Sekso lėlės

Sekso ir pripučiamos lėlės – tai normalaus žmogaus kūno dydžio masturbatoriai. Kad žaidimai būtų kuo įvairesni, šios lėlės gali turėti vaginos, burnos ir analinę angas bei vibracijos funkciją, kuri užtikrins dar stipresnį malonumą. Jei trūksta naujų potyrių lovoje – įsigykite šią legalią meilužę ir ji padės įgyvendinti visas jūsų erotines fantazijas! 

23 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje
 1. Sekso lėlė "Aštuoniolikmetė"

  Special Price 21,75 € Regular Price 23,14 €
 2. Ultra realistiška sekso lėlė Kitty

  Special Price 1 990,90 € Regular Price 2 299,00 €
 3. Ultra realistiška sekso lėlė Bianca

  Special Price 1 990,90 € Regular Price 2 299,00 €

23 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Jeigu kalbėtume paprastai, tai pripučiama lėlė yra žmogaus arba artimo žmogui dydžio masturbatorius, kuris dar turi ir papildomų detalių, suteikiančių žaidimams su savimi naujų spalvų. Svajojate apie karštą tamsiaplaukę ir didžiakrūtę meilužę? Pats laikas tai įgyvendinti!

Kaip išsirinkti tinkamą pripučiamą lėlę?

Kad gerai ir tinkamai pasirinktumėte sekso lėlę, pravartu bus žinoti keletą svarbiausių dalykų apie pačias lėles ir jų ypatumus.

Dažniausiai rinkoje randamos sekso lėlės:

 • guminės
 • silikoninės
 • vinilinės pripučiamos

Kai kurios, ypač naujesnės arba ypatingai realios išvaizdos lėlės jau nebėra pripučiamos ir būna pagamintos iš pilnavidurės medžiagos, tačiau standartiniai modeliai atkeliauja labai kompaktiškose dėžutėse ir yra pripučiami.

Kuri medžiaga jums tinka labiausiai?

Silikonas garantuos pojūčius, artimiausius realiam seksui ir realiai sueičiai. Žaislų produkcija patobulėjo ir gamintojai tiek daug pasistūmėjo silikono gamyboje bei apdirbime, kad pojūtis, kurį jausite, tikrai prilygsta žmogaus odai. Silikonas yra lengvai prižiūrima ir valoma medžiaga, o tai yra itin svarbu, jei jūsų oda jautresnė arba norite su lėle žaisti bei sargio. Su silikonine lėle bus galima naudoti tik vandens pagrindo lubrikantą, nes silikoninis, kaip ir aliejinis – pažeis tekstūrą.

Guminės lėlės yra vienos iš populiariausių ir pigiausių. Jas galite naudoti su dauguma lubrikantų, tačiau šios lėlės nėra tokios patvarios ir išskirtinės, kaip silikoninės.

Vinilas – kiek retesnė, bet taip pat maloni medžiaga, kurios pojūtis patinka nemažai daliai vyrų. Labai rekomenduojame su lėle naudoti ir lubrikantą, kadangi žaidimai be jo gali neužtikrinti maksimalaus malonumo.

Kaip prižiūrėti sekso lėlę?

Po kiekvieno naudojimo, būtinai išvalykite ir išplaukite sekso žaislus. Naudokite šiltą vandenį (tačiau ne karštą), galite plauti naudodami švelnų muilą, nenaudokite cheminių valiklių, perskaitykite instrukciją, kurioje rasite išsamų aprašymą kaip prižiūrėti savo žaisliuką. Taip pat galite įsigyti specialius valiklius, kurie ne tik išvalys, bet ir dezinfekuos ir prailgins žaisliuko naudojimo laikotarpį.
Po plovimo, įsitikinkite, kad lėlė visiškai išdžiūtų. Galite švelniai nušluostyti rankšluosčiu ir palikti gerai vėdinamoje patalpoje.

Jei norite, kad sekso lėlė išliktų tokia pat elastinga ir švelni kaip ką tik nusipirkus, apibarstykite ją kukurūzų krakmolu, jis padės išlaikyti švelnumą. Taip pat galite naudoti ir vaikišką pudrą ar talką.

Ko gero sutiksite, kad šaltis tikrai sumažina susijaudinimą? Geriausias būdas išvengti susilpnėjusios erekcijos – sušildyti sekso lėlę. Galite ją šildyti šildomąja antklode arba šiltu vandeniu. Pusvalandį prieš naudojant, apgobkite ją antklode ir sušildykite. Intymios minutės taps dar smagesnės ir dar labiau pašėlusios.

Įdomiausi faktai apie jas

1.  Sekso lėlės moterims – kone tiek pat populiarios

Jeigu daug kas sekso lėlę įsivaizduoja kaip pripučiamą moterį, tą mąstymą reikėtų praplėsti. 2017m. ir 2018m. JAV vykdytuose sekso lėlių pardavimo analizėse, viena erotinių prekių parduotuvė nustatė, kad sekso lėlės moterims arba jų fragmentai jau sudaro apie 10-25 procentus visų pardavimų. Nebegalima teigti, kad tai tėra tik vyrams skirtas žaislas.

2. Robotika bei dirbtinis intelektas žada dar didesnį perversmą

Nors jau dabar galima pamatyti, kad realios sekso lėlės ima laužyti stereotipus, tačiau gamintojai ties čia nesiruošia sustoti. Integruodami robotikos elementus bei dirbtinį intelektą, jie žada tuoj pasiūlysiantis nebe tik sekso lėlę, bet kone tikrą kompanionę, kuri gebės rodyti emocijas ar net flirtuoti.

3. „Susikurk pats“

Tarp ryškėjančių prekių tendencijų yra ir sekso lėlių konfigūracija. Jeigu klientas turi pakankamai gilias kišenes, įvairūs gamintojai gali pasiūlyti jam ar jai pagaminti realią sekso lėlę pagal užsakymą. Atsiųskite jiems matmenys, aprašymą ir jie pagamins tokį žaisliuką, kokio norite.

4. Tai nėra visiška naujiena

Jeigu galvojate, kad sekso lėlės atsirado neseniai, tai labai klystate. Inovatoriai bei liberalieji olandai, „Masturbacines lėlės“ arba „Olandiškas žmonas“ naudoja jau nuo XVIIa. Dėka marketingo ir reklamų populiariuose žurnaluose, platusis pasaulis apie šias prekes sužinojo tik XXa. 7 dešimtmetyje.

5. Vienas vyras vedė savo sekso lėlę

Televizijos kanalas TLC pristatė laidą „My Strange Addiction“ arba „Mano keista priklausomybė“, kur vienas vyras iš JAV, Mičigano valstijos turi žmoną sekso lėlę. Nors juridiškai bei teisiškai jų statusas nėra įtvirtintas, tačiau vyro mintyse tai yra jo žmona. Įdomus ir faktas, kad šis amerikietis turi ir dar dvi sekso lėles – „kompaniones“, kurios netgi turi savo Twitter paskyras.

6. Egzistuoja sekso lėlių viešnamiai

JAV ir Japonijoje, o ypač Europoje galite rasti ne vieną viešnamį, kur jaukiai laiką praleisite ne gyvų, o negyvų moterų – sekso lėlių draugijoje.

7. Barbė turėjo būti sekso lėle

Taip, taip, legendinės lėlytės, su kuria žaidė bene visos mažos mergaitės, kūrėjas ją pagamino pagal populiarios to meto vokietės aktorės atvaizdą. Lėlė turėjo būti skirta suaugusiems vyrams, tačiau kažkas paskutinę minutę pasikeitė ir Barbė tapo žaisline lėle.

8. Didelę dalį populiarumo galima priskirti vienam žmogui

JAV medijos magnatas ir radijo laidos vedėjas Howard‘as Stern‘as mėgsta kalbėti nepadoriomis temomis bei net atvirai ištvirkauti savo laidoje. Vieno eterio metu dar praėjusio amžiaus paskutiniame dešimtmetyje jis atliko aktą su ja ir taip „pareklamavo“ vieną kompaniją, kuri gamino sekso lėles. Maždaug tuo metu ir prasidėjo sparčiausias rinkos augimas.

9. Beveik visi užsakymai atliekami internetu

Rinkos tyrimai teigia, kad beveik 70-80 procentų sekso lėlių perkama online. Didelis, stambiagabaritis pirkinys. Tikriausiai vartotojams patogiau, kai sekso lėlės, pirktos internetu pristatomos prie durų ir nereikia jų vežti patiems.

10. Jos sunkesnės nei jūs galvojate

Be abejo, pripučiamos sekso lėlės sveria labai nedaug, tačiau modernios, silikoninės sekso lėlės gali sverti 30-50kg. Svarbu atkreipti dėmesį į svorį prieš perkant.

11. Egzistuoja ir „iDoliatoriai“

iDoliatoriais save vadina žmonės, kurie jaučia labai stiprų potraukį sekso lėlėms. Apie 99 procentus iš jų yra „technoseksualai“ – žmonės, kuriuos traukia įtaisai. Jie savo mechanines žmonas itin vertina bei laiko kone dievybėmis. Pasak eksperto, tiems vyrams per daug sudėtinga bendrauti su ir pakęsti kartais neprognozuojamą moterų elgesį.

Su humoro prieskoniu ar be jo, sekso lėlė tikrai bus puiki dovana, kuri praskaidrins nuotaiką arba padės įveikti vienatvę.

12. Didžiausia nenaudojama sekso lėlių kolekcija

Viena britų pora turi per 240 sekso lėlių, kurių, kaip jie sako – niekada nenaudoja. Porai lėlės tarnauja kaip kompanionės, kartu žiūri televizorių, sėdi prie stalo ir t.t.

13. Sekso lėlė šuniui

Jeigu jūsų šuo nevaldomai šoka prie jūsų ar svečių kojų bei su jomis „smaginasi“, galite rasti sekso lėlę, sutvertą būtent šunims ir šiai problemai išspręsti.

14. „Bubble Baba Challenge“ ir Lietuvos pasirodymas tarptautinėje arenoje

Nors gamintojai bei gelbėtojai vienareikšmiškai sutinka, kad sekso lėlės nėra plūduriavimui tinkamas daoltas, tačiau žmonių išradingumui ribų nėra. Galbūt pamenate, visai neseniai Lietuvoje vyko „Nacionalinė vyrų diena“ 2011m., kur vyrai plaukė ant pripučiamų sekso lėlių Neries upe. Sudalyvavo per 20 vyrų, o renginys pritraukė net tarptautinės žiniasklaidos dėmesį. Rusijoje iki 2013m. irgi vyko panašus renginys „Bubble Baba Challenge“, kuris, deja, buvo nutrauktas.

15. Sekso lėlės padeda išvengti kamščių

JAV keliuose yra vadinamosios carpool lanes arba eismo juostos skirtos keleiviniam transportui bei automobiliams, kur yra vienas arba daugiau keleivių. Piko valandomis šios juostos būna gerokai laisvesnės nei likusios. Tad nenuostabu, kad kai kurie piko eismu neapsikentę žmonės prisipučia sekso lėles, jas pasodina į keleivio vietą ir taip išvengia kamščių.

16. Viešosios tvarkos pažeidimai irgi galioja

Nors tai nėra žmogus, tačiau nepadoriai sekso lėlę liesti ar bučiuoti viešoje vietoje – negalima. Už tokius veiksmus 2009m. buvo suimtas vienas Floridos gyventojas – G.Bartusek.