Ar įsivaizduojate seksą, kurio tikslas nėra pasiekti orgazmą? Turbūt perskaitę šį klausimą daugelis papurtė galvą. Juk natūralu, kad užsiimdami seksu siekiame patenkinti ir save, ir savo partnerį. Tačiau egzistuoja tantrinis seksas, kuriuo užsiimantys žmonės orgazmą vadina „papildomu privalumu“, o ne tikslu. O kas tas tantrinis seksas ir kaip juo užsiimti?

Kas yra tantrinis seksas?

Tantra yra praktika, kilusi iš Senovės Indijos. Ją žmonės praktikuoja daugiau nei 5 tūkst. metų. Išvertus iš sanskrito kalbos, „tantra“ reiškia austi kartu. Šis „audimas“ reiškia fizinio ir dvasinio ryšio susijungimą. Tad žmonės, užsiimantys tantriniu seksu, siekia stiprinti ne tik fizinį, bet ir emocinį ryšį.

Kaip ir minėjome pradžioje, tantrinio sekso tikslas nėra pasiekti orgazmą. Šios praktikos metu partneriai turi tyrinėti ir džiaugtis kito žmogaus kūnu – taip didindami seksualinę įtampą. Tantrinis seksas sujungia dvasingumą ir seksualumą.

Viskas apie tantrinį seksą: kodėl praktikuojantys jį nesiekia orgazmo?

Žmonės, praktikuojantys tantrą, tantrinio sekso metu bando sukurti dvasinį ir energetinį kontaktą. Pagrindinis tikslas – sustiprinti ryšį ne tik su savo partneriu, bet ir pačiu savimi.

Tantrines technikas apima kvėpavimo pratimai, joga, meditacija – šios praktikos padeda padidinti seksualinę žmogaus energiją.

Nereikėtų tantrinio sekso laikyti kokiu nors egzotišku, rytietišku ir pašėlusiu seksualiniu nuotykiu. Svarbu suprasti, kad tantrinis seksas gali suteikti naujų pojūčių, tačiau jis neturi nieko bendro su fetišais ar sudėtingomis pozomis – verčiau su dvasiniu ir protiniu nusiteikimu. O tai įrodo ir tai, kad tantrinio sekso metu nereikia liesti kito žmogaus lytinių organų ar net užbaigti jo sueitimi. Malonumą galima patirtį lavinant sąmoningumą ir kuriant ryšį su savo bei partnerio kūnu.

Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(23)
45.00 €
Populiaru
Populiaru
(58)
12.00 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(9)
80.00 €
Populiaru
Populiaru
(43)
21.00 €
Populiaru
Populiaru
(31)
11.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(2)
42.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
22.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(19)
21.00 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(4)
41.95 €
Rodyti daugiau

Tantrinis seksas gali suteikti iki šiol nepatirtą malonumą?

Internete galima rasti žmonių, užsiimančių tantriniu seksu, patirčių. Ir daugelis jų patyrimų liudija, kad malonumas patiriamas visai ne dėl lytinių organų stimuliacijos. Pasak tantrą praktikuojančių žmonių, tai leidžia patirti žodžiais nenusakomą malonumą. Štai Margaret dalijasi savo pirmąja tantrinio sekso patirtimi:

„Manau, kad tai gali pavykti tik tada, kai abu žmonės į tantrinį seksą žvelgia atvira širdimi ir mintimis, turi tokį patį dvasinį, fizinį ir psichinį matymą. Tai – viena labiausiai įkvepiančių ir akis atveriančių patirčių. Malonumas gilėja, jungiasi, pailgėja, kol galiausiai su partneriu patiriate viską apimančią ekstazę. Tiesiog reikia pasiduoti ir atverti savo sielą daugybei tantros bangų.“

Ekspertai priduria, kad tantros esmė – kontroliuoti save ir savo kūną, sąmoningai ilginant laiką iki tikrosios sueities. Anot jų, laikas iki lytinio akto gali būti net ne keletas minučių, o kelios valandos ar net dienos.

Viskas apie tantrinį seksą: kodėl praktikuojantys jį nesiekia orgazmo?

Be to, tantrinis seksas leidžia kontroliuoti savo orgazmus, mat jie ateina iš vidaus – kitaip tariant, kulminacija pasiekiama sąmoningai. Kai kurie vyrai tantrinio sekso metu netgi neejakuliuoja, tačiau milžinišką malonumą vis tiek patiria. Kai kurie malonumą, patirtą tantrinio sekso metu, netgi apibūdina kaip „orgazmą kūno vietose, apie kurias net patys nežinojote“. Išmokus tinkamai naudotis šia paktika, išties galima pasiekti iki šiol nepatirtą malonumą, mat seksualinė energija pasiskirsto visame kūne. Ištobulinus techniką, kai kurie vyrai ir moterys patiria pakartotinius, ilgą laiką trunkančius orgazmus.

Kaip užsiimti tantriniu seksu?

Kaip jau aptaėme, tantrinis seksas reikalauja daug susikaupimo ir sąmoningumo, tad natūralu, kad norint jį išbandyti reikia tinkamos aplinkos. Tinkamiausia vieta tam – tyli, patogi vieta, kur jūsų dėmesio niekas neblaškys. Kambaryje turėtų būti šilta ir jauku. Nepamirškite užsidegti žvakių arba šiek tiek primažinti šviesų – taip jums bus kur kas jaukiau. Taip pat galite įsijungti tinkamos muzikos, kuri padės jums judėti.

O tuomet – laikas atsipalaiduoti ir atlikti keletą praktikų.

Viskas apie tantrinį seksą: kodėl praktikuojantys jį nesiekia orgazmo?

Pirmoji – meditacija. Keletą ar net dešimtį minučių skirkite sąmoningam susipažinimui su aplinka – kokie daiktai jus supa, ką matote. Tuomet susikoncentruokite į savo kūną – pagalvokite, ką jaučiate, įvardinkite pojūčius kūne ir panašiai.

Toliau – kvėpavimo praktika. Lėtai įkvėpkite, o tuomet iškvėpdami ištuštinkite savo plaučius. Kartokite tol, kol priprasite prie kvėpavimo ritmo. Šio tantrinio pratimo tikslas – kvėpuoti taip giliai, kad ką nors pajustumėte savo lytiniuose organuose. Šis pratimas gali trukti ir iki pusės valandos – svarbiausia, kad visiškai suprastumėte, kas vyksta jūsų kūne – pavyzdžiui, ką jaučiate – stresą ar norą patenkinti savo fantazijas.

Populiaru
Populiaru
(75)
10.00 €
Populiaru
Populiaru
(22)
19.95 €
Video
Video
(7)
24.95 €
Populiaru
Populiaru
(15)
11.95 €
Populiaru
Populiaru
(21)
6.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
9.95 €
(2)
12.95 €
Populiaru
Populiaru
(40)
7.95 €
Populiaru
Populiaru
(30)
14.95 €
(2)
26.95 €

Ir galiausiai – judesys. Atsigulkite ant nugaros ir išleiskite įtampą. Kvėpuodami išrieskite nugarą ir pakelkite savo dubenį. Galite tai kartoti tol, kol „pagausite“ judesio ritmą. Šis pratimas padeda sumažinti stresą ir sukurti ryšį su savo kūnu bei emocijomis.

Pačios tantrinio sekso sesijos gali trukti keletą valandų, mat visa šios praktikos esmė – viską daryti lėtai ir kuo labiau atitolinti sueitį. Kai būsite pasiruošę išbandyti tantrinį seksą su antrąja puse, pradėkite nuo akių kontakto. Apsirengę, ramūs, atsipalaidavę atsisėskite vienas priešais kitą ir žiūrėkite vienas kitam į akis. Juk ne veltui sakoma, kad akys – sielos veidrodžiai, tad būtent palaikydami akių kontaktą jau kuriate ryšį su vienas kitu. Praėjus keletui minučių, kartu išbandykite aptartą kvėpavimo praktiką, kol susilygins jūsų kvėpavimai.

Nusirengę galite pradėti liesti savo partnerį, judėti ir mėgautis prisilietimais. Svarbiausia – palaikyti akių kontaktą ir sutelkti dėmesį į kvėpavimą. Galite intymiai masažuoti vienas kitą – liesti rankas, kaklą, kojas ir kitas kūno dalis. Viską darykite lėtai ir neskubėkite – viskam skirkite bent po 5 minutes. Galiausiai galite pasibučiuoti – tačiau neskubėkite imtis kitų veiksmų – liesti lytinių organų ar panašiai. Koncentruokitės į kiekvieną fizinį pojūtį, kurį jums sukelia kito žmogaus prisilietimas ar bučinys.

Prisiminkite – tantra nėra tik apie seksą, tad ar galiausiai užsiimsite juo, priklauso visiškai nuo jūsų. Po visų tantrinių pratimų galite tiesiog gulėti apsikabinę – tai taip pat padės sustiprinti ryšį ir apsikeisti energija.

Viskas apie tantrinį seksą: kodėl praktikuojantys jį nesiekia orgazmo?

Ar gali tantrinis seksas pagerinti  seksualinį gyvenimą?

Specialistai pastebi, kad tantrinis seksas tikrai patinka ir tinka ne visiems. Tačiau tiems, kuriems ši praktika tampa įprasta seksualinio gyvenimo dalimi, tantrinis seksas tikrai pagerina intymius santykius. Pagrindinė priežastis – sustiprėjęs ryšis tarp partnerių. Žmonės jaučiasi artimesni ir emociškai, ir intymiai. Jiems lengviau kalbėtis apie savo fantazijas, norus ir poreikius.

Be to, tantrinis seksas padeda prailginti laiką iki orgazmo, o tai itin svarbu žmonėms, kurie orgazmą patiria per anksti. Ekspertai pažymi, kad tantra gali tapti atsakymu vyrams, kurie susiduria su priešlaikinės ejakuliacijos problemomis.

Taip pat tantra gali padėti pasiekti „gyvenimą keičiančius“ orgazmus – ar bent jau taip juos įvardija seksologai. Natūralu, kad tokių orgazmų norėsis ir daugiau, tad poros seksu trokš užsiims dažniau nei įprastai.