Didžiausias sexshopas Lietuvoje
Dalintis Facebook

Moters orgazmas

Yra dviejų pagrindinių tipų moters orgazmas - klitorio ir G-taško (dar žinomas kaip vaginalinis orgazmas). Masturbuojantis moterys įprastai išmoksta save patenkinti klitorio pagalba. Daugelis moterų negali patirti orgazmo lytinių santykių metu, nes partneriai nėra pakankamai susipažinę su teisinga stimuliacija.

Sueitis, visuotinai žinoma kaip vaginalinis aktas, gali būti vienas iš sudėtingiausių būdų moters stimuliacijai, jeigu atliekamas negalvojant. Nors jis sukuria jaudinančią, emociškai malonią ir erotišką atmosferą, moters klitorio stimuliacijos laipsnis yra žymiai mažesnis lyginant su masturbacija ar kunilingu. Galima įtraukti klitorio stimuliaciją į seksą, tačiau tai nėra būtina, jeigu jūsų moteris anksčiau turėjo vaginalinį orgazmą, ir jeigu žinote, kaip teisingai pataikyti į G-tašką. Niekas nenori į lytinį aktą įtraukti geometrijos, tačiau yra protinga žinoti, kurios pozicijos geriausiai stimuliuoja G tašką. Siekiant padėti jai pasiekti vaginalinį orgazmą, jums reikia įsitikinti, kad kiekvienu „kirčiu“ taikote tiesiai į G-tašką.

Kelios idėjos jos privedimui prie orgazmo:

Pirmiausia, mes norėtume jums priminti – atsipalaiduokite ir nesiekite orgazmo kaip tikslo. Kuo labiau norėsite, kad tai nutiktų, tuo mažiau tikėtina, kad tai įvyks. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės, tai yra svarbiausia dalis.

Sukimasis 

Sueities metu turėtumėte padidinti spaudimą moters klitoriui. Tai galima padaryti sukant klubus taip kaip tai darote „sukdamiesi“ šokių aikštelėje. Pabandykite stumti jos kirkšnių priekį su savo sritimi virš esančia varpos. Sūpavimas pirmyn ir atgal arba į šonus taip pat yra geras būdas.

Nykščio taisyklė

Moteris sėdi viršuje, vyras turi gulėti ant nugaros, dubens kaulus iškėlęs aukštyn ir įtempęs pilvo raumenis. Išlenkite klubus į viršų, tokiu būdu pagerinsite „sukimosi“ kokybę, tai gali būti pasiekta, po sėdyne padėjus pagalvę. Tada vyras turėtų padėti ranką virš moters gaktos ir liesti nykščiu moters klitorį. Kai moteris „joja: ant partnerio, jis tuo pačiu metu stimuliuoja jos klitorį.

Maksimizuotojas

Moteris guli ant nugaros, kojos tvirtai suglaustos. Vyras guli ant viršaus, arba stovi/klūpi priekyje. Užuot būti tiesiai vienoje linijoje su ja, vyras turėtų būti bent šiek tiek įstrižai. Abi jos kojos turėtų eiti per vieną petį, arba tiesiog vienoje jo kūno pusėje. Jis turėtų pradėti skverbtis. Ši pozicija yra skirta maksimaliai padidinti moterų klitorio stimuliaciją ir lengviausia atliekama vyrui stovint ar klūpint (pvz., moters kojos turėtų kaboti nuo spintelės, sofos ar lovos).

Sekso žaislų naudojimas

Sekso žaislai gali būti naudojami praktiškai bet kokios sekso padėties metu ir yra pats tiesiausias kelias norintiems pagerinti lytinius santykius ir pasiekti orgazmą. Toliau pateikta kai kurių populiariausių žaislų rūšių santrauka:

Vibraciniai klitorio įsiurbėjai (pompos)

Šios sekso prekės veikia taip: pridėkite kaušelio/taurės formos žaislą virš klitorio, spauskite pompą porą kartų, sukurdami įsiurbimą, tada įjunkite vibratorių, kuris paprastai yra pridedamas prie kaušelio. Siurbimas yra gerai, nes jis įtraukia daugiau kraujo į klitorį, todėl jis tampa jautresnis. Šios sekso prekės gali būti naudojamos lytinių santykių metu ir papildo neapsakomų jausmų antplūdžiu.

Įprasti vibratoriai

Tiems, kurie ieško ko nors su šiek tiek daugiau funkcijų, mes rekomenduojame įprastus vibratorius. Lytinių santykių metu jie gali būti naudojami bet kurios vietos stimuliacijai, gali būti įterpiami į išangę ar naudojami individualiai. Vibratoriai yra įvairių formų, dydžių ir paskirties.

Vibruojantys varpos žiedai

Šis žaislas iš esmės yra žiedas su vienu ar daugiau vibruojančių kiaušinėlių. Tiesiog nuleiskite žiedą žemyn varpos kotu, įjunkite vibraciją ir štai, fantastiškas malonumas abiem partneriams sekso metu.

smartadserver