Vanduo jau nuo seno apibrėžiamas kaip gyvybės ir švaros simbolis, jis siejamas su atsipalaidavimu, sveikata, o taip pat ir su jausmingumu. Seksas vandenyje gali būti tikrai įsimintina patirtis, tačiau, kad ir kokią vietą pasirinktumėte seksui, nepamirškite, kad švara – vienas svarbiausių dalykų, ir kai kuriuose vandens telkiniuose mylėtis gali būti šiek tiek rizikinga.

Seksas vonioje

Vanduo tikrai suteikia didelę galimybę paįvairinti porų seksualinį gyvenimą. Galite tiesiog išsimaudyti kartu vonioje arba pasimylėti po dušu – dauguma porų pritaria, kad vonia – tikrai puiki vieta seksualinio gyvenimo paįvairinimui.

Maudymasis kartu vonioje gali būti tikrai puiki lytinių santykių įžanga: maudydamiesi liečiate vienas kitą muiluota kempine, masažuojate vienas kito odą, taigi, tai gali tikrai jaudinti.

Mylėtis vonioje gali būti gana sudėtinga, nors ir turite gana didelę vonią, tačiau galite pasirinkti tokias pozas, kurios leistų tai padaryti: pavyzdžiui, vyras atsiklaupia ant kelių, alkūnėmis remdamasis į vonios kraštą ar rankomis į vonios dugną. Gali būti, kad tai tikrai nebus patogu, tačiau juk nesimylite vonioje kasdien, tiesa?

Galite pirmiausia pasimėgauti vienas kito artumu maudydamiesi vonioje kartu ir liesdami vienas kitą kempine, o vėliau pasimylėti ant vonios grindų ar po vonios malonumų skubėti tiesiai į miegamąjį.

Seksas duše

Jei dušo kabina nedidelė, čia pasimylėti gali būti gana sudėtinga, bet jei turite šiek tiek vietos – tai gali būti tikrai puikus lytinių santykių paįvairinimas. Mylintis po dušu galite nesijaudinti dėl nešvaros, todėl dauguma porų teigia, kad dušas – bene geriausia vieta pasimylėti moters menstruacijų metu. Juk niekam nėra paslaptis, kad moterų lytinis potraukis menstruacijų metu yra dar didesnis nei įprasta. Be to, kai kurios poros po dušu mėgsta mėgautis analiniu seksu. Jums nereikia prieš ir po sekso keliauti į dušą, nes viską atliekate čia pat. Nepamirškite, kad duše gali būti slidoka, todėl saugokitės, kad nesusižeistumėte.

Analinis lubrikantas Pjur Back Door (100 ml)
(6)
24.95 €
Lubrikantas Pjur Man (100 ml)
(3)
19.95 €
Lubrikantas Moteriškasis (100 ml)
(1)
22.95 €
Lubrikantas Slidžius (30 ml)
(3)
9.95 €
Lubrikantas Pjur Original (250 ml)
(3)
39.95 €
Analinis lubrikantas Jojoba (30 ml)
(3)
10.95 €
Analinis lubrikantas Jojoba (100 ml)
(2)
24.95 €
Lubrikantas Fisting UltraX (200 ml)
(2)
24.95 €
Analinis lubrikantas Pjur Back Door (30 ml)
(2)
10.95 €
Lubrikantas Pjur Med Premium (100 ml)
(1)
22.95 €
Rodyti daugiau

Seksas jūroje

Dauguma sutinka, kad seksas pajūryje ar jūroje gali būti labai romantiška, tačiau dažnai pamirštama apie visai neromantiškus dalykus sekso metu – akmenukus, smėlį ir sūrų jūros vandenį. Vietoj sekso jūroje verčiau rinkitės seksą paplūdimyje, tačiau nepamirškite, kad tam reikia pasiruošti – pasirūpinkite dideliu rankšluosčiu ar kilimėliu, kad būtumėte tikri, jog lytinių organų nedirgins smėlis. Vis dėlto, jei seksas jūroje – viena didžiausių Jūsų fantazijų, galite pirmiausia pradėti glamones vandenyje, o vėliau persikelti ant paruošto kilimėlio ar gana didelio rankšluosčio.

Kiti vandens telkiniai

Jei pasirinksite kitą vandens telkinį, pavyzdžiui, baseiną ar ežerą, turite būti užtikrinti, kad vanduo būtų švarus, priešingu atveju, gali tekti susidurti su ne visai maloniomis pasekmėmis. Taip pat saugokitės, kad lytinių organų nesudirgintų smėlis, nes tai tikrai gali sukelti rimtų problemų.

Ką dar reikėtų žinoti?

Turėtumėte žinoti, kad netinka naudoti prezervatyvą karštame vandenyje ar chloruotame baseine – tai mažina jo atsparumą, todėl jis gali įplyšti. Mylintis vandenyje pagalvokite apie veiksmingesnes apsisaugojimo priemones, nes prezervatyvas gali paprasčiausiai nuslysti. Jei vis dėlto nuspręsite naudoti prezervatyvą, jį reikėtų mautis ne vandenyje, bet dar prieš lipant į vandenį.

Daug kas klausia, ar reikia naudoti lubrikantą mylintis vandenyje, ir atsakymas būtų – taip. Vienareikšmiškai. Vanduo nuplauna natūralius skysčius, sausina makštį, todėl lytinis aktas tampa nebe toks malonus. Taigi, jei planuojate meilės malonumus vandenyje, pasirūpinkite ir lubrikantu.