Durex prezervatyvai savo istorijos ištakas datuoja nuo 1910 m. Iš mažo kambarėlio už tabako parduotuvė Los Andžele, kilo Jackson Rubber kompanija, kuri pradėjo specializuotis kirpyklų produkcijos ir iš Vokietijos importuotų apsaugos priemonių srityje. Durex kaip prekės ženklas buvo įregistruotas 1929 m., todėl nuo savo veiklos pradžios, šis prekės ženklas yra sietinas su patvarumu, patikimumu ir kompetencija, bet šiuo momentu Durex prezervatyvai užima 26% beveik 4 mlrd. dol. prezervatyvų pramonės dalį. Durex yra vienas iš populiariausių prezervatyvų prekės ženklų, o klientai pasikliauja jų produkcija, kaip geriausiai apsaugančia ir teikiančia daugiausiai malonumo.


Durex prekinis ženklas pirmauja prezervatyvų pasaulyje. Nuo 1951 m., po pirmos visiškai automatizuotos prezervatyvų linijos paleidimo, jie buvo įvardinti kaip pirmieji lubrikantu sutepti prezervatyvai, anatominės formos prezervatyvai ir visai neseniai prezervatyvai be latekso, lateksui alergiškiems žmonėms. Durex taip pat siūlo daugybę kitų prezervatyvų rūšių, įskaitant rumbuotus prezervatyvus, pojūčius sustiprinančius prezervatyvus, dilgčiojančius prezervatyvus ir daug daugiau. Dirbdami su daugeliu pirmaujančių sveikatos priežiūros ir vyriausybinių organizacijų, Durex prezervatyvai yra tarptautiniu mastu pripažinti, kaip pirmaujantis visiško patikimumo, kokybės ir apsaugos teikėjas.


Durex svetainėje, lengvai suprantama kalba pateikiama daug  šviečiamosios informacijos jaunimui sekso ir lytinių santykių temomis. Be to, Durex suteikia galimybę sveikatos priežiūros specialistams keistis prezervatyvų pasaulio perspektyvų idėjomis. Durex prekės ženklas taip pat pradėjo įvairių vibratorių ir lubrikantų gamybą. Jie teikia daug patarimų tiems, kurie domisi kaip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, bei kaip intymius produktus naudoti kaip įmanoma veiksmingiau.


Durex prezervatyvų rūšys:


Durex Close Fit – Durex Performa – Durex Pleasuremax – Durex Elite – Durex Extra Safe