Paprastai lengviausias būdas patekti į grupinio sekso situaciją yra – svingas. Svingas – dalyvių dažnai vadinamas tiesiog gyvenimo būdu – gali būti įvairių formų. Kai kurios organizuojamos svingelių grupės turi formalius narystės mokesčius, taisykles, ir t.t. Kitos yra daugiau neformalios, jose dažnai dalyvauja žmonės, kurie susipažino internete skelbimų lentose arba per pokalbių sąrašus.


Svingerių klubai dažnai turi savo nustatytas taisykles bei etiketą (jos gali būti surašytos arba ne). Šių grupių nariai ir vadovai šių taisyklių laikosi labai, labai rimtai, o prieš dalyvaujant ar tiesiog tik prisijungiant prie kurios jų, įsitikinkite, kad suprantate konkrečios grupės taisykles ir su jomis jaučiatės patogiai.


Pasirinkimas priklauso nuo jūsų ir jūsų partnerio. Vieno nykščio taisyklė: kuo daugiau sunkumų turite įveikti, tuo didesnio saugumo ir veiksmų laisvės galite tikėtis.


Grupinis seksas gali būti įdomi nauja patirtis ir jums, ir jūsų partneriui, tačiau prieš jo imantis, perskaitykite grupinio sekso saugumo ir santykių išlaikymo patarimus.


1. Vienintelė ir pagrindinė taisyklė, kurios privalote laikytis norėdami praplėsti savo erotinį gyvenimą už pagrindinių santykių ribų, yra tokia: Jūs turite būti visiškai sąžiningas, garbingas, patikimas susitarimų, kuriuos galite padaryti, kai bandote grupinį seksą ar bet kokios kitos rūšies grupinę veiklą, atžvilgiu. Jei nesate pasirengę sakyti tiesą, elgtis sąžiningai ir išlaikyti savo pažadus, jums nepavyks, taigi toliau skaityti jums nereikia.


2. Su savo partneriu aptarkite tai, kas konkrečiai jus domina grupiniame sekse. Kas jus žavi? Kas jus baugina? Ką per šią patirtį norėtumėte sužinoti apie save/dėl savęs? Ar jūsų partneris lygiai taip pat nori tyrinėti? Kas šioje patirtyje patiktų jam/jai? Jei jam/jai neįdomu, ar jis/ji leis bandyti tai vienam/vienai? Dėl kokių priežasčių, jei tokių yra, jie būtų ne prieš?


Kokius erotinius žaidimus jūs kiekvienas norite patyrinėti? Jei norite išmėginti Tantrą, o jūsų partneris nori – BDSM, tai jums reikia eiti į skirtingus renginius, nes tik taip patenkinsite savo poreikius. Ar jūs lydėsite vienas kitą ar dalyvausite kiekvienas atskirai (tą pačią naktį ar skirtingą naktį)?


3. Nuspręskite, kokio dydžio ir tipo grupė geriausiai patenkintų jūsų poreikius. Mažas seminaras? Didelis vakarėlis? Vidutinio dydžio svingerių vakaras? Ar norėtumėte eiti tik į poroms skirtą renginį ar nebūtinai?


4. Sudaryti abipusiai sutartinų taisyklių sąrašą. Dėl kokios veiklos jūs jaučiatės patogiai, o dėl kurios ne? Pavyzdžiui, jūs ir jūsų partneris galite nuspręsti, kad norite turėti lytinių santykių grupėje, tačiau tik vienas su kitu. Jei jūs ir jūsų partneris jaučiatės patogiai būdami seksualiai susijaudinę prie kitų, nustatykite ribas. Pavyzdžiui, galbūt nieko tokio, jei jūsų partneris suteikia kam nors malonumus ranka, bet ne oraliniu būdu. Jūsų partneris gali jaustis patogiai, jei dalyvausite BDSM tol, kol nebus lytinių organų kontakto. Galbūt bet koks skverbties seksas yra peržengiantis ribas, tačiau oralinis seksas jų neperžengia. Nepriklausomai nuo jūsų sukurtų grupinio sekso taisyklių, laikykitės jų skrupulingai! Jei jos pasirodys pernelyg varžančios, nelaužykite jų, bet pasakykite savo partneriui; laikykitės jų, o paskui su savo partneriu aptarkite jų keitimo galimybę.