Kiekvienais metais, ramiame Jamaikos kampelyje tiesiai ant Karibų jūros kranto vyksta renginys „Young Swingers Week“. Sakyti, kad čia renkasi tik jauni, nemonogamiškus santykius propaguojantys nudistai būtų visiška neteisybė. Iš tiesų čia gali atvykti ir gerai laiką praleisti visi žmonės, tačiau daugiausiai čia viskas pritaikyta svingeriams iki 30-35 metų. Man ilgai kirbėjo mintis ten nuvykti, kadangi jau senai norėjau nemonogamiškų santykių. Deja, mano vaikinas, Džo, nelabai žavėjosi šia mintimi. Jam tai atrodė lyg santykių mirties nuosprendis. Mano žodžiai „Pabandome tai“ jo smegenyse turbūt nuaidėdavo kaip „Aš tavęs nemyliu“ arba „Man tu nusibodai“. Apie pusmetis įkalbinėjimo davė vaisių ir mes susiruošėme vykti į Young Swingers Week. Ah, kaip aš nekantravau.

Atvykimas ir aplinka – lengvas, tačiau malonus šokas

Kadangi Džo apie planus keliauti žinojo nuo pat pirmos dienos, pasiruošti jai tikrai galėjo, todėl tuo visiškai nesirūpinau. Jis žinojo kas man patinka, kodėl noriu ten važiuoti ir kokias emocijas trokštu parsivežti. Apskritai, pastaruoju metu, turbūt kokius 6-10 mėnesių ėmiau labai kompleksuoti dėl savo kūno ir būsenos. Niekad nebuvau labai savimi patenkinta, bet pastarasis pusmetis tikrai smarkiai išmušė iš vėžių. Nežinau kodėl. Svorio nepriaugau, raukšlių neatsirado, Džo vis dar norėjo su manimi mylėtis – pagrindo skųstis lyg ir nebuvo. Vis dėlto kažkas mane slėgė ir man tikrai atrodė, kad ši kelionė padės, jeigu ne tai išspręsti, tai bent jau priartėti prie sprendimo.

Skridome iš Londono. Skrydis truko tikrai ilgai. Beveik visą laiką miegojome. Keista, bet jis neklausė ką aš įsidėjau į lagaminus. Ten buvo įvairūs žaisliukai, kai kurie iš seniau, kai kurie įsigyti likus savaitei ar dviem iki kelionės. Norėjau nepamirštamų įspūdžių ir nusprendžiau padaryti savo dalį, kad tų įspūdžių tikrai būtų. Ši kelionė turėtų būti mano laimės valanda ir niekas tam nesutrukdys. Nusileidus lėktuvui, saulė ir tropinė augmenija iškart išspaudė šypsenas. Autobusu nuvykus į kurortą mus apgyvendino labai mielame kambaryje. Tie, kas nėra čia (ar panašaus tipo kurorte) buvę, turbūt net nenutuokia, kad yra kambarių skirtų seksui. Veidrodžiai ant sienų ir lubų (taip, lubų), didelis dušas bei erdvi vonia ir atviras balkonas su gultais ir apvaliu staliuku. Kaip galvojate, kam pastarasis skirtas? Na taip taip… Jūs viską žinote.

Nuo balkono atsiveria puikus vaizdas į paplūdimį. Jis privatus ir atskirtas, tikras rojaus kampelis. Vanduo žydras, ošiantis, smėlis auksinis ir tiesiog kviečia įrausti pėdas. Nieko nelaukdami su Džo išėjome į paplūdimį. Buvome labai pavargę nuo skrydžio, o pats paplūdimio konceptas labai traukė. Vos išėjus į lauką mus pasitiko stovintys ženklai, kurie rodė, jog mobiliaisiais telefonais galima naudotis tik iki šios ribos (tik kambariuose). Todėl filmuoti ar net daryti kažkokius asmeninius video memuarus yra ganėtinai sunku. Šioje vietoje turiu pabrėžti, kad vienas dalykas ko šiame kurorte tikrai nėra – dres (aprangos) kodas. Nors galima rengtis arba nesirengti – visi renkasi pastarąjį variantą. Matote, beveik visi svingeriai yra ir nudistai, o mums tokia patirtis buvo kažkas naujo. Vos atėję į paplūdimį buvome pasitikti gal 3-4 nuogų porelių, kurios šnekučiavosi. Na, o vienas vaikinas atlikinėjo kunilingą merginai ant gulto. Šalia stovintys asmenys tiesiog vedė normalų pokalbį, juokėsi. Mane tai užvedė, mačiau, kad ir Džo buvo šiek tiek suglumęs. Prisijungti neišdrįsome, bet bent jau deginomės nuogi. Niekas į mane kreivai nežiūrėjo, jaučiausi normali, tokia kaip ir visi. Deja, Džo užsinorėjo grįžti, todėl pradėjome eiti atgal į viešbutį. Prie baseino mus pasitiko tikrų tikriausia orgija. Kaip supratau, vyko kažkoks konkursas ar žaidimas, kada viena mergina valgė obuolį, kuris buvo įstatytas kitos merginos makštyje. Keista, bet savotiškai seksualu. Grįžus į kambarį po tokių vaizdinių mums pavyko tik giliai atsidusti. Diena praslinko, o atsigulus miegoti giliai atsidusau ir ėmiau suprasti, jog man čia patinka.

Pirmosios dienos – pagaliau pripratome

Per pirmąsias dvi dienas su Džo mylėjomės 9 kartus. Visas tas seksualumas tvyrantis ore ir visi aplink ramiai besidulkinantys ir vienas kitą glamonėjantys žmonės tikrai iššaukia ir tavąjį norą tai daryti. Nors nieko per daug įspūdingo neišbandėme, išdrįsome pasimylėti balkone, o mums mojavo viena pro šalį einanti pora. Buvo labai keista, bet malonu. Beveik visi kurorte esantys žmonės – poros. Kadangi tai Young Swingers Week– dauguma jų yra iki 30-35 metų amžiaus. Nemažai daliai tai yra ne pirmasis kartas šiame kurorte. Pakalbėjus su jais neretai sužinai įdomių detalių, kurios buvo svarbios man, norinčiai ne monogamiškų santykių. Deja, nors ir buvome čia, Džo kol kas nenorėjo, kad keistumėmės partneriais ar įtrauktume į seksą kitus asmenis. Vyliausi, jog juo nuomonė apsivers. Tai jam buvo nauja, bet jis man prieš kelionę žadėjo būti labai atviras pasiūlymams, tad pasitikėjau jo minkštumu ir sąžine.

Laikas po truputį slinko, seksu aplink mus ir šalia mūsų užsiiminėjo visi. Pati pradėjau jaustis labai gerai. Mano kūnas nebevertė manęs sielvartauti ar nerimauti, bent dėl to buvau labai laiminga. Į kelionę įsidėjau botagėlių, spaustukų, ypač seksualios fetish aprangos. Džo nepasiėmė nieko… Artėjo fetišo naktis. Dabar jums šiek tiek paaiškinsiu. Beveik kiekvienas vakaras čia yra teminis arba su kažkokiu centriniu renginiu. Nors tai dažniausiai būdavo daugiau mažiau įprastos temos, vienas vakaras mane sužavėjo dar skaitant interneto puslapį – fetišo naktis. Jos tema – BDSM įkvėpta apranga; viskas nuo latekso batų iki grandinių bei apynasrių. Labai laukiau to ir Džo apie tai girdėjo ne kartą ir ne du. Deja iš jo didžiausias entuziazmas buvo nemokami gėrimai ir seksas su manimi lovoje… Nors kai kuriais momentais matydama jį savimi patenkintoje būsenoje ir aš nusišypsodavau, niekas nepaneigs to fakto, kad mūsų santykiuose pastaruoju metu buvo „duobėtas ruožas“. Dieną prieš fetišo naktį mano frustracijos dar labiau iškilo, kadangi mes vis dar nė sykio nesimylėjome neįprastoje vietoje. Na, turiu omenyje visi žmonės čia mylisi kur tik jie to užsigeidžia, jeigu ir nesimyli tai bent bendrauja su kitais. Džo nerodė jokio noro tą daryti, man tas pradėjo įkyrėti.

Pradėjau suprasti ko iš tiesų noriu

Nenoriu pasirodyti kaip niurzga ar viskuo nepatenkinta princesė, bet sunku būti ten, kur tau gera, bet tavo artimiausi, rodos, bodisi kiekviena akimirka. Galvojau, jog fetišo naktis viską pakeis. Apsirengiau tikrai seksualiai, pavadėlis ant kaklo, tamsiai violetinis lūpdažis, aukšti užsegami odiniai batai. Džo neturėjo nieko, staigmena… Nuėjome į renginio centrą paplūdimyje ir su gėrimais šiek tiek pašokome. Jaučiau didelį palengvėjimą, nes mano antroji pusė atrodė daug labiau patenkintas ir man bene pirmą kartą pasirodė, kad jam čia visai patinka. Vis dėlto, šiek tiek ant jo pykau, nes viešbučio teritorijoje yra didžiulė sekso prekių parduotuvė. Ten gali įsigyti visko. Turiu omenyje – visko, apie ką galima pagalvoti. Deja, bet kai jam 3-is kartus užsiminiau apie tą parduotuvę, iš kurios pirkau mums skirtą lubrikantą, jam į galvą net nešovė ten apsilankyti. Vis dėlto, mes šokame ir sulaukiame daug žvilgsnių iš kitų porų, taip pat ir mes patys į juos žiūrime. Su Džo nusprendėme pažaisti žaidimą „Su kuo iš šio paplūdimio pasimylėtum?“. Prieš man pateikiant atsakymą, Džo atkreipė mano dėmesį į tai, kas vyko už mūsų. Abu buvome šiek tiek įkaušę, todėl ėmėme krizenti. Atsirėmusi į didelę palmę, ant rankšluosčio gulėjo visiškai išsiskėtusi moteris su 12 cm aukščio aukštakulniais bateliais ir spenelių suveržėjais, o jos tarpkojyje liežuviu „darbavosi“ vyras. Iš to, ką mačiau aš, vyrui tai daryti patiko net labiau negu jai. Susidarė vaizdas, kad jos klitorius – tarsi ledai. Ties šiuo momentu manyje dingo absoliučiai bet koks susivaržymas ir buvau pasiruošusi bet kokiai seksualinei avantiūrai. Tiesiog norėjau kažko naujo, kažko, kas parodytų, jog mano partneris mane jaučia ir patenkins mano poreikius. Nuo pirmos dienos Džo minėjau ir žaidimų kambarius. Žaidimų kambarys – patalpa kaip BDSM dominavimo studija. Kambariuose yra stalai, virvės, specialios sienelės ir visokie kitokie įrengimai, kurie leidžia intymiai leisti laiką. Juose nuolat kažkas būna, bet tų kambarėlių yra daug. Tuo metu mano libido lipa per kraštus ir aš pasiūlau jam nueiti ten, bet Džo nesijaučia tam pasiruošęs ir mes einame į kambarį. Nepasimylime, miegame. Prieš pat miegą jaučiausi šiek tiek nusivylusi, bet užmigau greitai, sapnavau labai keistą sapną, o atsibudau pagiringa.

Sukaupėme visas jėgas ir pasimylėjome. Seksas buvo prastas, nemeluosiu. Po jo, kai Džo nuėjo praustis, sėdėjau ant lovos krašto ir supratau, jog mano didžiausia baimė pasitvirtino. Turbūt man ir Džo – nepakeliui… Neberadau pajėgumų paneigti to, kad noriu kitų partnerių arba kažko naujo. Tiesiog noriu. Iškart veju tokias mintis šalin ir sugalvoju 150 pasiteisinimų, kodėl aš perdedu ir kodėl jam reikia dar vieno šanso. Ateinančios dvi dienos po fetišo nakties buvo labai ramios. Įdomiausi įvykiai iš tų dienų:

• Mums tik atėjus į paplūdimį užtikome vieną porelę. Vyras labai intensyviai pirštais tenkino savo partnerę. Tai atrodė kaip kažkas iš porno filmo, man buvo ir šiek tiek nejauku, ir šiek tiek pati užsinorėjau pajusti tai, ką jautė ta moteris. Tuo pat metu pro įlanką praplaukia turistų kateris. Matome, kad jų žandikauliai atvipo. Staiga atvipimą keičia šypsenos ir jie mums mojuoja ir šaukia. Mes atsišaukiame ir juokiamės.

• Grįžus į kambarį ir nusprendus pailsėti, išgirstame savo kaimynus už sienos. Balsai penki – mažiausiai. Jie tai daro garsiai, mes išeiname į barą.

• Pakankamai įsiaudrinome būdami džekuzi, bet Džo, pamatė ženklą, kad „prie džekuzi neturėtų būti kūniškų išskyrų“ ir nusprendė viską nutraukti.

Ką pasisėmiau iš kelionės ir kaip gyvenu dabar

Iš kurorto išvykome laimingesni. Bet toliau kalbėsiu tik už save. Manyje visiškai išnyko bet koks susikaustymas dėl savo kūno linijų ar figūros. Tapau visiškai patenkinta savimi ir laisva. Taip pat, nors ir anksčiau maniau, jog monogamija – ne man, būdama šalia svingerių beveik visiškai tuo įsitikinau. Tas karštas seksas, savęs nevaržymas bei retkartinis atsidavimas fizinei aistrai buvo būtent tai, ko man trūko mano asmeniniame gyvenime. Tai suprasti man padėjo būtent ši kelionė.

Savaitė po jos išsiskyriau su Džo. Norėjau pažinti savo poreikius ir seksualumą, bet tai tebuvo viena iš priežasčių. Myliu ir labai mėgstu seksą, noriu naujų partnerių ir to neneigsiu, bet su žmogumi, kuris to nesupranta ir net nebando į tai įsitraukti aš irgi negalėjau laikyti savo gyvenime. Galbūt iš mano memuarų nelengva tai suprasti, bet tai buvo ko gero geriausia savaitė mano gyvenime. Buvimas aplink nuogus ir besimylinčius žmones tikrai jaudina. Grįžusi namo galiu drąsiai nusirengti prieš naują partnerį ir nesidroviu flirtuoti ir mylėtis su tais vyrais, kurie man patinka.