Nėra nieko labiau jaudinančio nei geras masažas. O tai patirti pagelbės kokybiškas masažo aliejus. Nenaudokite kūdikiams ar virimui skirtų aliejų. Pirmiausia dėl to, kad abu yra labai riebūs ir juos labai sunku nuplauti. Antra, jie tikrai taip skaniai nekvepia. Jums reikia dieviškai kvepiančio masažo aliejaus – mūsų sekso prekių parduotuvė pasiūlys jų tikrą įvairovę.


Kaip išsirinkti masažo aliejų?


Kokio masažo trokštate ar kokiu ruošiatės pamaloninti savo partnerį? Ar norite atpalaiduojančio masažo? Gal intensyvaus raumenų masažo? O kaip dėl stresą nuimančio masažo? Pasirinkite aliejų tinkantį jūsų pasirinkto masažo tipui. Kvapų įvairovė taip pat labai didelė, rinkitės, eksperimentuokite, atraskite, kas jums yra maloniausia ir teikia didžiausią palaimą.


Masažo aliejai tinka ne tik masažui!


Neapsiribokite masažo aliejus naudodami tik masažui. Šie aliejai taip pat gali būti naudojami ir tam, kad suteiktų slydimą sekso žaislams. Silikoninio pagrindo lubrikantai tinka prezervatyvams ir lateksui, tačiau jokiu būdu nenaudokite jų drauge su silikoniniais sekso žaislais. Silikoninio pagrindo lubrikantas puikus sekso žaidimams (ypač analiniams), masažui, bet tik su silikono neturinčiais sekso žaislais. Norėtume atkreipti dėmesį, kad mūsų siūlomi masažo aliejai ir lubrikantai tinka ir jautriai odai bei nėra alergizuojantys. Jie suteikia odai minkštumo, švelnumo bei elastingumo.


Kai kurie masažo aliejai puikiai tinka oraliniam seksui


Norite užsiimti oraliniu seksu tada kai naudojate masažo aliejus? Nebijokite – kai kurie turi nuostabų saldų skonį, ir jis oralinį seksą padarys dar malonesnį. Užtepkite masažo aliejaus ar lubrikanto ant viso kūno. Nepamirškite ir tokiu erogeninių zonų kaip krūtys,  krūtų speneliai, ar ausų speneliai. Naudokite lubrikantą su skoniu ir tai suteiks jums dvigubą malonumą.


Erotinis masažas


Niekas taip nenuramina pavargusių raumenų, kaip masažas. O erotinis masažas prideda papildomų prieskonių atsipalaidavimui. Skirkite keletą valandų erotiniam masažui. Prieš tai būtinai įsigykite geriausių erotinio masažo aliejų mūsų parduotuvėje.


Pasiruoškite


Lova arba banketinio dydžio stalas tinkamiausi masažui. Reikėtų, kad kambarys būtų ganėtinai šiltas, todėl jei turite galimybę atsukite šilumą. Abu nusiprauskite po dušu. Kai būsite švarūs keliaukite vietos, kurioje vyks masažas link.


Išsirinkite aliejų


Išsirinkite mėgstamą masažo aliejų. Tam, kad masažas būtų malonesnis aliejų reikėtų sušildyti, geriausia tai padaryti aliejaus buteliuką įdėjus į karštą vandenį arba apie 30 sekundžių pašildyti mikrobangų krosnelėje. Pirmiausia aliejų reikėtų išbandyti kelis lašus užlašinus ant odos. Juk nenorėtumėt kad aliejus būtų per kaštas? Tegu partneris atsigula ant pilvo ir galite pradėti. Tokios sekso prekės, kaip falo imitatoriai su laikikliais, įprasti falo imitatoriai, vibratoriai, spenelių spaustukai gali būti puikiai panaudojami drauge su masažo aliejais arba po erotinio masažo.


Išmasažuokite įtampą!


Užpilkite ant rankų šiek tiek aliejaus ir patrinkite rankas vieną į kitą. Pirštų pagalvėlėmis ir delnų apačiomis masažuokite aplink savo partnerio kaklo sritį, pečius, rankas, delnus, liemenį, užpakalį, kojas ir pėdas. Ypatingai jautrios kūno vietos yra aplink kaklą, pečius, stuburą ir uodegikaulį. Dabar apverskite savo partnerį ant nugaros ir masažuokite jį lygiai taip pat kaip prieš tai.