Neabejotinai viena daugiausiai dėmesio ir apkalbų susilaukianti tema – analinis seksas. Žmonių nuomonės apie šiuos seksualinius žaidimus itin skiriasi – vieni jį giria ir propaguoja, o kiti smerkia. Pastarieji kaip pagrindines priežastis, dėl ko, jų akimis, analinis seksas turėtų likti tabu, įvardina skausmą ar higienos nebuvimą, tačiau ar tikrai jis toks blogas?

Iš tiesų, analinį seksą gaubia daugybė mitų, sklandančių visuomenėje, todėl daugelis žmonių susidaro klaidingą nuomonę, net jo neišbandę. Analinis seksas – tai galimybė seksualinį gyvenimą paversti įdomesniu ir suteikti jam daugiau spalvų. Viskas, ko reikia, kad analinis seksas nebūtų diskomfortiškas ar nemalonus – tinkamas psichologinis bei fizinis pasiruošimas. Tad, pažvelkime iš arčiau, kokie iš tikrųjų gali būti analiniai žaidimai.

Analinis seksas – kaip, kas ir kodėl?

Paprastai tariant – tai aktas, kuomet penis įterpiamas ne į vaginą, kaip daugeliui atrodo įprasta, bet į analinę angą. Greičiausiai, ne viena moteris iš vyro yra bent kartą girdėjusi prašymą pamėginti analinį, tačiau daugelis moterų išsigąsta ir nesutinka, o jei sutinka išbandyti, lieka nusivylusios. Taip nutinka dėl to, jog trūksta žinių ir pasirengimo.

Jei nusprendėte išmėginti analinius žaidimus, pirmiausia pasikalbėkite. Tai turi būti abiejų partnerių sprendimas, o ne spontaniškas įvykis, po kurio abu gailėsitės. Analinis seksas gali atnešti labai daug netikėto malonumo, nes analinės angos pradžioje išsidėstę daugybė jautrių nervų galūnėlių.

Įdomus faktas: nors daugelis galvoja, jog analinis seksas „išrastas“ mūsų laikas, tiesa ne visai tokia. Seniausi įrašai apie analinį siekia net Šumerų laikus (4500 – 1900 pr. Kr.)! Šumerai tikrai nelaikė analinių malonumų tabu, o analiniu seksu buvo užsiimama ir Senovės Graikijoje bei Romoje.

Tiesą sakant, net menkas tos zonos spaudimas pirštu gali teikti didžiulį malonumą tiek moterims, tiek vyrams. O dėl to, jog nesame pratę prie analinės zonos stimuliacijos, malonumas gali pasirodyti bent 10 kartų stipresnis, nei vaginalinio sekso metu! Tinkamai pasiruošus ir darant tai lėtai, analinė stimuliacija gali suteikti intensyvų malonumą ir praturtinti jūsų seksualinį gyvenimą naujomis spalvomis.

Kaip pasikalbėti apie analinį seksą su ja?

Niekam nėra paslaptis, jog analinis seksas – tai fantazija, apie kurią svajoja daugelis vyrų. Jų nuomone, tai itin jaudinantis ir kitokius, dar neatrastus potyrius garantuojantis malonumas. Tokio akto metu vyras, pasak psichologų, išpildo galios fantaziją. Tuo tarpu moterys, priešingai nei vyrai, dažnai išsigąsta minties apie analinį seksą ir griežtai jo atsisako. Kaip tai išspręsti? Santykiai tikrai nebus laimingesni, jei bus naudojama prievarta ar vengsite leistis į kompromisų paiešką, todėl viskas, ko labiausiai reikia – paprasčiausias bendravimas. Norint išbandyti kažką naujo lovoje, visada būtina apie tai perspėti partnerę ar partnerį. Jei to nepadarysite, jūsų antroji pusė tik dar labiau išsigąs, o naujų technikų taip ir nebebus progos išbandyti. Tad nuoširdžiai pasikalbėkite su partnere ir atvirai išsakykite jai savo mintis apie analinį seksą. Supratusi, jog tai jums tikrai svarbu, jūsų laimę vertinanti moteris pasiryš pabandyti kažką naujo ir padės išpildyti šią fantaziją. Svarbiausia, jog abu nejaustumėte jokio spaudimo iš antrosios pusės.

Kaip pasiruošti?

Analinis seksas pradžioje gali kelti daug streso moteriai, tad geriausia taktika būtų neskubėti. Puikiai tiktų patarlė: „Devynis kartus pamatuok, dešimtą – kirpk“.

Peržiūrėkite šį video:

 
O štai keletas mūsų patarimų.
 
Pirmiausia patariame eksperimentuoti įvairiais prisilietimais toje kūno dalyje. Stebėkite, kaip į juos reaguoja partnerės kūnas. Neskubėkite. Labai svarbu patogumas bei atsipalaidavimas, todėl kai tai pajusite, galėsite pereiti prie vieno ar dviejų pirštų įterpimo į analinę angą, o po to ir prie varpos įsiskverbimo. Atsipalaidavimas svarbus ne tik dėl didesnio malonumo, bet ir dėl to, jog nerimas ar įsitempimas dažnai sugadina analinį seksą ar net padaro jį skausmingu.

Ne ką mažiau svarbu ir higiena, tad nusiprauskite prieš ir po analinio sekso. Dėl dar didesnio komforto galima panaudoti ir klizmą, tačiau tai atlikti reiktų pusvalandį prieš analinį seksą.

Be viso to, ruošiantis sueičiai, pasirūpinkite prezervatyvu ir lubrikantu. Tai itin svarbu, kadangi tiesiosios žarnos sienelė yra daug plonesnė nei makšties, todėl yra ir žymiai lengviau pažeidžiama. Lubrikantas apsaugos nuo skausmingų patirčių, o prezervatyvas nuo įvairių infekcijų, kurios gali plisti analinio sekso metu. 

Higiena ir pasiruošimas

Kaip minėjome anksčiau, daugelis porų, kurios atsisako analinio sekso, daro tai dėl žinių stokos. Pirmas pasiruošimo etapas – psichologinis. Jei jau nusprendėte išmėginti analinį, jūs jau žengėte pirmą žingsnį. Po pokalbio su partneriu ir bendro sutarimo, kad analinį pamėginti norite, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti higiena – nusiprauskite prieš ir po akto. Klizma nėra būtina, tačiau, jei jaučiatės „nešvarus“ galite tai atlikti likus pusei valandos iki analinio sekso.

Įdomus faktas: daugelis moterų, ypač bandančių analinį seksą pirmą kartą, gali staiga užsimanyti išsituštinti, tačiau dažniausiai šis pojūtis greitai praeina.

Na, o pasirūpinus higiena, turėtumėte pasirūpinti ir atsipalaidavimu. Tam puikiai tiks paprasčiausia preliudija, kuria užsiimate prieš įprastą seksą. Tačiau jei įžangos atsisakote, turėtumėte žinoti, kad analiniam seksui ji būtina. Tam, kad moteris susijaudintų ir atsipalaiduotų, būtina ją paruošti: partneris turėtų negailėti laiko glamonėms ir bučiniams.

Prieš įterpiant penį, rekomenduojame paeksperimentuoti įvairiais prisilietimais analinėje zonoje – stebėkite kaip į tai reaguoja partnerė. Taip pat neskubėkite. O kai pajusite, kad partnerė jaučiasi komfortiškai ir yra atsipalaidavusi, galite įvesti vieną ar kelis pirštus ir tik po to galite įterpti penį. Partnerės atsipalaidavimas svarbus ne tik dėl didesnio malonumo, bet ir dėl to, jog nerimas ir įtampa dažnai sugadina analinį seksą ir netgi padaro jį skausmingu.

Taip pat neturi jaustis jokios įtampos ir spaudimo, juk abu trokštate malonumo, todėl neverskite partnerės daryti tai, kam ji nesijaučia pasiruošusi ir nenusiminkite, jei po pirmojo bandymo nepavyks išmėginti analinio sekso.

Be psichologinio ir fizinio pasirengimo, svarbu pasirūpinti ir tinkama apsauga bei kosmetika, todėl iš anksto įsigykite aukštos kokybės lubrikantą ir prezervatyvų. Tinkama lubrikacija yra ypač svarbi, todėl, kad tiesiosios žarnos sienelė yra daug plonesnė nei vaginos ir yra jautresnė pažeidimams. Lubrikantas suteiks slidumo pojūtį ir pagerins analinio sekso kokybę, o prezervatyvas apsaugos nuo įvairių infekcijų ir lytiškai plintančių ligų, kuriomis galima užsikrėsti analinio sekso metu.

Dar vienas svarbus dalykas: dažnai domimasi, ar galima užsiimti vaginaliniu seksu, o po jo pereiti prie analinio ir atvirkščiai. Taip, galite pradėti nuo vaginalinio sekso, o po to imtis analinio, tačiau jokiu būdu ne atvirkščiai, nebent prieš grįždami prie vaginalinio malonumo, nuplausite varpą. Taip pat nepamirškite, kad jei naudojotės prezervatyvu, grįžę prie vaginalinio akto, turėtumėte jį pakeisti nauju.

Kitoks malonumas jai

Jau minėjome anksčiau, kad būtina atsipalaiduoti. Tik visiškai atsipalaidavusi galėsite patirti tikrą analinio sekso malonumą ir mėgautis juo be skausmo. Na, o atsipalaidavusi, galėsite mėgautis ne tik varpos ar sekso žaisliukų įsiskverbimu, bet ir kitokia analine stimuliacija burna ir liežuviu, kuri dar vadinima analingus.

Kaip ir paprastai, svarbi higiena, todėl prieš bandydami analinigus stimuliaciją, nusiprauskite ir atlikite klizmą, jei jaučiate poreikį.

Nerekomenduojame iš karto prieiti prie išangės stimuliacijos, vietoje to, pradėkite nuo vidinės šlaunų pusės ir ir sėdmenų tyrinėjimo rankomis bei burna. Kai kurioms moterims analiniai žaidimai siejasi su bloga patirtimi paprastai todėl, kad partneris per daug skubėjo ar darė tai nepakankamai švelniai, todėl paprašykite partnerio neskubėti.

Jei jaučiatės blogai ir nepatogiai, pasakykite tai partneriui. O pats geriausias būdas pereiti prie analinės stimuliacijos burna, pereiti prie to iš karto po kunilingo.

Ir nepamirškite, kad analinė zona labai jautri, todėl partneris turėtų pradėti nuo švelnių sukamųjų liežuvio judesių ir tik po to įsiskverbti. Švelnūs, rūpestingi ir lėti partnerio judesiai apdovanos jus aukščiausio lygio analiniu malonumu!

Patarimai

Pirmiausia, verta priminti, kad išangė yra labai jautri erogeninė zona. Kai moterys susijaudina, jų lytiniai organai pritvinksta kraujo, todėl moteris tampa jautri stimuliacijai. Pilnumo jausmas išangėje, kurį sukuria susitraukiantys raumenys, esantys aplink žaislą, penį ar pirštą, gali būti tiek pat ar net dar malonesnis, nei vaginalinė stimuliacija!

Tačiau analinė stimuliacija malonumo suteikia ne tik moterims, bet ir vyrams. Paprastai vyrai akto metu yra „davėjai“, todėl analinė stimuliacija leidžia jiems pabūti „gavėjais“ ir pajusti pilnumo jausmą, kurį paprastai jaučia jų partnerė. Be to, analinės skverbties metu masažuojama vyro prostata, kuri dažnai vadinama vyrų G-tašku, o prostatos masažo metu, sudaromas slėgis varpai, tai primena vidinį lytinių organų masažą.

Žemiau pateiktame video įraše rasite porno žvaigždžių patarimus, kaip pasiruošti analiniam seksui ir ką daryti jo metu:

 
Įdomus faktas: analinė stimuliacija gali būti malonesnė vyrams, nei moterims. Kodėl? Dėl to, jog analinės stimuliacijos metu vyrams stimuliuojamas jų jautriausias taškas – prostata. Vyrai orgazmą gali pasiekti vien prostatos masažo metu, neprisiliečiant prie kitų erogeninių zonų.
 
Dar keli patarimai sklandžiai analinei sueičiai:
 • Naudokite prezervatyvą. Kol nenuplovėte penio (ar nepakeitėte prezervatyvo), niekada neikite nuo išangės prie burnos ar į vaginą;
 • Jei jus gąsdina nešvara, galite pasinaudoti klizma;
 • Išangė neturi natūralios lubrikacijos, todėl privaloma naudoti daug kokybiško lubrikanto;
 • Atsipalaiduokite ir neskubėkite. Skatinkite partnerę giliai kvėpuoti ir nenustokite bendrauti, kalbėkite apie jos jausmus ir pojūčius;
 • Pradėkite nuo išorinės stimuliacijos su kažkuo mažu, pavyzdžiui, pirštu ar mažu vibruojančiu žaislu;
 • Kai priimantis partneris atsipalaiduos ir pradės jausti susijaudinimą, į išangę švelniai įterpkite pirštą ar žaislą, lai išangės sfinkteris prisitaiko prie objekto;
 • Negiliais sukamaisiais judesiais atsargiai judinkite objektą;
 • Kai jūs abu pasiruošite pereiti prie kažko didesnio, pirma naudokite mažą dildo ar vibratorių (plačiau apie vibratorius galite skaityti mūsų straipsnyje čia). Tai suteiks daugiau kontrolės ir pamažu padės priprasti prie pilnumo jausmo išangėje;
 • Kai abu būsite pasiruošę įterpti penį ar didesnį žaislą, sulėtinkite tempą ir darykite tai atsargiai;
 • Leiskite partnerei nustatyti gylį ir tempą;
 • Kvėpuokite ir sutelkite dėmesį į išangės atpalaidavimą. Bendraukite;
 • Nepamirškite stimuliuoti kitų kūno dalių. Analinis žaidimas kartu su klitorio stimuliacija gali būti labai malonus;
 • Jei jaučiamas diskomfortas, arba jei vienas iš partnerių sako, kad jis ar ji nori nutraukti, nedelsiant sustokite;
 • Tai turėtų būti maloni patirtis. Jei nėra – sustokite!

Analinio sekso pozos

Galbūt kažkam tai bus naujiena, tačiau analinis seksas savo pozomis ne ką nenusileidžia vaginaliniam seksui. Pozos pasirinkimas taip pat gali pridėti komforto bei sumažinti įtampą. Jų yra tiek daug, kad tikrai kiekviena pora atras sau tinkamiausią ir mėgstamiausią! Tad apžvelkime kiekvieną pozą atskirai:

Šuniuko poza – neabejotinai viena populiariausių pozų, kai partnerė klūpi ant keturių, o vyras įeina į ją iš už nugaros. Ši poza leidžia pakankamai lengvai stimuliuoti partnerės krūtis ar klitorių, taip sukuriant papildomą stimuliaciją. Tai garantuoja dar didesnį atsipalaidavimą. Visgi šuniuko poza nėra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems, kadangi joje įsiskverbimas – itin gilus, o jis gali sukelti ir skausmą.
Šokėja – partneris atsisėda ant kėdės, o moteris sėdasi ant partnerio kelių, į jį atsukusi nugarą. Tokia poza puikiai tinka pradedantiesiems, kadangi judesius ir įsiskverbimo gylį gali kontroliuoti moteris, o vaizdas, kaip ji juda, ir potyriai itin kaitins partnerį.
Šiek tiek pakeltas šaukštelis – moteris atsigula ant šono ir po savo klubais pasideda vieną ar kelias pagalves, kurios papildomai ją pakelia ir užtikrina daug patogesnį įsiskverbimą. Tuo tarpu vyras šonu prisiglaudžia prie partnerės ir įsiskverbia į ją iš už nugaros. Galima pamanyti, jog šaukštelis tarsi buvo sukurtas analiniam seksui! Ji partneriui suteikia visišką kontrolę reguliuoti įsiskverbimo gylį bei intensyvumą, o moterį žymiai labiau atpalaiduoja nei kitos pozos, nes taip ji gali jaustis saugesnė, arti jausdama savo partnerį ir būdama jo glėbyje.
Gulinčio šuniuko poza – partnerė atsigula ant pilvo, o partneris prisilaikydamas rankomis, kad neprispaustų partnerės, gulasi tiesiai ant moters, įsiskverbdamas į ją iš už nugaros. Įsiskverbimas, naudojant šią pozą, nebūna itin gilus, tačiau kadangi daugiausia nervų analinėje angoje yra išsidėsčiusių pirmuose 5 centimetruose, stimuliacija būna itin maloni. Dėl šių priežasčių gulinčio šuniuko poza tobulai tiks ir pradedantiesiems, ir jau patyrusiems!
Misionieriaus poza – klasikinė poza, kuri žinoma beveik visiems! Moteris guli ant nugaros, išskėstomis kojomis, o vyras atsigula veidu į ją, kojas laikydamas tarp moters kojų. Kad būtų dar patogiau, po moters klubais gali būti padedama pagalvėlė, taip įsiskverbimas bus malonesnis ir lengvesnis. Ši poza ypač pravers tiems, kas per aktą mėgsta glamones bei artumą, nes sekso metu galima matyti parnerio (-ės) veidą ir reiškiamas emocijas.
Jojikė – partneris guli ant nugaros, o moteris atsisėda veidu į jį, apžergdama vyrą ir sulenkdama kojas per kelius. Galima ir atvirkštinė šios pozos variacija, kai moteris sėdasi nugara į savo partnerį. Tiek vienu, tiek kitu atveju partnerės rankose yra visa kontrolė – ji juda sau maloniu ritmu ir net gali reguliuoti įsiskverbimo gylį.
Lotosas – partneris atsisėda ant lovos ar sofos, sukryžiuodamas savo kojas. Tuo tarpu moteris lėtai sėdasi ant jo kelių veidas į veidą, kojomis apžergdama jį. Lotoso poza – viena intymiausių ir romantiškiausių pozų. Naudodamiesi ja, jūs esate taip arti vienas kito, kaip tik galite būti, o akių kontaktas analinio sekso metu sukels dar didesnę aistrą.
Stovinčio šuniuko poza – partnerė atsistoja nugara į savo partnerį, visiškai prispausdama savo kūną prie jo ir leisdama vyrui įeiti į ją iš už nugaros. Dėl papildomos romantikos partneris gali apglėbti moterį savo rankomis ir stimuliuoti jos krūtis analinio sekso metu, bučiuoti ar net švelniai kandžioti jos kaklą. O norint dar daugiau įvairovės, moteris gali pasilenkti į priekį ir taip į analinį seksą atnešti dar daugiau potyrių.

Taigi tokios yra tinkamiausios analinio sekso pozos.

Patarimai pirmam kartui

Pirmas kartas – visuomet be galo jaudinantis ir keliantis daugybę reikalingų ir nereikalingų minčių bei pergyvenimų. Viską norisi padaryti taip gerai, kaip tik galima. Tačiau kad pirmas kartas nebūtų užtemdytas nemalonių patirčių, būtina žinoti tam tikrus patarimus, kurie ne tik nuims jaudulį, bet ir padės iš karto pajausti analinio sekso atnešamus malonumus.

Visų pirmiausia, jei ruošiatės analiniam seksui, nereiktų galvoti, jog jis visiškai skiriasi nuo įprasto vaginalinio sekso. Analiniame sekse, kaip ir vaginaliniame, labai svarbu įžanga ir skiriamas laikas partnerės sujaudinimui. Tai padės jai atsipalaiduoti ir nejausti įtampos, kuri, ne paslaptis, būdinga visiems pirmiems kartams. Galite pasirūpinti ir aplinka – sukurti romantišką atmosferą, čia talkins žvakės bei tinkama muzika, o įtampą puikiai nuimti gali ir vienas kitam atliekamas erotinis masažas.

Taip pat būtina žinoti vieną pagrindinių analinio sekso taisyklių – jei norima užsiimti ir vaginaliniu, ir analiniu seksu, eilės tvarka turėtų būti tokia: iš pradžių partneriai mėgaujasi vaginaliniu seksu, o tik tada analiniu. Atvirkštinis variantas nėra galimas, kadangi taip rizikuotumėte užsikrėsti tam tikromis infekcijomis (nebent pakeisite prezervatyvą).

Be viso to, vertėtų apgalvoti ir tai, nuo kokios analinio sekso pozos norėtumėte pradėti. Tokios pozicijos, kaip šokėjos, gulinčio šuniuko ar jojikės, ypač tiks pradedantiesiems, kadangi įsiskverbimas nebus per gilus, o dažnu atveju kontrolė bus partnerės rankose. Tačiau jei visgi pasirinkote pozą, kurioje viską kontroliuoja vyras, nepamirškite pasiteirauti partnerės, ar ji gerai jaučiasi ir ar jai malonu.

Rekomenduojama paeksperimentuoti su įsiskverbimo gyliais, taip lengviau žinosite ribas, kada geriau sustoti. Ir galiausiai, be abejonės, nusiteikite apsišarvuoti kantrybe, neskubėti ir, kaip jau minėjome straipsnio pradžioje, būtinai pasirūpinkite prezervatyvu bei lubrikantu. Vis dar jaudinatės dėl partnerės ir bijote, jog nepavyks jai suteikti maksimalaus malonumo bei komforto?

Analinio sekso žaislai

Visi, kas analinio sekso žaidimais mėgaujasi jau senokai, turbūt jau pajuto norą išbandyti kažką naujo. Laimei, yra puikus būdas atsikratyti tarp miegamojo sienų įsivyravusios rutinos – analiniai sekso žaislai. Tiesa, jų įvairovė tokia didelė, kad savą žaisliuką tikrai atras ir tie, kurie tik pradeda savo analinio sekso malonumų kelionę.

Analiniai sekso žaisliukai yra pagaminti iš itin kokybiškų, visiškai nepavojingų medžiagų, kurios užtikrins, jog nebūtų pažeisti jūsų audiniai, o šių žaisliukų naudojimas nesukeltų nemalonių ar skausmingų pojūčių. Be to, analiniai sekso žaislai pasižymi skirtingais dydžiais, tekstūromis ir funkcijomis.

Analinis purškiklis Analyse Me (20ml)
Vibratorius Prostatos masažavimas
Analinių kaiščių rinkinys Įvairovė
Analinis kaištis We-Vibe Ditto (violetinis)
Analinių žaislų rinkinys Demonai
Analinis purškiklis Ekstremalumas (50 ml)
Analinė klizma Shower me
(1)
19.95 €
Prostatos masažuoklis Gilus malonumas
Atpalaiduojantis Kremas Backside
Analinis kaištis Prisitaikėlis
-10%
Analinis kaištis Vibruojantis mažulis
(2)
40.26 € 36.23 €

Tarp populiariausių yra priskiriami analiniai kaiščiai, kamuoliukai, falo imitatoriai bei vibratoriai. Pastarieji yra ypač mėgstamas pasirinkimas tarp porų, kurios nori aštresnių pojūčių savo seksualiniame gyvenime. Galima rasti net keleto tipo analinių vibratorių: klasikinių, su siaurėjančia galvute, lenktos formos, valdomų pulteliu ar net pripučiamų, kurie visiškai prisitaiko prie žmogaus kūno anatomijos. Taip pat jie neapsiriboja ir viena atliekama funkcija –  šie analiniai žaisliukai gali sukinėtis, vibruoti ar pulsuoti. Visa tai prideda papildomą malonumų dozę. Tereikia išsiaiškinti savo norus ir poreikius.

Analinio lubrikantas

Jau kelis kartus užsiminėme apie analiniam seksui būtiną lubrikantą. Kuo šiuo atveju jis toks ypatingas?

Analiniai lubrikantai yra neatsiejami nuo patiriamo malonumo. Jei vaginaliniam seksui jie gali būti nenaudojami dėl natūralių moters išskiriamų lubrikantų ir natūralaus makšties sudrėkimo, analiniam seksui jie būtini, kadangi išangė neturi natūralios lubrikacijos.

Analiniai lubrikantai – tai specialios, analiniam įsiskverbimui gerinti skirtos priemonės. Jie padeda varpai lengviau slysti ir suteikia malonesnį pojūtį ne tik vyrui, bet ir moteriai, kadangi jautri tiesiosios žarnos sienelė nėra pažeidžiama, nesukeliamas skausmas.

Šie lubrikantai gali būti vandens pagrindo, aliejiniai ar silikoniniai. Nuo įprastų jie skiriasi tuo, jog yra tirštesnės konsistencijos bei greitai neišdžiūsta, todėl meilės žaidimais galėsite mėgautis kur kas ilgiau. Taip pat norintieji didesnės įvairovės gali rinktis tarp atpalaiduojančių ar šaldančių lubrikantų, užtikrinančių naujus, dar neatrastus potyrius.

Beje, visus analinius lubrikantus yra saugu naudoti kartu su prezervatyvais, tad neabejojame, jog išsirinkti tinkamą tikrai nebus sunku!

Analinio sekso pratimai

Analinio sekso pratimai gali būti dviejų tipų: pratimai prieš pirmą kartą ir po pirmo karto, kai moteris jaučiasi gerai praktikuojant analinį seksą.

Pirmasis variantas reikalauja tinkamo psichologinio nusiteikimo bei atsipalaidavimo, kadangi be jų jokie analinio sekso pratimai nebus veiksmingi. Kai tuo yra pasirūpinta, galima pereiti ir prie konkrečių pratimų. Norint kokybiškai paruošti analinę angą pirmam kartui, protinga pradėti nuo mažesnių objektų bei paprastesnių pratimų. Tai gali būti mažo diametro analinis žaisliukas, vienas ar du pirštai ar net partnerio liežuvis. Nesvarbu, kas bus pasirinkta, svarbu, kad moteris jaustųsi patogiai ir gerai. Šie mažesni žaisliukai ar kūno dalys gali praeiti pro ankštą raumenų žiedą, vadinamą sfinkteriu, kuris įprastai neleidžia daiktams patekti į ar iš analinės angos. Būtent dėl jo vyrams yra toks malonus analinis seksas, kadangi tada jų varpa yra žymiai labiau apspaudžiama nei vaginalinio sekso metu. Kai moters analinė anga pripranta, galima pridėti ar vieną pirštą ar pasirinkti didesnio diametro, apimties žaisliuką.

Kai analinio sekso pratimai reikalingi dėl antros priežasties – norima pereiti prie didesnių sekso žaislų, ypač svarbu tinkamai pasirinkti jų dydį. Moters komfortas, partneriui įsiskverbus į analinę angą – žalia šviesa didesnių žaisliukų ieškojimui. Labai svarbu neskubėti ir nedaryti drastiškų sprendimų. Renkantis naują žaisliuką, reiktų vadovautis buvusio žaisliuko dydžiu ir prie jo pridėti 0,5 cm, taip galėsite būti užtikrinti, jog naujasis pirkinys bus tinkamas naudojimui ir nesukels nemalonių pojūčių.

Kaip bebūtų, nespauskite savęs ir nesusidarykite nerealių lūkesčių. Kantrybė ir laikas tikrai atneš teigiamą rezultatą.

Analinė stimuliacija

Analinė stimuliacija gali būti maloni ne tik moterims, bet ir vyrams! Žmogaus išangė yra labai jautri erogeninė zona, pripildyta daugybe jautrių kraujagyslių ir nervų galūnėlių. Čia esančių analinių raumenų susitraukimai aplink penį ar tam tikrą žaisliuką gali būti itin malonūs vyrui ir tada, kai jis yra „davėjo“ pozicijoje, ir tuomet, kai užima „gavėjo“ poziciją.

Visgi su vyrais, taip pat kaip ir su moterimis, neišvengiamai reiktų pasikalbėti prieš norint pradėti analinę stimuliaciją. Kai kurie jų labai jautriai reaguoja vien į mintis, jog kažkas gali būti įsiskverbęs į jų analinę angą. Tai nenuostabu, kadangi visuomenėje vis dar vyrauja tabu – analinis seksas tik homoseksualių vyrų malonumas. Kaip bebūtų, tai tikrai nėra tiesa, nes analinio sekso metu vyrui, nepriklausomai nuo jo seksualinės orientacijos, gali būti stimuliuojama prostatos liauka, esanti analinės angos viduje. O visa tai garantuoja visiškai naujus, intensyvesnius pojūčius ir, be abejo, nepamirštamus orgazmus.

Taip pat tiek vyrų, tiek moterų analinei stimuliacijai puikiai gali pasitarnauti ir liežuvis. Naudodamiesi juo, nesunkiai galėsite sukamaisiais judesiais masažuoti šią jautrią partnerės ar partnerio vietelę. Tai galite panaudoti vaginalinio ar analinio sekso įžangai, tačiau reiktų žinoti, jog prieiga prie analinės angos yra kiek sudėtingesnė nei prie vaginalinės. Tai išspręsti yra keletas būdų: po nugara pasidedama viena ar kelios pagalvės, kurios pakels partnerio (-ės) užpakaliuką; galima ir tarsi atsisėsti ant partnerio veido; stovint ir praskėtus kojas pasilenkiama bei kiti jūsų atrasti būdai, kurie taip pat užtikrins patogumą. Beje, po analinės stimuliacijos liežuviu, nepamirškite ir higienos priemonių (dantų valymo turėtų pakakti), kad apsisaugotumėte nuo infekcijų.

Kaip patirti analinį orgazmą masturbuojantis?

Jei varžotės pirmą kartą analinį seksą išmėginti su partneriu, tačiau analiniai žaidimai žadina jumyse smalsumą, bus puiku, jei išmėginsite analinę masturbaciją. Taip ne tik pajusite malonumą, bet ir geriau pažinsite savo pojūčius, įgysite daugiau žinių ir jas galėsite pritaikyti analinio sekso metu su partneriu.

Pradėti galite nuo aukščiau jau paminėto psichologinio, fizinio bei higieninio pasiruošimo. Taip pat, jei turite dailų manikiūrą ir ilgus nagus, rekomenduojame juos nukirpti.

Sudrėkite

Pirmiausia skirkite laiko tinkamai įžangai. Turite būti visiškai atsipalaidavusi ir labai susijaudinusi. Pasiruošimo etape galite užsidegti žvakių ar susikurti kitokią jums jaukią aplinką, svarbiausia, kad jaustumėtės atsipalaidavusi ir niekas jūsų netrukdytų. Galvokite apie šį laiką kaip apie laiką sau ir savęs palepinimą.

Naudokite kokybišką lubrikantą

Lubrikantas pagerina bet kokią seksualinę patirtį, bet žinant tai, jog analinė zona visiškai neišskiria jokios lubrikacijos, lubrikantas yra tiesiog privalomas. Jis būtinas tam, kad nepažeistumėte jautrių ir plonų audinių bei patirtumėte malonumą, o žaidimo metu gali prireikti dar daugiau lubrikanto, todėl nebijokite jo tepti tiek kartų, kiek reikės.

Pradėkite nuo išorės

Kai pirštus ir išangės išorę patepsite lubrikantu, galėsite imtis išangės išorės tyrinėjimo. Švelniai masažuokite šią zoną sukamaisiais judesiais, atkreipkite dėmesį į savo pojūčius, kvėpavimą ir nenustokite giliai kvėpuoti. O jei norite aštresnių pojūčių, imkite stimuliuoti klitorį ar G-tašką – tai gali suteikti nepakartojamą orgazmą!

Pirmas kartas

Kai būsite pasiruošusi, įveskite vidun vieną pirštą, bet nebandykite jo besti. Vietoje to, švelniai spauskite pirštu į išangę. Nenustokite kvėpuoti ir skverbkitės giliau, dabar turėtumėte pajusti kaip analiniai raumenys atsipalaiduoja ir „priima“ pirštą vidun. Judėkite švelniai ir neskubėkite, o kai pajusite, kad šis pilnumo jausmas malonus, galite įvesti dar vieną pirštą ar imtis frikcinių judesių. Jei jaučiate skausmą, panaudokite daugiau lubrikanto.

Įdomus faktas: kai kurios moterys gali patirti orgazmą vien analinės stimuliacijos metu. Taip yra todėl, jog išangę ir vaginą skiria tik ploni audiniai, todėl analinės masturbacijos ar sueities metu stimuliuojamas ir moters G-taškas.

Analiniai žaidimai vyrams

Analiniai žaidimai malonumą gali teikti nepriklausomai nuo lyties. Vyrams analiniai žaidimai suteiks nepamirštamų pojūčių, nes jų metu stimuliuojama prostata. Tiesą sakant, kai kurie vyrai patiria orgazmą vien prostatos masažo metu! Taigi, nuo ko pradėti?

Prostata yra maždaug 6 – 7 centimetrus nutolusi nuo išangės įėjimo, prie pat penio šaknies. Tam, kad ją rastumėte, turėsite įvesti pirštą. Prostatą galite stimuliuoti ir išoriškai – masažuojant tarpkojį, vietą tarp sėklidžių ir išangės, tačiau vidinė prostatos stimuliacija suteiks jums malonesnius pojūčius.

Kaip ir moterims, taip ir vyrams, pirmiausia svarbi higiena – nusiprauskite, o jei norite, pasidarykite klizmą. O kai atrasite savo prostatą pirštu, galite imtis masažo prostatos masažuokliu, analiniu kaiščiu ar dildo, bet pradedantiesiems rekomenduojame pradėti nuo mažesnių analinių žaisliukų. Nepamirškite, jog lubrikantas būtinas! Taip pat prieš naudodami, žaisliuką nuplaukite ir nuvalykite specialiu sekso žaisliukų valikliu.

Nepamirškite, jog turite atsipalaiduoti. Įterpkite į išangę pirštą ar kelis, o jei jaučiatės gerai, galite imtis analinio žaisliuko. Jei žaisliukas sklandžiai nesiskverbia, pamėginkite atlikti veiksmą, kuri darote tuštinantis, tuo pačiu metu vesdami žaisliuką į vidų. Kai žaisliukas bus jumyse, pamėginkite kelis kartus švelniai stumtelėti žaisliuką. Skirkite tam pakankamai laiko, raskite jums tinkamą tempą ir nedarykite nieko per prievartą. Taip pat, jei norisi, galite stimuliuoti sėklides ar penį, taip orgazmas bus ypač intensyvus.

Taigi, tikimės, kad išsklaidėme jūsų baimes ir stereotipus, susijusius su analiniu seksu. Nepamirškite, svarbiausia pasitikėjimas vienas kitu ar savimi, atsipalaidavimas ir žinojimas, ką darote. Nepamirškite naudoti kokybiškų produktų ir žaisliukų, nes tik taip užtikrinsite saugumą. Būkite laisvi ir nepriklausomi nuo visuomenės stereotipų. Linkime stiprių orgazmų!

Tad būkite laisvi ir pasiduokite visoms fantazijoms.