Strap on

Strap-on – tai prisegami falo imitatoriai, skirti poroms, kurios mėgsta apsikeisti vaidmenimis ir atsidurti partnerio kailyje. Šie žaisliukai gali būti naudojami tiek vyrų, tiek moterų, tačiau ypatingo populiarumo sulaukia tarp homoseksualių porų. Jei norite dar labiau paįvairinti savo lovos žaidimus, galite rinktis Strap-on rinkinius su antgaliais, skirtais vaginaliniam, analiniam seksui ir G-taško stimuliacijai. Tai bene geriausias meilužis, kokį galite turėti jūs ir jūsų partneris! 

Items 1-36 of 54

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Items 1-36 of 54

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Kokie būna strap- on falo imitatoriai?

Strap- on gali būti pilnaviduriai arba tuščiaviduriai. Tuščiaviduriai yra skirti pagrinde vyrams. Tokiu būdu vyras, užmovęs šį daikčiuką ant savo varpos, galės patenkinti kitą vyrą analiniu būdu arba suteikti moteriai ilgesnį ir stipresnį malonumą. Užsimovus dirbtinę varpą, aktyvaus vyro penio galvutė nėra jautri, todėl seksas trunka ilgiau. Be to, galite pasirinkti didelių apimčių strap-on falą ir naudoti jį kaip penio antgalį – suteikiant moteriai dar ryškesnius pojūčius.

Pilnaviduriai strap-on falo imitatoriai yra kietesni. Jie yra skirti moterims. Juos dažnai naudoja lesbiečių poros arba moterys, norinčios patenkinti vyrą analiniu būdu.

Vieni strap on komplektuojami su vienu falo imitatoriumi, kiti - su keliais. Kartais į komplektaciją įeina vienas falo imitatorius skirtas G-taškui stimuliuoti, vienas įprastas ir vienas analinei stimuliacijai. Pasimėgaukite įvairove! Didžioji dalis falo imitatorių komplektuojamų su laikikliais yra atsparūs vandeniui, taigi drąsiai galėsite užsiimti žaidimais vonioje, duše ar net baseine.

Kaip naudoti strap-on falo imitatorių?

Apjuoskite diržą aplink juosmenį, kad rankos būtų laisvos ir galėtumėte žaisti su partnerio kūnu.

Strap-on yra labai patogūs, juos nesunku užsidėti ir nuimti. Jie tvirtai laikosi ir yra pasiryžę įgyvendinti Jūsų slapčiausias fantazijas. O svarbiausia – šie daikčiukai visada atsiduria ten, kur reikia!

Strap on produktai yra pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų, todėl garantuoja tik visišką malonumą! O kad jo būtų dar daugiau – naudokite tinkamus lubrikantus ir galėsite kartu su partneriu mėgautis dar nepatirtų lyties keitimo žaidimų pasitenkinimu. Jei galvojate apie naujoves ar kažką ekstremalesnio savo ir partnerio seksualiniuose santykiuose, tuomet išmėginkite šiuos falo imitatorius. Daugiau potyrių suteikiančio sekso žaisliuko porai tikrai nerasite, o nupasakoti, ką galima patirti su imitatoriumi žodžiais tiesiog neįmanoma!

Jei abejojate, ar šie falo imitatoriai tikrai tokie nuostabūs, peržvelkite jų asortimentą. Čia rasite visokiausių variacijų, kurios nukels į jausmingų malonumų pasaulį abu partnerius. Būtent dėl to išmėginti vaidmenų žaidimus yra ne tik intriguojanti seksualinė patirtis, bet ir abipusio malonumo ieškojimas. Šie imitatoriai sukurti taip, kas stimuliuoti tuo pačiu metu galėtų abu partnerius, tad net ir trumpam pakeitę savo lytį, tikrai neliksite be laimingos pabaigos!

Įvairių spalvų ir formų imitatoriai neribos jūsų pasirinkimo. Tiesiog išsirinkite ir mėgaukitės tokiais maloniais potyriais, kad net negalėjote įsivaizduoti! Kartu su klasikiniai falo imitatoriais taip pat atrasite ir kitas šių sekso žaisliukų funkcijas. Masažuokliai vaginai, sėklidžių ar klitorio papildoma stimuliacija – suteikite sau progą tai išmėginti. O nuotolinių būdu valdomi vibratoriai ar vibro kulkos padovanos stipraus užtikrinto malonumo pliūpsnį. Leiskite sau ir partneriui leistis į šį gaivališkai malonų dar neatrastų potyrių nuotykį!