Dauguma vyrų natūraliai šiek tiek prisibijo pirmosios seksualinės sueities. Ar man patiks? Ar aš ją patenkinsiu? Ar ji ta tikroji? Ar man pavyks „jį“ pakelti? Tai dažniausiai vyrų keliami klausimai, kurie pagalvoja apie jų patį pirmąjį lytinį aktą. Tiesa ta, kad pirmųjų kelių kartų tikrai neprisiminsite kaip geriausio sekso gyvenime. Dauguma vyrų sutinka, kad pirmas seksas dažnai yra trumpas ir labai nevikrus.

Pasiruošimas pirmam seksui

Su kuo?

Pirmas dalykas, kurį reikia aptarti, yra asmuo, su kuriuo esate. Jūs norite, kad pirmas kartas būtų su tuo žmogumi, kuris jums tikrai rūpi ir kuris rūpinasi jumis. Kadangi seksas pirmus kelis kartus, greičiausiai, nebus geras, žmogus su kuriuo esate, ir bus tai, ką jūs norėsite prisiminti. Daugelis vyrų dažnai skuba pradėti lytinį gyvenimą, nors dar nėra tam pasiruošę, nes jų draugai tai daro ir jie gėdijasi savo nekaltybės. Nors kiekvienas turi baimių, jei nejaučiate esant visiškai pasiruošus, geriau palaukite. Jei mergina, su kuria esate, tikrai rūpinasi jumis, ji supras, kad tai yra rimtas sprendimas, ir kad jūs nenorite skubėti.

Kur?

-Pasirinkite vietą, kur jums saugu ir patogu, jūsų miegamasis gali būti geriausia vieta.

-Pasirinkite saugų laiką, kai neateis kambariokai/tėvai/draugai

-Įgykite šiek tiek patirties iš anksto. Prieš imantis ryžtingų žingsnių, jūs greičiausiai norėsite išbandyti įžanginius meilės žaidimus. Geras jos ir savo kūno pažinimas ir žaidimas kartu, nuims daug įtampos. Įsitikinkite, kad nuogas jaučiatės 100% patogiai net ir degant šviesai, kadangi lytiniai santykiai bus daug intymesni nei žiūrėjimas vienam į kitą.

-Bendravimas yra svarbiausias dalykas lytiniuose santykiuose. Būtinai iš anksto apie tai pakalbėkite, įsitikinkite, kad jūs abu mąstote taip pat. Atviras pokalbis leis jums jaustis patogiau.

Pasante Xtra Sensitive
(13)
0.24 - 0.35 €
-17%
Pasante Extra
(8)
0.29 € 0.35 €
Pasante Delay
(19)
0.24 - 0.35 €
Pasante Regular
(2)
0.24 - 0.35 €
Pasante Ribbed
(9)
0.24 - 0.35 €
9.95 €
Prezervatyvai Lelo Hex Original (1 vnt.)
(1)
1.39 €
-9%
Pasante Naturelle
(6)
0.29 € 0.32 €
Durex Fruity Fun (14 vnt.)
(1)
12.95 €
Egzo prezervatyvas Kirminukas
(8)
2.89 €
-24%
Pasante Cooling
(18)
0.29 € 0.38 €
Rodyti daugiau

Neieškokite tobulumo

-Jei turite erekcijos sutrikimų ar ankstyvos ejakuliacijos problemų – tai kas dažnai atsitinka pirmus kelis kartus – išlikite pozityvus. Nepergyvenkite, nes antraip tai sukels problemos pasikartojimą. Pabandykite atsipalaiduoti. Jei jūsų erekcija grįžta, ji grįžta, o jei ne, tai ne. Galite pabandyti vėliau tą pačią dieną, kitą dieną, kitą savaitę, arba bet kada, kai norite, tik per daug nenusiminkite. Jei pasirinkote gerą partnerę, ji tai supras ir stengsis jums padėti rankinės ar oralinės stimuliacijos pagalba.

-Tiesiog kaip vyrai kartais turi erekcijos problemų dėl nerimo, moterims gali būti sunku sudrėkti (žinoma, kaip pernelyg didelis sausumas). Būkite kantrūs ir darykite viską, ko tikėtumėtės, kad ji darytų, vyriškos problemos atveju. Problema gali būti iš dalies išspręsta, naudojant vandens pagrindo lubrikantus.

-Būkite tikri, kad esate pakankamai atviri, kad po to pakalbėtumėte apie savo patirtį, net jei ne iš karto. Nesvarbu, ar buvo karšta kaip ispanų muilo operoje, ar taip gėdinga kaip Amerikietiško pyrago parodijoje, kalbėkite apie tai. Jei negalite pasikalbėti po to, tada jūs tiesiog nesate pasiruošę pereiti prie šio lygio. Bendravimas yra labai svarbus!

-Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti, tai mėgavimasis saugiu seksu, naudojant apsaugos priemones.

-Mes neturėtume to sakyti, bet vis tiek paminėsime. Neikite ir nepasakokite kitiems apie tai, kas atsitiko. Seksas yra tai, kuo jūs dalinatės su savo partneriu, ir todėl paprastai būtų tikimasi privatumo. Tai gali būti svarbus įvykis jūsų gyvenime, kuriuo jūs norėtumėte pasidalinti su draugu/-e ar keliais/-mis, bet pirma sužinokite, kokie jūsų partnerio norai ir juos gerbkite.