Rūšiuoti

Stimuliuojantys prezervatyvai

Stimuliuojantys prezervatyvai skirti norintiems savo partnerei suteikti papildomų pojūčių ir pasiekti stipresnį orgazmą. Šie unikalūs prezervatyvai yra padengti įvairiais gumbeliais, grioveliais ir specialiais ūseliais arba lubrikuoti stimuliuojančiu geliu, todėl intensyviai sujaudins Jūsų partnerę. Nustebinkite ją išskirtiniu malonumu!

Pasante
Pasante
Durex
Durex
 vienetais
vienetais
 pakuotėmis
pakuotėmis
Klasikiniai
Klasikiniai
Stimuliuojantys
Stimuliuojantys
Aromatizuoti
Aromatizuoti
Ejakuliaciją atitolinantys
Ejakuliaciją atitolinantys
Plonesni
Plonesni
Itin saugūs
Itin saugūs
XXL dydžio
XXL dydžio
Moteriški
Moteriški
 be latekso
be latekso
Populiaru
Populiaru
(38)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(37)
0.27 - 0.38 €
Populiaru
Populiaru
(32)
0.24 - 0.35 €
(8)
2.95 €
(8)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(32)
0.27 - 0.38 €
Populiaru
Populiaru
(25)
0.17 - 0.23 €
(4)
14.95 €
(11)
2.95 €
(2)
3.75 €
(4)
2.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
39.95 €
(7)
2.95 €
(4)
2.89 €
(5)
1.95 €
(4)
0.23 - 0.32 €
(3)
0.23 - 0.32 €

Orgazmas - kiekvienų lytinių santykių didžiausias malonumas. Vis dėlto, dažniausiai seksas užsibaigia vyro orgazmu, o moteriai tenka mėgautis pačiu buvusios sueities faktu. Visiems žinoma, kad vyrams pasiekti orgazmą - daug paprasčiau ir lengviau, tad jų partnerės ne visuomet gali spėti pasiekti sekso kulminaciją kartu.

Nors dažnai sakoma, kad moterims nebūtina patirti orgazmo ir jos tiesiog mėgaujasi lytinio aktu metu, svarbu žinoti, kad jų patiriamas orgazmas yra toks pats nuostabus, kokį patiria ir vyrai. Sunku susijaudinti ir susikaupti seksui? Tai tikrai nėra priežastis atsisakyti didžiausio malonumo, kurį gali patirti jūsų kūnas.
 

Kokios kliūtys neleidžia moterims patirti orgazmo?

 

Net 50 % moterų teigia, jog sekso metu jos dažnai jaučia, kad jau tuoj pasieks orgazmą, tačiau to padaryti taip ir nepavyksta.

Taip gali atsitikti, kai lytinis aktas trunka per trumpai arba vyrai kažką daro netinkamai. Kas gali pagelbėti? Prezervatyvai gali pratęsti lytinio akto trukmę jau vien dėl to, jog, vyrų teigimu, prezervatyvas šiek tiek prislopina malonius pojūčius, todėl jie ejakuliuoja ne taip greitai. Stimuliuojantys prezervatyvai arba uždelsimą skatinantys prezervatyvai ne tik apsaugo nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų, bet ir padeda patirti didesnį malonumą ir atitolinti ejakuliaciją. Kaip tai įmanoma? Sukurti prezervatyvai, ištepti specialiu lubrikantu, kuriame yra jautrumą mažinančios medžiagos lidokaino arba benzokaino – jos padeda prailginti lytinį aktą ir užtikrina, kad moteris galėtų patirti orgazmą, kad ir kiek laiko jai prireiktų jį pasiekti.

38 % moterų sako, jog joms nepakanka klitorio stimuliacijos, o kita dalis – 35 % moterų teigia, jog partneris klitorį stimuliuoja netinkamai.

Moterims reikia papildomos stimuliacijos sekso metu, tačiau panašu, kad vyrai apie tai pamiršta arba nemoka elgtis su klitoriu. Galima spėti, jog vyrai pamiršta ir tai, kad klitoris reikalauja ne tokios stiprios stimuliacijos, kokia yra pageidaujama žaidžiant su vyriška varpa. Klitoris yra daug jautresnis – jis turi 8000 nervinių galūnėlių, o varpa – 4000. Visgi, negalima vienareikšmiškai teigti, jog stipresnė klitorio stimuliacija moterims nėra priimtina - juk yra tokių, kurias užveda aštrūs pojūčiai. Joms pagelbėti gali stimuliuojantys prezervatyvai – šie prezervatyvai dėl įvairiose vietose išdėstytų rutuliukų, šerelių ir spygliukų jaudins ne tik moters vaginą, bet ir klitorį.

32 % moterų negali patirti orgazmo, nes sekso metu yra susikoncentravusios į kitus dalykus.

Moterys galvoja apie tai, kaip atrodo sekso metu arba yra paskendusios mintyse apie buitį, darbą ar įvairias kitas problemas. Vadinasi, jos nepatiria orgazmo, nes yra sutelkusios dėmesį į visai kitus dalykus, tad negali atsipalaiduoti. Vyrai, žinodami šį faktą, galėtų pasistengti atitraukti jas nuo įvairių pašalinių minčių. Kaip tai padaryti, kai atrodo, savaime suprantama, kad moteris turėtų susikoncentruoti į patį veiksmą? Geriausias būdas – pagyvinti seksą. Vibruojantys žiedai, stimuliuojantys prezervatyvai, vibratoriai ar kiti sekso žaisliukai suteiks prieskonių meilės žaidimams. Žinoma, galite išmėginti įvairias sekso pozas, bet kažin, ar vien tik tai padės. Penio žiedai, tamsoje šviečiantys arba papildomą malonumą suteikiantys prezervatyvai su įvairiais iškilumais gali seksą pagyvinti dar labiau. Netikėti vyrų inicijuoti pokyčiai seksualiniame gyvenime tikrai privers moteris pamiršti visus rūpesčius ir atsiduoti aistrai visu šimtu procentų.

Atliktų tyrimų rezultatai atskleidžia, jog daugumai moterų yra sunku patirti orgazmą, o viena iš priežasčių yra netinkamas vyrų elgesys – 72 % moterų teigia, kad jų vyrai patiria orgazmą kiekvieną kartą mylintis, bet nesivargina padėti joms. Vadinasi, vyrai turėtų pasirūpinti tinkama moters stimuliacija, o tai padaryti gali padėti ilgiau trunkanti preliudija, stimuliuojantys kremai ir prezervatyvai, vibruojantys žiedai ir vibratoriai.


Susiję straipsniai


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ