Vibratorius "Electric Eric"

SKU
581186
119,00 €

Solidaus dizaino, švelnus, tylus ir itin galingas. Tai išskirtinės „Mystim“ linijos vibratorius „Electric Eric“, kuris padės pasiekti neįtikėtinai malonius orgazmus. Šiuolaikiškai moteriai sukurtas žaisliukais turi net 2 varikliukus ir daugybę programų, todėl kaskart galėsite atrasti vis naujų potyrių.

„Electric Eric“ yra pirmasis ir vienintelis erotinis žaisliukas, kuris vienu metu gali suteikti ne tik įprastą vibraciją, bet ir elektros stimuliacijas, lovos žaidimus perkelsiančias į kur kas aukštesnį lygį. Vibratorius pagamintas iš aukščiausios kokybės silikono, todėl kiekvienas įsiskverbimas bus malonus ir jaudinantis. Aptakia forma ir šiek tiek lenktu galiuku, kad galėtų pasiekti jautriausias vietas.

Žaisliukas turi net 2 varikliukus, kurie veikia tyliai, tačiau itin galingai. Jame integruoti 8 vibracijos režimai, 5 greičiai ir E-stim programa su 10 intensyvumo lygių. Visas funkcijas galite valdyti atskirai, todėl kiekvieno žaidimo metu vibratorius atneš vis kitokių pojūčių. Ypatingą stimuliaciją užtikrins vibratoriaus skleidžiami elektros impulsai. Jie jums dovanos ne tik dilgčiojimą, bet ir kvapą gniaužiančią elektros iškrovą ar skirtingas pulsacijas. Privalote tai patirti!

Vibratorius gali būti naudojamas tiek vaginaliniam, tiek analiniam stimuliavimui. Žaisliukas visiškai atsparus vandeniui, tad kvapą gniaužiančiais orgazmais galėsite mėgautis ir vonioje. Įkraunamas magnetiniu USB laidu, pilnai įkrautas veikia 3 valandas.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga 100% medicininis silikonas / ABS
Ilgis 27 cm
Skersmuo 3,5 - 3,8 cm
Vibracija 8 lygiai, 5 greičiai ir 5 E-stim programa su 10 intensyvumo lygių
Savybės Visiškai vandeniui atsparus, įkraunamas, su elektos impulsais
Spalva Juoda/balta
Elementai Įkraunamas
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos