Vis dažniau atsiranda naujesnių juokingų prezervatyvo nedėvėjimo priežasčių, todėl yra pateikiamas pasiteisinimų, kodėl vyrai negali dėvėti prezervatyvo, TOP 10 sąrašas. Būtina pabrėžti – kiekvienai šio sąrašo priežasčiai nedėvėti prezervatyvo, yra bent trys išties puikios priežastys, kodėl prezervatyvą dėvėti būtinai reikėtų.


1. Prezervatyvai atima visą pojūtį. Tai galėjo būti tiesa, kai juos dėvėjo jūsų senelis, bet šiandien prezervatyvai yra sukurti taip, kad stiprintų pojūčius ir didintų jautrumą. Šiandien prezervatyvai yra pagaminti iš patvarios itin plonos medžiagos ir jie ne tik sustiprina pojūtį, tačiau jie taip pat suteikia daug didesnę apsaugą nei tie prezervatyvai, kuriuos dėvėjo jūsų senelis.


2. Prezervatyvo dėjimo procesas pašalina erekciją. Nors šis mitas galėtų kai kuriems vyrams turėti prasmę, didžioji dauguma vyrų erekciją gali išlaikyti 15 sekundžių, kurių reikia prezervatyvo užmovimui. Yra daug būdų, kurie padėtų sumažinti erekciją žudantį laiko poveikį. Pavyzdžiui, atidarykite pakuotę anksčiau laiko. Pasidėkite prezervatyvą ant lovos spintelės ar prieš aktą. Leiskite prezervatyvą dėti partnerei. Tai paprastai padidina susijaudinimą ir palaiko erekciją.


3. Prezervatyvai piniginėje gali gulėti amžinai. Ne! Prezervatyvai, kaip maistas ar kiti terminuoto galiojimo produktai, turi galiojimo laiką. Be to, piniginėse laikomi prezervatyvai yra linkę džiūti, tapti trapūs ir dėjimo arba naudojimo metu gali plyšti. Šis mitas ne tik juokingas, jis ir pavojingas. Prezervatyvo, kuris gali bet kada plyšti naudojimas tolygus šuoliui iš lėktuvo su antikvariniu parašiutu.


4. Prezervatyvai yra sunkiai prieinami. Tai galėjo buvo tiesa, kai Antanas Smetona buvo prezidentas, bet tikrai ne dabar. Prezervatyvų galite įsigyti bet kurioje vaistinėje ar parduotuvėje, naktinių klubų tualetuose, interneto parduotuvėse. Nėra absoliučiai jokios priežasties, kodėl turėtumėte nerasti prezervatyvo, jei norite jį rasti.


5. Prezervatyvai yra prieš mano religiją. Katalikų Bažnyčia smerkia kontracepcijos naudojimą, tačiau jie taip pat nurodo, kad prokreacija turėtų būti vienintelis lytinių santykių tikslas. Mes visi žinome, kad seksas vyksta iki vedybų, ir mes visi žinome, kad prezervatyvo nedėvėjimas gali sukelti mirtį. Atminkite, kad vienas iš 10 įsakymų yra „Nežudyk“. 


6. Prezervatyvai per daug kainuoja. Jūs juokaujate? Kas kainuoja daugiau, prezervatyvas ar kelių metų herpeso gydymo kurso vaistai? Prezervatyvas ar karstas? Prezervatyvas ar vaikas? Profilaktika ar 18 metų trunkanti vaiko parama. Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie mano, kad prezervatyvas kainuoja per daug, galbūt jums reikia tęsti masturbaciją, tai pigiau nei eiti į pasimatymą.


7. Aš esu alergiškas prezervatyvui. Daugelis prezervatyvų yra pagaminti iš latekso. Manoma, kad 1% – 3% gyventojų yra alergiški lateksui. Statistika padidėja tiems asmenims, kurie kasdien dirba su lateksu arba anksčiau gyvenime turėjo daug operacijų. Nors latekso alergija yra reali, tai dar ne priežastis nedėvėti prezervatyvo. Prezervatyvai dabar gaminami ir iš poliuretano, ir jie yra tiek pat saugūs ir veiksmingi kaip latekso.


8. Nerandu tų, kurie man tiktų. Jei esate vienas iš tų vaikinų, kurio daiktas yra per didelis arba per mažas vidutinio dydžio prezervatyvui, atsipalaiduokite. Dabar jau esama prezervatyvų specialiai jums.


9. Man jie nepatinka, nes jie varžo. Jei manote, kad prezervatyvo dėvėjimas varžo, tiesiog palaukite kol pasigausite ligą, pavyzdžiui, AIDS ar herpesą. Šios dvi labai dažnos ir visiškai išvengiamos ligos gali suvaržyti taip, kaip jūs negalite net įsivaizduoti. Atsipeikėkite ir dėvėkite prezervatyvą.


10. Aš ištrauksiu. Tai pati kvailiausia priežastis nedėvėti prezervatyvo. Šiuo metodu jūs galite išvengti nėštumo (tikrai ne 100%), bet tai tik pusė problemos. Nėštumas ir liga yra dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių verta dėvėti prezervatyvus. Jei jūs nerimaujate tik dėl nėštumo, jūs matote ne pilną paveikslą.