Rūšiuoti

Analiniai lubrikantai

Analiniai lubrikantai - tai specialios, analiniam įsiskverbimui skirtos priemonės. Tam geriausiai tinka aliejiniai arba silikoniniai lubrikantai. Jie ...yra tirštesnės konsistencijos ir suteikia švelnų bei malonų slydimą. Galite rinktis atpalaiduojančius ar šaldančius lubrikantus, kurie užtikrins ilgesnį ir kokybiškesnį analinį seksą.

Daugiau
Vaginaliniai
Vaginaliniai
Analiniai
Analiniai
Oraliniai
Oraliniai
Vandens pagrindu
Vandens pagrindu
Silikono pagrindu
Silikono pagrindu
Natūralūs
Natūralūs
Šildantys ir šaldantys
Šildantys ir šaldantys
Fistingui
Fistingui
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Populiaru
Populiaru
(14)
20.95 €
-15% Akcija
Populiaru
Video
-15% Akcija
Populiaru
Video
(3)
32.26 € 37.95 €
Video
Video
(7)
24.95 €
Populiaru
Populiaru
(10)
9.95 €
Video
Video
(2)
24.90 €
(2)
24.95 €
(7)
20.95 €
Naujiena
Naujiena
14.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(13)
11.95 €
(3)
5.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(2)
9.95 €
(1)
9.95 €
Naujiena
Naujiena
18.95 €
Video
Video
(1)
22.95 €
13.95 €
Naujiena
Naujiena
26.95 €
Naujiena
Naujiena
15.95 €
Naujiena
Naujiena
32.95 €
(2)
10.95 €
(2)
9.95 €
(2)
16.95 €
(4)
15.95 €
13.99 €
Naujiena
Naujiena
14.95 €
Naujiena
Naujiena
27.95 €

Tam ryžtasi vis daugiau žmonių, tačiau apie tai kalbėti dažnam nepatogu ir nemalonu. Tai gali atnešti naujus ir unikalius potyrius į jūsų miegamąjį. Viskas, ko jums reikia, yra didelis noras ir nors truputis drąsos tai pabandyti. Taip,- mes kalbame apie analinį seksą.

Analinis seksas ypač mėgstamas vyrų, nes jo metu vyro varpa atsiduria itin siaurame tarpelyje. Vyrai patiria tokį stiprų malonumą, kad pirmieji bandymai užsiimti šio tipo seksu, tikriausiai, netruks labai ilgai ir vyro orgazmas ateis itin greitai.

Kaip gi dėl malonumo moteriai - ar ji gali patirti orgazmą analinio sekso metu? Atsakymas - neabejotinai, taip.

Nebijokite ir nedvejokite - išbandykite analinį seksą ir leiskite sau malonumo viršūnę pasiekti kiek kitu keliu!

Norint išbandyti analinį seksą ir užtikrinti, kad jis būtų kiek galima malonesnis, patartina vadovautis tokiais patarimais:

Pasirūpinkite higiena

Žinote, kodėl geriau suplanuoti pirmąjį kartą? Ogi todėl, kad galėtumėte iš anksto pasirūpinti higiena. Svarbu ne tik nusiprausti po dušu, bet ir išvalyti savo organizmą, kad analinis seksas iš tiesų būtų sklandus. Šiam tikslui galite naudoti klizmą – nors tai nėra pats maloniausias būdas, tačiau bent jau būsite užtikrinta, jog analinio sekso metu neteks raudonuoti. Be to, svarbu pasirūpinti, jog tą dieną valgytumėte daugiau lengvai virškinamų, sveikesnių maisto produktų – daržovių, vaisių ir kruopų ne vėliau kaip dvi valandas prieš analinį seksą. Kitas svarbus dalykas, kuriuo turite pasirūpinti jūs arba jūsų partneris – analinis lubrikantas. Nepamirškite jo įsigyti.

Nepagailėkite lubrikanto

Analiniam seksui lubrikacija yra būtina, nes išangė, skirtingai nei vagina, negali sudrėkti natūraliai. Analiniai lubrikantai palengvina įsiskverbimą, pagerina slydimą ir apsaugo nuo pažeidimų ir skausmo, kurių neįmanoma išvengti be tinkamo sudrėkinimo. Renkantis lubrikantą, gali susisukti galva nuo įvairovės, tačiau išsirinkti tinkamą nėra taip sunku. Geriausia įsigyti būtent analiniams žaidimams skirtą silikoninį lubrikantą (nors dauguma lubrikantų tinka ir analiniam, ir vaginaliniam seksui), nes jo nereikės taip dažnai tepti kaip pagaminto vandens pagrindu. Be to, nuspręskite, ar naudosite sekso žaislus, nes kai kurie lubrikantai netinkami naudoti su silikoniniais ar lateksiniais analiniais vibratoriais, kaiščiais ir kitomis priemonėmis. Pirmajam kartui patartina rinktis lubrikantą, nemažinantį jautrumo, kitaip nejausite skausmo, kuris gali perspėti apie išangės pažeidimą.
 


Preliudija turi būti karšta

Jeigu jau pasirūpinote higiena ir po ranka turite lubrikantą – laikas veikti. Pirmą kartą bandant analinį seksą, labai svarbi jaudinanti ir aistringa preliudija. Partneris turi pasirūpinti, jog jūsų kūnas virpėtų iš susijaudinimo ir malonumo – tik tada galima po truputį pradėti stimuliuoti išangę. Paprašykite, kad jūsų mylimasis iš pradžių įkištų vieną pirštą į analinę angą ir ją stimuliuotų, kol priprasite prie neįprasto jausmo (dabar pats laikas analiniam lubrikantui). Galite įsigyti ir analinių sekso žaislų – įvairaus dydžio analiniai kaiščiai ir vibratoriai pagyvins veiksmą ir padės jums pasiruošti sueičiai.

Neskubėkite

Net jeigu būsite pakankamai susijaudinę ir nekantrausite pradėti veiksmą, patartina neskubėti. Pirmiausia pasirinkite patogią pozą – geriausiai tokią, kuri leis kontroliuoti įsiskverbimo gylį ir greitį. Galite susitarti su partneriu, jog kitą kartą leisite jam pasirinkti norimą pozą. Be to, moters išangėje esantys raumenų žiedai refleksiškai susitraukinėja, todėl geriausia pamažu įstumti penį, palaukiant, kol vienas po kito atsipalaiduos raumenys.


Susiję straipsniai