikė gal pusdienio. Supratau, kad tas stiprus pyktis, kurį jam tiek laiko jaučiau, kažkur išgaravo. Kaip iš labai ilgo miego prabudusi ėmiau prisiminti ir kitus dalykus, ne vien blogus.

Na ir prasidėjo… Turbūt dar reikėtų paminėt, kad nuolatinio partnerio tuo metu neturėjau, o seksualinis gyvenimas su atsitiktiniais bernais be emocinio ryšio ne itin džiugino. Net pati nepastebėjau, kaip vis dažniau mano ex atsirasdavo fantazijose.

Kai vakare grįžau namo po to trumpo susitikimo mieste, masturbavausi ir mintyse iškilo jo rudos akys. Damn it. Nesistebiu, kodėl buvau į jas įkritusi tuos keturis metus. Atrodo, net galėjau užuosti jo kvapą kaip ir anksčiau.

Iš pradžių bandžiau jo veidą galvoje pakeisti kažkuo kitu, bet nelabai pavyko. Vėliau pasidaviau, nes buvo per daug smagu. Žodžiu, šiandien jau nesuskaičiuosiu, kiek kartų įsivaizdavau, kad mes mylimės. Didžiausia bėda ta, kad tik taip galiu patirti orgazmą.

Žiauriai pykstu ant savęs, nes žinau, kad niekada negalėčiau ir net nenorėčiau grįžti į santykius su juo, bet geras seksas ir mūsų chemija matyt įsispaudė į atmintį amžiams.

„Nuolat įsivaizduoju jo tvirtas rankas ir prakaito kvapą, masturbuodamasi prisimenu visas vietas, kur mylėdavomės, o jos tikrai neapsiriboja miegamuoju. Per visus tuos keturis metus, net ir tada, kai stipriai pykdavomės, lovoje problemų neturėjom. Kad būtų aiškiau, tai seksas naktinio klubo tualete ar jo rankos po mano sijonu, kol žiūrėdavom filmą kino teatre, buvo įprastas dalykas.”

Gal susitikti?

Visas tas fantazavimas jau tęsiasi kokius pusę metų ir nežinau, ką daryti. Jaučiuosi tarsi užstrigusi kažkokiam užburtam rate. Nekuriu naujų santykių, nuolat fantazuoju apie senuosius, bet žinau, kad grįžti į juos irgi nenorėčiau. Kartais labai noriu tiesiog jam parašyti ir susitikti vienai nakčiai. Šiaip tai net neabejoju, kad jis sutiktų, bet žinau, kad čia būtų totali nesąmonė – dar nepamiršau, kodėl išsiskyrėm.

Populiaru
Populiaru
(28)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(32)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(37)
0.27 - 0.38 €
Populiaru
Populiaru
(24)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(14)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(13)
0.23 - 0.32 €
Populiaru
Populiaru
(25)
0.17 - 0.23 €
Populiaru
Populiaru
(32)
0.27 - 0.38 €
Populiaru
Populiaru
(8)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(22)
0.24 - 0.35 €
(5)
3.45 €
Populiaru
Populiaru
(16)
0.24 - 0.35 €
Rodyti daugiau

Vakar jau ėmiau telefoną į rankas ir galvojau parašyti, bet paskutinę sekundę susilaikiau. Jeigu nuoširdžiai, tai nežinau, kiek dar laiko taip tempsiu. Liūdniausia, kad net draugėms negaliu šitų dalykų papasakot, iš karto išvadintų durnele ir lieptų net negalvot apie tai. Turbūt dėl to niekam ir nepasakoju, nes žinau, kaip viskas kvailai atrodo. Žodžiu, nežinau, ką daryti, rašau čia ir laukiu, kol ateis kažkoks nušvitimas. Žiauriai reikia racionalaus žvilgsnio į visą šitą painiavą iš šalies.

Susitikimas situaciją tik pablogins

Amerikiečių seksologė ir terapeutė Dawn Michael portalo „Bustle“ straipsnyje „Do You Fantasize About Your Ex in Bed?“ išskiria kelias priežastis, kodėl buvęs vaikinas ar mergina vis iškyla seksualinėse fantazijose. Pirmiausia, seksas tikriausiai buvo labai geras ir seksualinis ryšys tarp jūsų dar vis stiprus. „Kai užmezgi seksualinį ryšį su kitu žmogumi, kūnas visada prisimins, kaip tuo metu jautėsi. Tai gali būti puiki medžiaga norint įsijausti ir nieko blogo tame nėra“, sako Dawn Michael.

Moteris teigia, kad gerą seksą pamiršti sunku ir tai nebūtinai reiškia, kad dar vis iki galo nesusitaikėte su santykių baigtimi ar jų ilgitės. Pasak seksologės, reikėtų susirūpinti tada, kai fantazijos apie ex yra vienintelis jus „užvedantis“ dalykas ir tai tampa nebekontroliuojama. Tokiu atveju ji rekomenduoja fantazijas pakeisti kuo nors kitu. Kad ir kaip norėtųsi, susitikti su ex nereikėtų – tai situaciją tik pablogins. Užblokuokite jį socialiniuose tinkluose, ištrinkite numerį ir daugiau laiko skirkite sau – naujų pažinčių ir santykių mezgimas užmiršimo procesą paspartins.