Ilgai galvojau kokius sekso žaislus šį kartą atrinkti. Kadangi mėgstu standartiškai nepatogias temas, tai šį kartą renkuosi – analinį seksą, bet specifiškai – analinius malonumus. Retai, labai retai, tai aptariama Lietuvoje. Nors sakoma, kad šie malonumai, tai ne tik pojūčiai, bet vertinga net sveikatai – visapusiškai. O gal tiesiog ieškai kaip paįvairinti seksą ar nuspalvinti kitokiomis spalvomis savo pojūčių paletę? Tai šį kartą nusprendžiau pakalbėti apie suaugusiųjų žaislus skirtus žmonėms su prostata.

Dažnam tai nepatogi, nedrąsi ar daug stigmų turinti tema. Prostatos apčiuopimas ar jos masažas siejamas su gydytojo kabinetu. Tačiau, ne paslaptis, kad prostata ne tik padeda ejakuliacijai įvykti, bet taipogi yra didelė dalis orgazmo. Šiai temai atvirėjant, prostatą pradedama vadinti G-tašku, o tiksliau – P-tašku. Nes šio taško stimuliacijos pagalba jaučiami daug intensyvesni, ar kitokiais būdais nejausti, malonumai ar orgazmai. Todėl tikrai verta patyrinėti save labiau ir giliau. Nors sakydamas giliau, suprantu, kad tokį stimuliacijos tipą galima pavadinti – antru būdu. Tiesioginė prostatos stimuliacija yra intensyviausia. Tačiau save tyrinėjant galima tai daryti iš lėto, pradedant pirmuoju būdu. Nes prostatos stimuliacija gali vykti ir per išorę, jos tiesiogiai neliečiant – perineum vietoje, tarp sėklidžių ir analinės angos. Masažuojant ar vibratoriaus pagalba stimuliuojant tą vietą sekso ar masturbacijos metu, kai esi atsipalaidaves, turėtum jausti šiek tiek kitokius, gal nepažintus, pojūčius. Aišku, nepamirštam ir antrojo, vidinės stimuliacijos būdo, kuris nukelia emociškai ir fiziškai į kitą dimensiją, nors gal ir perspaudžiu, o gal ir ne.. Sužinosi tik pats pabandęs.

Vienas iš svarbiausių momentų bandant atnešti į gyvenimą naujus pojūčius – atvira komunikacija su partnere/-iu ir/arba savimi, nepamiršk to, tai padės ne tik santykyje, bet ir lengviau atsipalaiduoti. O jeigu tai sukelia skausmą, vertėtų apsilankyti pas gydytoją, nes tai gali indikuoti prostatos sveikatos pakitimus. O grįžtant prie malonumų, atrask sau maloniausią metodą – pajusk save.

Lengvesniam prostatos atradimui šiuo metu yra sukurta greitai ir tiksliai prostatą pasiekiančių sekso žaislų: įvairių dydžių, spalvų, vibruojančių ir ne vibruojančių, įvairiausių lenktų formų dildo, judančių ir turinčių begales skirtingų funkcijų bei galimybių. Tai išsirinkti tinkamą stimuliatorių nėra lengva net pažengusiam. Todėl kviečiu pasilikti arba užsižymėti ateičiai paskaityti tolimesnę mano apžvalgą apie prostatos stimuliatorius. Ši apžvalga gali nukreipti Tave tinkama linkme prieš įsigyjant tą vienintelį arba padėti išrinkti dovaną savo draugui, meilužiui, sutuoktiniui ar mylimajam.

Pradedančiojo rinkinys

Damarodas pristato TOP 6 prostatos malonumus Tau.

Ką manau aš?

Renkantis Prostatos masažuoklių rinkinį – Plug trio, rinkinys pasirodė vienas iš geresnių norint susipažinti su analiniais žaidimais ir prostatos stimuliacija. Visa tai pasitvirtino testuojant šiuos sekso žaislus. Kadangi pats jau esu susipažinęs su analiniais žaidimais, tai galiu patvirtinti, kad tikrai būtų džiugesio sukėlusi tokia dovana praeityje bei lengvumo suteikusi kaip pradedančiajam.

Rinkinyje yra trys skirtingo dydžio analiniai žaislai, kurie tiksliai pritaikyti P-taško masažui. Aišku, jie visi yra rankinei stimuliacijai, tai vibracijos nesitikėk, tačiau malonumą sau suteikti lengvai gali jų pagalba, svarbu stimuliacijos metodas ir atsipalaidavimas. Taip pat šiuos žaislus gali įtraukti į poros ar grupinio sekso žaidimus, o iš anksto pasiruošus ir apkalbėjus tokie momentai taps dar malonesni.

Asmeniškai patiko kūnui saugus ir švelnus silikonas bei kiekvieno žaislo svoris, nėra labai lengvučiai, nuo 40g iki 100g, tai suteikia lengvesnę stimuliaciją.

Ir nepamiršk – naudojant žaislus analinei stimuliacijai pats geriausias Tavo draugas yra LUBRIKANTAS. Per daug niekada nebūna, bet per mažai lubrikanto gali suteikti nemalonius pojūčius.

Kam rekomenduoju?

Šį rinkinį rekomenduoju – Tau, jei skaitai pirmą kartą apie prostatos stimuliaciją ir nori su tuo susipažinti. Ir taipogi, jei nesi vibracijos mėgėjęs, tai šie žaislai bus Tau tobulas kainos ir kokybės santykio pasirinkimas.

Realistinio falo formos stimuliatorius

Damarodas pristato TOP 6 prostatos malonumus Tau.

Ką manau aš

Asmeniškai mėgstu ne realistinio tipo sekso žaislus, artimesni yra diskretiški, išskirtinio dizaino su įvairesniais rėžimais. O Rebel prostatos stimuliatorių galima priskirti prie realistinio dizaino žaislų, nors spalva juoda, bet forma atkartojanti falą.

Iš mano testuojamų šis stimuliatorius – vidutinio dydžio. Formos minusas – nėra toks lenktas, kad patogiai ir greitai pasiektų prostatą, tačiau tikrai galima suteikti švelnią stimuliaciją. Švelniai stimuliacijai gali padėti analiniame žaisle esanti vibruojanti kulka. Antras minusas – ši kulka nėra pakraunama, žaislas naudoja baterija. Todėl turi tik vieną, labai švelnų, vibracijos rėžimą. Šio stimuliatoriaus vibracijos neužtenka, kad prostata būtų stimuliuojama per išorinę perineum vietą. Tačiau sekso žaislo silikonas – nenuvylė. Silikonas yra saugus kūnui ir maloniai švelnus, nekaupia kvapų. Manau, kad su šiuo nebus pasiekiamas toks malonumas, kaip su kitais mano testuojamais vibruojančiais prostatos stimuliatoriais, todėl asmeniškai šis Rebel prostatos simuliatorius – nesužavėjo.

Kam rekomenduoju

Rekomenduoju žmogui, kuris ieško nebrangaus vibruojančio prostatos stimuliatoriaus ir nori tik susipažinti bei išbandyti kokie pojūčiai gali būti juntami stimuliuojant prostatą.

Kosminiam malonumui

Damarodas pristato TOP 6 prostatos malonumus Tau.

Ką manau aš

Dar tik unbox’inant iškart mane linksmai ir pažadančiai nuteikė Hueman Galaxy prostatos masažuoklio pakuotė bei pats stimuliatorius. Dar niekur nematyta tokia besikeičianti vibratoriaus kosminė spalva, pagrindinės – indigo/violetinė. O stimuliatoriaus forma ir dydis, manau net labiau pritaikytas jau pažengusiam naudotojui, nes šis Galaxy stimuliatorius vienas iš didesnių mano turimų. O testuojant, tik įjungus nustebino labai galinga vibracija ir masažavimo funkcija. Taip pat nemažai pojūčio suteikia tekstūrinis masažuoklio galiukas, kuris labai intensyviai gali stimuliuoti prostatą iš vidaus. Jausmas, tikrai intensyvus su bet kokiu režimu, lyginant su prieš tai aprašytu Rebel vibratoriumi. Tik neišsigąsk stiprios Galaxy P-taško masažuoklio vibracijos. Dėl to šis stimuliatorius tikrai išnešantis į kosmosą.

Kaip visada man dideli pliusai: forma, kurios pagalba labai lengvai pasiekiama prostata, vibracijos variacijos – net 10 skirtingų, atsparumas vandeniui, leidžiantis žaidimus perkelti į vonią ar kitas drėgnas lokacijas. Nors šis masažuoklis ne prabangiųjų kategorijoje, bet jiems tikrai nenusileidžiantis, gal kiek labiau žaismingesnis ir ne toks minimalistinis savo linijomis, nors ne visi prabangūs yra kaip Lelo brand’as. 😀

Galiu tikrai teigti, kad šis – vienas iš favoritų.

Kam rekomenduoju

Rekomenduoju norintiems ir mėgstantiems tikrai intensyvią prostatos stimuliaciją. Bei šis Hueman Galaxy stimuliatorius nuspalvins kasdienybę, nes iš dizaino perspektyvos, tai nėra tiesiog plain juodos spalvos vibratorius ir be abejo savo funkcijomis sužavės mylinčius galią.

Patogiausias stimuliatorius

Damarodas pristato TOP 6 prostatos malonumus Tau.

Ką manau aš

Svakom, kaip visada pranoksta mano lūkesčius. Jau praeituose testų aprašymuose rašiau apie jų laimėtus apdovanojimus, bet negaliu nepaminėti dar ir dar, gavęs šio prekinio ženklo vibratorius negaliu atsidžiaugti. Pakuotė daugumos mažesnių Svakom vibratorių panaši, tikrai labai kokybiška ir visada malonus unboxing’as. Kiekvienas jų sekso žaislo dizainas apgalvotas iki detalių. Medžiagos naudojamos kūnui saugios ir labai labai švelnios.

O Svakom Vick Neo masažuoklis džiugina ne tik  savo švelnumu, bet ir minimalistiškumu bei mielumu. 😀 Toks mažytis, bet galingas, kad gali tuo pačiu stimuliuoti Tavo prostatą bei perineum vieta (tarpvietę). Bet toks tikrai labai labai patogus dėl savo aptakios formos. Norisi tik turint galimybę juo mėgautis. Nors taip stipriai ir intensyviai nemasažuoja prostatos, bet vis tiek jausmas malonus. Kadangi kiti prostatos vibratoriai būna į didžiają pusė, kad parodyti savo galią bei suteikti gerą vizualų efektą, tačiau šis net būdamas nedidelis ir labai patogus – nenuvilia. Ypač patogus gali būti naudojant su Svakom programėle, nes galėsi neapsiriboti naudojimu tik namų aplinkoje, o naudok ten kur Tave vaizduotė nuves. Nors nepamiršk ir namuose sekso metu šio vibratoriaus, kurį gali patogiai valdyti savo telefonu. Paįvairins žaidimus su partnere/-iu ar grupinių žaidimų metu, ar tiesiog solo žaidimuose. Nepamiršk, kad solo žaidimai taip pat labai svarbūs.

Kam rekomenduoju

Rekomenduoju šį prostatos masažuoklį žmonėms, kurie nenori ar nedrįsta naudoti didesnių žaislų, nenori tokios stiprios vibracijos kaip Hueman Galaxy turi. Nors Svakom Vick Neo vibracija ir galia tikrai suteiks gerus malonumus, tai tegul dydis neapgauna Tavęs. Taip pat rekomenduoju mėgstantiems minimalizmą ir prabangą, bet norintiems prostatos stimuliatoriui išleisti mažiau nei 100€.

Inovatyviausias pažengusiam

Damarodas pristato TOP 6 prostatos malonumus Tau.

Ką manau aš

Svakom Iker buvo mano vienas iš laukiamiausių. Jau seniai teko matyti pas keleta sekamų užsieniečių instagrame būtent šį masažuoklį. Atradus Svakom kaip prekinį ženklą, savo inovatyvumu nustebino, nes iki tol buvau susižavėjęs tik Lelo. Tačiau Lelo tuo metu stokojo naujų technologijų, kurių pagalba galimas valdymas telefonu.

Pakuotės dizainas toks pat kaip ir Svakom Vick Neo, tik didesnis. Nes pats vibratorius daug didesnis ir savo išskirtine forma yra sukurtas, kad tiksliai pasiektų prostatą. O pasiekus sudrebintų, tiesiogine to žodžio prasme, nes ant stimuliatoriaus galo yra švelnus iškilimas, kuris pulsuoja. Tai stimuliatorius ne tik vibruoja, bet ir tiksliai masažuoja tavo P-tašką. Panašumo turi ir dydyje, ir funkcijų prasme su Hueman Galaxy, bet yra daug švelnesnis silikonas ir pulsuojanti vieta neturi tokio kalnelių tekstūriškumo. Nes jei galvoji, kad tas tekstūriškumas Galaxy vibratoriuje gali Tave erzinti, tai Iker stimuliatorius daug geresnis pasirinkimas. Nes vibracija galingumu nenusileidžia Galaxy ir turi daug daugiau vibracijos variacijų bei galimybių, ypač valdant šį vibratorių telefono programėle.

Mano manymu, šis P-taško masažuoklis yra iš visų inovatyviausias, nors Vick Neo taip pat valdomas telefonu ta pačia programėle, tačiau šis turi ir inovatyvius sprendimus kaip Tavo prostatą stimuliuoti tikslingai ir padėti pasiekti išsvajotą prostatos orgazmą. Suprasi, kad išsvajotas, kai pirmą kartą tai pajusi. Tai linkiu atrasti ir sudrebinti savo P-tašką. Pajusk orgazmą iš gelmių, nenustodamas žaisti su savimi.

Kam rekomenduoju

Svakom Iker prostatos stimuliatorių rekomenduoju vertinantiems kokybę, dizainą, inovatyvumą bei norintiems pajusti pulsuojančius malonumus.

Prabangiausiai stimuliacijai

Damarodas pristato TOP 6 prostatos malonumus Tau.

Ką manau aš

Lelo, kol kas vienas iš mylimiausių prekinių ženklų. Nors yra nelabai patikusių sekso žaislų, tačiau Lelo Loki Wave 2 domino ir kabino akį jau senokai.

Pradedant nuo Lelo pakuotės – tai kvepia prabanga ir minimalizmu kaip ir pats vibratorius. Lelo prostatos masažuoklio ergonomiškumas ir dizainas kaip visada išpildytas iki detalių. O šis pralenkia visus mano turimus vibratorius su savo viena labai stipria funkcija, kad ne tik vibruoja, bet ir susilenkinėja pirmyn ir atgal masažuodamas prostatą. Naujausios „WaveMotion™“ technologijos dėka imituodamas prostatos masažą su pirštais bei vibracijos dėka stimuliuodamas ne tik prostatą iš vidaus, bet ir tarpvietę (perineum) – suteiks intensyvius malonumus bei orgazmą.

Nors šis masažuoklis vienas iš didžiausių turimų prostatos stimuliatorių ir nėra toks patogus kaip Svakom Vick Neo, tačiau silikono švelnumas toks pat geras ir kokybiškas. O turima rankena palengvins pačiam valdyti šį žaislą taip kaip patinka. Solo žaidimams labai malonus ir patogus. Ypač jei negailima vandens pagrindo lubrikanto. O tokiems žaidimams per daug lubrikanto ar slydimo – nebūna.

Kam rekomenduoju

Lelo Loki Wave 2 rekomenduoju mylintiems prabangą bei minimalizmą ir/ar norintiems išskirtinio prostatos masažo bei išskirtinio orgazmo. Ir ieškantiems prabangos prekės virš 100€.

P.S. Analiniams žaidimams naudok tik tam skirtus žaislus, nes žaislai ar daiktai be savo pagrindo gali būti lengvai prarandami..tokiu atveju kreipkis į gydytoją. Nepamiršk žaisti maloniai ir saugiai. ,)

Šioje vietoje nedaugžodžiausiu, bet parekomenduosiu klizmas, kurios skirtos pasiruošimui prieš analinius žaidimus.

Damarodas pristato TOP 6 prostatos malonumus Tau.

Viena iš jų pavadinimu – analinis dušas mažutis – Ouch prekinio ženklo. Puikiausiai tinkamas greitam pasiruošimui ir ne per daug ilgiems žaidimams, tai pats tas bus pradedantiesiems ir taip pat pažengusiems. Talpa nėra labai didelė, bet užtenkama ir klizmos antgalis lengvai įsiskverbiantis iš kūnui saugaus plastiko, nors šis plastikas ne toks patogus kaip pilnai silikoninė klizma. Tik nepamiršk nepadauginti skysčio, kad neprasidėtų antro tipo valymas, todėl užtenka nedaug ir be abejo turėk kantrybės, ypač pirmus kartus. O jei vis tiek nedrąsu, tai kviečiu paskaityti straipsnį apie analinį seksą ir kaip jam pasiruošti.

Damarodas pristato TOP 6 prostatos malonumus Tau.

Antras variantas yra iš jau aprašytos vienos prekės Galaxy prekinio ženklo – Hueman. Hueman Klizma Nebula Bulb spalva tokia pati kosminė. Šią klizma rekomenduočiau, manau, jau susidūrusiems su analiniais žaidimais. Nes dydžių skirtumas labai didelis tarp šių abiejų klizmų. Prireiks mokėjimo atsipalaiduoti prieš žaidimus, nes įsiskverbimo galas nors ir silikoninis bei minkštas, tačiau naudojamas klizmos galo skersmuo – 3.2cm. Tai rekomenduočiau iš karto nepagailėti lubrikanto.

___
Straipsnio ir nuotraukų autorius – Donatas Damarodas | Instagram: @damarod66

Užeik į mano instagram paskyrą ir susipažinkim, ten rasi ne tik mano kūrybą, bet ir kuriamą edukacinį projektą apie lytiškai plintančias infekcijas aka LPI. ,)