Jeigu jaučiate, kad jūsų nebetenkina lytinis gyvenimas, ieškote būdų, kaip išspręsti šią problemų – išbandykite ką nors naujo, pavyzdžiui, seksą neįprastose vietose arba sekso žaisliukus – tai tikrai padės pagyvinti jūsų lytinius santykius. Šiuo metu vis daugiau porų susimąsto apie grupinį seksą, bet ne visi ryžtasi tai įgyvendinti – nors tai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gana smagiai, tačiau taip pat yra tam tikra rizika tuo nusivilti, ir netgi sugadinti santykius. Pabandykime pasverti visus „už“ ir „prieš“ – galbūt tai jums padės lengviau apsispręsti.


Dauguma porų nusprendžia išbandyti grupinį seksą, nes ši mintis atrodo tikrai kaitinanti kraują – grupinis seksas yra viena dažniausių fantazijų. Tai atrodo kaip kažkas uždrausta, manoma, kad trečias asmuo lovoje gali tikrai jaudinti, ir, žinoma, suteikti dar daugiau potyrių. Kaip bebūtų, dažniausiai heteraseksualios poros pasirenka į savo lovą įsileisti ne vyrą, o moterį. Kadangi moterys yra tikrai daug jautresnės nei vyrai, prieš apsisprendžiant pasimylėti trise, reikėtų gerai apgalvoti, kokios gali būti viso to pasekmės.


„Kur du – trečias nereikalingas“


Šiame posakyje tikrai yra tiesos. Jums arba jūsų partnerei gali pradėti trūkti dėmesio, nes jis bus skiriamas kitam, tam „trečiajam“ asmeniui. Taigi, atsiranda pavydo rizika.


Galite prarasti pasitikėjimą antrąja puse


Po to, kai pasimylėsite trise, galite pradėti galvoti, kad antroji pusė gali pasimylėti su kitu asmeniu – juk tai jau ką tik padarė, tiesa? Tai tikrai gali pakurstyti nepasitikėjimą, taigi, reikėtų apie tai pagalvoti prieš užsiimant grupiniu seksu.


Santykiai gali…iširti


Jei sutiksite užsiimti grupiniu seksu dėl to, kad tai norėjo jūsų antroji pusė, ir išbandžius pasirodys, kad tai tikrai jums nepriimtina, tai gali sudaryti nemažai žalos. Jūs galite pradėti galvoti, ar tai – tikrai tas asmuo, su kuriuo norite būti. Taigi, patariame: grupiniu seksu užsiimkite tik tuomet, kai tai atrodo priimtina ir jums, ir jūsų partneriui (partnerei).


Dar kartą apgalvokite!


Kai kurios poros nusprendžia pabandyti grupinį seksą dar nežinodamos, kaip iš tiesų viskas vyksta. Grupinis seksas tikrai nėra tai, kai du žmonės mylisi (šiuo atveju – jūs su antrąja puse), o trečias asmuo stebi. Ne, tikrai taip nėra. Grupinio sekso metu, kai mylimasi trise, viskas vyksta tikrai kitaip. Tikrai apgalvokite, ar norite dalintis savo mylimu žmogumi su kitu asmeniu?


Kas bus tas „trečias“?


Kai kurioms poroms daug paprasčiau pasikviesti visiškai nepažįstamą asmenį, kurį matys pirmą, ir, galimas dalykas, paskutinį kartą nei savo artimą draugą.


Svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti prieš užsiimdami grupiniu seksu – tai aptarti su savo antrąja puse visas detales ir galimas pasekmes. Jei nuspręsite, kad nėra jokios rizikos, ir kad tai bus tikrai jaudinanti patirtis, pasirūpinkite, kad seksas būtų saugus.


Prieš užsiimant grupiniu seksu, aptarkite taisykles, kurių laužyti nevalia – taip išvengsite galimų nesusipratimų.


Grupinis seksas gali būti tikrai jaudinanti patirtis, tačiau tai neturi kelti neigiamų jausmų nė vienam iš partnerių. Grupiniu seksu dažniausiai užsiima liberalių pažiūrų poros, kurių santykiai yra gana „atviri“, ir jie nejaučia pavydo, kai antrąją pusę liečia kitas asmuo. Taigi, viskas yra gerai, kol tai teikia malonumo jums abiem!