Durex prezervatyvai

Durex yra populiariausias ir dažniausiai linksniuojamas prezervatyvų gamintojas pasaulyje. Savo veiklą bendrovė pradėjo 1992 metais ir iki šiol ji išsiskiria ne tik ilgamete patirtimi rinkoje, bet ir pagal aukščiausius standartus, iš geriausios kokybės medžiagų gaminamais prezervatyvais. Tai puikus pasirinkimas norintiems saugaus ir malonaus sekso. 

4 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

4 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Kiekviena pora dažniau ar rečiau užsiima seksu. Seksas suartina partnerius ir gerina ne tik nuotaiką, bet ir tarpusavio santykių kokybę. Vis dėlto, visi susiduria su šiokia tokia baime dėl neplanuoto nėštumo.

Baimė pastoti gali būti tokia stipri, kad daroma įtaka sekso įpročiams - imama mylėtis rečiau, o aistros lieka vis mažiau.

Visoms baimėms didžiausią įtaką daro žiniasklaida, kurioje dažnai teigiama, kad 100 % nuo nėštumo apsaugo tik... susilaikymas. Žinoma, ypač yra reklamuojamos ir kontraceptinės tabletės (tiek "ekstra" atvejams, tiek ir ilgalaikiam vartojimui). Ar iš tiesų tik kontraceptinės tabletės gali apsaugoti nuo neplanuoto nėštumo?

Kad ir kaip būtų bandoma žmones įtikinti vartoti kontraceptines tabletes, dauguma renkasi apsaugai naudoti laiko patikrintus, sveikatai jokios įtakos nedarančius ir nuo lytiškai plintančių ligų saugančius prezervatyvus. Nors girdime daug kalbų, kad kažkuri moteris pastojo besisaugodama prezervatyvu sekso metu, tikriausiai retas pažįsta realų asmenį, kuriam būtų taip nutikę.

Kontraceptinės tabletės

Kontraceptinės tabletės yra vienos iš patikimiausių apsaugos priemonių – šis teiginys tinka tik tada, jeigu tabletės vartojamos tinkamai. Visgi, tai tikrai populiari kontracepcijos priemonė – vien Jungtinėse Valstijose hormonines tabletes vartoja 12 milijonų moterų. Vartojant tabletes kasdien tuo pačiu metu, patikimumas siekia net 99%. Be to, hormoninės geriamosios tabletės sumažina gausų kraujavimą ir skausmą menstruacijų metu, o kai kurių kontraceptinių tablečių rūšys gali išspręsti ir įvairias odos problemas ar sumažinti tikimybę susirgti kai kuriomis ligomis. Visgi labai lengva pamiršti išgerti tabletes laiku, be to, egzistuoja dar viena nemaloni tiesa – tabletės nesuveiks, jeigu moteriai sustreikuos virškinamasis traktas. Naudojant bet kokius prezervatyvus (pavyzdžiui, vieni perkamiausių – Durex prezervatyvai) nereikėtų patirti siaubo akimirkos suvokus, jog pamiršote išgerti tabletę ar atsirado sveikatos sutrikimų, kurie gali lemti neplanuotą pastojimą.

Gimdos spiralės

Gimdos spiralė yra ilgalaikė kontraceptinė priemonė, paprastai tinkanti tik gimdžiusioms moterims. Gimdos spiralės būna varinės arba hormoninės. Hormoninė spiralė, įdėta į moters gimdą, mažomis dozėmis kasdien skleidžia tam tikrą hormoną, kuris veikia gimdos gleivinę ir mažina spermatozoidų judrumą, o varinė spiralė yra plastikinė priemonė, skleidžianti vario ir sidabro arba aukso jonus, kurie taip pat paveikia gimdos gleivinę ir apsaugo nuo pastojimo. Pagrindinis gimdos spiralių privalumas – jų apsauga siekia daugiau nei 99%, be to, pradėtos gaminti hormoninės minispiralės, kurios tinka dar negimdžiusioms moterims. Vis dėlto, gimdos spiralė yra organizmo svetimkūnis, todėl organizmas gali jį atmesti. Tokiu atveju atsiranda įvairūs pašaliniai poveikiai: pykinimas, galvos ir pilvo skausmai, mėnesinių ciklo sutrikimai, gali atsirasti spuogų ar pradėti augti svoris. Be to, gimdos spiralė gali iškristi, o ją įsidėjus padidėja infekcijų rizika (nepamirškite, jog spiralė neapsaugo nuo lytiškai plintančių ligų). Visa tai skamba gana baisiai, todėl Durex prezervatyvai - saugesnis ir patikimesnis variantas.

Spermicidai

Spermicidai – tai vietinio veikimo kontraceptikai, kuriuose esančios aktyvios medžiagos per kelias sekundes sumažina vyro spermatozoidų aktyvumą prieš jiems patenkant į gimdos kaklelį, be to, šios medžiagos sutirština gimdos gleives. Šis apsaugos būdas turėtų patikti moterims, kurios nenori naudoti ilgalaikių kontraceptinių priemonių – spermicidus galima įvesti į makštį prieš pat lytinį aktą, be to, kai kurios spermicidų rūšys apsaugo nuo lytiniu būdu plintančių ligų. Pagrindinis spermicidų trūkumas yra ne itin efektyvi apsauga nuo nėštumo – jeigu naudojamos vien tik gimdos kempinėlės, žvakutės ar kitokio tipo spermicidai, patikimumas siekia tik 70-80%. Jeigu norite patikimesnės apsaugos, teks naudoti dar vieną kontraceptinę priemonę. Palyginimui - be jokių papildomų kontraceptinių priemonių Durex prezervatyvai užtikrina apsaugą nuo nėštumo iki 97%.

Taigi prezervatyvai yra patraukliausias variantas, jeigu nenorite patirti kitų kontraceptinių priemonių pašalinio poveikio, pamiršti išgerti tabletę ar pasitepti spermicidiniu tepalu. Durex prezervatyvai užtikrins, kad moteris nepastos ir partneriai bus apsaugoti nuo lytiškai plintančių ligų.