Iliustracija: Martin Johnson Heade „Orchidėjos ir kolibriai”, 1875 m.

Yoni (tariama „joni”) sanskrito kalba reiškia makštį, o išvertus pažodžiui terminas reikštų „šventa vieta” ar „šventovė”. Iš visų tantros praktikų Yoni masažas yra viena reikšmingiausių ir užima ypatingą vietą tantrinėje tradicijoje. Mokėdami atlikti jausmingą masažą ne tik tapsite nuostabiais meilužiais ir į santykius įnešite naują seksualinio artumo lygį, bet ir suteiksite moteriai gilią dvasinę, emocinę bei fizinę patirtį.

Kaip ir visa kita, kas vertinga, gebėjimas atlikti puikų Yoni masažą neatsiranda lengvai ir natūraliai. Kad masažas pasisektų, praktiškai visuomet reikia mokytojo, supažindinančio su šia technika ir jos ypatumais, pagalbos. Kaip tik tuo užsiima Gediminas iš „Gentle Hands“, sutikęs plačiau papasakoti apie intymius gyvenimus keičiančią praktiką.

Gediminai, turite Tantros mokyklos atpalaiduojamojo masažo sertifikatą ir menų magistro laipsnį. Kaip susidomėjote Yoni masažo technika?

Mane visada žavėjo moters bikini zonos (vulvos) sritis. Tai mane jaudino ir įkvėpė kurti, tačiau ilgą laiką vidinė (vaginos) dalis man buvo „terra incognita”. Paslaptis ji buvo ir mano partnerei. G taškas? Kur jis? Kodėl kartais, atrodo, randame, bet po keleto minučių, nors esi ten pat, jau nebėra to malonumo?

Smalsumo vedamas supratau, kad tai negali būti taip mistiška ir turiu rasti atsakymus. Pradėjau domėtis plačiau, skaityti straipsnius, žiūrėti vaizdo įrašus ir, galiausiai, užsirašiau į kursus. Kai ėmiau taikyti žinias praktikoje, nustebau, kaip viskas tapo paprasčiau – pakanka žinoti, kas kur randasi ir kaip su tuo reikia elgtis. Vienintelis dalykas, kurio nesuprantu, kodėl nepradėjau tuo domėtis anksčiau.

Kalbama, kad Yoni masažo tikslas nėra orgazmas, nors jis dažnai būna malonus ir laukiamas pašalinis efektas. O koks yra pagrindinis masažo tikslas?

Inicijavęs gentlehands.eu projektą išsikėliau tikslą nevartoti sudėtingų sąvokų, tokių kaip tantra, čakra, shiatsu ir pan., bet apie viską pasakoti vakarietiškam žmogui suprantama kalba. Tad paprastas atsakymas į klausimą būtų, kad Yoni (tai – vienintelis mįslingas žodis, kurį šiame kontekste naudosiu) masažo tikslas yra seksualinės energijos srautų paskirstymas kūne. Dėl to sujautrėja jutiminiai kūno pojūčiai, atrandami nauji malonumą keliantys taškai, pakyla bendras libido, įvyksta stipresnis psichologinis atsipalaidavimas ir savo kūno priėmimas, susilpnėja kūno įtampa bei emociniai blokai.

Jei kalbėtume apie „pašalinį efektą” – orgazmą, tai moteris tiesiog atranda savo kūno potencialą. Skirtingai nuo vyrų, moters kūnas gali patirti multiorgazmus arba ejakuliuoti iki keliasdešimties kartų per sesiją.

Ar moterys, kaip ir vyrai, gali ejakuliuoti tik patirdamos orgazmą? Ar visoms moterims apskritai pavyksta skvirtinti? Kiek užtrunkama nuo masažo pradžios iki finalo – ejakuliacijos?

Tantros praktikose mokoma patirti energetinius (vidinius) orgazmus būtent be ejakuliacijos, tiek vyrams, tiek moterims. Mano požiūris labiau fizinis, manau, kad svarbu orgazmą išgyventi fiziškai, suprasti šį išorinį pojūtį ir tuomet bandyti nukreipti jį į vidų.

Visi kūnai skirtingi, vieni vyrai gali tverti ilgiau, kiti trumpiau, taip pat ir moterys. Vienoms užtenka keleto judesių, kitoms prireikia keleto valandų ar keleto sesijų, kad patirtų orgazmą arba ejakuliuotų.

Beje, noriu patikslinti moteriškos ejakuliacijos sąvoką. Yra du skirtingi tipai: ejakuliacija ir skvirtingas. Ejakuliacija – tai šviesiai baltas skystis (ejakuliantas), panašus į praskiestą pieną, išsiskiriantis iš vaginos sienelių (Skeno liaukos), jo paprastai nebūna daug. Jo nereikia painioti su tirštomis išskyromis, pasirodančiomis susijaudinus. O skvirtingo metu skystis išsiskiria iš šlaplės kanalo ir yra visiškai skaidrus, jo išsiskyrimas būna labiau fontaninių čiurkšlelių pavidalu.

Nors kai kurie mokytojai teigia, kad kiekviena moteris gali skvirtinti, iš savo patirties negaliu to patvirtinti. Visgi tai – fiziologiniai dalykai. Iš kitos pusės, nereikia vertinti skvirtingo orgazmo kaip tobulo ar siekiamybės. Yra moterų, kurioms tai nėra kažkas ypatingesnio už klitorinį orgazmą.

Kaip pasiruošti masažui? Kokiomis priemonėmis reikia pasirūpinti? Kaip įnešti į draugiją saugumo ir atsipalaidavimo jausmą?

Yra dvi pusės: masažo suteikėjas ir priėmėjas. Didžioji pasiruošimo dalis tenka, žinoma, suteikėjui.

Bloga fingeringo patirtis dažniausiai atsiranda dėl netvarkingų nagų. Tad nepaprastai svarbu manikiūras, kurį galite pasidaryti ir patys, pasitelkę žirkles bei nagų dildę. Ypatingą dėmesį reikia skirti ne tik nagų ilgiui, bet ir kampų aštrumui bei kietai odai aplink nagus. Braukdami per pirštus turėtumėte nejausti jokio pasipriešinimo ar draskymo.

Masažinis aliejus Jums bus reikalingas viso kūno masažui, tačiau venkite stipriai aromatizuotų mišinių. Kažkiek aliejaus gali patekti į vaginos vidų, o ten esanti oda yra itin plona, tad galimi nudegimai. Mano patarimas būtų naudoti kokosų aliejų. Be to, Yoni masažui turėkite atskirą, dedikuotą lubrikantą.

Rodyti daugiau

Kambarys, skirtas masažui, turėtų būti šiltas. Pasiruoškite popieriaus, drėgnų servetėlių, rankšluosčių arba net nusipirkite neperšlampamą čiužinio antklodę. Jūsų, kaip suteikėjo, užduotis yra kuo labiau atpalaiduoti priėmėją tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Priimančiai pusei svarbu negalvoti apie galimas išskyras ir jų poveikį patalynei, baldams ar pan. Užtikrinkite priėmėją, kad viskas, kas gali įvykti masažo metu, yra natūralu ir gražu.

Priėmėjui svarbiausia atsipalaidavimas. Jokiu būdu nereikia užspausti kūno impulsų, galinčių būti panašių į tuštinimosi. Reikia tiesiog atsiduoti suteikėjo vedamam ritmui.

Masažo metu patariu sutarti dėl paprastų ženklų. Tarkim, jei jaučiate, kad masažuojama gerame taške ir Jums tinka ritmas, sugriebkite suteikėjui už rankos ir laikykite tol, kol malonu, kad jis žinotų, jog nereikia sustoti. Jei ritmas ar vieta kelia diskomfortą, tuomet patapšnokite jam.

yoni masazas

Kaip vyksta pati procedūra? Kaip suteikėjas gali naudoti pirštus, keisti spaudimą, greitį, judesį? Ar jis gali stimuliuoti ne tik klitorį bei G tašką, bet ir išeinamąją angą?

Idealiu atveju, po bendro viso kūno masažo vaginos anga jau turėtų būti sudrėkusi. Masažo metu kartais, lyg netyčia reiktų paliesti erogenines zonas: spenelius, lytines lūpas, klitorį, švelniai braukti per vidinę šlaunų pusę, krūtinės ovalą. Suteikėjo užduotis yra sujaudinti kūną.

Jei matote, kad reikalinga papildoma lubrikacija, panaudokite lubrikantą. Tik ne tą patį aliejų, kurį naudojote viso kūno masažui. Pasinaudokite alkoholio neturinčiomis šlapiomis servetėlėmis, kad nusišluostytumėte pirštus, prieš įstumdami juos į vaginą.

Populiaru
Populiaru
(75)
10.00 €
Populiaru
Populiaru
(22)
19.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(7)
24.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(40)
7.95 €
(6)
14.95 €
Nemokamas pristatymas
Video
Video
Nemokamas pristatymas
(3)
29.95 €
Video
Video
(6)
22.95 €
Populiaru
Populiaru
(30)
15.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(13)
17.95 €

Masaže pagrinde naudojami du pirštai – Bevardis ir Didysis, kartais pasitelkiami ir Nykštis bei Mažylis. G išties yra ne taškas, o zona, esanti gana negiliai ant vaginos lubų. Norint ją stimuliuoti, suglaustus pirštus pagalvėlėmis į viršų pakanka įstumti iki pusės, jei moteris guli ant nugaros. Turėtumėte užčiuopti į kempinėlę panašų plotelį. Ir elgtis su juo reikia panašiai kaip su kempinėle, spausti ir atleisti. Spaudimas gali greitėti ir intensyvėti spaudimo jėga, lyg bandant pakelti moterį. Idealiu atveju paspaudimų metu turėtumėte girdėti garsą, panašų į skysčio pripildytos kempinės.

Taip pat galite pasitelkti Nykštį ir tuo pat metu stimuliuoti klitorį. Laisvą Mažylį arba kitos rankos pirštą galima įstumti į analinę angą. Žinoma, tai reiktų daryti tik abiem pusėm prieš tai sutarus ir naudoti pakankamai didelį kiekį lubrikanto. Be to, vėliau negalima naudoti tų pačių pirštų vaginaliniui stimuliavimui.

Kaip masažo metu elgtis moteriai? Ar jos vaidmuo tik atsipalaiduoti ir gulėti, ar ji gali eksperimentuoti? Tarkim, masažuotis savo krūtis?

Pagrindinė gavėjo užduotis yra atsipalaiduoti. Lengva pasakyti, sunku padaryti… Patariu vizualiai įsivaizduoti būseną: medūzą, vandenį, povandeninius augalus, medžiagą, lengvai plevenančią vėjyje. Masažo metu reiktų daryti viską, kas teikia papildomą malonumą bei atsipalaidavimą, tad tiek savimasažas, tiek partnerio lietimas tinka.

Viena esminių tantros praktikų yra kvėpavimas. Reikėtų lygiai ir giliai kvėpuoti, įsivaizduojant oro / energijos kelią. Įkvėpti nuo vaginos, kylant nugara iki galvos. Iškvėpti nuo galvos, keliauti per krūtinę, pilvą ir, galiausiai, vaginą.

yoni masazas

Yoni masažas apima intymų prisilietimą prie moters lytinių organų ir jų tyrinėjimą. Kaip kalbate apie sutikimą ir kaip bendraujate su klientėmis apie jų komforto lygį? Kaip seanso metu nustatote ribas tarp terapinio prisilietimo ir erotinio stimuliavimo?

Komunikacija itin reikšminga. Prieš masažą ramiai pabendraujame, kartais geriame arbatą. Papasakoju apie eigą, apsitariame, ar yra kokios tabu zonos, galbūt moteris yra turėjusi žaizdų ar operacijų, dėl kurių prisilietimai gali būti skaudūs ir pan. Fizinio kontakto pirmo seanso metu gali net nebūti. Pirmiausia turi įvykti psichologinis tokio masažo priėmimas.

Kitas svarbus dalykas yra neišsikelti jokių lūkesčių. Niekada nežadu, kad būtinai bus orgazmas ar skvirtingas. Moteris taip pat neturėtų nusiteikti, kad būtinai patirs kažką, ko niekada neteko. Tokie dalykai tik trukdo atsipalaiduoti. Dažnai geriausi rezultatai atsiranda maždaug trečios sesijos metu, kai jau įvykęs susipažinimas ir atsiradęs pasitikėjimas.

Be to, kadangi priėmėjui visuomet yra šalčiau nei suteikėjui, masažo metu kūną uždengiu pledu. Jei moteriai patogiau, ji viso masažo metu gali likti po juo. Pats, žinoma, visuomet būnu apsirengęs.

Ką patartumėte norintiems įvaldyti Yoni masažo techniką?

Gyvename informacijos amžiuje. Kai pradėjau domėtis, nustebau, kiek daug šia tema išleista knygų ir publikuota žinių internete – tereikia noro mokytis. Antras etapas yra praktika su partneriu, o dar platesniam pažinimui pravers kursai bei stovyklos. Pats skaitau paskaitas ir rengiu nuotolinius kursus, kurių metu papasakoju teoriją.

Svetainė: https://www.gentlehands.eu/