Jis buvo daug vyresnis

„Buvau dar tikrai jauna ir naivi, kai tai įvyko. Tačiau prisimenant visą situaciją dabar, po daug metų, viskas atrodo savotiškai žavu, nors to žmogaus mano gyvenime jau senai nebėra. Tai buvo vidurinės metai, buvo vasara. Kaip tik po mokslo metų visi išsivažinėjo prie jūros, dirbti į užsienį, pas močiutes, o aš likau savo mažame miestelyje. Čia visi vieni kitus pažįsta, todėl „kabinti“ kažkokį vaikiną buvo per daug neįdomu, nes visi mano amžiaus vaikinai, kurie man nors kiek patiko – buvo išvykę. Daugiau ką veikti nebuvo, kadangi miestelis buvo bene absoliučiai tuščias, todėl su drauge, Juste tiesiog sėdėdavome prie stadiono ant suoliuko ir kalbėdavomės. Retkarčiais nubėgdavome prie ežero išsimaudyti, kadangi tos vasaros karštis kartais tapdavo tiesiog nebepakeliamas. Prie to ežero ir susipažinau su juo.

Kartą mums deginantis nedideliame paplūdimyje pasigirdo vyriški, negirdėti balsai. Atsisukome pasižiūrėti, o ten ėjo 4-ių simpatiškų vaikinų grupelė. Justė iškart man pastukseno alkūne ir pasakė: „Žiūrėk, faini visai.“. Mes nebuvome jų matę, o mažame miestelyje tai visada sudomina. Aišku, jie atrodė tikrai vyresni. Iš akies būčiau sakiusi, kad jiems apie 25-is, o tai reiškė, kad jie gerokai vyresni už mudvi abi. Vaikinai pasitiesė pledą, garsiai kalbėjo, gašliai juokavo, šokinėjo į vandenį ir gėrė kažkokius alkoholinius gėrimus.

Prisimenu nejučiomis susižvalgiau su vienu iš jų ir jis man nusišypsojo. Jis buvo apvalaino veido, labai trumpų šviesių plaukų, tamsiomis akimis ir gana kumpa nosimi, tačiau atrodė susitvarkęs, gražus. Žodžiu, ne „tūpas“ kaimietis. Tiems laikams jis atrodė tikrai labai madingas, nes turėjo blizgantį auskarą ausyje. Tas vaikinas susižvalgė su savo draugais, persimetė keliais žodžiais ir pradėjo artėti link mūsų. Susijaudinau ir šiek tiek pasimečiau, bet jo buvo labai gražus balsas. Jis pakvietė mus abi prisitraukti pledą arčiau jų ir pabendrauti. Su drauge nematėm nieko blogo. Justei apskritai patiko vyresni vaikinai. Jos tuometinis draugas buvo išvykęs į užsienį uždarbiauti ir, kaip ji pati sakydavo – be vyro jai nelabai, o jei vyras tai tik vyresnis.

Mačiau, kaip ji lengvai mezga pokalbį su kitais vaikinais, juokauja ir net šiek tiek flirtuoja. Aš labai jaudinausi ir ėmiau jai pavydėti, bet mano minėtas vaikinas labai šiltai su manimi bendravo ir pasakė, kad mano labai graži šypsena. Tie žodžiai nebuvo patys originaliausi, bet nuskambėjo taip šiltai ir nuoširdžiai, jog manau, kad mano akys tuo metu sublizgėjo. Pagyriau ir jo šypseną ir mes taip pat įsikalbėjome. Apsikeitėme telefono numeriais ir ėmėme bendrauti SMS žinutėmis.

Pirmas kartas

Jis buvo iš netoliese esančio didesnio miesto ir čia atvyko su draugais pasimaudyti, kadangi čia geras ežeras. Pasakiau, kad aš iš šio miestelio ir jis pats paprašė, kad aprodyčiau čia įdomiausias vietas, kada jis atvyksiąs. Sutikau ir taip nusprendėme dėl antro pasimatymo. Justė tuo pat metu bendravo su kitu vaikinuku iš tos kompanijos ir jis atvežė mano draugą (jo vardas buvo Dovydas), paleido jį su manimi, o pats išvyko su Juste. Mes pasivaikščiojome po miestelį, parodžiau netoliese esantį piliakalnį, upelį, stadioną – žodžiu viską, kas tik galėjo būti įdomaus. Jis pasiūlė nupirkti putojančio vyno. Neprieštaravau ir sėdėdami ant suoliuko gurkšnojome labai neskanų, bet su gera idėja pirktą putojantį vyną iš vienkartinės stiklinės. Kai pagalvoju kiek nedaug tada reikėjo, kad būčiau maloniai nustebinta.

Taigi, išgėrėme putojančio vyno ir jis mane pabučiavo. Bučiuotis mokėjau (bent taip sakė buvęs vaikinas), tačiau nieko daugiau su vaikinu nebuvau dariusi. Tiesa, vieną kartą buvau lietusi savo ex-vaikino penį per kelnes, bet tai truko vos keletą akimirkų ir jaučiausi labai nekalta, bijojau, kad vyresniam dėl to būsiu neįdomi. Mes pasibučiavome, jis nieko daugiau nebandė daryti (kas mane maloniai nustebino) ir paskambino savo draugui, kad atvyktų jo pasiimti kai galės. Nenorėjau, kad jis išvyktų, bet jam rytoj buvo kažkoks renginys, todėl šiek tiek ir pykau ant Justės su jos draugu, nes jie vėlavo ir išvis nepasirodė dar geras dvi valandas.

Pagaliau jie pasirodė ir Dovydas išvyko. Justė atrodė labai patenkinta ir labai daug klausinėjo apie mano pasimatymą. Ji žinojo, kad aš nekalta ir tikriausiai labai tikėjosi, kad pagaliau pasimylėsiu su kokiu vaikinu. Aš, skirtingai nei mano draugė, nebuvau išvis bandžiusi sekso. Jau beveik du metus ji man pasakodavo, kaip tai malonu ir faina, bet aš dažniausiai tik linksėdavau galva, kadangi galvojau, jog man dar per anksti. Man baigus pasakoti, prabilo ir ji. Pasirodo su tuo vaikinu jie „tai“ padarė, ir ne vieną kartą. Pagaliau man „dašilo“, kodėl vyko visas tas vėlavimas ir ji buvo tokia patenkinta.

Sužinojau, kad pačiame rugpjūčio viduryje miestelyje bus diskoteka. Pakviečiau Dovydą. Jis sutiko. Tą vakarą labai pasipuošiau, stengiausi atrodyti nepriekaištingai, pasiskolinau geriausias sesės makiažo priemones, užsidėjau gražiausią suknelę ir išėjau jo pasitikti. Jis atvyko su ta pačia didžiule šypsena, kuri mane taip sužavėjo. Gėdijausi kažkam tai sakyti, bet kai praėjusio pasimatymo metu bučiavomės ir jis lietė mano užpakaliuką bei glostė klubus – smarkiai susijaudinau. Žinojau, kad jaučiu jam trauką, bet nežinojau ar esu pasiruošusi eiti iki galo. Turėjau vaikinų, kurie man patiko, bet čia buvo šis tas naujo. Prieš diskoteką jis surūkė cigaretę, o aš paslapčia išgėriau vieną buteliuką sidro, kad būčiau kiek labiau atsipalaidavusi šokių aikštelėje ir neprisidaryčiau gėdos. Mes šokome, muzika buvo puiki, jis vis mane apkabindavo, pabučiuodavo, o tamsioje labai tvankioje salėje jo akys labai žibėjo. Kas 15 minučių nubėgdavome į lauką ir ten pasibučiuodavome, jis surūkydavo cigaretę, kartais prisijungdavau ir aš. Nuo šokių, truputėlio alkoholio ir patinkančio vaikino šalia ėmiau jausti tikrų tikriausią geidulį. Po to kai grįžome supratau, kad noriu jo taip, kaip dar niekad nieko kito nenorėjau. Visas kūnas jautė didžiulį palengvėjimą, bet tuo pačiu metu jis ir išnyko, nes supratau, kad niekad nesu to dariusi.

Pirmas kartas

Pasakiau Dovydui, kad sektų paskui mane ir mes nuėjome į tualetą. Tuo metu man viskas atrodė šiek tiek magiška, romantiška. Ėmėme karštai glamonėtis už užrakintų durų, jis pakišo ranką po mano suknele ir norėjo įkišti pirštukus, bet pasakiau jam, kad esu nekalta. Dovydas nusišypsojo ir pasakė, kad bus švelnus, bet… Deja, tai manęs tikrai nenuramino. Jis nuėmė man kelnaites ir išsitraukė savo daikčiuką. Jis buvo didelis ir labai kietas. Net nepajaučiau, kaip pradėjau jį liesti ir žaisti naudodama ranką. Viskas vyko taip greitai, nesitikėjau nieko ypatingo, žinojau, kad šiek tiek skaudės bei, kad nieko nenormalaus čia nevyksta, bet širdis mušė kaip pašėlusi. Jis užkėlė vieną mano koją ant atramos, apsikabino ir prisiglaudė norėdamas į mane įeiti. Paklausiau ar jis turi sargį. Greitai, net kiek drebančiomis rankomis jis jį išsitraukė iš piniginės (matyt jau atvyko tikėdamasis to 😊) ir užsimovė. Įėjo jis lėtai, buvo gana švelnus, bet truputėlį skaudėjo. Seksas netruko ilgai, gal po minutės jis baigė, bet man buvo ganėtinai malonu.

Taigi kartas nebuvo ypatingas, bet man tai patiko, todėl toliau tęsiau bendravimą su Dovydu. Vakarą užbaigėme pas mane ir vėl tai pakartojome. Iki vasaros galo susitikome porą kartų ir pasimatymus visad pabaigdavome seksu. Galvojau, kad su Dovydu pavyks draugauti ir ilgiau, bet atėjus rudeniui jis išvyko į Vilnių ir mes nebebendravome. Taigi toks mano pirmas kartas – su vyresniu vaikinu.

Mokykloje

Mūsų šeimai persikrausčius į kitą miestą ir aš turėjau pradėti eiti į naują mokyklą. Pirmus 11-ą ėjau į vieną vietą, turėjau ten draugus ir jaučiausi labai liūdnai, kad reikėjo visa tai palikti. Bet žinojau, kad naujas darbas mano tėčiui yra labai svarbus, o mama prašė labai jį palaikyti, todėl sukaupiau visas jėgas ir tikėjausi tik geriausio. Liūdna buvo ir dėl to, kad sename mieste liko vaikinas, su kuriuo draugavau jau porą mėnesių. Ruošiausi jam padovanoti save, bet tinkama proga dar nebuvo pasitaikiusi, o dabar teko išvykti.

Atėjusi į naują mokyklą buvau netikėtai šiltai pasitikta naujų klasiokų. Jie paskyrė visą klasės valandėlę susipažinimui, merginos greitai mane priėmė, pasiūlė jungtis prie būrelių, kartu eiti pietauti, šalia sėdėti ir taip toliau. Dėl šios priežasties itin greit pritapau. Nors dėl tam tikrų dalykų nerimavau, jau turėjau 2 naujas drauges, su kuriomis visada būdavome kartu ir po truputį vis labiau aklimatizavausi prie tos aplinkos, kuri buvo čia.

Vieną savaitę sirgo mūsų anglų kalbos mokytoja, todėl pamokos buvo sujungtos su kita klase. Ten aš pamačiau jį, sėdintį pačiame klasės gale. Šiek tiek susitaršiusiais šviesiai rudais plaukais, žydromis akimis ir kerinčiu balsu bei juoku. Jis sėdėjo su savo draugais ir apie kažką pokštavo, atrodė toks nerūpestingas ir nesusimąstęs apie nieką. Ne plevėsa, bet pilnas džiaugsmo ir grožio. Man tai patiko. Pradėjau klausinėti savo draugių apie tos klasės berniukus ir slapčia užklausiau apie mane sudominusį vaikiną. Jos pasakė vardą, pomėgius ir iškart jį susiradau socialiniame tinkle. Tuo pat metu buvau užsirašiusi eiti į matematikos užsiėmimus pas mokytoją po pamokų, nes man tai sunkiai sekėsi. Labai nustebau, kai atėjusi į užsiėmimą prie vienintelio laisvo stalo pamačiau jį, tą vaikiną iš anglų pamokos. Teko sėsti prie jo. Labai jaudinausi.

Mokytoja man davė užduotis, o pati išėjo tvarkyti savo reikalų ir sakė, jog tuoj grįš. Tas vaikinas nieko nelaukė ir manęs paprašė pagalbos. Labai susijaudinau ir vos valdžiausi nuo visiškos panikos. Kiek galėjau jam padėjau, pasirodo, jis buvo neišlaikęs kelių kontrolinių ir čia atėjo juos perrašyti. Matyti, kad jam matematika nesiseka tiek pat kiek man. Labai man padėkojęs jis pažadėjo atsilyginti ir padavė grįžusiai mokytojai kontrolinį. Kitą dieną atėjau į pamokas ir mano klasiokai atnešė man labai skanų šokoladuką su rašteliu. Ten buvo parašyta: „Ačiū, kad išsukai mano subinę, matematike!“. Nusijuokiau ir supratau nuo ko ta dovana. Nieko nelaukiau ir parašiau tam vaikinui, kad dėkoju už dovaną. Ėmėme susirašinėti daugiau, sveikindavomės koridoriuje. Vieną dieną jis man pasiūlė per laisvą pamoką susitikti rūbinėje. Taip ir padarėme. Toje mokykloje rūbinės būdavo atskiros patalpos, tarsi maži kambariukai ir kabinetukai, uždari. Žinodavau, kad porelės ten nulenda bučiuotis, bet tada apie tai negalvojau. Mes daug kalbėjome ir pasidarėme asmenukę, kurią įkėliau į savo socialinį tinklą. Mus pradėjo vadinti porele, bet mokykloje tokiais epitetais švaistytis yra įprasta. Juokais ėmėme ir patys vienas kitą vaidinti vaikinu bei panele, bet kas buvo keista, kad abu nejautėme didelio noro susitikti ir bendrauti už mokyklos ribų. Galbūt ta atmosfera mus kažkaip veikė.

Populiaru
Populiaru
(48)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(26)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(38)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(28)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(37)
0.27 - 0.38 €
Populiaru
Populiaru
(23)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(14)
0.24 - 0.35 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(1)
19.95 €
Populiaru
Populiaru
(32)
0.24 - 0.35 €
Rodyti daugiau

Taip praslinko gali dvi ar trys savaitės ir jis mane antrą kartą pasikvietė į rūbinę. Tuo metu bene visa mokykla buvo salėje ir klausėsi direktoriaus pranešimo, o mes sėdėjome rūbinėje. Nusprendėme pažaisti „Tiesą-drąsą“ ir gal ties 6-a užduotimi jis man metė iššūkį jį pabučiuoti. Širdis nukrito į kulnus, bet prisitraukiau ir mes pasibučiavome. Viskas truko gal porą sekundžių, bet tik nutraukus bučinį stojo mirtina tyla. Išraudau, nuleidau akis. Galvojau, kad padariau labai negerai, galbūt jis juokavo, bet čia pat tos abejonės buvo išsklaidytos ir jis mane vėl pabučiavo. Taip prasėdėjome beveik visą pusvalandį, kol baigėsi renginys. Aišku netrūko ir vienas kito graibymo, bet nieko daugiau nevyko. Tokie slapti mokyklinukų pasiglamžymai pasikartojo dar keletą kartų, kol vieną žiemos „langą“ įvyko tai.

Viskas buvo, kaip ir įprastai, tačiau jaučiausi neįprastai susijaudinusi jau nuo pačio ryto. Romano neafišavome ir viską laikėme savo maža, mažos rūbinės paslaptimi. Tąkart rūbinėje ėmėme karštai glamonėtis iš pat pradžių, bet jis nieko neforsavo. Norėjau, kad jis tą darytų, tačiau atrodyti beviltiška bei viską daryti pati irgi nesiruošiau. Taigi, į ausį jam pakuždėjau klausimą, ar jis nekaltas. Jis išraudo ir atsakė, jog taip. Paklausiau ar nenorėtų to dabar pakeisti. Jaučiau, kad jis kiek neteko amo. Jis palinksėjo galvą ir pradėjo raustis kuprinėje. Išsitraukė piniginę, kurioje buvo prezervatyvas. Nusijuokiau ir paklausiau iš kur jis jį turi. Atsakė, kad draugai padovanojo – sakė, pravers. Nusijuokėme ir tęsėme glamones. Viskas dabar vyko dinamiškiau, jo judesiai vedė prie sekso ir aš tą jaučiau. Po truputį jis nuėmė mano kelnes ir kelnaites, o aš atsegiau jo džinsus. Jo penis buvo labai kietas ir be galo norėjau pajausti jį savo viduje. Deja, dėl drebančių rankų prezervatyvą išpakuoti jam labai nesisekė, todėl teko padėti. Buvau labai sudrėkusi, bet jis ilgai nesugebėjo į mane įeiti. Jaučiausi ne itin profesionali, nes ne ką jam galėjau padėti. Po gal 30 sekundžių trukmės „paieškų“ jam pagaliau pavyko tai padaryti.

Pirmasis kartas

Jis pradėjo labai stipriai ir man sunku buvo būti tyliai. Rankomis sustabdžiau jį ir pasakiau, kad man čia irgi pirmas kartas ir tebūna jis švelnesnis, be to, geriau tegu mūsų nieks neišgirsta. Tada jis pasidarė švelnesnis, lėtesnis, man buvo labai gera. Keista, bet nejaučiau nė truputėlio skausmo. Mylėjomės gal 10 minučių, nes spėjome ir pakeisti pozą ir šiek tiek įsipatoginti. Jis pabaigė į prezervatyvą. Susitvarkėme, susitarėme niekam nesakyti apie savo nuotykį ir atsisveikinome. Už mokyklos ribų daugiau nesusirašinėjome, o pasimylėjome tik dar kartą, po to mūsų santykiai baigėsi.

Festivalis

Nekantravau vėl nuvykti į mėgiamą festivalį. Daug man patinkančių atlikėjų, smagūs žmonės, galimybė susipažinti su fainais vaikinais ir tikrų tikriausias vakarėlis net 2,5 dienos. Labai džiaugiausi tuo ir planavau išvyką gal 3-4 mėnesius prieš tam įvykstant. Atvykus į festivalio vietą, pasistatėme palapinę, iškart ėjome ieškoti muzikos. Buvome 4-iese. Aš ir trys mano draugės. Visos jos jau praeitų metų festivalyje nukabino ne vieną vaikiną, o aš visą tą laiką prabuvau su kažkokiu rokeriu nuoboda, kuris tik pasakojo apie savo grupę ir nieko su manimi nedarė. Liūdėjau, nes visos jos buvo jau bandžiusios seksą ir mane vadindavo „Mergele Marija“, nes buvau nekalta.

Nusprendžiau, kad šiais metais pabandysiu suvilioti kokį vaikiną. Norėsiu su kažkuo pasimylėti. Aišku, draugėms apie tai nesakiau, nes norėjau atsikratyti tos, mano galva, liūdnos etiketės. Žinojau, jog esu linksma mergina, ne nuoboda ir žinojau, kad esu ne prastesnė už jas visas, todėl ir mano laikas ateis. Taigi, festivalis vyko, saulė ėmė leistis, aš buvau truputėlį išgėrusi, kad atsipalaiduočiau ir ėmiau šokti netoli scenos. Šalia manęs šoko draugės, o truputėlį už jų buvo keli vaikinai. Mano draugės pasakė, kad jie žiauriai mane nužiūrinėjo. Apsidžiaugiau, nes supratau, kad tai mano proga. Šiaip retai prieidavau prie vaikino pati, bet tada buvo toks vakaras, kad neturėjau stabdžių. Pasibaigus dainai greitai nuoliuoksėjau prie vieno iš jų ir pasiūliau pašokti, mes šokome susikibę už rankų, leidau jam paimti mane už klubų, nuėjome išgerti. Išgėrėme ir grįžome šokti. Po gal 15 minučių jis mane pabučiavo. Nors buvau kiek įkaušusi, puikiai mačiau, kad viskas eina pagal planą. Jis gerai bučiavosi, todėl man buvo vienas malonumas tai su juo daryti. Pajaučiau, kad jam sukietėjo, bet ties čia mano drąsa pradėjo po truputį išgaruoti.

Pirmasis kartas

Nebeinicijavau veiksmų toliau, nors norėjau, tačiau nežinojau kaip tą padaryti, kaip prie to prieiti. Ačiū dievui pats vaikinukas buvo nepėsčias ir sugriebė mano užpakaliuką. Truputį aiktelėjau, o jis atsiraukė nuo manęs ir prikando lūpą. Kai vaikinai moka prikąsti lūpą ir tave taip nužiūri, kaip tai padarė jis – atsispirti neįmanoma… „Bliamba, aš to noriu“ – pagalvojau sau mintyse ir nusitempiau jį už rankos. Vaikinas klausė kur mes einame, bet aš to nežinojau, tiesiog vedžiau mus kažkur nuošaliau, kad jis galėtų, kaip juokaudavo draugės – mane padaryti.

Priėjome palapinių stovyklavietę, kur jis pasiūlė pasiimti pleduką iš palapinės ir eiti prie šalia esančio ežero. Taip ir padarėme. Susiradome nuošalų paplūdimį ir prigulėme ant pledo. Truputį pleptelėjome ir toliau tęsėme bučinius. Jis ėmė liesti mano šlaunis ir ranka kartais švelniai perbraukdavo per pačią mano jautriausią vietelę. Dar labiau sudrėkau ir ėmiau aimanuoti, kai jis taip padarydavo. Tada visiškai palūžau, kai jis pradėjo bučiuoti mano kaklą ir jo ne itin vešli barzda mane pakuteno. Užsilipau ant jo ir atsegiau marškinius, pradėjau bučiuoti jo kūną, glamonėti jo krūtinę, klubus. Jis nieko nedelsė ir apvertė mane po savimi. Jaučiausi itin gerai, nes joks vaikinas su manimi dar taip nedarė. Ranka atsegė mano šortukus ir pirštais lėtai perbraukė man per kelnaites. Po to sekė kelnaičių patraukimas į šoną ir žaidimas pirštukais. Mėgavausi viskuo kas vyksta, todėl pasilenkiau į priekį, atsegiau jo šortus ir ištraukiau jo „draugą“. Jis buvo labai labai kietas, todėl ėmiau su juo žaisti naudodama ranką. Truputį taip pažaidėme ir jis vėl mane prispaudė prie žemės ir nieko nesakęs į mane įėjo. Sudejavau. Skaudėjo, bet tuo pat metu buvo ir labai gera. Kojomis prispaudžiau jo nugarą ir jis, misionieriaus poza mane mylėjo prie ežero, po žvaigždėtu vasaros dangumi. Žiūrėdama į dangų akimirkai pamiršau skausmą, mėgavausi kūnišku artumu ir tuo, jog išpildžiau sau duotą žodį. Nė nepajutau, bet jis baigė ant mano pilvo, kadangi buvo be gumytės. Tik kai pamačiau jį dūsaujantį ant manęs, supratau, kad ką tik praradau savo nekaltybę. Juokingiausia turbūt tai, kad net nežinojau (ir iki šiol nežinau) to vaikino vardo…