Siųskite SMS

Sukurkite romantiką, išsiunčiant savo partneriui SMS dienos metu ir pasakojant, kokiems seksualiniams eksperimentams jūs esate pasiryžusi, jei jis tik būtų dabar šalia. Tokiu pat būdu galite susirašinėti internetu, siunčiant erotinio turinio laiškus per skype arba į jo el. paštą.

Dejuokite

Dejavimai ne tik sujaudins partnerį ir pakuždės jam, kas jums labiau patinka, bet ir padės susikoncentruoti ties tuo, kas vyksta šiuo metu.

Nešiokite aukštakulnius

Labai daug vyrų nori, kad jų draugės avėtų aukštakulnius batelius. Tai vizualiai daro kojas ilgesnes ir graikštesnes, o figūrą – patrauklesne ir geidžiamesne. Be to, paskutiniai tyrimai parodė, kad tai naudinga dubens raumenims.

Nulaižykite jo pirštą

Padarykite tai viešoje vietoje, tačiau taip, kad niekas nepastebėtų. Paimkite jo mažylį pirštą į burną ir lėtai aplaižykite. Galbūt tai ir pasirodys keistai, tačiau tai tikrai veikia.

Papasakokite erotinę istoriją

Sugalvokite kokią nors erotinio pobūdžio istoriją, kurios herojais galite tapti jūs. Papasakokite ją savo partneriui, detaliai aprašydama scenas lovoje. Pasakojimo metu partneris neturi lytėti jūsų!

Maitinkite vienas kitą

Meilės žaidimo metu galite pamaitinti vienas kitą iš rankų arba ištepti vienas kitą, pavyzdžiui plakta grietinėle arba kremu, o po to nulaižyti visą tai nuo vienas kito kūnų.

Būkite nepaklusni

Įžangos metu tapkite “nepaklusnia mergaite”, priešinkitės jo spaudimui.

Surenkite romantišką vakarą

Rodyti daugiau

Išjungus šviesą, žvakių šviesoje mėgaukitės vienas kito kompanija. Maudydamiesi vonioje kartu,  jūs tapsite artimesni ir pajusite tikrą malonumą. Nepamirškite vonios putų panaudojimo – jos suteiks vakarui romantikos.

Keliaukite į dušą kartu

Padėkite vienas kitam išsimaudyti, naudodami kempinę ir mėgstamus kūno dušo gelius. Pasistenkite neliesti vienas kito erogeninių zonų, tai sujaudins dar labiau.