Sekso turizmas vyksta daugelyje pasaulio šalių, ypač Brazilijoje, tam tikrose Afrikos ir Karibų jūros regiono šalyse bei Pietryčių Azijoje. Nors terminas „sekso turizmas“ galvoje paprastai sukuria Vakarų verslininko, Pietų Korėjos barų arba go-go barų Tailande vaizdą, iš tikrųjų, sekso turizmas pasireiškia daug įvairesniais būdais ir daugelyje skirtingų vietų.

Sekso turizmas – kas tai?

Plačiausiai naudojamas sekso turizmo apibrėžimas suvokiamas, kaip „susidedantį iš žmonių, kurie iš ekonomiškai išsivysčiusių šalių keliauja į „vargstančias” šalis su konkrečiu tikslu nusipirkti seksualinių vietos vyrų, moterų ir /ar vaikų teikiamų paslaugų.“

Lubrikantas Pjur Kokybė (100 ml)
(15)
19.95 €
Lubrikantas All Natural (200 ml)
(40)
11.30 €
Analinis lubrikantas Pjur Analyse me (100 ml)
(14)
20.95 €
Lubrikantas Slidumas (100 ml)
(5)
6.95 €
Lubrikantas Numylėtinis (40 ml)
(27)
7.21 €
Lubrikantas Numylėtinis (150 ml)
(27)
14.95 €
Rodyti daugiau

Populiariausios kryptys

Kelionių agentūros Azijoje, Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose skatina sekso kelionių paketus, ypatingai vyrų grupėms. Brošiūros reklamuoja keliones su šūkiais, pavyzdžiui, „Sekso ekskursijos, tikros merginos, tikrai pigu!“ Viena Amerikos brošiūra skelbė: „Kiekviena kelionė (į Bankoką, Manilą) apima mūsų garsų Naktinio gyvenimo paketą. Į kainą įskaičiuotas gražių ponių pristatymas visą viešnagės laiką.“

Nors posakiai skiriasi, visi jie žada tą patį – seksą su egzotiška gražuole, kurios nerastumėte sekso turisto šalyje. Tailande sekso turizmas yra ypač išpopuliarėjęs.

Daug įvairių teorijų siekia paaiškinti, kas skatina sekso turizmo pramonę Tailande. Išnaudotojiška vyriausybės politika, nuolatiniai reikalavimai iš užsienio turistų, rasistinis ir diskriminuojantis požiūris į Tailando moteris, mažos kainos ir unikali gamta, tai  veiksniai, kurie minimi kalbant apie seksualines paslaugas Tailande, ir kurie paskatina milijonus žmonių kasmet sėsti į lėktuvą ir skristi į „Šypsenų kraštą“ („Land of Smiles“) vienintelio tikslo – sekso.