Stimuliuojantys prezervatyvai

Stimuliuojantys prezervatyvai skirti susiduriantiems su problemomis, kurios neleidžia pasiekti aukščiausios viršūnės sekso metu. Šie unikalūs prezerva...tyvai yra padengti įvairiais gumbeliais, grioveliais ir specialiais ūseliais, kurie intensyviai sujaudins jūsų partnerę. Nustebinkite ją išskirtiniu malonumu!

Daugiau

Stimuliuojantys prezervatyvai


Durex Performax Intense (16 vnt.)
Egzo prezervatyvas Voras
(5)
2.89 €
Durex Mutual Climax (10 vnt.)
Pasante Ribbed
(6)
0.24 - 0.35 €
Egzo prezervatyvas Kirminukas
Egzo prezervatyvas Eržilas
Egzo prezervatyvas Šaunuolis
Pasante Cooling
(11)
0.24 - 0.35 €
Pasante Warming
(8)
0.24 - 0.35 €
Egzo prezervatyvas Sūkurys
Egzo prezervatyvas Peliukas
-30%
Prezervatyvai Juodieji perlai (24 vnt.)
-30%
Prezervatyvai Juodieji perlai (12 vnt.)
Egzo prezervatyvas Aguona
-30%
Prezervatyvai Juodieji perlai (100 vnt.)
-48%
ESP Pink Love (3 vnt.)
2.10 € 1.10 €
Egzo prezervatyvas Uraganas
Durex Pleasure Me (10 vnt.)
Egzo prezervatyvas Pirmūnas
Durex Arouser (6 vnt.)
Durex Mutual Pleasure (16 vnt.)

Parduotuvės


Parduotuvė
Mus rasite:
Gedimino pr. 45
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
VI–VII 10:00–18:00
Susisiekime:
+370 621 56530
Parduotuvė
Mus rasite:
P. Lukšio g. 2
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
Susisiekime:
+370 650 88860
Parduotuvė
Mus rasite:
Savanorių pr. 196
Darbo laikas:
I–V 10:30-18:30
VI 10:00–17:00
VII 10:00–16:00
Susisiekime:
+370 617 00069
Parduotuvė
Mus rasite:
Sausio 15-osios g. 13
Darbo laikas:
I-V 10:30-18:30
Susisiekime:
+370 659 38069
Parduotuvė
Mus rasite:
Kauno g. 31
Darbo laikas:
I-V 11:00-19:00
Susisiekime:
+370 607 10860

Informacija


Prekių pristatymas

Žinome, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai labai skirtingi. Todėl stengiamės jums pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingus jų pristatymo variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai.

Nemokamas pristatymas LP Express paštomatais ir Lietuvos paštu įsigijus prekių už 29 Eur ir daugiau.

Jeigu įsigysite prekių už mažesnę sumą pristatymas kainuos nuo 2,2 Eur iki 3 Eur. Lietuvos teritorijoje prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Išsirinktas prekes paštu siunčiame į bet kurią Europos šalį.

daugiau

Prekių grąžinimas

Užtikriname sklandų brokuotų prekių grąžinimą. Neveikiančią prekę pakeičiame kita arba klientui pageidavus, grąžiname pinigus.

Susisiekti dėl prekių grąžinimo galite info@fantazijos.lt

Gavus nekokybišką prekę, reikėtų su mumis susisiekti kuo greičiau. Prekes galima grąžinti fizinėse parduotuvėse arba išsiųsti registruotu paštu.

Atsiskaitymas

Už prekes siūlome apmokėti jums patogiausiu būdu. Jį pasirinkti galėsite pirkimo metu. Visi mūsų siūlomi atsiskaitymo būdai yra saugūs ir patikimi.

Turint klausimų dėl apmokėjimo susisiekti galite info@fantazijos.lt

Siūlome atsiskaityti grynaisiais atsiimant prekes, bankiniu pavedimu, kreditine kortele per Paypal ar elektronine bankininkyste.

Privatumas

Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Rūpinamės jūsų konfidencialumu ne tik įstatymų numatyta tvarka, bet ir papildomais būdais.

Jokiomis aplinkybėmis neviešiname informacijos apie jūsų įsigytas prekes.

Prekės įpakuojamos neutralioje pakuotėje – paprastoje kartotinėje dėžėje be jokių skiriamųjų ženklų. O internetinėje svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas ir apmokėjimo sąskaitų konfidencialumas užtikrina maksimalų privatumą.

 

Orgazmas - kiekvienų lytinių santykių didysis malonumas. Vis dėlto, dažniausiai seksas užsibaigia vyro orgazmu, o moteriai tenka mėgautis pačiu buvusios sueities faktu. Visiems žinoma, kad vyrams pasiekti orgazmą - daug paprasčiau ir lengviau, tad jų partnerės ne visuomet gali spėti pasiekti sekso kulminaciją kartu.

Nors dažnai sakoma, kad moterims nebūtina patirti orgazmo ir jos tiesiog mėgaujasi lytinio aktu metu, svarbu žinoti, kad jų patiriamas orgazmas yra toks pats nuostabus, kokį patiria ir vyrai. Sunku susijaudinti ir susikaupti seksui? Tai tikrai nėra priežastis atsisakyti didžiausio malonumo, kurį gali patirti jūsų kūnas.

Kokios kliūtys neleidžia moterims patirti orgazmo?

Net 50 % moterų teigia, jog sekso metu jos dažnai jaučia, kad jau tuoj pasieks orgazmą, tačiau to padaryti taip ir nepavyksta.

Taip gali atsitikti, kai lytinis aktas trunka per trumpai arba vyrai kažką daro netinkamai. Kas gali pagelbėti? Prezervatyvai gali pratęsti lytinio akto trukmę jau vien dėl to, jog, vyrų teigimu, prezervatyvas šiek tiek prislopina malonius pojūčius, todėl jie ejakuliuoja ne taip greitai. Orgazmų prezervatyvai arba uždelsimą skatinantys prezervatyvai ne tik apsaugo nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų, bet ir padeda patirti didesnį malonumą ir atitolinti ejakuliaciją. Kaip tai įmanoma? Sukurti prezervatyvai, ištepti specialiu lubrikantu, kuriame yra jautrumą mažinančios medžiagos lidokaino arba benzokaino – jos padeda prailginti lytinį aktą ir užtikrina, kad moteris galėtų patirti orgazmą, kad ir kiek laiko jai prireiktų jį pasiekti.

38 % moterų sako, jog joms nepakanka klitorio stimuliacijos, o kita dalis – 35 % moterų teigia, jog partneris klitorį stimuliuoja netinkamai.

Moterims reikia papildomos stimuliacijos sekso metu, tačiau panašu, kad vyrai apie tai pamiršta arba nemoka elgtis su klitoriu. Galima spėti, jog vyrai pamiršta ir tai, kad klitoris reikalauja ne tokios stiprios stimuliacijos, kokia yra pageidaujama žaidžiant su vyriška varpa. Klitoris yra daug jautresnis – jis turi 8000 nervinių galūnėlių, o varpa – 4000. Visgi, negalima vienareikšmiškai teigti, jog stipresnė klitorio stimuliacija moterims nėra priimtina - juk yra tokių, kurias užveda aštrūs pojūčiai. Joms pagelbėti gali vadinamieji orgazmų prezervatyvai – šie prezervatyvai dėl įvairiose vietose išdėstytų rutuliukų, šerelių ir spygliukų stimuliuos ne tik moters vaginą, bet ir klitorį.

32 % moterų negali patirti orgazmo, nes sekso metu yra susikoncentravusios į kitus dalykus.

Moterys galvoja apie tai, kaip atrodo sekso metu arba yra paskendusios mintyse apie buitį, darbą ar įvairias kitas problemas. Vadinasi, jos nepatiria orgazmo, nes yra sutelkusios dėmesį į visai kitus dalykus, tad negali atsipalaiduoti. Vyrai, žinodami šį faktą, galėtų pasistengti atitraukti jas nuo įvairių pašalinių minčių. Kaip tai padaryti, kai atrodo, savaime suprantama, kad moteris turėtų susikoncentruoti į patį veiksmą? Geriausias būdas – pagyvinti seksą. Vibruojantys žiedai, orgazmų prezervatyvai, vibratoriai ar kiti sekso žaisliukai suteiks prieskonių meilės žaidimams. Žinoma, galite išmėginti įvairias sekso pozas, bet kažin, ar vien tik tai padės. Penio žiedai, tamsoje šviečiantys arba papildomą malonumą suteikiantys prezervatyvai su įvairiais iškilumais gali seksą pagyvinti dar labiau. Netikėti, vyrų inicijuoti pokyčiai seksualiniame gyvenime tikrai privers moteris pamiršti visus rūpesčius ir atsiduoti aistrai visu šimtu procentų.

Atliktų tyrimų rezultatai atskleidžia, jog daugumai moterų yra sunku patirti orgazmą, o viena iš priežasčių yra netinkamas vyrų elgesys – 72 % moterų teigia, kad jų vyrai patiria orgazmą kiekvieną kartą mylintis, bet nesivargina padėti joms. Vadinasi, vyrai turėtų pasirūpinti tinkama moters stimuliacija, o tai padaryti gali padėti įvairūs orgazmų prezervatyvai, vibraciniai žiedai ir kitos priemonės.