Tikriausiai niekas neprieštarautų teiginiui, jog seksualinis gyvenimas svarbus mūsų sveikatai ir laimei. Moksliniai tyrimai patvirtino, jog visavertį seksualinį gyvenimą turintis žmogus yra laimingesnis, jo organizmas gamina daugiau laimės hormonų – dopamino ir seratonino, reguliariai mylintis žmogaus imunitetas tampa stipresnis, jis gali būti atsparesnis ligom ir virusams. Taip pat yra tyrimų, teigiančių, jog moterys, kurios reguliariai patiria orgazmą, gali atrodyti iki 6 metų jaunesnės.


Taigi, žinome jog seksualinis gyvenimas svarbus, ir kyla klausimas – kaip seksą pagerinti? Kaip neleisti lovoje įsivyrauti rutinai ir nuoboduliui? Viena iš išeičių – sekso žaislai, jie paįvairina sekso rutiną ir dovanoja daugiau malonumo abiem partneriams. Kaip išsirinkti, kai pasiūla tokia gausi? Šiandien sužinosite apie labai populiarų sekso žaisliuką – penio žiedą. Tai sekso prekė idealiai tinkanti pradedantiesiems, tačiau ir pažengę erotinių prekių mylėtojai puikiai ras kur jį pritaikyti.Visų pirma, svarbu paminėti, jog penio žiedai gali būti dviejų rūšių – vibruojantys ir nevibruojantys. Tarpusavyje šios kategorijos skiriasi savo funkcija, todėl papasakosime apie kiekvieną jų atskirai:


Nevibruojantys žiedai (užveržėjai)


Nevibruojantys žiedai, arba kitaip – užveržėjai, skirti tiems, kurie nori pasimėgauti ilgesniu, nei įprasta seksu. Jų pagrindinė funkcija – prailginti lytinio akto trukmę. Kaip tai veikia? Ant varpos uždėtas penio užveržėjas, tampriai apspaudžia, taip sulaikydamas kraują audiniuose, to pasekoje erekcija trunka ilgiau. Dažnai užveržėjų suspaudimo intensyvumas yra reguliuojamas – vyras pats gali nuspręsti, kiek užveržti, jog būtų patogu ir nesijaustų diskomforto. Ar užveržėjus naudoti yra saugu? Taip, tai visiškai saugu, jei naudojant laikomasi kelių paprastų taisyklių – neveržti tiek, jog būtų jaučiamas skausmas, nelaikyti užveržėjo ant varpos ilgiau, nei 20 minučių, kitu atveju gali būti sutrikdoma kraujotaka, bei deguonies apytaka audiniuose.


 


Reguliuojamas užveržėjas

 


Vibruojantys žiedai


Žiedai su vibracija yra viena populiariausių prekių poroms. Žiedas paprastai turi vibruojančią galvutę, kuri mylintis liečia moters klitorio zoną ir ją stimuliuoja viso akto metu. Tai yra itin aktualu moterims, kurios patiria tik klitorinį orgazmą, ir šio tipo stimuliacija joms būtina. Papildomos vibracijos dėka moteriai orgazmas ateina greičiau, bei būna stipresnis ir trunka ilgiau nei įprastai. Kokia nauda vyrui? Na, žinoma, tikriausiai kiekvienas vyras yra laimingas matydamas patenkintą mylimąją, tačiau tai dar ne viskas: vibracija persiduoda visame žiedo paviršiuje, todėl ir vyras jaus papildomus vibracijos teikiamus pojūčius. Vibruojančius žiedus galima skirstyti į kelias kategorijas:


Klasikinis vibro žiedas


Aptakios formos, tamprus, su vibruojančia kulkele viršuje, kuri skirta klitorio stimuliacijai. Dažniausiai varomas baterijomis, kurios būna pridėtos kartu su žiedu. Vibracija paprastai būna vieno rėžimo, nereguliuojama.


 


Klasikinis vibruojantis penio žiedas

 


Žiedas su įmantria galvute


Zuikučiai, drambliukai, delfinai – tai tik keletas iš jų, žiedų su įmantriomis vibruojančiomis galvutėmis. Šie žiedai atrodo itin žaismingai, tačiau neapsigaukite – tai ne vien tik išvaizda, kiškučio ausytės, ar dramblio straubliukas yra sukurtas taip, jog itin intensyviai stimuliuotų klitorį. Kartais vibracijos intensyvumas gali būti reguliuojamas, keičiami vibracijos dažniai. Šis žiedų tipas rekomenduojamas, jei gero sekso neįsivaizduojate be klitorio stimuliacijos.


 


Vibruojantis penio žiedas – zuikutis

 


Įkraunami žiedai


Tai vibro žiedas varomas ne baterijomis, o įkraunamas USB pakrovėju. Šis variantas žymiai patogesnis, pasibaigus baterijoms nereikia sukti galvos dėl jų pirkimo – paprastai ir patogiai žiedą galite pakrauti lyg mobilųjį telefoną. Toks variantas taip pat draugiškesnis gamtai. Pakraunami žiedai dažnai būna atsparūs vandeniui – galima užsiimti žaidimais duše arba vonioje. Vibracija dažnai būna reguliuojama, galima rinktis iš kelių intensyvumo dažnių, kartais tokie žiedai būna valdomi per atstumą pulteliu ar netgi mobiliuoju telefonu!


 


Įkraunamas vibruojantis penio žiedas

 


Medžiagos iš kurių gaminami vibruojantys žiedai bei užveržėjai:


Medicininis silikonas


Pati ilgaamžiškiausia, maloniausia kūnui medžiaga. Tampri, prisitaikanti prie varpos dydžio, patvari, lengvai valoma, ant jos nesikaupia bakterijos, yra sterili. Silikonas labiausiai tinka norintiems aukščiausios kokybės bei maloniausių pojūčių.


Silikoninis penio žiedas

 


Želinis plastikas


Itin tampri, minkšta medžiaga, prisitaikanti prie kūno. Nėra tokia atspari, kaip silikonas, greičiau dėvisi, dažniau plyšta. Medžiaga nebrangi, todėl tinka norintiems išmėginti žiedo teikiamus malonumus, bet turintiems ribotą biudžetą.


 


Žiedas, pagamintas iš želinio plastiko

 


Metalas


Iš metalo kartais gaminami žiedai ir užveržėjai, atitolinantys ejakuliaciją. Tiks aštresnių pojūčių mėgėjams, BDSM ir fetish propaguotojams. Pasižymi ilgaamžiškumu, valomas itin lengvai.


 


Penio užveržėjas su metalo detalėmis

 


Žiedų priežiūra:


Nepriklausomai nuo to, ką pasirinkote – vibro žiedą ar užveržėją, šių žaislų priežiūra panaši – po kiekvieno naudojimo žiedą reikia nuplauti (jei žiedas nėra atsparus vandeniui, nenardinkite vibruojančios galvutės) su vandeniu ir muilu arba nuvalyti specialiu antibakteriniu sekso žaislų valikliu, bei leisti nudžiūti,

Kad žiedo teikiami pojūčiai būtų dar malonesni, rekomenduojame kartu naudoti ir lubrikantą.


Jei iki šiol nebandėte jokių sekso žaislų ir manote jog atėjo laikas pagerinti savo seksualinį gyvenimą ir išbandyti kažką naujo, penio žiedas gali būti būtent tai, ko jums reikia.