Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Trim
Pasante Trim

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.93 (15)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-01-04
5.0
Pasante Trim prezervatyvas yra puikus pasirinkimas norintiems subtilesnį ir patogesnį intymų momentą. Šis prezervatyvas su trumpesniu ilgiu ir siauresniu plotu suteikia ypatingą jautrumą ir patogumą. Apsaugo nuo nepageidaujamų nėštumų ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, tuo pat metu leisdamas jums pilnavertiškai mėgautis santykių metu. Patogus, kokybiškas medžiagos pasirinkimas ir lengvas naudojimas padeda sukurti natūralų pojūtį, nesutrumpinant malonumo. Diskretiškas dizainas ir efektyvumas daro jį tinkamą pasirinkimą. Rekomenduočiau Pasante Trim prezervatyvą tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir nori pasitikėti saugumo bei malonumo deriniu.

2023-12-21
5.0
Pasante Trim prezervatyvai yra mažesnio dydžio ir specialiai sukurti vartotojams, kurie ieško patogumo ir saugumo. Šie prezervatyvai turi subtilų, malonų kvapą, kuris neperšauna. Jų plonas dizainas suteikia natūralų pojūtį, o kokybiškas lateksas užtikrina patikimą apsaugą. Naudojimas yra paprastas dėl specialaus žiedelio ant pakuotės, kuris leidžia atidaryti prezervatyvą lengvai ir greitai. Pasante Trim prezervatyvai puikiai priglunda ir nesukelia diskomforto, suteikdami malonumą abiem partneriams. Jų išbandyti ir patvirtinti kokybės standartai patenkina aukščiausius reikalavimus. Jautrumas ir elastingumas šių prezervatyvų daro patirtį ypatingą, leidžiantį maksimaliai mėgautis intymiu momentu. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina diskretiškumą ir nori kokybiško, saugaus intymaus bendravimo.

2023-12-05
5.0
Pasante Trim bandėm pirmą kartą. Tai galim pasakieti vien geriausi atsiliepimai. Tvirtas, gerai priglundantis. Vaikinas pasakojo, kad jausmas lyg būtų be jo. Malonumas aukščiausio lygio. Nesijautė specifinis kvapas tai irgi gerai. Dėl priglaudimo tai irgi viskas gerai nes nereikėjo pergyventi ar ne prabėgs kažkas per šonus. Abu jautėmes komfortiškai. Tikrai pirksim dar ne kartą. O visiems nebandžiusiems tikrai rekomenduojam pamėginti.

2023-11-06
5.0
Pasante Trim prezervatyvai buvo tikra atradimas mūsų intymaus gyvenimo gerinimui. Jų unikali forma, kuri yra šiek tiek siauresnė ir trumpesnė nei standartiniai prezervatyvai, suteikia puikų prigludimą ir patikimą apsaugą nuo nesilaikymo sekso metu. Daugelį kartų buvau susidūręs su problemomis dėl per ilgų ar per platus prezervatyvų, kurie trukdė mūsų malonumui lovose. Pasante Trim visiškai išsprendė šią problemą. Prezervatyvai pagaminti iš natūralaus latekso, todėl yra patogūs ir nekelia jokių alerginių reakcijų. Tai leidžia mums pasiruošti meilės žaidimams greičiau ir be jokių rūpesčių. Dabar mūsų seksualinė patirtis yra nepriekaištinga ir patikima. Ačiū Pasante už šį produktą, kuris padarė stebuklus mūsų intymioje gyvenimo srityje.

2023-07-31
5.0
Labai geri prezervatyvai, patvarūs ir labai malonus pojūčiai su jais, rekomenduoju

2023-06-22
5.0
Wow, puikūs pojūčiai, patariu naudotis

2023-03-20
5.0
Gerai prisiglaudzia

2023-03-15
5.0
Tikrai gerai priglundantys. Nespaudžia. Viskas buvo labai gerai

2023-02-08
5.0
geri

2022-11-30
5.0
Prezervatyvas puikiai prigludo prie eifelio, sueities metu, jausmas buvo lyg būčiau be jo, kas netgi vienu metu ir išgazdino. Tačiau viskas tikrai nuostabu, tvirtas ir santykius paverčia istiesų maloniais dalykais


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ