Prekių krepšelis

Kaiščiai

Analinis kaištis yra stimuliuojantis analinis kištukas, pasižymintis išskirtine kūgio forma, kuri leidžia lengvai įdėti jį į analinę angą maloniai analinei stimuliacijai. Jam būdingas patogus, į apačią platėjantis pagrindas, leidžiantis lengvai jj išimti, kai būsite tam pasiruošę. Analiniai kaiščiai gali būti naudojami kiekvieno vyro ar moters, mėgstančių analinį įsiskverbimą individualių intymių žaidimų ar žaidimų su partneriu metu. Vieni juos įsideda prieš lytinę sueitį ir palieka, norėdami prailginti preliudijos laiką, o kiti šiuos kaiščius mėgsta naudoti nuostabių masturbacijos žaidimų metu. Jei ieškote papildomo stiprumo, išbandykite vibruojantį analinį kaištį. Šie pribloškiantys analiniai žaisliukai masažuoja visas jautriausias analines zonas ir užtikrina ilgalaikį malonumą nuo pat meilės žaidimų įžangos iki orgazmo.

Items 1-36 of 145

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Analinis pirštas
 2. Analinių kaiščių rinkinys "Treniruokis"

  Special Price 21,00 € Regular Price 29,99 €
 3. Analinis kaištis "Karšta anglis"

  Special Price 12,00 € Regular Price 35,95 €
 4. Analinis kaištis "Ugnis"

  Special Price 8,00 € Regular Price 13,95 €
 5. Titanmen analinis kaištis ''Treniruokis''

  Special Price 11,00 € Regular Price 19,95 €

Items 1-36 of 145

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page

Išangės stimuliacija intriguoja, nes dar visai neseniai ji laikyta tabu. Todėl analiniai kaiščiai – drąsos reikalaujantys žaislai. Tačiau tie, kurie nusprendžia išmėginti kaiščius, retai kada lieka nusivylę. Jie ne tik įveikia rutiną, bet ir atranda naują seksualinį malonumą, kurį gali patirti patys ar sukelti kitiems.

 

Analiniai kaiščiai – pikantiški žaislai jai ir jam

 

Išangės stimuliacija ilgai laikyta vien gėjų privilegija. Tačiau šiandien sekso žaisliukai lengvai patenkina ne tik vyrų, bet ir moterų poreikius. Šio žaislo vertinimas pakito ne dėl fiziologinių pokyčių. Pagrindinės priežastys – tikslesnės žinios apie kūną ir kasdien auganti analinių žaislų pasiūla.

 

Kodėl kaiščius naudoja vyrai?

 

Skirtingą analinės angos stimuliacijos malonumą vyrams ir moterims lemia skirtinga šios zonos padėtis. Vos už kelių centimetrų nuo išorinio rauko slypi svarbus vyriškas organas – prostata. Specialios formos kaiščiai liečiasi ne tik su išange, bet ir su jautria, seksualinį pajėgumą ir malonumą užtikrinančia prostata. Įjaudrinta, švelniai kaiščiu stimuliuojama prostata gali sukelti daugybinį, gerokai stipresnį nei įprasta vyro orgazmą.

 

Kodėl kaiščius naudoja moterys?

 

Kai kurios dailiosios lyties atstovės analinei stimuliacijai ryžtasi todėl, kad tai malonu jų partneriams. Paprastai vyrai jaučia malonumą, galėdami kontroliuoti damos pojūčius. Be to, šie žaisliukai remiasi į vaginos sienelę ir taip sumažina erdvę, skirtą peniui. Ankštesnė ir siauresnė makštis – tai didesnio vyriško pasitenkinimo sąlyga.

 

Tačiau pastaruoju metu išangės kaiščiais aktyviai domisi net ir homoseksualios ar biseksualios moterys. Specifinės formos analinis kaištis švelniai remiasi ir stimuliuoja galinę makšties sienelę, todėl vaginalinis seksas ar masturbacija yra žymiai malonesni. Be to, orgazmo metu vaginos ir analiniai raumenys ritmingai susitraukia, o tai kulminaciją sustiprina dar labiau.

 

Šiuolaikiški kaiščiai: nuo paprastumo iki įmantrumo

 

Šimtmečius kaupiama patirtis, nuolat tobulinamos gamybos technologijos ir kūrybiškumas – priežastys, dėl kurių kaiščiai šiandien džiugina kiekvieną vartotoją. Šie pikantiški žaislai skiriasi pagal:

 

 • Dydį ir formą. Pradedantieji gali rinktis nedidelius, pailgos formos gaminius. Norintiems stipresnių pojūčių skirti didesni, falą primenantys, papildomai prostatą stimuliuojantys kaiščiai.

 

 • Gamybos medžiagą. Kaiščiai gali būti suformuoti iš natūralių medžiagų: medienos, akmens, metalo. Tačiau taip pat galima rinktis ir patvarius, lietimui malonesnius gaminius iš silikono ar kiberodos.

 

 • Funkciją. Paprasčiausi gaminiai teikia malonumą, nes yra švelniai apgaubiami išangės raumenų. Tačiau vibruojantys, pulsuojantys kaiščiai stimuliuoja papildomai. Šiuolaikiški gaminiai patenkina ir estetinius lūkesčius: jie dekoruojami stiklo, kailio, plastiko elementais, forma primena fetišui skirtus daiktus. 

 

Iš gausios pasiūlos lengva išsirinkti poreikius ir lūkesčius atitinkantį kaištį. Tokio žaislo kaina paprastai yra nedidelė, o pats gaminys – saugus ir patikimas.