Tuos, kurie mano, jog seksas telefonu – atgyvenęs dalykas, kuriuo nebe užsiima jokia pora, turime nuvilti. Taip, žmonės visa dar mielai šia pramoga praskaidrina sau gyvenimą! Ypač tada, kai mylimuosius skiria šimtai, o gal net tūkstančiai kilometrų! Kokiomis priemonėmis numalšinti ilgesį ir geismą?

 

Nors manoma, kad seksas telefonu labiau priimtinas vyrams, o moterų nuomonė šiuo klausimu yra negatyvi, tačiau tyrimų rezultatai byloja priešingai. Dailiosios lyties atstovėms telefoninis seksas taip pat nėra svetimas. Apklausoje dalyvavusios moterys atskleidė labai įdomių faktų, pavyzdžiui vienas iš jų – seksas telefonu nebūtinai būna tik tarp tų porų, kurias skiria didelis atstumas. Evelina paatviravo, kad dažnai paskambina vyrui į darbą ir gundančiomis, seksualiomis kalbomis įkaitina jį, kol jis liesdamas save patiria orgazmą. Tačiau atgalinio ryšio ir atsakymo ji nelaukia, mergina džiaugiasi galėdama malonumą suteikti mylimam žmogui. Tokia poros tradicija prasidėjo dar tada, kai abu mokėsi universitete. Mylimuosius skyrė nemažas atstumas, todėl atradę tinkamą progą jie kaskart užsiimdavo seksu telefonu, masturbuodavosi, kol abu patirdavo nepamirštamus orgazmus. Sukūrus šeimą,tradicija neliko pamiršta, karts nuo karto ji prisimenama tikrai džiugiai.

Ingrida teigia, jog seksas telefonu jos gyvenime atsirado visai neseniai. Vos tik jai pirmą kartą teko išvykti į ilgesnę komandiruotę darbo reikalais. Iš pradžių skeptiškai tai vertinusi, vieną vakarą nusprendė išbandyti. Pirmosios minutėmis buvo ypač nejauku, tačiau sužadėtinio padrąsinta mergina įveikė baimę ir patyrė nepamirštamą malonumą. Nuo dabar, kai išsiskirti tenka ilgesniam laikui, seksas telefonu padeda numalšinti aistrą ir beprotišką artimo žmogaus ilgesį.

 

Yra teigiančių, kad seksas telefonu tinkamas tik iškalbingiems, žodžio kišenėje neieškantiems žmonėms. Dievo dovaną, dar kitaip vadinamą iškalba arba charizma, gali pasigirti tik labai nedaugelis. Tačiau visko galima išmokti, aišku, jei labai norėsite ir stengsitės, žodyną išlavinti.


Taigi, pasitikėkite savimi ir nieko nelaukdami išbandykite seksą telefonu, liksite nustebinti naujais pojūčiais.