Nėra nieko nuostabiau už mylimo žmogaus prisilietimus. Tam, kad padaryti taisyklingą erotinį masažą nereikia būti diplomuotu profesionalu. Juk ir jums būtų malonu suteikti malonumą savo antrai pusei. Tai gali būti puiki, daug nekainuojanti, bet labai vertinga staigmena. Tiesiog laikykitės šių paprastų taisyklių:


1. Pirma taisyklė – pamirškite apie laiką. Neturi būti jokių negatyvių emocijų, nes jūsų rankos perduos jas partneriui. Pasirūpinkite, kad aplinka būtų jauki- kambarys neturi būti ryškiai apšviestas, gali groti rami, tyli muzika. Aromatinių žvakių geriau nenaudoti, pakaks masažo aliejaus kvapo.


2. Pasirūpinkite, kad temperatūra kambaryje būtu ne žemesnė nei 24-25 laipsniai. Masažas turi atpalaiduoti, o ne suteikti jėgų. Jeigu čiužinys labai minkštas, geriau masažą daryti ant grindų, tuomet reikėtų pakloti keletą pledų. Maža gudrybė: apklokite partnerį paklode ir judant iš viršaus į apačią po truputį ją nuimkite, tarsi iš naujo “nurenginėtumėte“. Tai suteiks pikantiškumo ir sustiprins susijaudinimą.


3. Pasirinkite neaštraus kvapo masažo aliejų. Aliejaus buteliuką įdėkite keletui minučių į karštą vandenį, tam, kad jis sušiltų iki kūno temperatūros, o kai pilsite ant kūno- netaupykite.


4. Nusiteikite visiškam pasitikėjimui. Geriausias būdas tai padaryti- prieš masažą kartu nueiti į dušą. Nuprauskite mylimąjį su meile ir susižavėjimu. Nusišluostykite jį, užriškite akis. Pokalbiai jums nereikalingi, tegul kalba kūno judesiai bei prisilietimai.


5. Pradėjus masažuoti nedarykite pertraukų. Tai ir yra „apgaubiančio“ masažo technika. Egzistuoja ir kiti erotinio masažo tipai: „angliškas“- glamonėjimas su plunksnele, masažas su kailine pirštine, minkštu kutekliu, arba „tailandiškas“- kai partneris liečiamas ne tik rankomis, bet ir visu kūnu: plaukais, spenialiais, genetalijomis, lūpomis, liežuviu ar netgi kvėpavimu.


6. Erotiniam yra naudojami tie patys metodai, kaip ir paprastam masažui: glamonėjimas, trynimas, minkynimas, vibracijos. Visi judesiai turi būti lėti, bei švelnūs. Jokio grubumo ir jėgos (nebent jūsų partneris pats to paprašytų). Judesiai turi būti ritmiški: tam, kad suprastumėte, koks ritmas yra teisingas, stebėkite partnerio reakciją.


7. Jeigu partneris įsitempęs pradėkite masažą nuo krūtinės. Lėti, ritmiški judesiai padeda krūtinės raumenims atsipalaiduoti, kvėpavimas tampa lygesnis, nervinė sistema nurimsta. Maža gudrybė: pabandykite suderinti jūsų kvėpavimus. Tai paprastas ir labai efektyvus metodas ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasiekti visišką pasitikėjimą tarp partnerių.


8. Kuo lengvesni prisilietimai, tuo aštresnė nervinių galūnių reakcija. Ypač jautri yra vidinė rankų, bei klubų, pakaušio oda, o taip pat oda po keliais ir prie genetalijų. Erotinis masažas nuo klasikinio skiriasi dar ir tuo, kad galima masažuoti priekinę kūno dalį, bei lytinius organus.


9. Toks masažas gali būti sekso preliudija, tačiau nebūtinai. Jeigu žmogus užmigo- sustokite. Apklokite mylimajį ir pabučiuokite į skruostą.


10. Nebijokite eksperimentuoti- čia nėra ir negali būti jokių tabu.