Didžiausias sexshopas Lietuvoje
Dalintis Facebook

Kegelio pratimai

Kegelio pratimai pavadinti jų kūrėjo Dr. Kegel vardu, kegelio (KAY-gill) pratimai gali būti naudojami PC raumens tonizavimui ir stiprinimui. Abi lytys turi šį raumenį ir jis palaiko šiuos moters organus: šlaplę, šlapimo pūslę, gimdą, makštį, tiesiąją žarną; o vyro: šlaplę, šlapimo pūslę, varpą ir tiesiąją žarną. Kadangi PC raumenys dalyvauja orgazme ir ejakuliacijoje, atliekant šiuos pratimus reguliariai, tai padės pataisyti impotencijos ir šlapimo takų problemas. Kiekvienas gali išmokti, naudoti ir daryti Kegelio pratimus, o įdėjus šiek tiek laiko ir pastangų, rezultatai visada palankūs.

Atminkite, kad atliekant kegelio pratimus būtina mėgautis. Nustatykite juos pagal savo grafiką; sužinokite, kas jums patinka ir, jei galite, įtraukite savo partnerį. Norėdami pasiekti kuo greitesnių ir geresnių rezultatų, turėtumėte mankštintis kasdien. Raumenys nesustiprės per naktį, bet jei laikysitės režimo, jūs pastebėsite pokyčius po maždaug trijų savaičių.

PC raumens paieška:

PC raumuo yra tas, kurį jus sutraukiate, kai norite į tualetą ir bandote sulaikyti. Kitą kartą jums šlapinantis, bandykite sustabdyti nenaudodami pirštų. Atkreipkite dėmesį, kad Kegelio pratimai paprastai nėra daromi šlapinantis.

PC raumens treniravimas:

Kegelio pratimai gali būti daromi bet kuriuo metu, kai jūs stovite. Kadangi jūs niekada nepavargsite ar nesuprakaituosite juos darydami, jūs netgi galite daryti juos per verslo susitikimą. Pabandykite rasti laiko ir vietą, kuri yra patogi jums, nes taip bus lengviau išlaikyti koncentraciją, jeigu tai jūsų dienotvarkės dalis.

Kegelio pratimų privalumai:
Moterims:

-Lengviau pasiekti orgazmą.
-Intensyvesnis orgazmas.
-Padidėjęs makšties jautrumas, gilesnis seksualinis pasitenkinimas.
-Mažesnė šlapimo nelaikymo rizika (t.y. negalėjimas sulaikyti šlapimo).
-Lengvesnis gimdymas, o po gimdymo makšties raumenys greičiau gis.
-Geresnis seksas jūsų vyriškos lyties partneriui, nes galėsite suspausti raumenį, kai šis gaubs jo penį.

Vyrams:

-Stipresnė erekcija.
-Intensyvesnis orgazmas.
-Padidėjusi ejakuliacijos galia.
-Mažesnė impotencijos rizika.

Kegelio pratimų technikas skaitykite šiame staipsnyje.

Moterims lavinti makšties raumenis padeda ir kegelio kamuoliukai.

Kegelio pratimai   Kegelio pratimų technikos   Kegelio pratimai vyrams

smartadserver