Labas!

Esu Fantazijos.lt erotinio žurnalo redaktorė Neringa ir nuo šiol rašysiu asmeniškai kiekvienam iš Jūsų. Mano tekstuose rasite visko – nuo sekso žaislų apžvalgų, patarimų ir lytinio švietimo iki itin asmeniškų temų. Tikiuosi, visa tai Jums bus įdomu, aktualu ir naudinga.

Jūsų,
Neringa

Mano pažintis su „LELO“ prasidėjo prieš kelerius metus. Tuo metu pradėjau dirbti sekso prekių industrijoje ir gavau progą geriau pažinti prekes skirtas suaugusiems. Vienas iš pirmųjų mano išbandytų sekso žaislų jau dirbant šį darbą buvo „Lelo Sona“ ir tai buvo geriausia patirtis. Ne, ne geriausia, o tiesiog TO-BU-LA.

Ar kada teko pamatyti sekso žaisliuką ir tiesiog netekti žado, neturėti tinkamų žodžių grožiui ir subtilumui apsakyti? Būtent tokius žaisliukus kuria švedų kompanija „LELO“. Jų kuriamos prekės alsuoja prabanga, aukščiausia kokybe, grožiu ir tobulumu iki menkiausių smulkmenų.

LELO. Pradžia

Tam, kad geriau suprastume kompanijos veiklą ir koncepciją, reikia sužinoti nuo ko viskas prasidėjo. O viskas prasidėjo tada, kai reikiamoje vietoje ir tinkamu laiku susitiko trys dizaineriai, turėdami vieną idėja – „kas jei patys intymiausi daiktai atrodytų taip pat gražiai, kaip ir tie, kuriuos su pasididžiavimu demonstruojame visiems?“

Įkurta dar 2003 – aisiais, dabar „LELO“ skaičiuoja jau antrą dešimtmetį ir kuria neįtikėtinai kokybiškus, prabangius, ilgaamžius ir unikalius sekso žaislus vyrams ir moterims. Iš tikrųjų, kompanijos sukurtus žaisliukus nesunku atpažinti – su niekuo neįmanoma supainioti išskirtinių formų, spalvų ir dizainų.

Kaip teigiama kompanijos puslapyje, „LELO“ skatina nepasotinamas smalsumas, noras ištirti ir patobulinti erdvę, kurioje susikerta skaitmeninės technologijos ir žmogaus pojūčiai.“ Manau, būtent kūrėjų požiūris ir produktų kokybė lemia tai, jog jų kuriami sekso žaisliukai yra vieni populiariausių pasaulyje. Be to, kompanijos sėkmę įrodo ir kasmet gaunami išskirtiniai apdovanojimai. Visgi svarbiausias „LELO“ tikslas – Jūsų malonumas ir jie tikrai daro viską, kad patenkintų kiekvieno smalsumą bei suteiktų nepakartojamą malonumą.

Kas sudaro LELO žaisliukų kainą?

„LELO“ produktų kaina tikrai nėra maža, bet tam yra kelios svarbios priežastys. Kad atsakyčiau į klausimą, kodėl „LELO“ produktai nėra pigūs, reikia pradėti nuo konkurentų apžvalgos. Labai dažnai sekso žaisliukai, kaip ir daugelis mūsų perkamų prekių, gaminami Kinijoje. Tai sumažina gamybos kaštus, tačiau sukelia keblumų, pavyzdžiui, sunku kontroliuoti patį gamybos procesą, nes tame pačiame fabrike gali būti gaminami net kelių konkurentų žaisliukai.

Tuo tarpu „LELO“ daro tai šiek tiek kitaip. Ši kompanija jau nuo pat jos įkūrimo, turi savo fabriką ir per beveik du dešimtmečius jis smarkiai patobulėjo. Fabrike įdiegtos naujausios technologijos, o ten dirbantys žmonės yra savo darbą puikiai išmanantys specialistai. Ir todėl, jog šis fabrikas priklauso kompanijai, „LELO“ gali visiškai kontroliuoti produktų gamybą ir taip užtikrinama jų kokybė.

„LELO“ sekso žaisliukų gaminimas yra ilgas ir brangus procesas, bet jis to vertas, ir mes žinome, kad Jūs jaučiate skirtumą. „LELO“ nėra vien tik prabanga, tai yra investicija, investicija į Jūsų kūną, intymumą ir asmeninį malonumą. Visiškai užtikrintai galime pasakyti, kad kiekviename „LELO“ sekso žaisle komponentai yra aukščiausios kokybės, pagaminti puikiausiomis sąlygomis, iš labiausiai kūnui saugių medžiagų, geriausių inžinierių rankomis.“ – teigia gamintojas.

Kompanija mano, kad ryšys tarp Jūsų kūno ir Jūsų išsirinkto sekso žaislo yra „šventas reikalas“, todėl į kūrimo procesą yra žiūrima labai atsakingai. „LELO“ savo produktų dizainą kuria ilgai ir labai kruopščiai. Tiesą pasakius, šis procesas trunka kur kas ilgiau, nei pas bet kokius konkurentus, štai kodėl „LELO“ nedažnai į rinką išleidžia naujus produktus. Pavyzdžiui klitorio stimuliatorius „Sona Cruise“ buvo išleistas tik po dvejų metų kūrimo, o sukurti ir pristatyti rinkai populiariuosius prezervatyvus „Hex“ užtruko net septynerius metus.

„LELO“ išsiskiria kitokia filosofija ir požiūriu: žinoma, tai pasaulinio lygio kompanija, tačiau jie neatsisakė švediškos kultūros ir išlaikė europietiškas tradicijas. Kompanijai svarbiau padaryti viską tinkamai, nei tiesiog padaryti, nesvarbu, kad tai trunka ilgiau. Štai kodėl „LELO“ yra geriausias pasaulyje prabangių sekso žaislų gamintojas, o jų sekso žaisliukai tikrai verti kiekvieno cento.

Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Video
(8)
148.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Video
Populiaru
Video
Nemokamas pristatymas
(8)
39.95 €
-20% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-20% Akcija
Populiaru
Lizingas
Video
(5)
55.96 € 69.95 €
-20% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-20% Akcija
Populiaru
Lizingas
Video
(1)
99.96 € 124.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Video
Populiaru
Video
Nemokamas pristatymas
(3)
29.95 €
-20% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-20% Akcija
Populiaru
Lizingas
Video
(7)
51.96 € 64.95 €
Rodyti daugiau

Mėgstamiausi žaisliukai

Kiekvienas iš jų išsiskiria subtiliomis formomis ir unikaliomis, tik „LELO“ būdingomis spalvomis. Mane labai žavi ir dailios žaisliukų pakuotės: kiekvienas sekso žaislas supakuotas tvirtose, dažniausiai juodo kartono dėžutėse, ant kurių aukso spalvos raidėmis įspaustas pavadinimas ir kita reikalinga informacija. Kiekvienos prekės pakuotėje rasite ir puikų specialiai Jūsų išsirinktam žaislui pritaikytą laikymo maišelį, todėl nebereikės sukti galvos kaip patogiai ir stilingai laikyti produktą. Taip pat pridedamas ir krovimo laidas, jei žaislas turi varikliuką.

Pakuotėje rasite ir stebuklingą kortelę, kuri leis džiaugtis net dešimties metų „LELO“ kokybės garantija!

Jau minėjau, jog kurdami sekso žaislus „LELO“ naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas. Dažniausiai žaisliukai gaminami iš ypač švelnaus, pabrėžiu – ypač švelnaus medicininio silikono. Prilietus jaučiama aksominė tekstūra, o lubrikuota ši medžiaga tampa itin slidi. Taip pat gamyboje naudojamas aukštos kokybės ABS plastikas, kuris yra ilgaamžis ir visiškai saugus kūnui.

Yra ir dar viena priežastis, kodėl taip myliu „LELO“ – mygtukų išdėstymas. Kompanijos dizaineriai sukūrė tobulą kombinaciją: mygtukai išdėstyti aštuoniukės forma, dažniausiai, apačioje, o valdyti žaisliuką galima tiesiog intuityviai. Trys mygtukai leis patogiai ir paprastai kontroliuoti vibracijos greitį ir režimą. Genialu!

Dvipusis dildo „Ella“

Neslėpsiu, tai vienas gražiausių dildo, kurį esu mačiusi. Aptakus, nedidelis, ergonomiškos formos, o ta spalva… Nemėgstu realistiško dizaino sekso žaislų, visada renkuosi tuos, kurie ne tik suteikia orgazmą kūnui, bet ir akims. Būtent toks yra „Ella“.

Šis minimalistinio dizaino falo imitatorius, kaip ir daugelis „LELO“ žaislų, yra pagamintas iš aksominio švelnumo silikono. Ergonomiškai išlenktas, todėl mėgautis paprasta ir labai malonu, taip pat turi du naudojamus galus – vienas galas plokščias ir turi platų naudojamą paviršių, todėl idealus G-taškui, kita dildo pusė smailėjanti ir puikiai tinka lytinių lūpų, klitorio ir net analinei stimuliacijai.

Žaisliukas yra gana tvirtas, todėl gali nepatikti toms, kurios renkasi lankstesnius žaislus, tačiau man ši savybė pasirodė puiki – dildo nesilenkia, todėl lengviau atrasti ir masažuoti G-tašką.

Kam skirtas:
G-taško atradimui ir masažui, klitorio, analinei, lytinių lūpų, spenelių ar kitų erogeninių zonų stimulicijai. Taip pat tiks naudojant su partneriu, nes yra nedidelis, labai patogus laikyti.

Kuo ypatingas:
Visų pirma, savo ergonomiškumu. „Ella“ suformuotas pagal moters kūno anatomiją, lengvai pasiekia visus reikiamus taškus. Be to, žaisliukas dvipusis, tad ir pojūčiai gali būti skirtingi.

Kaip veikia:
Taip, kaip norite Jūs! „Ella“ panaudojimo galimybių šimtai, todėl viskas priklauso nuo Jūsų norų ir fantazijų.

Pliusai:
Tvirtas, ergonomiškos formos, laaaaaabai švelnus, dvipusis.

Minusai:
Radau vienintelį minusą – nėra vibracijos. Tačiau, juk renkamės dildo, tiesa?

Verdiktas:
9 / 10. Man pasirodė, kad gali pritrūkti apimties, bet jis puikiai tiks mažesnius dildo mėgstančioms moterims.

Klitorio stimuliatoriai „Sona“ ir „Sona 2“

Šie žaisliukai yra vieni mano mylimiausių ir tikrai užsitarnavo gerą vardą tarp daugelio pažįstamų merginų. Tai sekso žaislai, kurie veikia ne vibruodami kaip daugelis, o skleisdami garso bangas ir jų pagalba pasiekia ne tik išorėje esančią klitorio viršūnėlę, bet ir viduje esančias jo dalis. Tai reiškia, kad pojūčiai kur kas stipresni. Kai sakau, stipresni, reiškia, kad naudodama garso bangų klitorio stimuliatorių patirsite tai, apie ką nė nesvajojote!

Kaip ir visi „LELO“ žaisliukai, šie klitorio stimuliatoriai išsiskiria savo dizainu. Visų pirma, žavi subtilios jų spalvos (galite rinktis iš juodos, violetinės, šviesiai ir tamsiai rožinių spalvų) ir nuostabus aukso spalvos dekoras, kuris suteikia žaislui prabangos. Tiek pirmoji „Sona“, tiek ir antroji versija pagamintos iš aukštos kokybės medicininio silikono, o aukso spalvos dalis ir ABS plastiko, kuris tikrai neatrodo pigiai. Abiejų žaislų forma sukurta taip, kad juos būtų itin patogu laikyti naudojimo metu, jie puikiai telpa delne, o galvutė idealiai priglunda prie klitorio.

 

Iš pirmo žvilgsnio „Sona“ ir „Sona 2 atrodo tikrai panašiai, tačiau turi keletą esminių skirtumų:

  • Išvaizda. Šiek tiek skiriasi aukso spalvos apdaila – „Sona“ ji yra lygi, o „Sona 2“ banguota, bet nepastebėjau, kad tai darytų kokią įtaką naudojimo procesui;
  • Galvutė. Pirmojoje klitorio stimuliatoriaus versijoje galvutės kraštai užapvalinti, o antrojoje galvutė kirsta ir vos platesnė, todėl antroji versija kiek geriau priglunda prie klitoriaus ir suteikia intensyvesnius pojūčius;
  • Režimų skaičius. Pirmoji versija turi 8 režimus, tuo tarpu antroji – net 12.

Nors yra keli skirtumai, bet šie klitoriui skirti sekso žaislai turi ir panašumų: abi versijos įkraunamos USB jungtimi per 2 valandas, o veikimo laikas – iki 1 valandos. Tiek pirmoji versija, tiek ir antroji skleidžia iki 50 dB garsą. Iš tiesų, garsumas nėra stiprus, tačiau didinant galią, garsas taip pat stiprėja.

 

Kam skirtas:
Nuostabiai, neįtikėtinai, visą kūną apimančiai klitorio stimuliacijai!

Kuo ypatingas:
Tai vienas pirmųjų tokio tipo žaisliukų. Suprantu, kad šiuo metu galima įsigyti ir kitokių klitorio stimuliatorių, veikiančių garso bangų pagalba ir kur kas pigiau, tačiau būtent „Sona“ stimuliatoriai suteiks pačius geriausius pojūčius. Šių žaisliukų forma išlenkta, todėl naudotis labai patogu. Be to, jau esu minėjusi apie intuityviai išdėstytus mygtukus, o dėl jų naudojimas tampa dar malonesnis.

Kaip veikia:
Viskas labai paprasta – pridėkite stimuliatoriaus galvutę prie klitorio, žaisliuko pagrindą laikydama nukreiptą į pilvą. Beje, jei Jums patinka tiesioginė klitorio stimuliacija, prieš prispausdama žaisliuką prie jo, šiek tiek praverkite odą, gaubiančią klitorį. Spauskite „+“ norėdama įjungti. Jei norite intensyvesnės stimuliacijos, vėl spauskite „+“. Jei klitoris stimuliuojamas kiek per stipriai, intensyvumą sumažinsite paspausdama „-“. Norėdama perjungti režimą spauskite „8“. Žaisliuką išjungsite spausdama „-“.

Pliusai:
Ilgaamžis – aš saviškį turiu jau virš dvejų metų, o jo išvaizda bei galia nei kiek nepakito. Taip pat žaisliukas puikaus dydžio ir idealios formos, labai gerai prisispaudžia prie klitorio, intensyviai stimuliuoja ir suteikia sprogimą kūne primenančius orgazmus vos per 30 sekundžių!

Minusai:
Sona“ bei „Sona 2“ gali nepatikti toms, kurių klitoris yra itin jautrus ir toms, kurios nemėgsta labai intensyvios, tiesioginės jo stimuliacijos. Taip pat garsas gali tapti minusu, jei gyvenate ne viena ir norite diskretiškumo.

Verdiktas:
Tiek pirma, tiek antra versijos iš manęs gauna dešimtukus.

Jei norėtumėte išbandyti garso bangų technologija veikiančius klitorio stimuliatorius, labai rekomenduoju įsigyti pirmąją „Sona“ versiją, tačiau jei Jums svarbus didesnis režimų skaičius ir mėgstate labai tiesioginę klitorio stimuliaciją, 100% rekomenduoja „LELO Sona 2“!

Klitorio stimuliatorius „Sila“

Iš pažiūros „Sila“ tikrai primena „Sona“, na, gal ne išvaizda, bet veikimo principas tas pats – abu stimuliatoriai siūlo klitorio masažą garso bangomis. Tačiau „LELO Sila“ yra sukurtas lėtesniam, intymesniam malonumui ir orgazmui, kuris leidžia labiau susitelkti į save, pažinti savo kūną ir pojūčius.

Šis sekso žaislas siūlo kur kas švelnesnę stimuliaciją, nei „Sona“ serijos klitorio stimuliatoriai, todėl labai patiks toms, kurios nemėgsta tiesioginės klitorio stimuliacijos. Tai reiškia, kad galėsite sukurti didesnę įtampą, o orgazmas bus kur kas intensyvesnis. „Sila“ galvutė yra daug platesnė ir gilesnė, tad klitorio masažas tampa visiškai kitokia patirtimi.

Taip pat užburia ir pastelinės „Sila“ spalvos – galite rinktis iš švelniai rožinės, pastelinės alyvinės ar žydros spalvų.

 

Kam skirtas:
Lėtam, švelniam klitorio masažui ir intensyviam orgazmui.

Kuo ypatingas:
Unikalia, platesne bei gilesne galvutės forma.

Kaip veikia:
Veikimo principas visiškai toks pat, kaip „LELO Sona“: pridėkite stimuliatoriaus galvutę prie klitorio, pagrindą nukreipdama į pilvą. Spauskite „+“ norėdama įjungti ir padidinti intensyvumą, o paspaudusi „-“ intensyvumą sumažinsite arba išjungsite žaisliuką. Norėdama keisti režimą, paspauskite mygtuką su „8“ ženklu.

Pliusai:
Atrodo itin prabangiai, galingas, labai švelnaus paviršiaus. Šis žaisliukas patiks toms, kurios nori geriau pažinti savo kūną ir ilgiau pasimėgauti. Dar vienas pliusas – veikia tyliau nei dauguma tokio tipo žaisliukų.

Minusai:
Jei atvirai, minusų šį kartą neradau, tačiau „Sila“ gali netikti toms, kurioms reikia ypač intensyvios stimuliacijos.

Verdiktas:
10 / 10 ir taškas.

Jei ieškote kažko išskirtinio tiek išvaizda, tiek funkcionalumu, vienareikšmiškai siūlau išbandyti „LELO“ produktus. Nors jų kaina nėra pati žemiausia rinkoje, tačiau šio gamintojo sekso žaislai tikrai yra verti kiekvieno cento. O svarbiausia, įsigijus aukštos kokybės žaisliuką, jis tarnaus ilgai ir suteiks daugybę malonių akimirkų!

Mano asmeninė patirtis su „LELO“ yra tik pati geriausia ir, aišku, maloniausia. Kiekvienas žaislas atneša laimės ir daug malonumo, kurį galima pasiekti jaučiant skirtingus pojūčius. „LELO“ asortimentas gausus, tad manau, kiekvienas išsirinks sau tinkamą prekę. Beje, kompanija gamina ir puikius sekso žaislus vyrams, todėl niekas neliks nuskriaustas.

Linkiu nuostabaus laiko su savimi,
Neringa