Ar žinote, kiek veido išraiškų mes padarome per vieną dieną?! Negalime pasakyti tikslaus skaičiaus, tačiau garantuojame, kad jis tikrai būtų didelis ir tikrai daug didesnis nei jūs įsivaizduojate. Prisiminkite jaučiamą įtampą ir neigiamas emocijas, bei galvokite apie veido raumenis.


Šis straipsnis susidės iš dviejų dalių, viena veido, kita galvos masažo technikoms aprašyti. Nors pačioje masažo eigoje gali išryškėti vienas metodas, kurį taikant jūsų partneris patirs didžiausią malonumą, mes visada rekomenduojame eksperimentuoti su visomis mėgiamomis technikomis, mokytis sklandžiai pereiti iš vienos į kitą.


Prieš pradėdami, perskaitykite patarimus: 


1. Nusiplaukite rankas. Neįtikėtina, kiek purvo ir bakterijų jos gali nešiotis su savimi.


2. Įsitikinkite, kad jūs neturite aštrių nagų, tai gali sumažinti malonumą.


3. Įsitikinkite, kad elgiatės švelniai su veido oda, juk nenorite jos įtempti.


4. Giliam veido masažui naudokite veido masažo aliejų.


5. Per mažai aliejaus visada geriau negu per daug … visada galite pridėti dar.


6. Kalbėkite su savo partneriu apie jo pojūčius, taip galėsite sužinoti pageidavimus.


7. Ant partnerio galvos neilsinkite rankų.


8. Sėkmė ateina su praktika, todėl atsipalaiduokite ir mokykitės.


Kadangi jau peržvelgėme patarimus, galime pradėti. Yra daug pozicijų, kuriose galite atlikti galvos masažą, tačiau mes rekomenduojame vadovautis eksperto patarimais. Jei ruošiatės atlikti masažą, būkite partnerio, kuris yra arba veidu į viršų arba žemyn, priklausomai nuo to, ką norite daryti, galvūgalyje.


Glamonės


Kai partneris guli veidu į viršų, atlikite glamonėjimo veiksmus. Pradėkite tarp antakių, ir be spaudimo judėkite aukštyn link galvos. Rankos turėtų dirbti pakaitomis taip, kad jūsų partneris nesuprastu, kur viena ranka pradeda, o kita baigia. Pasistenkite, kad judesiai skirtųsi, laisvai keiskite tempą.


Antakių glostymas


Judesį pradėkite nykščiu antakio viduje, tiesiai virš akiduobės krašto, lengvai spausdami  braukite per antakį išorės link. Judesys turėtų baigtis ties galvos odos pradžia.


Kopėčios į dangų


Panaši į ankstesnę techniką, vienintelis skirtumas yra tas, kad ranka palei kaktos liniją braukiate tol, kol priartėjate prie natūralios plaukų  linijos, o tada pakartojate.


Žandikaulio atpalaidavimas


Uždėkite rankas ant abiejų partnerio veido pusių ir su nykščiu arba trimis viduriniais pirštais, vidutinio stiprumo apskritimais, judėkite aukštyn-žemyn baigdami žandikaulio kampe ir ausies spenelio apačioje. Galite pakeisti rato kryptį, dydį, pieškite aštuonetus, keiskite spaudimo intensyvumą.


Žirklinės rankos


Parenkite ranką į „peiliarankio“ pozą. Padėkite rankas ant savo partnerio galvos šonų ir palei ausų liniją judinkite žemyn-aukštyn. Judėdami žemyn įsitikinkite, kad palikote mažiausiai 1 colį tarp žirklių tarpo ir jo ausies viršaus. Kai tai darysite pirmą kartą, pradėkite nuo švelnių judesių, braukite žemyn švelniu ir atsargiu judesiu, o judesys aukštyn lai būna intensyvesnis.


 Šlovinkite smilkinius


Suporuokite kiekvienos rankos vidurinį ir rodomąjį pirštus ir padėkite ant partnerio smilkinių. Lėtais sukamaisiais ir vidutinio stiprumo judesiais masažuokite smilkinius ir pakartokite kelis kartus vis didindami apskritimus. Patraukite švelniai galvos odos link ir pakartokite.


Lezgelių trynimas


Rodomuoju pirštu ir nykščiu, sukamaisiais judesiais švelniai spauskite partnerio ausies kraštą. Judėkite aukštyn ir žemyn ausies speneliu. Būkite atsargūs auskarų zonose.


Galvos masažas


Visais pirštų galiukais švelniais ir vidutiniais judesiais spaudinėkite, tyrinėkite galvos odą. Judėkite mažais ir dideliais apskritimais į priekį ir atgal. Partneriui tai patiks. Ypatingą dėmesį skirkite kaukolės nugaros pusei ir darykite tai išskirtinai švelniai. Įvairovė padės išlaikyti malonumą ir neprileis artyn nuobodulio.


Draskyklė


Girdėjome, kad kai kuriems žmonės ši technika nepatinka, bet kuriems patinka, patinka – labai, todėl mes privalome tai priimti! Nagais, labai švelniai draskykite partnerio galvą. Nuo kaklo viršaus, lėtai ir švelniai po visą partnerio galvą.


Bazės atpalaidavimas


Dominuojančios rankos nykščiu ir rodomuoju pirštu mažais apskritimais masažuokite išilgai kaukolės linijos partnerio kaklą. Eksperimentuokite skirtingo dydžio apskritimais kaip ir glostant antakius. Šios srities masažavimui galima naudoti ir abi rankas, tačiau daugumai žmonių sudėtinga sureguliuoti tinkamą spaudimą. Todėl rekomenduojame pradėti nuo vienos rankos,  kai busite pasiruošę, pridėkite antrą ranką.