Vyrai jį tiesiog dievina, moterims jis taip pat suteikia neapsakomą malonumą, žinoma, kalbame apie oralinį seksą. Ne veltui jis toks mėgstamas – juk burna galime suteikti visiškai kitokius, kur kas šlapesnius pojūčius, nei įprasto sekso metu.

Tačiau apie oralinį seksą vis dar sklando daugybė mitų ir nuogąstavimų, susijusių su šia sekso rūšimi, todėl straipsnyje atskleisime viską, ką reikia apie tai žinoti.

Oralinis – kas tai?

Oralinis seksas apima visas seksualines veiklas, kurių metu naudojama burna. Tai yra, kai lytinių organų stimuliacija atliekama lūpomis, liežuviu, dantimis ir gerkle.

 • Feliacija – oralinis seksas, kuris atliekamas vyrui;
 • Kunilingas reiškia oralinį seksą, kuris atliekamas moteriai;
 • Rimingas reiškia oralinį asmens analinės angos stimuliavimą.

Ar tai saugu?

Oralinio sekso metu pastoti negalima, tačiau jūs galite užsikrėsti ar perduoti kai kurias lytiniu keliu plintančias infekcijas (LPI). Esama įrodymų, kad moterys, kurios tenkinamos oraliniu būdu, turi didesnę makšties pienligės riziką. Rizika didesnė davėjui nei gavėjui. Taip yra todėl, kad tikėtina, jog davėjas liesis su lytinių organų skysčiais.

Oralinis lubrikantas Cherry (50 ml)
Oralinis gelis Taste It Pipirmetė (50 ml)
Lubrikantas Mint Tingle (75 ml)
Aromatizuotas lubrikantas Vanilė (50 ml)
-17%
Oralinis lubrikantas Šokoladas (100 ml)
(1)
13.90 € 11.58 €
-17%
Oralinis lubrikantas Vyšnia
(2)
13.90 € 11.58 €
Oralinis lubrikantas Vyšnia2
-17%
Oralinis lubrikantas Šampanas (100 ml)
(1)
13.90 € 11.58 €
Oralinis lubrikantas Kokosas (75 ml)
Lubrikantas Saldžioji Vyšnaitė (75 ml)

Rizika taip pat didesnė, jei turite įpjovimų, opų ar žaizdų. Po oralinio sekso venkite valytis dantis ar naudoti tarpdančių siūlą, nes tai gali sukelti dantenų kraujavimą. Jei norite atgaivinti burną, galite ją išskalauti ar sučiulpti mėtinį saldainį.

Taip pat oralinio sekso metu yra įmanoma užsikrėsti ŽIV, tačiau tikimybė yra mažesnė nei nesaugaus vaginalinio ar analinio sekso metu. Rizika gali būti didesnė, jei jūsų partneris ejakuliuoja jums į burną, ypač jei burnoje turite žaizdų.

Kaip apsisaugoti oralinio sekso metu?

Oralinio sekso vyrui metu naudokite prezervatyvą, taip sumažinsite LPI riziką. Jeigu jums nepatinka įprastų prezervatyvų skonis, pabandykite prezervatyvus su skoniu arba specialius oraliniam seksui skirtus lubrikantus.

Oralinio sekso moteriai metu, arba kai atliekate rimingą, naudokite specialias servėtėles. Tai maža, plona latekso ar plastiko plokštelė, kuri veikia kaip barjeras tarp makšties ar išangės ir burnos, ir užkerta kelią LPI plitimui.

Kaip atlikti oralinį vyrui?

Daugumai vyrų oralinis – tikra palaimos viršūnė, tačiau svarbu šį aktą atlikti teisingai. Feliacija gali tapti puikia preliudija ir pačiu aktu. Jei norite tobulai įvaldyti oralinio meną, nepamirškite, jog įgūdžiai neateina savaime, to reikia mokytis, be to, jei norite žinoti, kas labiausiai patinka jūsų partneriui, paprasčiausiai paklauskite. Na, o jei vyras jūsų prašo padaryti jam oralinį, tačiau jūs esate prieš, nebijokite to pasakyti.

Pirmiausia, derėtų pasirūpinti švara, todėl paprašykite partnerio pasinaudoti dušu.

Nuo ko pradėti?

Pernelyg dažnai oralinis seksas pradedamas nuo varpos čiulpimo. Norint, kad partneris pasiektų galingesnį orgazmą, geriau pradėkite nuo erzinimo. Išskyrus greituko atvejus, feliacija turėtų būti pradėta nuo erzinimo. Pradėkite bučiuoti ir laižyti aplink penį, vidinę šlaunų pusę, tada sėklides, po to lėtai pereikite prie varpos galvutės. Atsidūrusi ten, pasinaudokite savo liežuviu ir pakutenkite aplink galvutę, ypač jos apyvarpės pasaitėlį, varpos perskyrimą. Šiuo metu varpa jau turėtų būti kieta kaip uola ir ypatingai jautri viskam, ką jūs darysite. Galite ir toliau erzinti, jei jums patinka, bet mes nerekomenduojame to užtęsti per ilgai.

Viena bendra klaida, kurią daro feliaciją atliekančios moterys, yra ta, kad penio jaudinimui naudoja tik burną. Jos ir toliau tai daro tol, kol pradeda skaudėti žandikaulį ir kaklą. Geras oralinis seksas neturėtų būti pernelyg atsikartojantis, turėtų būti naudojama ranka, tyrinėjamos sėklidės, šlaunys ir (jei jums ir jam patinka) – analinė sritis. Stilių maišymas leidžia raumenims atsipalaiduoti, jūs išvengsite skaudančio kaklo ir pagerinsite savo veiklos rezultatus.

Patarimai pažengusioms

Kai tobulai įvaldysite oralinio pagrindus, galėsite imtis ir papildomų priemonių malonumui:

 • Naudojant lubrikantą. Tai leis greitesnius judesius ranka, kurie nesukels dirginimo. Feliacijai puikiai tiks tam skirti aromatizuoti lubrikantai. Plaktos grietinėlės, pastų ir kitų maisto produktų naudojimas taip pat gali būti įtrauktas, kad feliacija būtų dar erotiškesnė;
 • Įtraukiant sekso žaislus. Naudodama sekso žaislus, sustiprinsite partnerio jaučiamus pojūčius. Nesvarbu, ar tai įprastas vibratorius, vibracinis varpos žiedas ar oralinis simuliatorius, šie žaislai gali labai sustiprinti stimuliavimą.
 • Pasitelkus prostatos stimuliaciją. Jei jūsų vyras mėgsta eksperimentuoti, mes rekomenduojame stimuliuoti jo prostatos liauką pirštu arba analiniu žaislu, kuris jo orgazmą perneš į visiškai naują malonumų pasaulį;
 • Kitas, sunkiau įvaldomas įgūdis, yra gilus apžiojimas. Gilaus apžiojimo atlikėjas ima visą varpą į burną gerkle žemyn. Daugeliu atvejų, jausmas yra toks intensyvus, kad orgazmas vyrams ateina itin greitai. Tai iš tikrųjų malonu, tačiau išmokti kontroliuoti springimą sudėtinga. Jūs galite treniruoti savo springimo refleksus, stengiantis apimti tiek varpos, kiek jūs galite. Su laiku, jūs galėsite eiti vis giliau ir giliau, kol galiausiai tilps visa.

Ejakuliacija – nuryti ar išspjauti?

Daugumai vyrų atrodo labai erotiška, kai jų partnerė nuryja spermą, bet jei jums tai kelia nepatogumo jausmą, nedarykite to.

Dažnai moterys nutraukia oralinį seksą iškart po ejakuliacijos. Vietoje to, jūs ir toliau, minutę ar dvi, turėtumėte švelniai stimuliuoti orališkai arba ranka. Po kulminacijos varpa tampa daug jautresnė, todėl pabandykite šį jausmą pratęsti šiek tiek ilgiau. Būkite atsargi, nes kai kuriems vyrams žaidimas po visko yra per stiprus.

Dažniausiai daromos klaidos

Kad ir kaip tobulai būtumėte įvaldžiusi mineto techniką, vis dėlto labai tikėtina, kad darote ir klaidų, dėl kurių ir jūs, ir partneris patiriate mažiau malonumo, nei galėtumėte, arba apskritai jo nepatiriate. Taigi pamėginkime išsiaiškinti tas dažniausias klaidas bei aptarti, kaip jų išvengti.

Vietos klaidos:

 • Visa, kas geriausia – tik galvutei. Penio galvutė labai jautri. Tačiau ilgai ją dirginant šis jautrumas susilpnėja, pojūčiai tampa ne tokie intensyvūs. Todėl vertėtų daugiau dėmesio skirti ir kitoms penio vietoms. Jo kamienas taip pat itin jautrus glamonėms, ypač viršutiniame trečdalyje. Ir nepaisant to, kad apatinio trečdalio jautrumas ne toks didelis, dauguma vyrų dievina gilųjį minetą, kai pilnai apžiojamas visas penis, ir moters nosis baksnoja gaktą. Jei ji nėra pasirengusi tokiems įgūdžių ir treniruočių reikalaujantiems triukams, geriau skirti daugiau dėmesio penio kamienui, laižyti ir glamonėti jį nuo pagrindo link viršaus, ir atvirkščiai;
 • Pamirštas kapšelis. Šioje vietoje taip pat apstu jautrių zonų, kurias liečiant vyrui suteikiamas didžiulis malonumas. Tiesa, ne visi vyrai net patys žino apie šį malonumų šaltinį, kadangi masturbuodamiesi patys labai retai liečia ir kapšelį, ypač jo užpakalinę dalį. Kapšelį galima glamonėti ir rankomis, ir burna. Svarbu gerai sutepti seilėmis, nes ant kapšelio esanti drėgmė greitai išgaruoja, o sausos glamonės didelio malonumo nesuteikia.

Būdo klaidos:

 • Skubėjimas. Moterys mano, kad vyrai seksui nusiteikę visada. Iš tikrųjų ne visai taip. Tam, kad nusiteiktų – tiek psichologiška, tiek fiziologiškai, – vyrams taip pat reikia laiko. Todėl pereiti prie oralinių glamonių staiga, per greitai – nepatartina. Retkarčiais netikėtumo efektas gali būti labai intriguojantis, tačiau nuolat užklupti iš netyčių nereikėtų;
 • Pernelyg intensyvu. Stengtis, kad vyras kuo greičiau patirtų orgazmą – ne geriausias būdas suteikti jam malonumą. Tokiu atveju feliacija tampa mechaniniu veiksmu, mažai besiskiriančiu nuo masturbacijos ranka. Be to, vyras tokiu atveju gali įtarti, kad moteriai pats procesas nemalonus, ir ji nori kuo greičiau visa tai užbaigti, taigi su juo ji nepatiria susijaudinimo, o tik paklūsta;
 • Vienodumas. Sekso metu veikia ne tik mūsų fiziologija. Čia reiškiasi ir dėmesys, ir fantazija. Jei visą laiką vyks tik vienas ir tas pats, dėmesys atbuks, jautrumas sunyks, o fantazijai tiesiog nebeliks erdvės kur reikštis. Norint suteikti jam ne vien mechaninį malonumą, svarbu vis kaitalioti techniką, dirginant skirtingas erogenines zonas, varijuojant judesiais, paįvairinant juos glamonėmis. Svarbiausia – balansas: judesius būtina keisti, bet ne per dažnai, kad gaunami impulsai suspėtų pažadinti malonumą ir geismą.

Klaidingas elgesys:

 • Veido slėpimas. Tikriausiai girdėjote posakį, kad moterys myli ausimis, o vyrai – akimis. Iš tikrųjų daugelis vyrų patiria itin didelį malonumą, kai gali ne tik jausti partnerės glamones, bet ir matyti, kaip ji darbuojasi burna jo intymiausioje vietoje. Todėl galimybė matyti visą vaizdą, ypač – moters veidą oralinio sekso metu, daugumai vyrų teikia nepakartojamų pojūčių;
 • Tyla. Tai, kad vyrai dievina vizualinius dirgiklius, nereiškia, kad garsams jie apskritai abejingi. Aimanos, dejonės, atodūsiai, susižavėjimo aikčiojimai – visa tai leidžia jiems suprasti: moteriai patinka tai, ką ji daro. Spėlioti, ar jai patinka nusileisti žemiau, ar ne, jie nemėgsta.

Klaidingas įsitikinimas:

 • Viską žinau. Abejonės, ar oralinis seksas apskritai priimtinas – jau praeitas žmonijos etapas. Dabar tai – savaime suprantamas dalykas, kuriuo gali mėgautis ir vyras, ir moteris. Tačiau neretai malonumui koją pakiša kitas įsitikinimas – esą apie oralinį seksą žinote visiškai viską. Kad ir kiek literatūros būtumėte skaitę, kad ir kiek „treniruočių“ būtumėt turėję, visada lieka neištirtų, neišbandytų sričių.

Kunilingas moterims

Oralinis moteriai gali būti vienas nuostabiausių būdų ją patenkinti. Tačiau to, kaip ir feliacijos, reikia mokytis, todėl nesitikėkite, vos pabandęs būsite laikomas oralinio meistru.

Kunilingas moteriai gali suteikti išties išskirtiniu pojūčius ir nuostabų orgazmą, taip pat šis aktas idealus prieš sueitį, kai moteriai reikia ilgesnės preliudijos ir klitorio stimuliacijos norint, jog ji patirtų orgazmą.

Daugeliui vyrų partnerės lytinių organų skonis ir kvapas būna be galo seksualus ir jaudinantis, tačiau jei jūsų partnerės kvapas yra stipresnis nei galite pakelti arba ji nesijaučia patogiai, kai jūs esate ten apačioje (galvoja, kad jums nepatiks kvapas), pasiūlykite kartu nusiprausti po dušu arba vonioje.

Patarimai

Nesiseilėkite, nesikandžiokite, nenaudokite per didelio spaudimo, neskubėkite, nebūkite grubus ar įsitempęs – atsipalaiduokite ir mėgaukitės, ir ji mėgausis.

Nemanykite, jog oralinis seksas gali būti tik preliudija, nes jis puikiai tinka tiek įžangai, tiek kaip aktas ar malonumui po akto.

Būkite švelnus, mielas ir tyrinėkite, eksperimentuokite su technikomis ir pozomis, skaitykite jos kūno kalbą.

Kokias pozas rinktis?

Kai kurios oralinio sekso pozicijos yra geresnės nei kitos, nes leidžia lengviau priartėti prie jos kūno. Paguldykite partnerę ant nugaros, kojas lengvai praskėskite į šalis,paprašykite šiek tiek sulenkti kelius. Atsigulkite ant pilvo tarp kojų ir padėkite abi rankas po jos kojomis (tai palieka jūsų rankas laisvas). Sėdint tokia poza irgi tinka, tačiau tuomet abi rankas dėkite po jos sėdmenimis, laikykite juos ir priartinkite prie savęs. Dar viena gera poza yra tuomet, kai ji atsigula ant lovos, o sėdmenys ir pėdos ant lovos krašto. Jūs klaupiatės prieš ją. Žinoma, tinkamų pozų oraliniam yra ir daugiau, tačiau pradedančiajam užteks ir šių.

Moters erogeninės zonos

Moterų kūnai yra pilni erogeninių zonų. Iš tiesų, beveik kiekvieną moters kūno vieta gali būti vadinama erogenine zona, todėl niekada neapribokite savęs vien vagina ir krūtine. Glamonėkite ir bučiuokote vidines šlaunų pusės, vietas už kelių, sėdmenis, kaklą, ausis ir pėdas, nes tai yra karštieji taškai, kurie niekada neturėtų būti ignoruojami.

Sekso žaisliukų panaudojimas

Sekso žaisliukų panaudojimas atliekanti oralinį seksą, suteiks jai papildomų pojūčių. Nebijokite eksperimentuoti ir rasite tai, kas labiausiai jai patiks. Pradėkite galite nuo paprasčiausio vibratoriaus, geriau rinkitės nedidelį, kompaktiško dydžio žaisliuką, kuris puikiai tilptų tarp jūsų burnos ir jos lytinių organų. Taip pat siūlome išmėginti ir klitorio stimuliatorių, kuris suteiktų jai papildomos stimuliacijos, kol jūs liežuviu tyrinėjate jos vaginą. Dar vienas puikus žaislas oraliniam seksui gali būti analinis kaištis (žinoma, jei ji tam neprieštarauja).

Pratimai burnos raumenims ir liežuviui stiprinti

Kad galėtumėte atlikti oralinį seksą moteriai ilgą laiką, yra daug pratimų, kurie gali padėti sustiprinti burnos raumenis. Štai keletas liežuvio pratimų ir pozicijų skirtų tam, kad kunilingas būtų atliktas kokybiškai:

1. Iškiškite liežuvį kiek tik galite iš burnos ir bandykite paliesti savo nosį. Kai esate tokioje padėtyje, laikykite tas pačias raumenų grupes stabiliai ir pradėkite aplink judėti liežuviu. Praktikuokitės taip: judinkite liežuvį pagal laikrodžio rodyklę, prieš laikrodžio rodyklę ir aukštyn – žemyn.

2. Atpalaiduokite žandikaulį, judinkite liežuvį bandydami išlaikyti liežuvį pastoviame kontakte su viršutiniu ir apatiniu gomuriu (tuo pačiu metu). Kai esate tokioje padėtyje iškiškite liežuvį iš burnos. Kartokite kelis kartus. Labiau pažengusieji, pabandykite išlaikyti burną užčiauptą ir sukite liežuvį viduje ratu, ir žinoma, išlaikykite pirminę poziciją.

3. Iškiškite liežuvį, stenkitės išlaikyti plokščią ir atpalaiduotą. Lėtai, laikydami poziciją, sugarbanokite platų liežuvio galą aukštyn, žemyn ir į šonus. Praktikuokite penkis kartus po dešimt, kiekvieną judesį palaikydami 2 sekundes.

Poza 69 – kodėl ji ne visada tinkama?

Atrodo, jog ši poza yra kiekvienos poros svajonė – juk vienu metu abu partneriai ir gauna, ir duoda, todėl jaučia neapsakomą malonumą. Nepaisant to, daugelis porų oraliniam seksui mieliau renkasi kitas pozas. Kodėl? Štai penkios priežastys:

Per daug… užpakalio. Toli gražu ne visiems žmonės priimtina mintis, kad oralinio sekso metu veidas atsiduria taip arti išangės ir partnerio pėdų. Ir nors užsimerkti, nežiūrėti, atsipalaiduoti – visai nesunku, tokios smulkmenos užtenka, kad poza būtų išbraukta iš seksualinio meniu.

Sunku sutelkti dėmesį. Nesvarbu, kuris partneris šioje pozoje būna viršuje, kuris – apačioje. Svarbiausia – kad daugybei žmonių sunku elementariai susikoncentruoti ir mėgautis jausmu, kai vienu metu ir pats gauna malonumą, ir suteikia jį kitam. Oralinis seksas, kitaip nei įprastas vaginalinis seksas, reikalauja tam tikrų papildomų pastangų rūpinantis, kaip suteikti partneriui malonumą. Kai tuo pat metu kūną purto ir partnerio teikiamo malonumo bangos, iš esmės tampa sunku efektyviai kontroliuoti savo judesius, o išsimušus iš ritmo vėl grįžto prie buvusio susijaudinimo lygio. Taigi rezultatas – atimta galimybė patirti pilnavertį malonumą ir praleista proga suteikti daugiau malonumo partneriui.

Netinkamas kampas. Priklausomai nuo partnerių ūgių skirtumo ir kūno sudėjimo, kampas, kuriuo atliekamas oralinis aktas, gali būti labai nepatogus. Šis diskomfortas nejaučiamas kai oraliniu būdu yra maloninamas tik vienas partneris. O štai pamėginus tai daryti sinchroniškai, dėl netinkamai pasirinkto kampo vyras gali tiesiog nepasiekti moters jautriausių taškų, o moteris – nepatogiai palenkti penį, kas partneriui taip pat neteiks malonumo.

Baigimo momentas. Orgazmo metu kūnas dažnai nevalingai sutrūkčioja. Tiek vienas, tiek kitas partneris gali trumpam prarasti judesių kontrolę. Jei mylintis kitomis pozomis tai nėra reikšmingas faktas, pozoje 69 tai net labai svarbu. Ar partnerė pasirengusi nuryti? Ar partneriui bus patogu kvėpuoti, jei ji keliais suspaus jo galvą? Daug klausimų, į kuriuos atsakymo iš anksto negali žinoti nė viena pora.

Higiena. Dėl savaime suprantamų priežasčių, higienos klausimas – itin aktualus. Menkiausias nesklandumas su švara ar kvapais – ir tokia poza gali virsti visiška kančia. Tad jei tik rengiatės pabandyti – nepamirškite idealios švaros!

Priežastys, kodėl moterims nepatinka feliacija

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių moteris gali atsisakyti atlikti oralinį vyrui. Dažnai priežastys būna psichologinės, taip pat dažnai dėl to gali būti kaltas ir partneris. Visgi didelė dalis moterų mielai pamalonintų savo partnerį oraliniu būdu, bet… pats partneris tą malonumą atgraso, todėl pateiksime penkias priežastis, kodėl taip nutinka:

Jis paleidžia į darbą rankas. Kai partneris oralinio sekso metu ima darbuotis rankomis suėmęs moters galvą – jai gali būti išties nemalonu. Nesvarbu, kad porno filmuose toks dulkinimas per burną tiesiogine prasme – įprastas reginys. Daugumai moterų tai tiesiog nepatinka. Jeigu jis nori, kad ji tai darytų greičiau, giliau arba lėčiau – gali pasakyti. O komplimentai, kaip nuostabiai ji darbuojasi burna ir kaip gundančiai atrodo tuo metu, apskritai gali padaryti stebuklus. Taigi – šalin rankas!

Jis neperspėja, kada baigs. Retai moteriai patinka netikėtai ištryškęs spermos fontanas burnoje. Visoms likusioms tai – labai nemaloni staigmena. Todėl išties sąžininga būtų pirmiausia paklausti, ar ji būtų nieko prieš, jei jis baigs į burną. Ir net jei ji nori mėgautis oraline meile iki galo, vis tiek perspėti, kai kulminacijos akimirka priartės. Jei moteris nenori gauti spermos porcijos į burną – jis gali baigti ant kitos jos kūno vietos. Būtent – kūno, o ne veido, nes tokia atomazga irgi daugumai moterų atgrasi. Kitaip tariant, tikėtis, kad ji jaus euforiją, kad ir kur benuspręstum iššauti savo sėklą – naivu.

Ji nesulaukia atsakomojo vizito. Vis dar yra vyrų, kuriems gauti oralines glamones – norma, o štai patiems nusileisti piečiau – jau neįmanoma misija. Deja, kiekvienas veiksmas (o šiuo atveju – neveiksmas) turi atoveiksmį. Taigi anksčiau ar vėliau partnerė taip pat apsispręs nebesukti tuo keliu.

Per daug augmenijos. Gaktos plaukai ir oralinis seksas – sunkiai suderinami dalykai. Ir jei moterims depiliacija ir higienos procedūros – įprasta grožio ritualų dalis, vyrams dažnai pašalinti savo augmeniją aplink pasididžiavimą – tikras iššūkis. Tiesa, iššūkis, kuriam verta ryžtis. Nes gaktos plaukai ne tik lenda į burną oralinio sekso metu, taip jį iš malonaus paversdami įkyriai erzinančiu, bet ir skleidžia nekokį kvapą, kas irgi nedidina noro leistis su burna į tą teritoriją.

Jis per lėtas. Jei ji burna ten, žemai, turi darbuotis 10 minučių ir ilgiau, kol jis pasieks orgazmą, meilės aktas virsta maratonu. Jo metu nuvargstama, o malonumo – mažoka. Todėl jei jauti, kad tavo draugužiui iki fejerverkų dar labai toli – skirk daugiau dėmesio glamonėms, vienas kito jaudinimui, jei reikia – pats pasidarbuok ranka ar paprašyk jos tai padaryti, ir tik tada, kai būsi pakankamai susijaudinęs, duok ženklą, kad nori jos prisilietimų lūpomis.

Turbūt daugelis sutinka, jog oralinis seksas tiek vyrams, tiek moterims gali suteikti labai daug malonumo, tačiau svarbu šio meno mokytis. Nenusiminkite, jei po kelių bandymų, partneris ar partnerė jums turės nusiskundimų – juk per vieną dieną meistru netapsite. Mokykitės, tobulėkite ir tapsite oralinio meistrais!