Jeigu sumanėte paįvairinti savo seksualinį gyvenimą – penio užmovos gali jums padėti tai padaryti. Penio mova – tai universalus žaisliukas, suteikiantis karštų pojūčių abiems partneriams. Penio movos funkcijos yra kelios – varpos didinimas, papildoma stimuliacija moteriai, bei ejakuliacijos atitolinimas. Visas šias funkcijas ir aptarsime:Didinimas


Daugelis vyrų svajoja apie įspūdingo dydžio pasididžiavimą, kuriuo galėtų padaryti moteriai įspūdi, bei suteikti nepamirštamus potyrius. Dažna moteris taip pat trokšta išmėginti seksą su vyru, kuris apdovanotas įspūdingais matmenimis. Jei gamta jūsų tuo neapdovanojo – nenusiminkite, penio mova gali padėti prailginti ir pastorinti varpą. Didinančios užmovos gaminamos iš itin realistiškos medžiagos – glotnios, primenančios žmogaus odą, purios ir minkštos, natūraliai atrodančios, dekoruotos tikroviška galvute ir venų raštu. Naudojimas paprastas – vyrui tereikia varpą įstatyti į tuščiavidurę movą ir galima mėgautis malonumais! Patikėkite, jūsų partnerė bus dėkinga už nepakartojamus pojūčius.


 


Užmovas, prailginantis ir pastorinantis varpą.

 


Ejakuliacijos atitolinimas


Neretai vyrai susiduria su nemalonia problema – priešlaikine ejakuliacija. Per didelis jautrumas iššaukia per greitą pabaigą. Tokioje situacijoje dažniausiai nusivylę lieka abu – moteris nespėja nieko pajusti, o vyras jaučiasi nevisavertis, negebėdamas patenkinti partnerės. Išeitis egzistuoja – penio movos uždara galvute mažina jautrumą, šiek tiek suspaudžia, taip atitolindamos ejakuliacija ir lytinis aktas trunka žymiai ilgiau, nei įprastai.


 


Užmovas, atitolinantis ejakuliaciją

 


Stimuliacija


Penio movos gali būti dekoruotos įvairiu reljefiniu raštu – gumbeliais, spygliukais, bangelėmis, perliukais – visa tai skirta tam, kad stimuliuotu moters lytinius organus ir suintensyvintų visus pojūčius sekso metu. Moteris stimuliacijos dėka gali susijaudinti greičiau, o orgazmas bus stipresnis, nei įprastai.

Stimuliuojančios užmovos taip pat gali būti vibruojančios. Vibracija dar labiau sustiprins pojūčių intensyvumą. Vibracija gali būti reguliuojama arba vieno rėžimo. Dažnai į užmovos komplektą įeina vibruojanti kulka, kurią norint vibracijos, galima įstatyti į žaisliuką, arba galima naudoti atskirai, kitų jautrių erogeninių zonų stimuliacijai.


 


Stimuliuojantis varpos užmovas.

 


Medžiagos, iš kurių paprastai būna gaminamos penio užmovos:


Medicininis silikonas


Itin sterili ir higieniškas medžiaga, jos paviršiuje nesikaupia bakterijos. Lengvai valoma, pasižymi ilgaamžiškumu. Maloni, prisitaikanti prie kūno medžiaga, paviršius švelnus ir glotnus. Tampri ir elastinga.


 


Silikoninis užmovas.

 


Želinis plastikas


Minkšta ir elastinga medžiaga, dėvisi greičiau, nei silikonas. Tinka norintiems išbandyti erotiškas naujoves, tačiau turintiems ribotą biudžetą.


 


Želinis varpos užmovas.

 


Nature skin (TPE)


Itin realistiška, minkšta, puri, tikrą žmogaus kūną primenanti medžiaga. Pasižymi tikroviškumu, itin natūraliais pojūčiais. Dažniausiai naudojama užmovoms, skirtoms prailginti vyro varpą – siekiant partnerei suteikti kuo realistiškesnius pojūčius.


 


Realistiškas varpos užmovas.

Užmovų priežiūra ir naudojimas


Užmovą reikėtų laikyti specialiame maišelyje ar dėžutėje, atskirai nuo kitų daiktų. Po kiekvieno naudojimo nuplauti vandeniu ir muilu, arba nuvalyti antibakteriniu žaislų valikliu – taip užtikrinant idealią higieną. Jei užmova pagaminta iš realistiškos TPE medžiagos, papildomai patariama naudoti specialią priežiūros pudrą – taip žaisliukas mažiau dėvėsis, pirminė išvaizda išsilaikys gerokai ilgiau.

Užmovas rekomenduojama naudoti kartu su lubrikantu. Jei žaisliukas pagamintas iš silikono, rinkitės vandens pagrindo lubrikantus.