Astrologija gali būti labai naudinga ieškant tinkamiausio romantiško partnerio, bet ar žinojote, kad ji taip pat gali padėti atrasti didžiausią pasitenkinimą miegamajame? Jūsų Zodiako ženklas turi įtakos visoms gyvenimo sritims, įskaitant lytinius santykius. Taigi, kai sužinosite, kokia sekso poza yra tinkamiausia jūsų ženklui, tikėtina, kad patirsite nežemišką malonumą.

Avinas – nuverstos kėdės

nuverstos kedes

Kovo 21 d. – balandžio 20 d.

Avinai, jums svarbiausia laimėti ir vadovauti, todėl logiška, kad šis jūsų asmenybės bruožas atsiskleis ir miegamajame. Jums tikrai verta išbandyti nuverstos kėdės pozą. Atsigulę ant nugaros veidu į partnerį, kuris klūpi ant kelių, pakelkite klubus, kad jis galėtų įsiskverbti į jus, o jūsų užpakaliukas tarsi atsiremtų į jo šlaunis. Paskui užkelkite kojas iš abiejų partnerio kaklo pusių, kad galėtumėte jį švelniai suspausti.

Jautis – šaukšteliai

sauksteliai

Balandžio 21 d. – gegužės 21 d.

Seksas su Jaučiu yra ilgas, lėtas ir neįtikėtinai jausmingas. Jums skirta pozicija yra šaukšteliai – tai ir seksualinė poza, ir glamonių technika. Pavadinimas kilęs iš to, kad poza primena du šaukštus, padėtus vienas šalia kito, dubenėliais į vieną pusę. Ši poza yra viena iš pagrindinių keturių sekso padėčių ir yra turbūt maloniausia „iš galo“ pozicija. Partneriai gali laisvai ir aistringai judėti, jei tik pasirenka tinkamus kampus.

Išbandykite ir šaukštelių ant nugaros variaciją, nepamiršdami daug bučinių ir glamonių. Ši poza Jaučiui yra ne tik lytinis aktas – tai erotinis masažas, oda prie odos.

Dvyniai – seksas trise

sekso pozos pagal zodiaka

Gegužės 22 d. – birželio 21 d.

Dvynių svajonių scenarijus būtų seksas trise. Tačiau ir dviese galite susikurti situaciją, panašią į seksą trise. Atsigulkite ant šono ir paprašykite, kad partneris įsiskverbtų į jus vaginaliniu arba analiniu būdu, o į neužimtą angą įkiškite vibratorių (čia – vibratoriai internetu). Akimirksniu dvigubas ir malonus įsiskverbimas!

Vėžys – moteris ant viršaus

moteris ant virsaus

Birželio 22 d. – liepos 22 d.

Miegamajame Vėžiai paprastai būna davėjai, trokštantys ir teikiantys lėtą preliudiją, kurią sudaro švelnūs, saldūs prisilietimai ir gilūs, jausmingi bučiniai su liežuviu. Vėžiams labiausiai tinkanti sekso poza yra kuris nors moters ant viršaus variantas. Tai yra bet kuri sekso poza, kai moteris lytinių santykių metu yra ant savo lytinio partnerio. Pozicija, dažniausiai siejama su moterimi ant viršaus, dažnai vadinama kaubojės arba jojimo poza. Šis pavadinimas kilęs iš to, kad moteris tarsi „jodinėja“ ant vyro, kaip kaubojė jodinėja ant žirgo. Šioje padėtyje vyras paprastai guli ant nugaros, o partnerė užlipa ant jo, klūpėdama veidu į priekį arba į nugarą. Tuomet kuris nors vienas įkiša vyro varpą į moters makštį arba išangę.

Verta išbandyti kaubojės variaciją, kai vienas partneris guli ant nugaros, o kitas atsigula ant viršaus. Tačiau užuot likęs vertikalioje padėtyje, viršuje esantis partneris prispaudžia savo kūną prie apačioje esančio asmens. Viršuje esantis partneris rankomis apglėbia apačioje esančio partnerio kaklą, o apačioje esantysis uždeda rankas ant viršuje esančio asmens apatinės nugaros dalies arba užpakaliuko, taip sustiprindamas intymumą bučiniais, akių kontaktu ir artumu.

Liūtas – kaubojiška

kaubojiska

Liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.

Liūtai yra energingi, drąsūs ir mėgsta būti šou žvaigždėmis. Jiems puikiai tinka klasikinė kaubojiška poza. Ši padėtis Liūtui neabejotinai patiks, nes taip jis gali kontroliuoti greitį bei jaustis dominuojančiu. Taip pat verta išbandyti atvirkštinę kaubojės pozą ir parodyti partneriui kitokio tipo šou!

Mergelė – į šonus

i sonus

Rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 23 d.

Mergelės, išbandykite pozą į šonus! Abu partneriai guli ant šono, kad matytų vienas kito veidą. Vienas partneris surakina kojas, o kitas apglėbia jį viena koja. Jis gali įsiskverbti pats arba rankomis spausti partnerio sėdmenis, kad būtų pasiektas išskirtinis efektas. Tai poza, patenkinanti Mergelės poreikį būti rūpestingu ir paslaugiu partneriu.

Svarstyklės – 69

69

Rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.

Svarstyklės kuria pusiausvyrą ir balansą visose gyvenimo srityse, todėl logiška, kad tai galioja ir miegamajame. 69 padėtis yra tarsi sukurta šiam ženklui – ji skirta abipusiam malonumui.

69 oralinio sekso poza reikalauja, kad jūs ir jūsų partneris atsidurtumėte vienas ant kito priešingomis kryptimis, taip suteikdami vienas kitam geriausią prieigą prie savo lytinių organų. Paprastai vienas iš partnerių guli ant nugaros, o kitas – ant jo, keliais apsivijęs partnerio galvą. Nesvarbu, kokia jūsų lytis, 69 yra puiki oralinio sekso poza visiems.

Tačiau 69 poza daugeliui žmonių yra kiek nepatogi – sunkoka ilgai išlaikyti šią padėtį. Dėl šios priežasties kai kurios poros šią pozą tyrinėja gulėdamos ant šono, o tai leidžia pailsėti kaklui. Arba jie atlieka 68 pozą – 69 pozos variantą, kai partneris guli ant nugaros, o jūs gulite ant nugaros ant jo ir savo tarpukojį nukreipiate į jo veidą. Tokiu kampu galite pamaloninti partnerį kontroliuojamais savo lytinių organų judesiais, naudodami spaudimą, ritmą ir gylį.

Skorpionas – šuniuko

suniuko

Spalio 24 d. – lapkričio 21 d.

Skorpionas yra galios ir intymumo apsėstas ženklas, todėl jam tobulai tinka šuniuko poza. Šuniukas – tai sekso poza, kai asmuo pasilenkia, atsiklaupia ant keturių arba guli ant pilvo, kad galėtų lytiškai santykiauti. Šis stilius yra viena iš įeigos iš nugaros pozų. Šuniuko poza taip pat gali būti laikomas seksas be penetracijos šioje padėtyje. Tiesa, kai kurie tyrėjai mano, kad dėl akių kontakto trūkumo žmonės biologiškai evoliucionavo iš šios sekso pozos, ieškodami kitos, intymumą skatinančios, kuri savo ruožtu padeda palaikyti stabilius ir ilgalaikius santykius.

Galite dar labiau paįvairinti situaciją keisdami padėtį: pradėkite nuo vienokios, bet paskui pabandykite, pavyzdžiui, atsiklaupti ant lovos krašto. Skorpionai, pridėję į santykius žaisliukus ir BDSM priedus, gali patenkinti savo išdykėliškumą.

Šaulys – šokėjai

sokejai

Lapkričio 22 d. – gruodžio 22 d.

Šauliams skirta poza yra šokėjai. Stovėdami vienas priešais kitą, paprašykite partnerio pakelti vieną jūsų koją ir įsiskverbti į jus stovint. Šauliai yra ne tik drąsūs, bet ir turi poreikį tyrinėti. Taigi, nors ši poza jums tikrai tinka, dar geresnius pojūčius patirsite, jei kartu su partneriu ją išbandysite neįprastose aplinkose.

Ožiaragis – katės

kates

Gruodžio 23 d. – sausio 20 d.

Darbštūs, pragmatiški, kruopštūs ir itin susitelkę į profesinius pasiekimus – tai Ožiaragiai. Tai lemia jų miegamojo stilių, kuris vadovaujasi principu, kad viskas, kas vertinga, reikalauja sunkaus darbo, atkaklumo ir disciplinos. Nenuostabu, kad ambicingas, net dominuojančias vibracijas jie perkelia į savo intymius ryšius ir seksualinę patirtį, eksperimentuodami su ribomis, galia ir kontrole. Poza, kuri puikiai tinka Ožiaragio skoniui, yra klitorį stimuliuojanti katės.

Šioje pozoje vaikinas turi atsiremti taip, kad galėtų pasilenkti kuo arčiau moters. Jo kūnas tarsi slysta virš partnerės, o tuo pat metu reikia spausti vienas kito lytinius organus. Vyras turėtų nuleisti klubus taip, kad moters gaktos kaulas trintųsi į varpos šaknį. Katės poza stimuliuoja klitorį, taip veiksmingai padedama moteriai pasiekti orgazmą ir pastoti, kaip teigiama portale Redbook.

Vandenis – analinis seksas

analinis

Sausio 21 d. – vasario 19 d.

Iš visų ženklų Vandeniai yra atviriausi, kūrybingiausi ir labiausiai linkęs nesilaikyti tradicijų. Tad šiam ženklui būtina išmėginti analinį seksą. Jei dar nesate to darę, patariama pradėti nuo šuniuko pozos. Žinoma, su daug lubrikanto.

Žuvys – lotoso

lotoso

Vasario 20 d. – kovo 20 d.

Paskutinis Zodiako narys yra Žuvys, kurios yra emociškai gerai nusiteikusios ir pasitiki savo prigimtine intuicija. Šis ženklas linkęs būti meniškas ir beviltiškas romantikas, o tai gali tiesiogiai atsispindėti ir miegamajame. Lotoso sekso poza Žuvims yra puikus intymumo ir romantikos derinys. Ši padėtis puikiai veikia fiziškai ir leidžia užmegzti akių kontaktą. Partneris atsisėda ant lovos sukryžiuotomis kojomis, o partnerė taip pat sukryžiuotomis kojomis atsisėda ant partnerio ir jį apsiveja. Tuomet abu apglėbia vienas kitą rankomis, kad būtų patogiau įsiskverbti.