Kiekvienas pirmas kartas yra ypatingas. „Nekaltas“ tradiciškai vertinamas kaip žmogus, kuris niekada neturėjo lytinių santykių. Tačiau žmonės turi skirtingas nuomones apie tai, ką reiškia „nekaltybės praradimas“. Kai kuriems tai pirmi heteroseksualūs santykiai. Kitiems tai gali reikšti bet kokios rūšies seksą, įskaitant gėjus ar lesbietes.

Ar oralinis/analinis seksas/masturbacija/ malonumų suteikimas pirštu laikomas nekaltybės praradimu?

Tai sudėtingas klausimas ir vėlgi žmonės turi skirtingas nuomones. Nesvarbu ką manote, ar praradimas, ar ne, nepamirškite, kad visais šiais būdais galite perduoti LPL. Ir nesvarbu, ką laikote „nekaltybe“, svarbiausias dalykas yra pasiruošimas bet kokiems seksualiniams veiksmams. Būti nekaltu nėra nieko blogo ir jūs neturėtumėte jausti poreikio skubėti prarasti savo nekaltybę.

Ji/jis nėra nekaltas, bet aš esu

Nesijauskite prastesniu – geras meilužis ne tas, kuris turi daug patirties, o tas, kuris yra jausmingas ir jautrus. Ir pranašumas yra tas, kad jūs nejaučiate spaudimo būti jų pirmais. Jis arba ji yra labiau patyrę, tai geras dalykas, jūsų partneris žinos, ko tikėtis.

Ar neatrodysiu nepatyręs, jei pripažinsiu, kad tai mano pirmas kartas?

Ne – su savo partneriu būk sąžiningas, leiskite jam žinoti, kad su jokiu kitu asmeniu nesate to patyręs. Pasakydami  „Aš esu skaistus!“ nepadarysite sau gėdos. Jei esate pakankamai arti, kad galvotumėte apie seksą, turėtumėte būti pakankamai arti, kad galėtumėte sąžiningai kalbėti. Jei jie žino, kai tai jūsų pirmas kartas, jūsų partneris bus atsargesnis.

Kaip man žinoti, ar aš esu pasirengęs?

Jei nesate tikri, ar esate pasiruošęs, tada tikriausiai nesate. Neleiskite jūsų spausti draugams tik todėl, kad kiti jau turėjo lytinių santykių, nereiškia, kad ir jūs privalote. Ir vis tik, ar esate tikri, kad jie sako tiesą? Niekada nedaryti nieko, dėl ko jūs ir jūsų partneris nesijaučiate visiškai patogiai.

Svarbiausia, kad jaustumėtės patenkinti savimi ir tuo, ką darote, ir kad saugotumėte save. Saugumas reiškia ne tik galvojimą apie fizinę riziką, pavyzdžiui, nėštumą ir lytiškai plintančias ligas, bet taip pat apie emocinę riziką.

Palaukite, kol turėsite šiek tiek laiko sau – jei įpusėjus, kas nors įeis garantuotai sugadins nuotaiką!

Ar jus tenkina jūsų santykiai su partneriu? Pirmas kartas būna tik vieną kartą ir jei tai padarysite vakarėlyje su nepažįstamu žmogumi, galite pasigailėti. Deja, nemažai žmonių niekada lytinių santykių nepakartoja su asmeniu, su kuriuo prarado nekaltybę. Įsitikinkite, kad esate su tinkamu žmogumi, ir tokiu, kuriuo pasitikite.

Jei esate pasirengę turėti lytinių santykių, būtinai pasirūpinkite prezervatyvais ir žinokite, kaip juos naudoti.

Planavimas padeda – kalbėkitės su savo partneriu, įsitikinkite, kad jūs abu pasiruošę ir kad turite prezervatyvų ar naudojatės kita kontracepcija. Palaukite, kol turėsite šiek tiek laiko sau – jei įpusėjus, kas nors įeis garantuotai sugadins nuotaiką!

„Mes tarsi nusprendėme šiek tiek palaukti, kol tai padarysime. Aš turiu galvoje, mes bučiavomės ir jautėme vienas kitą ir panašiai, na žinote, tiesiog kiekvieną kartą viskas pasistūmėja šiek tiek toliau.“

Imkitės atsargumo priemonių

Jei esate pakankamai subrendęs, kad galvotumėte apie seksą, turėtumėte būti pakankamai subrendęs, kad galėtumėte kalbėti apie prezervatyvus. Vien todėl, kad kas nors yra skaistus, nereiškia, kad jie neserga lytiniu keliu plintančia infekcija, pavyzdžiui, ŽIV, nors tikimybė tikrai sumažėja.

Populiaru
Populiaru
(28)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(32)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(37)
0.27 - 0.38 €
Populiaru
Populiaru
(24)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(14)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(13)
0.23 - 0.32 €
Populiaru
Populiaru
(25)
0.17 - 0.23 €
Populiaru
Populiaru
(32)
0.27 - 0.38 €
Populiaru
Populiaru
(8)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(22)
0.24 - 0.35 €
(5)
3.45 €
Populiaru
Populiaru
(16)
0.24 - 0.35 €
Rodyti daugiau

„Aš žinau, kad mes abu tikrai jaudinomės, tačiau kalbėjimas ir juokas tikrai padėjo. Plius mes galėjome įsitikinti, kad neatsitiko nieko drastiška. Nors mes pamilome vienas kitą, mes tikrai nenorėjome septyniolikos susilaukti kūdikio arba sukelti pavojų sveikatai. Taigi, mes nuėjome kartu į kliniką ir išsiaiškinome, kad nebūtų jokių rūpesčių.“

Ar galiu pastoti savo pirmą kartą?

Taip! Jūs galite pastoti bet kurių lytinių santykių metu, ir net tuo atveju, jei tai darote vonioje ar atsistoję. Jei nesijaučiate pasiruošę būti tėvais, naudokite kontraceptines priemones.

„Man 15, mano vaikinui 16 ir mes jau keletą mėnesių susitikinėjame. Vieną dieną buvome dviese jo miegamajame …. Kitas dalykas, kurį pamenu buvo seksas. Aš nesisaugojau, nes nemaniau, kad kas gali atsitikti. Bet aš buvau labai neteisi. Po nesaugių lytinių santykių praėjo 2 mėnesiai ir dabar mes turėsime kūdikį.“

Ar skauda?

Daugelis merginų nerimauja, kad pirmą kartą turint lytinių santykių skaudės. Gali skaudėti, bet paprastai nestipriai, ir kai kurios merginos tikrai šiek tiek kraujuoja. Kraujavimas paprastai atsiranda todėl, kad mergaitė turi mergystės plėvę, kuri pirmo karto metu plyšta.

„Aš nesusijaudinau ir tikrai skaudėjo. Sąžiningai pasakius, aš niekada nemaniau, kad bus taip skausminga.“

„… Bet mano pirmas kartas buvo fantastiškas. PRIBLOŠKIANTIS!“

Mergystės plėvė yra plona oda, kuri eina ties mergaitės makšties anga ir saugo ją, kai ji yra jauna. Ji turi tam tikrų spragų, pro kurias mėnesinių metu gali pasišalinti kraujas. Kartais mergaitės gali būti pažeidusios mergystės plėvę ir to nežinoti – tai gali atsitikti sportuojant ar jodinėjant žirgais.

Berniukams pirmą kartą neturėtų skaudėti, bet jis gali palengvinti partnerei, jei bus švelnus ir lėtas – pasistenkite, kad tai abiem būtų ypatinga.

„Kaip? – Na tai sunku apibūdinti, nes aš niekada nieko panašaus nejaučiau. Aš esu patyrusi orgazmą masturbacijos metu, bet dalintis savimi su kitu, kurį myli ir gerbi, buvo tikrai malonu. Tai mus suartino.“

Ar mes pasieksime kulminaciją?

Pirmą kartą seksas ne visada yra skausmingas, ​​bet ir ne visada malonus. Kai kurios poros sako, kad pirmas kartas jiems abiem patiko, kitos poros sako, kad nė vienas iš jų nepatyrė orgazmo. Tai individualu, tiesiog iš pirmo karto nesitikėkite per daug – kaip ir kitais atvejais, reikia šiek tiek laiko, kad susipažinti su savo ir savo partnerio kūnu. Tiesiog įsitikinkite, kad esate pasiruošę ir turite kontracepciją. Pakalbėkite su savo partneriu, lai tai abiem būną ypatinga.

Jausmai po sekso

Jei pirmą kartą turėjote lytinių santykių gali būti, kad verda daug jausmų. Jei tai nebuvo planuota arba tai buvo kažkas, kam jautėte spaudimą, galite jaustis blogai ar apgailestauti dėl to, kas atsitiko. Jūsų lūkesčiai taip pat turės įtakos jausmams. Jausmai priklausys ir nuo to, ar jums pavyko tinkamai naudoti kontracepcijos priemones.

Nepriklausomai nuo jūsų patirties, viskas gali pasikeisti. Kalbėjimas gali padėti atsikratyto susivaržymo ar rūpesčių. Galite pajusti, kad jūsų santykiai pasiekė naują ir ypatingą intymumą.

Jei turėjote blogos patirties, kuri keičia mintis apie santykius su tuo asmeniu, tai nebus amžinas modelis.

Jūs neprivalote dar kartą su jais arba su kuo nors kitu turėti lytinių santykių. Jeigu nesinaudojote kontracepcija, tai nereiškia, kad negalite paradėti naudoti ateityje.