Sekso lėlės

Sekso ir pripučiamos lėlės – tai normalaus žmogaus kūno dydžio masturbatoriai. Kad žaidimai būtų kuo įvairesni, šios lėlės gali turėti vaginos, burnos ir analinę angas bei vibracijos funkciją, kuri užtikrins dar stipresnį malonumą. Jei trūksta naujų potyrių lovoje – įsigykite šią legalią meilužę ir ji padės įgyvendinti visas jūsų erotines fantazijas! 

29 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje
 1. Sekso lėlė "Aštuoniolikmetė"

  Special Price 21,75 € Regular Price 23,14 €
 2. Karšta naujiena
  Sekso lėlė vyras "Angelas"

  Sekso lėlė vyras "Angelas"

  Special Price 28,67 € Regular Price 40,26 €
 3. Ultra realistiška sekso lėlė Kitty

  Special Price 1 990,90 € Regular Price 2 299,00 €
 4. Ultra realistiška sekso lėlė Bianca

  Special Price 1 990,90 € Regular Price 2 299,00 €

29 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Pabodo ta pati rutina? Norite kažko, kas patenkins jūsų poreikius ir nekvaršins galvos? Tokiu atveju sekso lėlė yra skirta kaip tik jums. Jeigu kalbėtume paprastai, tai tokia pripučiama lėlė yra žmogaus arba artimo žmogui dydžio masturbatorius, kuris dar turi ir papildomų detalių, suteikiančių žaidimams su savimi naujų spalvų. Svajojate apie karštą tamsiaplaukę ir didžiakrūtę meilužę? Pats laikas tai įgyvendinti!

Kaip išsirinkti tinkamą pripučiamą lėlę?

Įsigyti sekso lėlę yra labai puiki investicija į malonumą. Kadangi tai yra ilgaamžis bei daugkartiniam naudojimui skirtas daiktas, jūs tikrai ne kartą ir ne du ar dešimt galėsite pildyti savo fantazijas. Jeigu tinkamai lėlę prižiūrėsite, ji tarnaus ir gerokai ilgiau nei galėtumėte pagalvoti. Nors pirkti šį žaislą fizinėse Fantazijos.lt parduotuvėse taip pat yra patogu ir paprasta, sekso lėlės internetu neretai kainuoja mažiau bei pristatomos konfidencialiose pakuotėse, diskretiškai. Jums nereikia dėl nieko nerimauti, viską galite atlikti iš namų. Saugumas, slaptumas ir paprastumas yra garantuoti!

Dirbtinės sekso lėlės taps ir puikia ar linksma dovana artimam pažįstamui, draugui ar net partneriui.

Kad gerai ir tinkamai pasirinktumėte sekso lėlę, pravartu bus žinoti keletą svarbiausių dalykų apie pačias lėles ir jų ypatumus. Dažniausiai rinkoje randamos guminės, silikoninės bei vinilinės pripučiamos sekso lėlės. Kai kurios, ypač naujesnės arba ypatingai realios išvaizdos lėlės jau nebėra pripučiamos ir būna pagamintos iš pilnavidurės medžiagos, tačiau standartiniai modeliai atkeliauja labai kompaktiškose dėžutėse ir yra pripučiami.

Kuri medžiaga jums tinka labiausiai? Silikonas garantuos pojūčius, artimiausius realiam seksui ir realiai sueičiai. Žaislų produkcija patobulėjo ir gamintojai tiek daug pasistūmėjo silikono gamyboje bei apdirbime, kad pojūtis, kurį jausite, tikrai prilygsta žmogaus odai. Silikonas yra lengvai prižiūrima ir valoma medžiaga, o tai yra itin svarbu, jei jūsų oda jautresnė arba norite su lėle žaisti bei sargio. Su silikonine lėle bus galima naudoti tik vandens pagrindo lubrikantą, nes silikoninis, kaip ir aliejinis – pažeis tekstūrą.

Guminės lėlės yra vienos iš populiariausių ir pigiausių. Jas galite naudoti su dauguma lubrikantų, tačiau šios lėlės nėra tokios patvarios ir išskirtinės, kaip silikoninės. Vinilas – kiek retesnė, bet taip pat maloni medžiaga, kurios pojūtis patinka nemažai daliai vyrų. Labai rekomenduojame su lėle naudoti ir lubrikantą, kadangi žaidimai be jo gali neužtikrinti maksimalaus malonumo.

Kaip prižiūrėti sekso lėlę?

Po kiekvieno naudojimo, būtinai išvalykite ir išplaukite sekso žaislus. Naudokite šiltą vandenį (tačiau ne karštą), galite plauti naudodami švelnų muilą, nenaudokite cheminių valiklių, perskaitykite instrukciją, kurioje rasite išsamų aprašymą kaip prižiūrėti savo žaisliuką. Taip pat galite įsigyti specialius valiklius, kurie ne tik išvalys, bet ir dezinfekuos ir prailgins žaisliuko naudojimo laikotarpį.
Po plovimo, įsitikinkite, kad lėlė visiškai išdžiūtų. Galite švelniai nušluostyti rankšluosčiu ir palikti gerai vėdinamoje patalpoje.

Jei norite, kad sekso lėlė išliktų tokia pat elastinga ir švelni kaip ką tik nusipirkus, apibarstykite ją kukurūzų krakmolu, jis padės išlaikyti švelnumą. Taip pat galite naudoti ir vaikišką pudrą ar talką.

Sušildykite ypatingiems malonumams

Ko gero sutiksite, kad šaltis tikrai sumažina susijaudinimą? Geriausias būdas išvengti susilpnėjusios erekcijos – sušildyti sekso lėlę. Galite ją šildyti šildomąja antklode arba šiltu vandeniu. Pusvalandį prieš naudojant, apgobkite ją antklode ir sušildykite. Intymios minutės taps dar smagesnės ir dar labiau pašėlusios.